Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed II - recenzja

72 postów w tym temacie

Dobra recka. Jeżeli chodzi o grę to muszę ją mieć na święta. Jedynka bardzo mi się podobała a jeśli dwójka jest faktycznie dużo lepsza to po prostu będę w niebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z recenzentem. To jeden z najlepszych sequeli w historii i świetna gra. Po nudzie z jedynki pozostało tylko wspomnienie, misje są najróżniejsze, gra jest faktycznie długa i daje ogrom możliwości. Sam design i odwzorowanie miejscówek po prostu rozkłada na łopatki. Świetny, dojrzały, wręcz epicki tytuł.

Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to chwilami pojawiające się błędy (które nie mają wpływu na zablokowanie rozgrywki, ale zwyczajnie są) i źle zrobione otoczenie poza głównymi miejscówkami. Czasem są to zwykłe, puste tekstury trawy, które dorysowując się psują efekt, jaki serwują nam główne miejscówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro walki w AC2 są "takie sobie" to jak nazwać walki z AC1? Walki w AC2 są o wiele, wiele lepsze niż w AC1. Każdą bronią walczy się w inny sposób (nie wspomnę o tym, że w AC1 jest tylko miecz) itp. Już dawno przestałem kupować CDA właśnie ze względu na beznadziejne, zbyt subiektywne, recenzje. Wole już zerknąć na Gamespot albo IGN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest MIODZIO :) i recenzja też. Na moim ps3 już zdobyłem 92 % trofeów. Polecam wszystkim posiadaczom konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mastermind, nie wiem, czy chociażby bugi wynikające z "półprzenikalnych" ścian, czy lekkich przycinkach pracy kamery są wadami wymyślonymi na upartego. Gra jest bardzo dobra, ale nie świetna :). Grafika? Nie wiem. Pierwsza scenka z Ezio w roli głównej (nie powiem co się tam działo, bo spoiler będzie) była paskudna jeśli chodzi o grafikę. To takie zgrzyty, za które obniżyłbym ocenę o chociażby pół stopnia.
Jeśli chodzi o walki, moim zdaniem, jest to odświeżenie starego schematu. Nadal atakuje nas jeden przeciwnik, jednak tym razem może mieć chociażby włócznię (i tu dochodzi jeszcze dziwny ''ficzer'' kontra ataku wyprowadzonego włócznią jest niesamowicie trudna chyba, że masz właśnie tę broń, co wydaje mi się odrobinę dziwne;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@TobiAlex: fakt, walka jest świetna, zabranie przeciwnikowi broni i walka nią też, wszelkie egzekucje itp. zrobione są po mistrzowsku :) Ktoś musiał mieć w CDA zły dzień, albo być zwyczajnym malkontentem, nie wiem, jak można było walkę ocenić jako słabą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest super, jedyne co nawala, to grafika w cutscenkach z początku gry, później jest lepiej, ale początek odrzuca strasznie, co do walki to dla mnie jest ona świetna, grę zrobiłem na 1000GS i ciągle wracam, żeby sobie pobiegać i powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, cholera, cholerne Ubisoft. Czytam wszystkie recenzje i apetyt wzrasta w miarę jedzenia. Ja to kcem na PC, cholernie kcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie bardzo spodobala ta gra. (Edycja PS3)
Wielce mnie zaskoczylo jedno : Mozliwosc remontu! Nie domu swojego lecz calej kamienicy.. dobre to wlasnie jest!
Fainie gdyby bylo ze AC 3 dzieje tam gdzie akcja AC 2 w tym samym domu i kamienicy lecz ok. 600 lat pózniej.
I by byly tam po przodku rózne pozostalosci.. ale to moje tylko marzenie ;]

Po końcówce... nie bede zdradzac lepiej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow ! MAstermind gra naprawde wystarczy na baaaaaardzo dłuuuuuuuugo ? Bo jeśli tak i zaraz lecę i ją kupuje ! ( Jutro strajk teachersów to dzień wyśmienity na zakupy ^^ ) ! Gra jest już moja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno zamówiona wersja na ps3 pl na gramerze. Teraz tylko czekam do przyszłego tygodnia. Recka tylko mnie podkręciła (bardzo fajna zresztą). :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3-cia strona, 3-cia linijka: błąd. Zamiast przerywnikowi powinno być przerywnikowe
EDIT: 10-ta linijka, ta sama strona. Zamiast oglądami powinno być oglądamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 18:54, John_McClane napisał:

Mam pytanie. Czy gra ma tylko jedne zakończenie?


Nie. Ma 58 zakończeń. Jedno zakończenie to za mało, jak w filmie - zawsze jest kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować