Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield Heroes tak jakby trochę mniej darmowy

34 postów w tym temacie

Dla mnie to BFH skończyło się już po pierwszej fazie closed bety.
A tak w ogóle to zastanawia mnie co się stało, że zrobili z tej darmowej gry, płatną. Może zabrakło im kasy na płyty na które mogliby nagrać Bad Company 2. ;P
Swoją drogą, jeżeli jeszcze trochę tak będą "upłatniać" ta grę to może w końcu wyjdą BF''y do kupienia w formie kart pre-paid. Moze bym wtedy powrócił do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie lepiej by na tym wyszli, gdyby można było sobie wykupić np. abonament za 1 USD. Przy 2 mln userów jakby tak chociaż z 10% się szarpnęło na taki groszowy wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla mnie to BFH skończyło się już po pierwszej fazie closed bety.
A tak w ogóle to zastanawia mnie co się stało, że zrobili z tej darmowej gry, płatną. Może zabrakło im kasy na płyty na które mogliby nagrać Bad Company 2. ;P
Swoją drogą, jeżeli jeszcze trochę tak będą "upłatniać" ta grę to może w końcu wyjdą BF''y do kupienia w formie kart pre-paid. Moze bym wtedy powrócił do gry.


Zgadzam się. Grałem na początku bety i gra z każdym updatem stawała się dla mnie gorsza. W końcu zrezygnowałem a teraz to :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne , ja po kilkudziesięciu fajnych godzin spędzonych przy BFH rzucam je na stałe z powodu owych zmian ( np .pr0 bronie za kasę ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2009 o 21:01, HiddenNick napisał:

Do drętwe ch**e, nie dość, że zrobili dobrą grę to jeszcze chcą na niej zarobić!


Inna sprawa jednorazowa płatność, a inna, że najpierw mamy niby darmową grę, a potem, by się liczyć, trzeba wydawać kasę na bzdury. Miałem kiedyś w to zagrać, ale jednak dam sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"we wrześniu BH przekroczyło barierę 2 milionów użytkowników"
To teraz stracą znaczną część użytkowników. I dobrze im tak, najpierw mówią "ziomek ściągaj naszą grę, jest w pytę i za friko" a potem "no to ziomuś jak chcesz mieć szansę z innymi graczami, to kopsnij dolca".
Nie podoba mi się to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak właśnie wyszło na to, że BFHeroes.exe u mnie świąt nie dożyje - no, chyba że twórcy nagle zmądrzeją. Bo zabawa w co najmniej 60 meczy dziennie, aby mieć jedną broń to spora przesada. A szkoda, bo gra byłą bardzo przyjemna...
Była gra darmowa, lecz to to widać powoli mija. Razem z popularnością.

Jak to mówią - EA Failed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają prawo. Bo tak jak cena gry nie jest argumentem za piraceniem tak to że chcą zarobić nie jest złą rzeczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak z klikudniwych dnaich z super bronią zaliczałem misję a teraz broń max 3 dni mogę mieć i do tego jeszcze więcej zapłacić które i tak blitzkriegowo nie odnowię a tak wcześniej mogłem


"I''ll cry when I''m done killing"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, no nic to chyba passuje do momentu w którym naprawdę nie będę miał co robić. A szkoda, bo gierka wbrew pozorom całkiem skillowa, a co najważniejsze fajna i taka pozytywna ;>
Niby nic, po godzince, czy pół dziennie, ale trochę się w to grało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BH była pozycją genialną (była albo nadal jest, może nie taki diabeł zły jak go malują?) pomimo, iż inteligencja graczy...jest żałośnie niska... i często da się usłyszeć prawdziwych nazioli propagujących swoje chore idee... to dawała ta gra sporo uciechy, 5 map wiele serwerów... oskarżenie o używanie aimbotów bezcenne (gram commandosem)

Ach, gdyby w grze nie było prostaków, którym przeszkadzają commandosi, gdyby gracze byli ciut bardziej rozgarnięci (zwłaszcza przykro to powiedzieć Polscy gracze używający co drugie słowo K... Ch... i inne "piękne" kwiatki... dzieci do lat 12?), gdyby łatwiej było grać z kumplami a nie ustawiać się do kolejeczki... gdyby znieśli serwery NoCommando... gdyby poprawili sporo rzeczy... i gdybym miał troche więcej czasu.... zainwestowałbym realne pieniądze... a tak... no cóż sorry Dice..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wszystko, co było perfekto - bez dodatkowych kosztów na coś, co pozwoliło by Ci być wyżej od innych, musi być zepsute? :< Taki rynek, ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

są serwery no comanndo? :O kiedyś w to grałem ale potem mi przeszło i widzę że nie ma co wracać. a gra była świetna :) dobrze się zakampować i fragi leciały :D szczególnie na pewnej latarni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem może ze 3 dni i... wróciłem do Team Fortress 2 :P Ten cały Battlefield jest zbyt chaotyczny jak dla mnie. Każdy biega gdzie mu akurat pasuje i strzela na oślep, zero współpracy. No i jeszcze tylko 4 mapy. I oni każą sobie za to płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować