Zaloguj się, aby obserwować  
konio1073

Król Artur - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

W skrocie na wiosne pojawia sie 2 nowe DLC z niezaleznymi kampaniami po stronie Walijczykow i Saksonow oraz to juz nie jest sprecyzowane czy przez DLC czy jako ogolny update bedzie mozliwosc kontynuacji glownej kampani z podstawowej wersji gry walczac przeciw jakims potworom z Orkney i rzymskiemu 5 legionowi (pewnie jakas forma undeadow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 15:10, Miniu napisał:

W skrocie na wiosne pojawia sie 2 nowe DLC z niezaleznymi kampaniami po stronie Walijczykow
i Saksonow oraz to juz nie jest sprecyzowane czy przez DLC czy jako ogolny update bedzie
mozliwosc kontynuacji glownej kampani z podstawowej wersji gry walczac przeciw jakims
potworom z Orkney i rzymskiemu 5 legionowi (pewnie jakas forma undeadow).

Łoj, jak to dobrze, łoj jak to dobrze :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie moge odpalic tej gry. Steam zainstalowal ja, spaczowal, daje kampanie, robi sie czarny ekran i brak odpowiedzi. Zreszta norma piata gra z kolei kupiona na pc ktora nie dziala, to juz zaczyna byc tradycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoglo by gdybys chociaz dal swoja konfiguracje sprzetowa . Masz poinstalowane najnowsze sterowniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 00:21, Miniu napisał:

Pomoglo by gdybys chociaz dal swoja konfiguracje sprzetowa . Masz poinstalowane najnowsze
sterowniki ?


Wiem zeby pomoglo, ale jestem juz tym zmeczony, ze za kazdym razem jak kupie gre, zawsze musze odwiedzac to forum i pisac takiego samego posta i odpowiadac na te same pytania - tak mam najnowsze sterowniki, tak mam vista 64 bitowa, tak spelniam wymagania gry mam Radeona 4780, 4 giga ramu i intel Core Duo E8400. Problem lezy w Windows Virtual c ++ library runtime w ktorym jest error. Usunalem go i zainstalowalem nowy, dla 64 bitowego systemu Virtual, nic to nie dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz takiego kompa jak ja tylko ze ja siedze na Xp jeszcze :) .
Ten blad gdy sie powtarza mimo przeinstalowania biblioteki jest naogol oznaka bledow w rejestrze / wirusa / adaware .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 10:19, Miniu napisał:

Masz takiego kompa jak ja tylko ze ja siedze na Xp jeszcze :) .
Ten blad gdy sie powtarza mimo przeinstalowania biblioteki jest naogol oznaka bledow
w rejestrze / wirusa / adaware .


W takim razie zrobie reinstalke systemu jak wroce z pracy. To chyba bedzie najprostsze rozwiazanie.
Chodz istenieje jeszcze jeden sposob, ale to juz by byla zenada zebym musial robic to z orginalna gra, nie bede pisal co bo nie chce dostac bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 11:29, Miniu napisał:

Najpierw moze przeskanuj jakims programem wirusowym dostepnym z netu jak
http://www.mks.com.pl/skaner/
i czyms na adware np Ad-aware czy Spybot . Zawsze to mniej roboty niz reinstalacja .


Zrobilem tak jak napisales, bez zmian, po kliknieciu kampani robi sie czarny ekran, klepsydra, slychac muzyke i to w taki sposob jakby gra wogole sie nie zawiesila, nastepnie wyskakuje blad biblioteki i gra ma (brak odpowiedzi). Pozostaje resintalka, oby to pomoglo bo nie widzi mi sie jakos tracic pol dnia na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem kombinowac, czytac mase forum bo okazuje sie ze jest setki ludzi z takim samym problemem. Probowalem naprawde wiele, resintalka nawet physx na najnowszy bo nie mialem, czy wrzucanie vcredist_x86_sp1 etc. W koncu gdzies wyczytalem ze jest problem z rozdzielczoscia. Dalem wiec we wlasciwosciach zeby odpalil gre w 640 x 480 i gra zadzialala....tylko jak ja mam niby grac na takich pixelach. Moze komus cos przyjdzie do glowy co jest skopane, ktos tam napisal na zagranicznym forum ze nie mozna grac na panoramicznej rozdzielczosci, problem w tym ze jak w grze tylko taka mama do wyboru :( nie mam nawet 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 22:31, staci napisał:

witajcie chcem zaistalowac gre ale nie mam kodu czy ktos z was ma ??


By dostać kod, prawdopodobnie musisz grę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja z tej samej okazji podbiję temat i zapytam, czy da się grać ''tymi złymi'' (niekoniecznie w kampanii, może być skirmish) bo cenię sobie różnorodność dostępnych frakcji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za tak śmieszną cenę - na pewno, zresztą nawet gdyby była droższa, też moim zdaniem byłoby warto. Niestety nie posiadam dodatków, jednak podstawka wręcz urzekła mnie. Świetny klimat, duża różnorodność jednostek, ciekawe misje, bardzo dobre bitwy i wciągająca fabuła - według mnie Król Artur posiada wszystkie cechy, by być naprawdę znakomitą grą. Jeżeli chodzi o podobieństwa do serii Total War, to z pewnością trzeba powiedzieć o bitwach, które w zasadzie są dość podobne, w Arturze dochodzi jeszcze magia, co dodatkowo uatrakcyjnia rozgrywkę. Potyczki są jednak przez to nieco mniej taktyczne, ale mnie to nie przeszkadzało. Natomiast tryb turowy wyróżnia się tym, że w praktycznie nie ma dyplomacji, są dwa surowce (złoto i żywność), generalnie nie jest jakoś nadmiernie rozbudowany, ale przecież w TW też nigdy nie był. Na korzyść Króla Artura przemawiają na pewno przygody, które mimo prostej formy (tylko tekst opatrzony obrazkami) są bardzo wciągające. Kluczową rolę odgrywają w nich bohaterowie, którzy w całej grze mają większe znaczenie niż w TW. Potężny bohater jest jak pół armii, przydaje się we wspomnianych już przygodach, a dodatkowo od ich umiejętności zależy, czy podległe im lenna przynoszą duży dochód i czy nie buntują się. Ogólnie rzecz biorąc, Króla Artura polecam z czystym sumieniem, mimo paru błędów i niedoróbek jest dla mnie znakomitą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2011 o 08:44, moonman napisał:

a kto wyda KA1: Fallen Champions?

dowiemy się jak ktoś ogłosi, o ile to zrobi. Nie znamy umów między firmami więc ciężko orzec. Póki co jednak widać, że nikt się nie pali by to wydać.

z innej beczki, bo może tu się dowiem prędzej niż w temacie z promocjami - ktoś orientuje się, czy steamowy król artur ma język polski? Bo wydanie CDP i tak wymaga aktywacji, zaś w karcie sklepowej jest tylko angielski.. a żal nie brać jak jest o połowę tańszy niż wydanie z platyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam przypisanego CDPowego Króla Artura do konta Steam (a jeszcze nie grałem, co za wstyd...) i przy próbie instalacji via Steam nie ma wyboru języka, więc raczej pozostaje angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 20:52, tykus napisał:

Mam przypisanego CDPowego Króla Artura do konta Steam (a jeszcze nie grałem, co za wstyd...)
i przy próbie instalacji via Steam nie ma wyboru języka, więc raczej pozostaje angielski.


Po instalacji Króla Artura w opcjach gry ( prawym klikiem na nazwę gry w bibliotece gier ), można ustawić język i język polski istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować