Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EyePet - recenzja

18 postów w tym temacie

Wygląda świetnie. Może bym nawet kupił gdyby było na xboxa. W sumie niedługo będzie jeszcze lepszy natal to pewnie wyjdą podobne gry :] Co do samej idei zwierzaka to jest to pewnie świetne dla całej rodziny jednak myślę że to nie powinno zastąpić dziecku prawdziwego futrzaka. Kiedyś pewnie będą hologramy i taki kocur czy co to jest będzie nas na serio gonił ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wiedziałem, jak zobaczyłem twój nick że napiszesz o Natalu? ;>
Co do Eyepeta, to zakup planowałem, lecz po dłuższym namyśle stwierdziłem ze brak młodszych osób w domu nie posłuży żywotności tegoż tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 18:13, Kaucz napisał:

Dlaczego wiedziałem, jak zobaczyłem twój nick że napiszesz o Natalu? ;>



Bo mam xboxa i czekam na natala a poza tym recka wyżej opisuję grę która działa na podobnej zasadzie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 18:17, Pile napisał:

Bo mam xboxa i czekam na natala a poza tym recka wyżej opisuję grę która działa na podobnej
zasadzie? ;]

W zasadzie tak, bo Natal to ewolucja eyetoya i wiilota. Ale nie musisz tego w każdym poście przypominać, wiem że bardzo na niego czekasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jeszcze Mastermind nie napisał o naszym zwierzątku i jego możliwościach. Jest tego na prawdę sporo.

Rozbijanie kieliszków głosem bardzo mi się akurat spodobało :). Nie chodzi o to, żeby się wydzierać a raczej utrzymać czysty dźwięk ;). Nasz pupil potrafi zaśpiewać po nas na prawdę sporo dźwięków, "wlazł kotek" nie jest dla niego żadnym problemem ;), efekt jest przezabawny- wybuchy śmiechu to norma podczas opiekowania się EyePet''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 19:19, palpatine napisał:

Wiele jeszcze Mastermind nie napisał o naszym zwierzątku i jego możliwościach. Jest tego
na prawdę sporo.

Ilość opcji powala, więc trzeba się było na czymś skoncentrować w tekście. To nie zwykła gra, to rodzaj zjawiska, przełomu - stąd zatwierdzona tak wysoka ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama mam już swoje lata, a grę zakupiłam z czystej ciekawości i przystępną cenę jak na zestaw z EyeToyem. No i mogę się podpisać pod słowami w recenzji :) Gra dostarcza solidnej rozrywki nie tylko dzieciom. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2009 o 19:20, Farien napisał:

Warto chyba tylko kupić dla kamerki jeżeli się nie ma dziecka w wieku 4-14 lat...


14? Ja w wieku 8 lat przeszedłem Blood2 a wieku 10 już byłem w trakcie grania w fallouty i baldury, jakby mi rodzice to chcieli kupić to bym chyba wyśmiał. A sam pomysł może cele miał szlachetne (pomijając te komercyjne), ale pomija fakt, że ludzie często, szczególnie dzieci, potrafią być wybitnie nieodpowiedzialni nawet za prawdziwe zwierzątko, a wirtualne to już totalnie można olać szczególnie, że to tylko forma zabawy, gra właściwie. Nawet nie można na dziecko nakrzyczeć, że się nie opiekuje, ba nawet głupio by brzmiało. Tu wyłącze tv i mam spokój, niestety naprawdę jest mniej wesoło (mówię to jako człowiek zmęczony posiadaniem dwóch zwierząt w domu, jedno egzotyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra i pomysł świetny! Wręcz rewelacyjny. Dzieciaki są zachwycone, a i starsi też przy tym tytule się świetnie bawią. I nierozumiem skąd sformułowanie "za stary na to jestem". Gra jest skierowana do młodszych graczy, co nie znaczy że starsi muszą ją odrazu przekreślić. Polecam ją absolutnie wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:48, jpnastoprocent napisał:

kjedy to wyjdzie na pc?

Proponuje bana przecież widać kto to jest już raz dostał bana.
A gra może być dla młodszych dzieci, chociaż z 14 latkom taką grę dawać to przesada ja w wieku 14 lat na PSX grałem w znacznie "gorsze" gry chociaż też lubiłem pana smoka i znanego chyba wszystkim lisko-psa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować