Zaloguj się, aby obserwować  
Prince-of-Persia

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Jeżeli miałby być Książę z I-III części gry to ile on miałby lat ? Już w Piaskach Czasu nie był taki najmłodszy. No nie wiem co z tego będzie. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 17:54, Shlafrok napisał:

Chwilka. To nie ma być przypadkiem egranizacja ekranizacji? A jeśli tworzą grę na podstawie
filmu, to może on jest kontynuacją historii Piasków?
Bo mi to wygląda na nic więcej niż zwykły port ze srebrnego ekranu ze scenariuszem opartym
na SoT (chociaż podobno ma sporo odchyłów).


Ale film jest na bazie Piasków Czasu tlyko, że książę choelra wiedzieć czemu wygląda jak ten z T2T. Gra mam nadizeję nie będzie na podstawie filmu, za jakie grzechy gracze mieliby tak cierpieć. A sama seria wbiłaby sobie chyba gwóźdź to trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie www.play.com można składać zamówienia przedpremierowe na nowego PoP (na PC) czyli jednak ma być za PC, ale na ile ta informacja jest zgodna z prawdą to już nic nie wiadomo.

http://www.play.com/Games/PC/4-/12980209/Prince-Of-Persia-The-Forgotten-Sands/Product.html

W dodatku podana jest nawet data wysyłki/premiery 28.05.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 10:34, GringoG3 napisał:

A oto pierwszy trailer zapowiadający nowego Prince of Persia: The Forgotten Sands.

Klimatyczny, ale oprawą to mnie nie powalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 10:34, GringoG3 napisał:

A oto pierwszy trailer zapowiadający nowego Prince of Persia: The Forgotten Sands.


Przyznam szczerze, że co do bazowania w dalszym ciągu na Piaskach byłem sceptycznie nastawiony, to po trailerze zmieniłem zdanie. Lepiej dostać nową grę na bazie starej, dobrej niż nieudany eksperyment jakim był ostatni PoP.
Niech gra wróci do (piaskowych) korzeni i stanie się niedostępna dla połowy światka konsolowców. ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa na Tym forum to juz normalką się stało że o danej grze ogólnie nic nie wiadomo ale producent mówi że będzie i zarzeka się że będzie takowa kontynuacja. Mimo że o grze nic nie wiadomo to juz mozna machnąć temet ogólny bo jakis maniak sie takowej sagi znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 11:45, the_bishop napisał:

kiedy nowy książę będzie dostępny w sklepach ?

Pod koniec maja (chyba 28), premiera równo z filmem.
Swoją drogą po przeczytaniu zapowiedzi z najnowszego CDA zaczynam sie martwić o jakość tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety nie miałem okazji przeczytać, co cię tak martwi ?
ja tak naprawdę widziałem kilka trailerow/gameplayow i podoba mi sie to ze jest taki powrót do sands of time ( bardzo dobrze wspominam pop:sot )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 12:10, the_bishop napisał:

niestety nie miałem okazji przeczytać, co cię tak martwi ?
ja tak naprawdę widziałem kilka trailerow/gameplayow i podoba mi sie to ze jest taki
powrót do sands of time ( bardzo dobrze wspominam pop:sot )

Konkretnie z zapowiedzi wynika że animacja nie jest zbyt dopracowana (mam nadzieję że to wina bety, ale i tak juz tylko 1,5 miesiąca do premiery czyli mało czasu na ewentualne poprawki). Druga rzecz to mała ilość ciosów, gra może być przez to monotonna. Trzecia rzecz to duża pomoc dla ruchów Księcia, duże uproszczenie podobno na razie niezbyt dopracowane co powoduje momentami odebranie kontroli nad bohaterem (mam nadzieję że będzie się dało to wyłączyć bo jestem bardziej zwolennikiem hardkorowego Warrior Within). Sam powrót do poprzedniej trylogii mi się podoba, boje się za to o samą rozgrywkę i boje sie zbyt duzych uproszczeń - to by zepsuło wrażenia z gry (przynajmniej mi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować