Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Amerykańska premiera gry Colin McRae: DiRT 2

11 postów w tym temacie

grałem w demko i muszę przyznać iż model jazdy w tej grze jest bardzo realistyczny i świetny ;)
aż nie mogę się doczekać premiery by ją kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest po prostu cudna, jazda na kalwiszach zadowala trzeba sporo zwalniać na zakretach, jeszcze kierownice sprawdze,grafika jest cudowna jak i oprawa dzwiekowa samochodów, muzyka jest super dobrana zanim gralem słuchalem tej muzyki albo ogladałem swoją jazde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 16:26, Brtek napisał:

grałem w demko i muszę przyznać iż model jazdy w tej grze jest bardzo realistyczny i
świetny ;)
aż nie mogę się doczekać premiery by ją kupić :D

Mitsubishi lata 150 po szutrze bokami
Realistyczny? Przecież Coliny to zawsze był arcade, więc tutaj nie ma realistycznego modelu jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zasysam demo i zobaczę, czy nowy DIRT daje radę, czy wsławia się głównie tym, co jedynka - mega wysokimi wymaganiami sprzętowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 17:14, mcnitrox napisał:

A ja zasysam demo i zobaczę, czy nowy DIRT daje radę, czy wsławia się głównie tym, co
jedynka - mega wysokimi wymaganiami sprzętowymi.


Na kompie sprzed 2 lat z nową grafą (ATI 4870) mam 40 klatek w grze na max ustawieniach, AAx4 i rozdziałka 1024x768. Czyli jest bardzo dobrze, nawet świetnie.

@Blizzard_Beast- grę da się kupić od września, ale na konsole. Dzisiaj wychodzi pecetowa wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować