Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dla mnie to Beta Medal of Honor jest o wiele słabsza niż ta z BC2 Ale do premiery jeszcze 4 miechy więc jest to wcześniejszy kod niż ten z Bety Bc2 która wystartowała miesiąc przed pełną wersją. szczególnie niepodobała mi się grafika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładine jeżeli producencji podejda do tej bety poważnie i będa chcieli coś poprawić to wszystko ok ale jeżeli ta beta to tylko marketing kóry ma na celu zwiększenie sprzedaży gry przed jej wyjściem to ja sobie poczekam po premierze i nawet z foli gry nie otworze i jak beda negatywne wypowiedzi to ja odrazu sprzedaje i zostaje przy BC2. Uważałem za pewne to że MoH będzie wspułpracował z Punk Busterem czy rzeczywiście tak jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 14:29, xanti6 napisał:

Dokładine jeżeli producencji podejda do tej bety poważnie i będa chcieli coś poprawić
to wszystko ok ale jeżeli ta beta to tylko marketing kóry ma na celu zwiększenie sprzedaży
gry przed jej wyjściem to ja sobie poczekam po premierze i nawet z foli gry nie otworze
i jak beda negatywne wypowiedzi to ja odrazu sprzedaje i zostaje przy BC2. Uważałem za
pewne to że MoH będzie wspułpracował z Punk Busterem czy rzeczywiście tak jest ??


Może tak być. Ale może też być tak że wypuścili Betę ze słabszą grafika aby więcej osób mogło w nią zagrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colka PRZESTAŃ spamować nikt tuaj przecież ci nie przyśppieszy tego, czekaj cierpliwie, wyjdz na zewnatrz idz z kolega na rower lub do parku na plac zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinkę w betę. Oto moje wrażenia:

Zacznę od minusów. Największym jest niezrównoważenie klas. Zacząłem grać tą pierwszą klasą (ja to nazywam assault :P). I lamiłem okropnie. Tłumaczyłem to sobie tym, że od miesiąca gram prawie tylko na Xboxie. Zauważyłem jednak, że jakieś 70% ludzi, którzy mnie zabijają, robi to snajperkami. No to zmieniłem klasę na snajpera. I wiecie co? Okazało się, że ta klasa jest ultra overpowered i dzięki niej mój KDR już nie był tak niski. Ba, prawie zawsze byłem w pierwszej trójce, a raz nawet zabiłem 10 osób bez utraty życia! Ale to nie powód do radości. W żadnej strzelance nie gram snajperem. W żadnej. Ani w BC2 ani w MW2. Nie umiem, po prostu. A tutaj - o dziwo - zaczynam być ze snajperką maszyną do zabijania. Coś jest nie tak...

Drugim minusem, ale już mniejszym, jest... mmm... wykrywanie kolizji? Chyba źle to nazwałem, ale nieważne. Mam tu na myśli dziwne, nierealistyczne padanie "pośmiertne". Czasem się nawet zdarza, że postać zabita jeszcze sobie podskoczy. Na leżąco.

Ale i tak gra się przyjemnie. O ile oczywiście gra się snajperem. Tak jak każdy ogarnięty człowiek w tej niezrównoważonej klasowo grze. O szczegółach pisać mi się nie chce, więc tylko powiem, że system modyfikacji broni jest całkiem ciekawy, przynajmniej tak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuje jedna z wypowiedzi znaleziona na forum strony ps3site:

"
Hej

Oto mój sposób na zdobycie kodu. Wierzcie lub nie.
W lutym zamówiłem w sklepie gram.pl grę The Saboteur, i otrzymałem kod do ściągnięcia czegoś tam do tej gry.
I coś mnie podkusiło, żeby ten kod teraz sprawdzić. Wpisałem na stronie medalofhonor, wygenerowałem kod, i właśnie ściągam betę.
Bardzo dziwne."


"Potwierdzone, dziala ten sposob, mam jeszcze jeden kod wygenerowany z gram.pl za inny tytul wiec jak ktos chce to niech pisze na PW (ps. dalej szukam kogos kto by mial dostep do sekwencji 12 i 13 w AC2 ;P) "

Więc jeżeli macie jakiś inny kod od gram.pl to możecie sprubować go wykorzystac może akurat zadziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby otrzymać klucz do bety można zamówić pre-odera za pobraniem, czy tylko za zapłatę kartą? Te drugie rozwiązanie mi nie odpowiada ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 17:33, quarra96 napisał:

zależy od sklepu

colka - najlepszym wyjściem jest... nowy klucz. u mnie podziałało :D


Np gram.pl?

Jak znasz jakieś inne sklepy oferujące klucze za zapłatę za pobraniem to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima.pl ja tam kupiłem zrobiłemprzelew i kod dostałem z rana na drugi dzień ale gre kupiłem o 23 w nocy wiec nie liczyłem na to że dostane kod odrazu, kupiłem tam też BC2 i z tak samo klucz dostałem prkatycznie od reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 17:46, xanti6 napisał:

Ultima.pl ja tam kupiłem zrobiłemprzelew i kod dostałem z rana na drugi dzień ale
gre kupiłem o 23 w nocy wiec nie liczyłem na to że dostane kod odrazu, kupiłem tam też
BC2 i z tak samo klucz dostałem prkatycznie od reki


Widzisz... Nie każdy chce robić ten przelew by dostać klucz... A na gram.pl nie trzeba płacić by kluczyk dostać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 18:14, Dasqez napisał:

Instalator koło 750 MB, sama gra nie wiem, ponieważ mój key od gram.pl nie działa.


Od 11 godzin (pisze na twitterze) pracują nad tym błędem. Na pocieszenie, nie przejmuj się nie jesteś jedyny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować