Zaloguj się, aby obserwować  
Prince-of-Persia

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Znalazłem niby rozwiązanie ... ponoć pomagają najnowsze stery do grafy. Ściągnąłem, zainstalowałem, wszystko niby pięknie, gram jakieś 20 min i zwiechy nie ma, więc wydawało mi się, że pomogło (wcześniej zwiecha była co 5 min). Aż tu nagle znowu wywala mi czarny ekran i muzyczkę lecącą w tle. Stało się potem tak jeszcze raz, a potem znowu był zwis, wyskoczył mi pulpit w jakiejś śmiesznej rodzielczości pokroju 800x600 w 16 cz tam 32 kolorach i komunikat w stylu "Sterownik ekranu szabada przestał działać, konieczny jest ponowny rozruch systemu..." i tak dalej. Po czym komputer się zawiesił i trzeba było walnąć twardego resa X_x Oczywiście dostaję komunikat "System Windows odzyskał sprawność po poważnym błędzie ...". NOSZ KURNA MAĆ! Za co ja zapłaciłem? Za jakiś niedorobiony produkt! Niech cię szlag Ubi!

Ma ktoś jakiś pomysł, czy da się temu zaradzić? I jeszcze kurde jakby tak miało być, to gry nie odsprzedam, bo jest powiązana z kontem Ubi gdzie mam już chociażby ACII ... ARGH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 14:28, Outlander-pro napisał:

Znalazłem niby rozwiązanie ... ponoć pomagają najnowsze stery do grafy.


Co prawda w grę nie grałem, ale jedna sprawa natury technicznej - zainstalowałeś poprawnie stery? Tzn usunięcie starych, dobicie resztek i dopiero instalacja nowych - w temacie o kartach graficznych chyba w przypiętym poście jest dobra instrukcja. Ewentualnie upewnij się, czy stery są dla Twojej karty/systemu/itp itd, ale to się wybiera przy ściąganiu chyba więc raczej tu błędu nie popełniłeś.
Pewnie głupie pytanie, ale sprawdzić nie zaszkodzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2010 o 15:01, Adjatha napisał:

Pewnie głupie pytanie, ale sprawdzić nie zaszkodzi. ;)


Przeszukiwałem net i ludzie skarżą się na podobne błędy (gra robi freeza, wywala czarny ekran), ale nie znalazłem nigdzie jednoznacznej odpowiedzi co może pomóc. A sterowniki wydaje mi się, że zainstalowałem dobrze, kierowałem się FAQ na stronie Nvidii i było tam napisane, że rekomendują instalację nowych sterowników na stare, mimo iż kiedyś trzeba było stare kasować. Więc chyba wina nie leży po stronie sterowników ... idę dalej przeszukiwać net :F Gdzieś wyczytałem, że może to być jakiś problem z wielordzeniowym procesorem ... raz sterowniki ekranu padł mi gdy grałem w Left 4 Dead, gra też mi freezowała. Okazało się, że trzeba było wyłączyć opcję graficzną "multicore rendering" i problem ustał. Sprawdzę, czy nie ma czegoś podobnego w opcjach graficznych PoPa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafikę da się ustawić... Ale przed włączeniem gry...

I mam pytanie odnośnie PIASKÓW czasu. Temat o tej częścij nie chce mi się właczyć. Otóż poszukuję spolszczenia. Wie ktoś skąd można pobrać ?
Gra oryginalna, kupiona w Play-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 20:39, Andrew_15 napisał:

Grafikę da się ustawić... Ale przed włączeniem gry...

Ta, znalazłem to, ale i tak opcję są ubogie.

Dnia 15.09.2010 o 20:39, Andrew_15 napisał:

I mam pytanie odnośnie PIASKÓW czasu. Temat o tej częścij nie chce mi się właczyć. Otóż
poszukuję spolszczenia. Wie ktoś skąd można pobrać ?
Gra oryginalna, kupiona w Play-u...

Nie słyszałem by było spolszczenie do pobrania. Poszukaj przy użyciu Google jeśli Ci zależy, ale ja stanowczo radzę grać z oryginalnymi głosami skoro możesz - jest o niebo lepiej, niż z badziewnym polskim dubbingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2010 o 21:35, Outlander-pro napisał:

> Grafikę da się ustawić... Ale przed włączeniem gry...
Ta, znalazłem to, ale i tak opcję są ubogie.

Lepsze to niż nic :)

Dnia 15.09.2010 o 21:35, Outlander-pro napisał:

Nie słyszałem by było spolszczenie do pobrania. Poszukaj przy użyciu Google jeśli Ci
zależy, ale ja stanowczo radzę grać z oryginalnymi głosami skoro możesz - jest o niebo
lepiej, niż z badziewnym polskim dubbingiem.


Coś znalazłem :) Niestety jest chyba pełna polonizacja... Wolałbym tylko napisy, no ale coż. Zobaczymy. Może jest dobry dubbing :)
A z oryginalnymi głosami już grałem... A teraz chciałbym się dowiedzieć o czym rozmawiają...

A i jeszcze apropo Dwóch tronów. Mam kupione w serii superseller i dubbing jest straszny... Nie da sięgo jakoś wyłączyć ? Żeby były tylko napisy Polskie a mówili po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czytałem w recenzji, że kończąc grę i przeczekując napisy końcowe pojawia się komiks pokazujący jak Książę znalazł się na Wyspie Czasu (fabuła Warrior Within). Jest gdzieś w internecie filmik pokazujący ten komiks, lub mógłby mi ktoś streścić co w tym komiksie było? Bo w Warrior Within nie było wytłumaczone dlaczego Książę znalazł się na morzu, a chwilę przedtem biegał po zamku w Persji (Piaski Czasu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.
W 9 misji Więzienie na samym końcu nie otwiera mi się brama czasowa po wciśnięciu tego guzika na podłodze ... Trafiłem na wrednego buga .. Wyłączyłem i włączyłem gre, nic. Wczytałem poprzedni zapis, nic ... Ktoś ma na to radę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 20:22, mlynar911 napisał:

Mam mały problem.
W 9 misji Więzienie na samym końcu nie otwiera mi się brama czasowa po wciśnięciu tego
guzika na podłodze ... Trafiłem na wrednego buga .. Wyłączyłem i włączyłem gre, nic.
Wczytałem poprzedni zapis, nic ... Ktoś ma na to radę ?

Z tego co wiem pirackie wersje miały na początku taki właśnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 11:43, mlynar911 napisał:

> Z tego co wiem pirackie wersje miały na początku taki właśnie problem.
Świetnie ... A oryginały?

Z tego co wiem, podobno pomaga (nie wiem jakim cudem ale podobno działa) chwilowa zmiana poziomu trudności na niski, wtedy brama powinna się otworzyć i można z powrotem odmienić na poziom na którym grałeś. Chyba że grasz na niskim to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 12:01, kaczek93 napisał:

Z tego co wiem, podobno pomaga (nie wiem jakim cudem ale podobno działa) chwilowa zmiana
poziomu trudności na niski, wtedy brama powinna się otworzyć i można z powrotem odmienić
na poziom na którym grałeś. Chyba że grasz na niskim to nie wiem :)

Dzięki, spróbuję tego ;] a takie pytanko w jakim pliczku mogę dorwać save''y? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 13:04, mlynar911 napisał:

> Z tego co wiem, podobno pomaga (nie wiem jakim cudem ale podobno działa) chwilowa
zmiana
> poziomu trudności na niski, wtedy brama powinna się otworzyć i można z powrotem
odmienić
> na poziom na którym grałeś. Chyba że grasz na niskim to nie wiem :)
Dzięki, spróbuję tego ;] a takie pytanko w jakim pliczku mogę dorwać save''y? ;p

Szczerze mówiąc to już nie pamiętam, grałem w to zaraz po premierze a to już grubo ponad półtorej roku temu :)
Ale chyba to działa z usługą Uplay od ubosoftu więc savey są zapisywane u nich na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 13:17, kaczek93 napisał:

Ale chyba to działa z usługą Uplay od ubosoftu więc savey są zapisywane u nich na serwerze.

No właśnie tego się bałem .. Bo katalog z grą przejrzałem i moje dokumenty też i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest zbyt popularny, ale spróbuję. Mam PoP: TFS na kompie ale od jakiegoś czasu mój brat (który gra w tą grę) nie może zalogować się na moje konto. Sprawdziłem hasło i na uplay na stronie www mog e bez problemu się zalogować, ale do gry już za nic w świecie. Ma ktoś pomysł co może być nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wczoraj najnowszą cześć przygód Princa, wszystko ładnie i pięknie, jestem gdzieś w połowie gry... ale zauważyłem że nie dostałem żadnych punktów uplay żeby kupić dodatkowe rzeczy. Co prawda stój Ezio jest odblokowany, ale na tym etapie gry powinienem mieć już wykonane dwie akcje, a nie mam żadnej. Ktoś tak miał, albo coś wie na ten temat? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Mam pytanie odnosnie u-play - pkt. za osiagniecia to cudenko zlicza w trakcie gry, czy po jej przejsciu? Bo teoretycznie juz powinienem zdobyc 2 osiagniecia, a pkt. mi nie przybylo.
Z gory dzieki z odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zlicza od razu, zatem powinieneś już mieć zaliczone osiągnięcia. Przeczytaj post nad Twoim. Kolega ma ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować