Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Książe Persji zapowiedziany

136 postów w tym temacie

Nie do końca rozumiem działania Ubisoft''u. Zeszłoroczny Prince of Persia pozostawił po sobie niewyjaśnione zdarzenia. Między innymi - Czy ahriman przejął świat? Czy książę i Elika nie zrobili nic więcej, aby go powstrzymać itd. Mam tylko nadzieję, że najnowszy Prince of Persia będzie trudniejszy pod względem logicznym. Jeżeli taki nie będzie, to nie mam praktycznie powodu, żeby na niego czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczam, że nie miałem okazji grać w żadną z poprzednich części, ale najpierw wolałbym poznać zakończenie nowego PoP-a ;) Niech dokończą tą historię to wtedy by się można zabrać za poprzednią:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm powiem, że bardzo sie ucieszyłem na wieśc o powrocie trylogii. Historia tam opowiedziana była bardzo dobra i ostatecznie jeszcze się nie skończyła (tyle przygód można przeżyć :)). Jednakże chciałbym poznać też ciąg dalszy historii jaką zaczął Ubisoft. Ciekaw jestem czy to będzie ultimatum jedno albo drugie bo dobrze by było gdyby zrealizowali jedno nie przekreślając przy tym drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to przesadzili... Nie mam pojęcia po co wracać do starego wątku... Jak już zaczeli nowy wątek, który mi się osobiście podobał to powinni go kontynuować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez sensu.jeśli wróci do starej trylogii to to będzie bez sensu gdyż tamten temat to zamknięta księga.jeśli wyjdzie to przewiduje wielkie fiasko.powinni zrobić kontynuacje tego księcie co był czyli z eliką,i zakończenie w nim pierwszej części bo nie wiadomo jak skończyło się dalej to uwolnienie zła z drzewa życie.i na serwisie gry-online wyczytałem ze podobno nie bedzie ten nowy na kompy.to juz skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało się dobrze, ale w dzisiejszych czasach Prince of Persia "1" nie dałaby rady. Grafika po prostu strasznie boli.
Co do kontynuacji "Piasków Czasu" jestem na tak jak najbardziej, zwłaszcza gdy pomyślę o godzinach spędzonych z konsolą i "Piaskami Czasu" właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 12:53, Karanthir666 napisał:

Nie wiem czy kontynuacja Piasków Czasu wypali. Przecież kto grał w Dwa Trony, ten wiedział,
że nie ma już piasków, reliktów ani nikogo kto by mógł je stworzyć.


Doświadczenie lub życie jednak uczą że nie powinno to im to w niczym przeszkodzić. Gra ma szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

historia księcia i eliki była świetna a oprawa graficzna tego tytułu również doskonale pasowała do tamtego świata. Z niecierpliwością czekałem na drugą część ale najwyraźniej nie nie doczekam =/ bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować