Zaloguj się, aby obserwować  
Prince-of-Persia

Prince of Persia: The Forgotten Sands - Temat ogólny

188 postów w tym temacie

Ja zwracam się z pytaniem do osób posiadających edycję kolekcjonerską Zapomnianych Pisaków.
Już od jakiegoś czasu mam zwykłą wersję gry, ale dziś kupiłem sobie edycję kolekcjonerską( bo steelbook+litografie+ piaski czasu+ dodatkowa zawartość w grze) i chciałem sprzedać koledze starę wersję. No i teraz pytanie:
Stara wersja już jest przypisana do konta uplay i nie zawiera dodatkowej zawartości. Czy w wersji kolekcjonerskiej ta zawartość jest NA PŁYCIE, czy jest to do pobrania po wpisaniu KODU gry i jednoczesnemu przypisaniu drugiej gry do konta?

(Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać więc zdecydowałem na PoP''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem podczas instalacji Prince of Persia Zapomniane Piaski.
Od razu podkreślam że mam wersję oryginalną pudełkową.
Podczas instalaji pojawia się błąd (poniżej ss).
Czy da się to naprawić czy jestem skazany na kupienie nowej kopii?
Ten problem pojawia się po raz pierwszy od dawna, bo wcześniej instalowałem tę grę i płytka działała bez zarzutu.

20140508181644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie jest już przypadkiem pod Uplay? Jeśli aktywujesz, to bez problemu ściągniesz przy pomocy klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jest na uplay ale niestety to wersja eng ;/ a ja mam w domu oryginalną płytkę w wersji PL wraz z DLC... nie ma możliwości abym mógł z uplay ściągnąć polską wersję językową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co "pisza" to raczej nie. Sprobuj przekopiowac zawartosc plyty na dysk i z niego instalowac albo zrobic obraz plyty.
Jak bys chcial oryginalna nowa plyte, to ta gra byla w ostatnim numerze CD-Action 05/2014, moze jeszcze znajdziesz. Ale z plytami z cdaction tez czasami sa problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować