Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 22:29, LESZ3u napisał:

> Mam problem,przy próbie zalogowania pojawia mi się następujący komunikat

To, że grałeś w betę, nie oznacza, że posiadasz kod VIP, który otrzymuje się przy zakupie
w sklepie nowej sztuki PEŁNEJ WERSJI gry.

Gra oryginał na PC i zarejestrowana.No i grana rzecz jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 23:06, sylwasss napisał:

> Z deka was nie rozumiem... Widzieliście gameplay przed betą z E3 mówiliście WoW
ale
> fajne przypomina trochę MW2 a teraz to jest jak BC2.

Przecież wyraźnie pisałem że nie przypomina ani jednego ani drugiego, to po prostu marne
połączenie obu gier, z tym że niskich lotów.

> bete dziś grałem 3h bez przerwy i zabawa taka super że aż w BC2 nie miałem nigdy
ale
> podkreślam nigdy takiej....

Widocznie lubisz gry bardziej casualowe.

> lepsza jest BETA i czekam na Full''a i fajne że tą BETE tylko dla vipów mało dzieci
gra
> i noobtuberów więc cieszmy tym się do poniedziałku bo potem dołączą do pola bitwy
dzieci.

Co to ma do rzeczy, dzieci nie mają Vip-a ? Jakieś ograniczenie wiekowe wprowadzili ?
Czy jak ? Bo nie rozumiem ?
Jeśli ktoś grał w BC2 na tym koncie na którym ma zarejestrowanego medala automatycznie
jest vipem, wiec piszesz najzwyczajniej w świecie bzdury. A to że nooby są wszędzie to
każdy wie. Zawsze znajdą jakiegoś glitcha w grze i próbują go wykorzystać na swoją korzyść.
Wiek tu nie ma nic do rzeczy, bo zdarzają się nooby w wieku młodym jak i dorosłe już
zgredziałe nooby, kwestia ogarnięcia gry. Widziałem już wiele razy, jak 14 latek lepiej
ogarniał grę niż nie jeden dorosły i wcale nie lamił, co więcej był najlepszym graczem
na mapie. Wiek nie ma tu nic do znaczenia to mentalność i małe ogarnięcie gry czyni z
gracza nooba i lamę nie wiek.

> Ps. ktoś tu wspomniał o Źle zaprojektowanych mapach i Bugów graficznych and wyjść
do
> Pulpitu.
> Ja powiem tak. Będę kończył teraz informatykę i powiem tyle co do tych bugów. NIE
ŚMIECIĆ
> kopa jakimiś gównami pewnie tylko gry i gry a śmieci po nich zostają i komp ledwo
co
> dyszy.

Nie wiem co to za szkoła (chyba liceum albo podstawówka (bez obrazy)), ale nie wiedziałem
że bugi w grze, takie jak spartolony ragdoll, przenikające tekstury, słabe animacje śmierci,
słabe tekstury broni, całkowicie spartolony balans, może być spowodowane śmieciami na
kompie. Jak dla mnie nowość. Owszem crashe mogą być spowodowane zasyfionym kompem i śmieciami
w sterownikach, ale w/w rzeczy nie są, powtarzam nie są spowodowane śmieciami na kompie.


>Ja sam ma radka procka starego jak świat i gra działa pięknie lepiej niż BC2.

A jak ma działać gorzej, szczytem debilizmu było by gdyby działało gorzej niż BC2. Tu
mamy mniejsze mapy, słabej jakości tekstury, słabej jakości postacie i wiele, wiele innych
rzeczy. Po za tym przez ten czas wydania BC2 na pewno zdążyli poprawić silnik gry, bardziej
go optymalizując.

> Grając łącznie w BETE ok. 7 h miałem tylko
> jedno wyjście do pulpitu bez żadnego Errora ale wybaczam bo to BETA po to jest abyśmy

> wyłapywali błędy a nie się wkur.... że to a tamto nie działa....

Mieli dużo czasu na poprawienie tego, przy okazji bety BC2, premiery tejże gry, tak że
nie ma wytłumaczenia że to jest beta, crasze nie powinny się zdarzać w ogóle, a co jest
najbardziej żałosne innym graczą zdarzają się nad wyraz często.

> Jeśli ktoś się waha to zdecydowanie POLECAM. Gra mi przypadła bardziej do gustu
niż taki
> BC2 (porównuje to do BC2 bo wy sądzicie że to jest to samo. Wyjdzie pełna Wersja
to Wciągam
> nosem nową razem z Black Ops.

Oczywiście to jest Twoja opinia i jak najbardziej ją szanuje, ja po graniu w bete (multi)
nie wróże temu trybowi świetlanej przyszłości, a nawet jeśli to i tak nie zdoła pokonać
BC2 czy MW2 w swojej popularności i miodności.


O Proszę Brygadzista się odezwał. ;p

Po 1: Odpowiedź nie była kierowana do ciebie więc widać tą twoją podstawówkę (bez obrazy).
I marne połączenie gier mówisz. A czego się spodziewałeś od tego samego producenta co BC2 że będą próbowali zrobić coś innego niż BC2 bo graczy by ich zjedli za takie samo multi więc chwycili się dynamiki niczym z COD''a i rozgrywki BC2.

Po 2: Sens miał być tym że większość tytułowych DZIECI nie wie gdzie znaleźć kod vip który w wersji PC''towej nie istnieje a oni go szukają wystarczy popatrzeć po sieci jak płaczą skąd go wziąść. I nie wiedzą co to więc poczekają do 21 gdzie tylko wystarczy klucz wklepać.
A teraz co do wymagań wiekowych większość graczy którzy psują rozgrywkę to dzieci wystarczy również rozejrzeć się po YT i po gameplay''ach jak komentują podczas rozgrywki i tylko tuby wyzywanie wykorzystywanie glitch''y.

Po 3: Co do szkoły to (bez urazy) ale ja tu widzę dziecko które próbuje mnie pokonać swoim doświadczeniem.

Po 4: "A jak ma działać gorzej" A zapomniałeś jak chodziła wersja BC2 BETE texstury średniej jakości bo high wycieli i chodziła gorzej od medala. Wiem nie wyjeżdżaj mi tu że medal nie ma zniszczeń otoczenia 2.0. I dlatego lepiej działa. To po prostu lepsze przyłożenie do kodu.

Po 5: To co z tego że mieli dużo czasu na poprawienie ? Poprawili sporo błędów w grze (ale nie wszystkie) i wypuścili BETE bo po to ona jest. I ludzie łapią takie smaczki dla nich jak wywalanie do pulpitu (znów które poprawią jak w BC2) ale wyłapują bo jak wspomniałem to jest BETE ale co będę wspominał te słowo jak nie wiadomo co ono znaczy co dla niektórych prawda ?

Po 6: Fajnie, że zrozumiałeś moja opinie miło mi... Ale nie wyjeżdżaj mi tu ze swoim doświadczeniem bo widzę że zaczyna się robić coś co pozwolę sobie zacytować do mojego wcześniejszego postu....

"Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!"

Nie traktuj tego jako zdania wprost do ciebie ale do tego co zamierzasz zrobić...

PozdRo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciachuciach/
Najprościej rzecz ujmując widzę tutaj pewien potencjał i mam nadzieję, że zostanie on wykorzystany.
Póki co zostaję przy BF i czekam na jakieś patche, chociaż skryptu odpow. za zabijanie nożem już chyba nigdy nie naprawią ale to już inny temat.

ps.
>I tu muszę Cię zdziwić bo czytam
W takim razie pewnie różne mamy gusta :)
Takie sformułowanie często padało u Sapkowskiego np. Ciri w czymś tam wyglądała wcale ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

Po 4: "A jak ma działać gorzej" A zapomniałeś jak chodziła wersja BC2 BETE texstury
średniej jakości bo high wycieli i chodziła gorzej od medala. Wiem nie wyjeżdżaj mi
tu że medal nie ma zniszczeń otoczenia 2.0. I dlatego lepiej działa. To po prostu lepsze
przyłożenie do kodu.

Po 5: To co z tego że mieli dużo czasu na poprawienie ? Poprawili sporo błędów w grze
(ale nie wszystkie) i wypuścili BETE bo po to ona jest. I ludzie łapią takie smaczki
dla nich jak wywalanie do pulpitu (znów które poprawią jak w BC2) ale wyłapują bo jak
wspomniałem to jest BETE ale co będę wspominał te słowo jak nie wiadomo co ono znaczy
co dla niektórych prawda ?

Po 6: Fajnie, że zrozumiałeś moja opinie miło mi... Ale nie wyjeżdżaj mi tu ze swoim
doświadczeniem bo widzę że zaczyna się robić coś co pozwolę sobie zacytować do mojego
wcześniejszego postu....

"Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
pokona doświadczeniem!"

Nie traktuj tego jako zdania wprost do ciebie ale do tego co zamierzasz zrobić...

PozdRo...


Ja też wtrącę swoją może mało znaczącą opinię studencką ;) Otóż nie mam pojęcia co masz na myśli mówiąc, że sylwasss "chce Cie pokonać swoim doświadczeniem "czy whatever..troszkę to zabawne;) Proszę Cię, On tylko wypomniał Ci głupoty które pisałeś broniąc MoHa. Przecież, zanikanie tekstur, problemy z ragdollem, czy po prostu słabe modele nie są winą czyjegoś syfu na kompie. Wiadomo, że system który ma włączone "milion" procesów aktywnych zżerających pamięć i zużywający część mocy procka może grę spowolnić, czy nawet doprowadzić do crashu systemu, ale nie możesz za wszelką cenę bronić MoHa, którego błędy (jak zauważyłem nie tylko tutaj na forum) w wersji PCtowej doskwierają wielu ludziom.

Ciesze się, że gra Ci się podoba. Mam nadzieję, że mi również podejdzie na mojej 360tce. Od siebie powiem, że to dosyć wczesna beta. W porównaniu z wersją beta BC2, która była jak dobrze pamiętam jakiś miesiąc czy dwa przed premierą jest jeszcze dużo czasu i dlatego proponuję Sylwasssowi, aby po zakończeniu Bety przyczynił się do poprawy wizerunku gry i napisał na oficjalnym forum bety o tym , co mu się podoba, a co nie :)

Wydaje mi się, że pisząc tutaj obaj macie trochę racji, ale też nie ze wszystkim co mówicie się zgadzam :) Nie ma co sączyć jadu. Tobie Tofikowski sie gra podoba, a Sylwasssowi nie i nie przekonacie się nawzajem do swoich racji:)

A tak z innej beczki - jestem niemal pewny, że Sony maczało palce w opóźnieniu bety na x360, ponieważ EA nawet nie postarało się o jakiekolwiek sensowne wytłumaczenie tego opóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

O Proszę Brygadzista się odezwał. ;p


Co ma ranga do tego ? Nie obchodzą mnie rangi na forum, więc co to ma do rzeczy ?
Patrzysz na rangi ? To pozwala Ci traktować ludzi z góry ? Ja patrze na to ci piszą, a nie jaką mają range.
Tu wiele dzieci pisze głupoty i ma wyższą range niż ja (Spamerstwo). A poziom merytoryczny pozostawia wiele do życzenia.

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

Po 1: Odpowiedź nie była kierowana do ciebie więc widać tą twoją podstawówkę (bez obrazy).


To że nie była pisana do mnie to nie znaczy że nie mogę na nią odpowiedzieć. Jeśli ktoś pisze że błędy w mechanice gry są spowodowane tym że mamy syf na kompie i mówi że studiuję informatykę to za przeproszeniem według mnie ślizgałeś się po tych studiach i zwyczajnie nie miałeś w ogóle programowania na zajęciach, albo co gorsza na nich spałeś. Po za tym jak na informatyka masz słabą znajomość obsługi forum. Czytałeś regulamin. tu się tnie posty, a nie cytuje całość, bo powstaje najzwyklejszy chaos.

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

A teraz co do wymagań wiekowych większość graczy którzy psują rozgrywkę to dzieci wystarczy
również rozejrzeć się po YT i po gameplay''ach jak komentują podczas rozgrywki i tylko
tuby wyzywanie wykorzystywanie glitch''y.


Wystarczy pograć w co najmniej więcej gier sieciowych żeby wiedzieć że nooby występują w każdym wieku, a to że większość dzieci, wyzywa to już wina bez stresowego wychowania przez ich rodziców, którzy nawet nie interesują się tym w co jego pociecha gra. A co do tej większości to zobacz sobie średni wiek graczy w USA i zobaczysz że to nie są już dzieci.

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

Po 3: Co do szkoły to (bez urazy) ale ja tu widzę dziecko które próbuje mnie pokonać
swoim doświadczeniem.


Oczywiście dzieckiem jestem, ale tylko moich rodziców. Na twoją niekorzyść działa to że mam 24 lata, właśnie kończę studia (mgr), mam już żonę i 2 letnie dziecko. Radze nauczyć się korzystać z forum zanim wypowiesz się o innych, poszukaj o nich informacji. I nie sprowadzaj wszystkich do wyzwisk typu dzieci, tylko dlatego że nie zgadzają się z Twoim postem (zdaniem) bo to nie za dobrze o Tobie świadczy.

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

Po 4: "A jak ma działać gorzej" A zapomniałeś jak chodziła wersja BC2 BETE texstury
średniej jakości bo high wycieli i chodziła gorzej od medala. Wiem nie wyjeżdżaj mi
tu że medal nie ma zniszczeń otoczenia 2.0. I dlatego lepiej działa. To po prostu lepsze
przyłożenie do kodu.


Przecież tłumacze Ci już od dłuższego czasu że w porównaniu z beta BC2 to ta beta jest bardzo słaba. Nie poprawili aż tak znacznie optymalizacji. Nie dziwie się że gra lepiej chodzi, jeśli ma mniejsze mapy i słabsze tekstury niż miało to miejsce w becie BC2. A co do przyłożenia do kodu to mieli już naprawdę tyle czasu że zdziwil bym się i to bardzo gdyby optymalizacja była gorsza od BC2 bo to by wskazywało na nieudolność programistów. Mówisz że to tylko beta że wszystko poprawią, to zobacz sobie jak było w becie BC2, gdzie po zakończeniu bety gdzie większość graczy narzekała na częste crashe w grze, przy finalnym produkcie dalej nie było to poprawione, co gorsza po tylu patchach jakie zostały wydane gra dalej potrafi się crashować niektorym graczą. O czym to świadczy ?

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

Po 5: To co z tego że mieli dużo czasu na poprawienie ? Poprawili sporo błędów w grze
(ale nie wszystkie) i wypuścili BETE bo po to ona jest. I ludzie łapią takie smaczki
dla nich jak wywalanie do pulpitu (znów które poprawią jak w BC2) ale wyłapują bo jak
wspomniałem to jest BETE ale co będę wspominał te słowo jak nie wiadomo co ono znaczy
co dla niektórych prawda ?


I znowu próbujesz traktować mnie z góry, zarzucając mi że nie wiem co to znaczy słowo beta w grze. A sam nie widzisz że popełniłeś jeden karygodny błąd, mówiąc że błędy w mechanice gry są najprawdopodobniej spowodowane tym że mamy syf na kompie, no przepraszam, ale studentowi informatyki takie kwiatki nie powinny się zdarzać.

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

Po 6: Fajnie, że zrozumiałeś moja opinie miło mi... Ale nie wyjeżdżaj mi tu ze swoim
doświadczeniem


Jakim doświadczeniem ? Mam wrażenie że stosujesz w tym poście słynny odruch bezwarunkowy. Swoisty wyraz samoobrony, typu: "Każdy kto odpowie na moje posty i wypowie się o nich inaczej niż ja myślę, jest zwyczajnym w świecie idiotą" no przepraszam, ale ile Ty masz lat ? Sądząc po tym że studiujesz informatykę masz 19-25 lat więc naprawdę dziwią mnie coraz bardziej twoje posty. Nie nauczyłeś się w życiu że każdy może wyrażać swoje zdanie i nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem ? Mam to zapewnione przez mit demokracji w tym kraju, bo prawdziwa demokracja to panuje w Szwecji, nie w Polsce, ale mniejsza o to. Wcześniej mówiłeś że Tylko dzieci wyzywają, a co Ty właśnie teraz zrobiłeś. Nazywanie kogoś idiotą, tylko dlatego że ma odmienne zdanie od Twojego nie za dobrze świadczy o piszącym, czyż nie ?

Dnia 18.06.2010 o 23:37, tofikowski napisał:

"Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem
pokona doświadczeniem!"


Ta też znam ten cytat, tylko po co go w ogóle cytujesz ? Jeśli nie ma on najmniejszego odzwierciedlenia w tym co się dzieje na forum. Pozwoliłem sobie nie zgodzić się z Twoim zdaniem, a Ty odebrałeś to jak kłótnie. Uważam że to jak mówiłem wcześniej odruch bezwarunkowy w Twoim przypadku. Nie można sensownie podyskutować, bo kto ma inne zdanie jest głupi. I tu pozwolę sobie zacytować " że moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza" I tak właśnie Ciebie odbieram w tym poście. Nie będę z Tobą dyskutować, miałem nadzieje na rzeczową i ciekawą dyskusje, ale niestety się zawiodłem. Dlatego jeszcze raz napiszę każdy ma swoje zdanie, Tobie podoba się nowy MoH, widocznie według mnie szukasz czegoś innego w FPS, mi się podoba BC2, bo stawiam na rozgrywkę w miarę realistyczną. Ty zamierzasz kupić MoH, ja pozostaje przy swoim BC2 i każdy będzie zadowolony. Każdy lubi inne gry. I właśnie dlatego każda gra jest produkowana pod inny target. Jeszcze nie zdarzyła się gra, która by odpowiadała większości graczy. Tyle z mojej strony.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:22, sylwasss napisał:

zobacz sobie jak było w becie BC2, gdzie
po zakończeniu bety gdzie większość graczy narzekała na częste crashe w grze, przy finalnym
produkcie dalej nie było to poprawione, co gorsza po tylu patchach jakie zostały wydane
gra dalej potrafi się crashować niektorym graczą. O czym to świadczy ?


Ja obstawiam, że powodem może być optymalizacja gry najpierw dla konsol (potencjalnie większa ilość odbiorców), a potem niedbała konwersja do PC :) Między innymi dlatego porzuciłem grę na pctach (no i może też dlatego, że mój (niegdyś mocarny) laptop się już zestarzał. Pamiętam, że wszystkie oficjalne gameplaye z BC2 były nagrywane z x360, teraz są z ps3 (a ign pokusiło się o wersję z boxa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:43, Radovan napisał:

Ja obstawiam, że powodem może być optymalizacja gry najpierw dla konsol (potencjalnie
większa ilość odbiorców), a potem niedbała konwersja do PC :) Między innymi dlatego porzuciłem
grę na pctach (no i może też dlatego, że mój (niegdyś mocarny) laptop się już zestarzał.
Pamiętam, że wszystkie oficjalne gameplaye z BC2 były nagrywane z x360, teraz są z ps3
(a ign pokusiło się o wersję z boxa).


Bardzo prawdopodobne. Co jak co ale na konsole łatwiej się robi gry z tego względu że konsola ma jedną i tą samą specyfikacje jak dawna amiga. Ma zamkniętą strukturę. Czego skutkiem jest łatwiejsze pisanie kodu, optymalizując go pod konkretny procesor czy kartę grafiki. W PC jest o tyle gorzej że każdy ma innego peceta o innej specyfikacji dlatego ciężko jest znaleźć złoty środek, aby gra działała tak samo na każdym sprzęcie. Po części podejrzewam że nie mieli już czasu żeby znacząco poprawić optymalizacje i te nieszczęsne crashe dlatego wydali grę taka jaka jest i zdecydowali się łatać ją po premierze, co robi bardzo wiele dzisiejszych developerów. Niestety ale według mnie DICE trochę słabo suportuje tą grę. Przykładem może być to że jak poprawią coś to znowu zepsują coś innego vide. sprawa z nożem. Możesz ciąć przeciwnika ile wlezie, a on i tak dalej żyje. Wkurza mnie też że w dalszym ciągu nie poprawili tej sprawy z pingami. Dalej są błędnie wyświetlane.

A co do tej afery bety na x-a to też wydaje mi się że Sony maczało w tym paluchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem parę godzin. Pierwsze co powiem to... TA GRA TO BAD COMPANY 2.5! Normalnie szlag mnie zaraz trafi. Taka sama animacja broni, gdy chodzimy, te same animacje, efekty dźwiękowe, cząsteczkowe, nawet animacja przeładowania M4A1 wygląda identycznie jak M416 z BC2!
Poza tym - ZEROWY odrzut broni, to żałosne... Z kałacha strzelam z odległości 100 metrów pełną serią i trafiam raz za razem. Dobrze, że nie trzeba wbić całego magazynku na wroga, bo inaczej byloby to naprawdę Bad Company 2.
Plusy? Ładna oprawa, dobra optymalizacja(jak na betę), świetne dźwięki(choć część zarąbana z BC2), nawet przyjemny gameplay. Ale nie będzie warto kupywać tej gry tylko dla multi. Lepiej zainwestujcie w BC2, a jeśli nie masz - MW2, które jest dużo szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest bardzo łatwy sposób na dostanie się do bety. Trzeba zarejestrować się na stronie gamespot.com, następnie przejść na stronę Bety C&C 4 (najlepiej zrobić to wpisując C&C4 Beta w tamtejszej wyszukiwarce, następnie karta "features" i zostaniemy przeniesieni na stronę) i odebrać klucz, który należy aktywować na stronie medalofhonor.com/beta, która... no właśnie, też Wam padła? Ewentualnie "Page not found"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, mam nadzieję, że 21 napłynie masa noobków, bo teraz jest mnóstwo dobrych graczy i ciężko jest ugrać mape, na której mam więcej killi niż śmierci. Praktycznie to chyba tylko ze 2 razy tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:10, nov_pl napisał:

W takim razie pewnie różne mamy gusta :)
Takie sformułowanie często padało u Sapkowskiego np. Ciri w czymś tam wyglądała wcale
ładnie.



I tu muszę przyznać się bez bicia że Wiedźmina jak i innych dzieł Sapkowskiego nie czytałem, wstyd mi za to, ale niedługo będę miał trochę wolnego to z chęcią zasiądę do lektury, co gorsza na moją niekorzyść działa również to że w Wiedźmina (grę) grałem co wydaje mi się dziwne, bo zawsze najpierw czytałem książkę a dopiero później rozszerzałem swoją wiedzę oglądając ekranizacje czy grając w egranizacje :P

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam odwrotnie - cały czas mam staty na plusie w sumie. Niestety, ale w tej grze wiele osób kampi i nawala z daleka, tak wiec giniesz nie wiadomo skąd. Często się wkurzałem i sam to praktykowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 01:47, Kirabaxior napisał:

A ja mam odwrotnie - cały czas mam staty na plusie w sumie. Niestety, ale w tej grze
wiele osób kampi i nawala z daleka, tak wiec giniesz nie wiadomo skąd. Często się wkurzałem
i sam to praktykowałem.


I właśnie tu dochodzimy do sprawy killcama. Nie ma go w grze, przez co nie wiemy gdzie taki kamper się znajduje. Dla mnie duży błąd. Fakt że nie jest to za bardzo realistyczne taki killcam, ale znacząco ułatwia rozgrywkę.
Nie ma nic bardziej wkurzającego od Toma Berengera siedzącego cały czas w krzakach. Kolejną rzeczą, która mnie denerwuje to praktycznie zerowy recoil. Można zabić Rifleman-em człowieka oddalonego o całą mapę. Jak dla mnie głupota. Kolejna rzecz granaty lecą zadziwiająco prosto. Nie można biegać na sprincie po skosie i w bok. Jedynie co poprawili do czasów BC2 to to że nie trzeba już pakować 1/2 magazynka we wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 00:22, sylwasss napisał:


> O Proszę Brygadzista się odezwał. ;p

Co ma ranga do tego ? Nie obchodzą mnie rangi na forum, więc co to ma do rzeczy ?
Patrzysz na rangi ? To pozwala Ci traktować ludzi z góry ? Ja patrze na to ci piszą,
a nie jaką mają range.
Tu wiele dzieci pisze głupoty i ma wyższą range niż ja (Spamerstwo). A poziom merytoryczny
pozostawia wiele do życzenia.


> Po 1: Odpowiedź nie była kierowana do ciebie więc widać tą twoją podstawówkę (bez
obrazy).

To że nie była pisana do mnie to nie znaczy że nie mogę na nią odpowiedzieć. Jeśli ktoś
pisze że błędy w mechanice gry są spowodowane tym że mamy syf na kompie i mówi że studiuję
informatykę to za przeproszeniem według mnie ślizgałeś się po tych studiach i zwyczajnie
nie miałeś w ogóle programowania na zajęciach, albo co gorsza na nich spałeś. Po za tym
jak na informatyka masz słabą znajomość obsługi forum. Czytałeś regulamin. tu się tnie
posty, a nie cytuje całość, bo powstaje najzwyklejszy chaos.

> A teraz co do wymagań wiekowych większość graczy którzy psują rozgrywkę to dzieci
wystarczy
> również rozejrzeć się po YT i po gameplay''ach jak komentują podczas rozgrywki i
tylko
> tuby wyzywanie wykorzystywanie glitch''y.

Wystarczy pograć w co najmniej więcej gier sieciowych żeby wiedzieć że nooby występują
w każdym wieku, a to że większość dzieci, wyzywa to już wina bez stresowego wychowania
przez ich rodziców, którzy nawet nie interesują się tym w co jego pociecha gra. A co
do tej większości to zobacz sobie średni wiek graczy w USA i zobaczysz że to nie są już
dzieci.

> Po 3: Co do szkoły to (bez urazy) ale ja tu widzę dziecko które próbuje mnie pokonać

> swoim doświadczeniem.

Oczywiście dzieckiem jestem, ale tylko moich rodziców. Na twoją niekorzyść działa to
że mam 24 lata, właśnie kończę studia (mgr), mam już żonę i 2 letnie dziecko. Radze nauczyć
się korzystać z forum zanim wypowiesz się o innych, poszukaj o nich informacji. I nie
sprowadzaj wszystkich do wyzwisk typu dzieci, tylko dlatego że nie zgadzają się z Twoim
postem (zdaniem) bo to nie za dobrze o Tobie świadczy.

> Po 4: "A jak ma działać gorzej" A zapomniałeś jak chodziła wersja BC2 BETE texstury

> średniej jakości bo high wycieli i chodziła gorzej od medala. Wiem nie wyjeżdżaj
mi
> tu że medal nie ma zniszczeń otoczenia 2.0. I dlatego lepiej działa. To po prostu
lepsze
> przyłożenie do kodu.

Przecież tłumacze Ci już od dłuższego czasu że w porównaniu z beta BC2 to ta beta jest
bardzo słaba. Nie poprawili aż tak znacznie optymalizacji. Nie dziwie się że gra lepiej
chodzi, jeśli ma mniejsze mapy i słabsze tekstury niż miało to miejsce w becie BC2. A
co do przyłożenia do kodu to mieli już naprawdę tyle czasu że zdziwil bym się i to bardzo
gdyby optymalizacja była gorsza od BC2 bo to by wskazywało na nieudolność programistów.
Mówisz że to tylko beta że wszystko poprawią, to zobacz sobie jak było w becie BC2, gdzie
po zakończeniu bety gdzie większość graczy narzekała na częste crashe w grze, przy finalnym
produkcie dalej nie było to poprawione, co gorsza po tylu patchach jakie zostały wydane
gra dalej potrafi się crashować niektorym graczą. O czym to świadczy ?

> Po 5: To co z tego że mieli dużo czasu na poprawienie ? Poprawili sporo błędów w
grze
> (ale nie wszystkie) i wypuścili BETE bo po to ona jest. I ludzie łapią takie smaczki

> dla nich jak wywalanie do pulpitu (znów które poprawią jak w BC2) ale wyłapują bo
jak
> wspomniałem to jest BETE ale co będę wspominał te słowo jak nie wiadomo co ono znaczy

> co dla niektórych prawda ?

I znowu próbujesz traktować mnie z góry, zarzucając mi że nie wiem co to znaczy słowo
beta w grze. A sam nie widzisz że popełniłeś jeden karygodny błąd, mówiąc że błędy w
mechanice gry są najprawdopodobniej spowodowane tym że mamy syf na kompie, no przepraszam,
ale studentowi informatyki takie kwiatki nie powinny się zdarzać.

> Po 6: Fajnie, że zrozumiałeś moja opinie miło mi... Ale nie wyjeżdżaj mi tu ze swoim

> doświadczeniem

Jakim doświadczeniem ? Mam wrażenie że stosujesz w tym poście słynny odruch bezwarunkowy.
Swoisty wyraz samoobrony, typu: "Każdy kto odpowie na moje posty i wypowie się o nich
inaczej niż ja myślę, jest zwyczajnym w świecie idiotą" no przepraszam, ale ile Ty masz
lat ? Sądząc po tym że studiujesz informatykę masz 19-25 lat więc naprawdę dziwią mnie
coraz bardziej twoje posty. Nie nauczyłeś się w życiu że każdy może wyrażać swoje zdanie
i nie każdy musi się zgadzać z Twoim zdaniem ? Mam to zapewnione przez mit demokracji
w tym kraju, bo prawdziwa demokracja to panuje w Szwecji, nie w Polsce, ale mniejsza
o to. Wcześniej mówiłeś że Tylko dzieci wyzywają, a co Ty właśnie teraz zrobiłeś. Nazywanie
kogoś idiotą, tylko dlatego że ma odmienne zdanie od Twojego nie za dobrze świadczy o
piszącym, czyż nie ?

> "Nigdy nie zaczynaj rozmowy z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a potem
> pokona doświadczeniem!"

Ta też znam ten cytat, tylko po co go w ogóle cytujesz ? Jeśli nie ma on najmniejszego
odzwierciedlenia w tym co się dzieje na forum. Pozwoliłem sobie nie zgodzić się z Twoim
zdaniem, a Ty odebrałeś to jak kłótnie. Uważam że to jak mówiłem wcześniej odruch bezwarunkowy
w Twoim przypadku. Nie można sensownie podyskutować, bo kto ma inne zdanie jest głupi.
I tu pozwolę sobie zacytować " że moja racja jest bardziej mojsza niż twojsza" I tak
właśnie Ciebie odbieram w tym poście. Nie będę z Tobą dyskutować, miałem nadzieje na
rzeczową i ciekawą dyskusje, ale niestety się zawiodłem. Dlatego jeszcze raz napiszę
każdy ma swoje zdanie, Tobie podoba się nowy MoH, widocznie według mnie szukasz czegoś
innego w FPS, mi się podoba BC2, bo stawiam na rozgrywkę w miarę realistyczną. Ty zamierzasz
kupić MoH, ja pozostaje przy swoim BC2 i każdy będzie zadowolony. Każdy lubi inne gry.
I właśnie dlatego każda gra jest produkowana pod inny target. Jeszcze nie zdarzyła się
gra, która by odpowiadała większości graczy. Tyle z mojej strony.



1: To z brygadzistą było kierowane o jeden post wyżej. Więc znów nie do ciebie...

2: Odpowiedź nie była kierowana do ciebie (wiem że możesz se na nią odpowiedzieć) mimo to zacząłeś se ją wpierać: "Przecież wyraźnie pisałem że nie przypomina ani jednego ani drugiego, to po prostu marne połączenie obu gier, z tym że niskich lotów." Czyli ty traktujesz swojego poprzedniego posta jako najlepszego i ni z gruchy ni z pietruchy piszesz takie coś. Czyli ty mi próbujesz zarzucić swoje zdanie...

3: No i tu się zgadzam wystarczy pograć w więcej gier aby zobaczyć nooby. I wiadomo że one występują w każdym wieku ale niemal 95 % to dzieci (czyli nowe pokolenie) i nie mów mi że nie. Wystarczy przypomnieć se grę co mają już po przykładowo 12 lat. Cofnij się do tych czasów jak ta gra była i przypomnij se czy widziałeś jakiegoś noob''a, odpowiedź brzmi NIE ! Bo wtedy nawet nikt nie był w stanie głupi aby stworzyć noob''a zrobiło to dzisiejsze młode pokolenie. !.

4: To że masz 24 lata, żonę i dziecko to akurat mi powiewa również mi wisi iż kończysz Studia (mgr).
A co ty myślisz, że mam 5 lat ? Bez powodu bym też nie pisał jaką szkołę kończę...

4: No i ciągle porównujesz do BETY BC2, pomyśl sobie jakby to robił inny producent gry. Dają BETE to ty robisz im łaskę aby znaleźć dla nich błędy nawet jeśli są to stare błędy znane z BC2.
A świadczy to o tym, że jak na razie supportu dla BC 2 nie ma i nie będzie dopóki nie zrobią multi w MoH bo kazali im go zrobić i muszą robić na hurtowo. Więc o wsparciu BC2 można zapomnieć choć sam nie raz mnie szlag trafia jak ze snajperką załapie free''za a 2 mnie ściąga.

5: Wyraźnie powiedziałem: wyjścia do pulpitu, znikające textury.... Są powodem zaniedbania komputera i nie mów mi że nie... Komputer jak jest zaśmiecony i się jeszcze odpala grę tak wymagającą (przez system zniszczeń) jak BC2 to tak jest. Procesor pracuje na wyższych obrotach przez co wyjdzie ci przykładowo do pulpitu. Dysk jest bardziej obciążony to wolniej doczytuje textury które są na dysku w plikach gry. O czym to świadczy ?

6: To masz złe wrażenie lubię jak ktoś potrafi coś skrytykować ode mnie a najbardziej jak wideo (czyli gameplay montage itd.) wtedy ja mogę zauważyć co źle zrobiłem. Ale z tym doświadczeniem jest taka prawda. No przyznaj mi że chciałeś mnie pojechać... Jak myślisz że nazwałem cię idiotą to się mylisz ale co ja będę mówił ty wiesz lepiej za pewne.

7: Skoro znasz ten cytat to Dobrze. Ten cytat został zastosowany w formie ścisłości. No ale Student powinien wiedzieć raczej jak to odebrać po moim zdaniu.
Jakbym chciał kłótnie to bym to zrobił po ludzku i napisał ci na PW co mam do ciebie nieprawdaż ?
W BC2 stawiasz na rozgrywkę bardziej realistyczną to se graj ktoś ci borni ale ja w BC2 nie zauważyłem tego realizmu jak np. w AA3. Dziwi mnie też czemu nie dają coś jak demo ze snajper ghost warrior gdzie mogę potestować i single i multi. Bo teraz multi chodzi w miarę Dobrze moh''a A single jest już na Unreal Engine 3 a każdy zna ten silnik jest ładny ale nikt go nie chce zoptymalizować i nie chciałbym kupić produktu gdzie nie będę miał FrameRate dobrego.
I na koniec pozwolę sobie zacytować: "Kiedy ludzie są wobec ciebie podejrzliwi, sam stajesz się podejrzliwy wobec nich."


A tak nawiasem obiło się coś komuś wczoraj o Becie Black Ops bo trafiłem na info ale chciało mi się spać i zamiast zapisać stronkę to wyłączyłem PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj też testuje nowego MOH''a w sumie to jeszcze beta, ale niestety też nie mam dobrej opinii na temat tej gry... To że ktoś tak napisał że ludzie kampią bo takie są mapy więc tu nic nei jest złego. Co do grafik duży plus na wysokiej rozdziałce w full hd z AA wygląda gra pięknie ale bardzo przypomina mi cod''a niż bc2. Ta gra jest co śpomiędzy tymi dwoma FPS''ami a myślałem że będzie lepsza od bc2 (jak grałem w bete bc2 już na ps3 wyglądała gra extra) chodzi tu głównie o dynamikę i grywalność gry. MOH beta okazał się średniakiem jak dla mnie nic nowego nie wnosi tak jakby odświeżony COD. To tyle jak na razie z mojej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

3: No i tu się zgadzam wystarczy pograć w więcej gier aby zobaczyć nooby. I wiadomo że
one występują w każdym wieku ale niemal 95 % to dzieci (czyli nowe pokolenie) i nie mów
mi że nie. Wystarczy przypomnieć se grę co mają już po przykładowo 12 lat. Cofnij się
do tych czasów jak ta gra była i przypomnij se czy widziałeś jakiegoś noob''a, odpowiedź
brzmi NIE ! Bo wtedy nawet nikt nie był w stanie głupi aby stworzyć noob''a zrobiło to
dzisiejsze młode pokolenie. !.

Tak , traktuj wszystkich z góry na pewno świetnie na tym wyjdziesz. To, że jesteś starszy nie znaczy, że mądrzejszy czy też lepiej wychowany bo wiek tu nie ma nic do znaczenia. Faktycznie Dużo jest takich osób w wieku 12 lat którzy uprzykrzają grę ale zwracasz uwagę tylko na nich. A co z tymi graczami w tym samym wieku, którzy zachowują się lepiej niż nie jeden co ma 18?

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

4: To że masz 24 lata, żonę i dziecko to akurat mi powiewa również mi wisi iż kończysz
Studia (mgr).
A co ty myślisz, że mam 5 lat ? Bez powodu bym też nie pisał jaką szkołę kończę...

Ale kolega ma rację co do jednego, ty nic się na tych studiach nie uczysz. Ale to opiszę 1-2 punktów dalej.

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

4: No i ciągle porównujesz do BETY BC2, pomyśl sobie jakby to robił inny producent gry.
Dają BETE to ty robisz im łaskę aby znaleźć dla nich błędy nawet jeśli są to stare błędy
znane z BC2.
A świadczy to o tym, że jak na razie supportu dla BC 2 nie ma i nie będzie dopóki nie
zrobią multi w MoH bo kazali im go zrobić i muszą robić na hurtowo. Więc o wsparciu BC2
można zapomnieć choć sam nie raz mnie szlag trafia jak ze snajperką załapie free''za
a 2 mnie ściąga.

Po raz multi w moh''u to jakaś porażka. Po dwa jako klient BC2 mogę od nich wymagać wsparcia (łatania gier itd.)

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

5: Wyraźnie powiedziałem: wyjścia do pulpitu, znikające textury.... Są powodem zaniedbania
komputera i nie mów mi że nie... Komputer jak jest zaśmiecony i się jeszcze odpala grę
tak wymagającą (przez system zniszczeń) jak BC2 to tak jest. Procesor pracuje na wyższych
obrotach przez co wyjdzie ci przykładowo do pulpitu. Dysk jest bardziej obciążony to
wolniej doczytuje textury które są na dysku w plikach gry. O czym to świadczy ?

Jak kolorowe tekstury (a nie ich brak) mogą być spowodowane zapchanym kompem? Albo crash''e czym mają być spowodowane? Grałem już w naprawdę mnóstwo gier, o wiele bardziej wymagających i nic się nie działo. A tu nagle się dowiaduje, że wywalanie się do pulpitu jednej gry jest moją winą... Fail

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

6: To masz złe wrażenie lubię jak ktoś potrafi coś skrytykować ode mnie a najbardziej
jak wideo (czyli gameplay montage itd.) wtedy ja mogę zauważyć co źle zrobiłem. Ale z
tym doświadczeniem jest taka prawda. No przyznaj mi że chciałeś mnie pojechać... Jak
myślisz że nazwałem cię idiotą to się mylisz ale co ja będę mówił ty wiesz lepiej za
pewne.

To po co piszesz takim tonem, że ewidentnie wygląda jakbyś chciał obrazić kolegę. Najpierw przeczytaj, potem kliknij "dodaj post"

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

W BC2 stawiasz na rozgrywkę bardziej realistyczną to se graj ktoś ci borni ale ja w BC2
nie zauważyłem tego realizmu jak np. w AA3.

Zacznijmy od tego że porównanie do AA3 które jest naprawdę średniej jest nie na miejscu. Ale z AA2 już jak najbardziej.

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

I na koniec pozwolę sobie zacytować: "Kiedy ludzie są wobec ciebie podejrzliwi, sam stajesz
się podejrzliwy wobec nich.

Żeby ludzie byli wobec ciebie podejrzliwi musisz dać im powód.

Dnia 19.06.2010 o 09:51, tofikowski napisał:

A tak nawiasem obiło się coś komuś wczoraj o Becie Black Ops bo trafiłem na info ale
chciało mi się spać i zamiast zapisać stronkę to wyłączyłem PC

Tak , beta jest czysto teoretycznie planowana. Na kiedy? Nikt tego nie wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 10:24, Jedimax napisał:

> 3: No i tu się zgadzam wystarczy pograć w więcej gier aby zobaczyć nooby. I wiadomo
że
> one występują w każdym wieku ale niemal 95 % to dzieci (czyli nowe pokolenie) i
nie mów
> mi że nie. Wystarczy przypomnieć se grę co mają już po przykładowo 12 lat. Cofnij
się
> do tych czasów jak ta gra była i przypomnij se czy widziałeś jakiegoś noob''a, odpowiedź

> brzmi NIE ! Bo wtedy nawet nikt nie był w stanie głupi aby stworzyć noob''a zrobiło
to
> dzisiejsze młode pokolenie. !.
Tak , traktuj wszystkich z góry na pewno świetnie na tym wyjdziesz. To, że jesteś starszy
nie znaczy, że mądrzejszy czy też lepiej wychowany bo wiek tu nie ma nic do znaczenia.
Faktycznie Dużo jest takich osób w wieku 12 lat którzy uprzykrzają grę ale zwracasz uwagę
tylko na nich. A co z tymi graczami w tym samym wieku, którzy zachowują się lepiej niż
nie jeden co ma 18?
> 4: To że masz 24 lata, żonę i dziecko to akurat mi powiewa również mi wisi iż kończysz

> Studia (mgr).
> A co ty myślisz, że mam 5 lat ? Bez powodu bym też nie pisał jaką szkołę kończę...

Ale kolega ma rację co do jednego, ty nic się na tych studiach nie uczysz. Ale to opiszę
1-2 punktów dalej.
> 4: No i ciągle porównujesz do BETY BC2, pomyśl sobie jakby to robił inny producent
gry.
> Dają BETE to ty robisz im łaskę aby znaleźć dla nich błędy nawet jeśli są to stare
błędy
> znane z BC2.
> A świadczy to o tym, że jak na razie supportu dla BC 2 nie ma i nie będzie dopóki
nie
> zrobią multi w MoH bo kazali im go zrobić i muszą robić na hurtowo. Więc o wsparciu
BC2
> można zapomnieć choć sam nie raz mnie szlag trafia jak ze snajperką załapie free''za

> a 2 mnie ściąga.
Po raz multi w moh''u to jakaś porażka. Po dwa jako klient BC2 mogę od nich wymagać wsparcia
(łatania gier itd.)
> 5: Wyraźnie powiedziałem: wyjścia do pulpitu, znikające textury.... Są powodem zaniedbania

> komputera i nie mów mi że nie... Komputer jak jest zaśmiecony i się jeszcze odpala
grę
> tak wymagającą (przez system zniszczeń) jak BC2 to tak jest. Procesor pracuje na
wyższych
> obrotach przez co wyjdzie ci przykładowo do pulpitu. Dysk jest bardziej obciążony
to
> wolniej doczytuje textury które są na dysku w plikach gry. O czym to świadczy ?

Jak kolorowe tekstury (a nie ich brak) mogą być spowodowane zapchanym kompem? Albo crash''e
czym mają być spowodowane? Grałem już w naprawdę mnóstwo gier, o wiele bardziej wymagających
i nic się nie działo. A tu nagle się dowiaduje, że wywalanie się do pulpitu jednej gry
jest moją winą... Fail
> 6: To masz złe wrażenie lubię jak ktoś potrafi coś skrytykować ode mnie a najbardziej

> jak wideo (czyli gameplay montage itd.) wtedy ja mogę zauważyć co źle zrobiłem.
Ale z
> tym doświadczeniem jest taka prawda. No przyznaj mi że chciałeś mnie pojechać...
Jak
> myślisz że nazwałem cię idiotą to się mylisz ale co ja będę mówił ty wiesz lepiej
za
> pewne.
To po co piszesz takim tonem, że ewidentnie wygląda jakbyś chciał obrazić kolegę. Najpierw
przeczytaj, potem kliknij "dodaj post"
> W BC2 stawiasz na rozgrywkę bardziej realistyczną to se graj ktoś ci borni ale ja
w BC2
> nie zauważyłem tego realizmu jak np. w AA3.
Zacznijmy od tego że porównanie do AA3 które jest naprawdę średniej jest nie na miejscu.
Ale z AA2 już jak najbardziej.
> I na koniec pozwolę sobie zacytować: "Kiedy ludzie są wobec ciebie podejrzliwi,
sam stajesz
> się podejrzliwy wobec nich.
Żeby ludzie byli wobec ciebie podejrzliwi musisz dać im powód.
> A tak nawiasem obiło się coś komuś wczoraj o Becie Black Ops bo trafiłem na info
ale
> chciało mi się spać i zamiast zapisać stronkę to wyłączyłem PC
Tak , beta jest czysto teoretycznie planowana. Na kiedy? Nikt tego nie wie....


Haha... Wiedziałem...

1: Zwracam na tych młodszych uwagę ponieważ 95 % przez nich są psute rozgrywki.
A co z resztą graczy powyżej 18 ? To jest te 5%.

2: Nic się nie uczę no to muszę coś z tym zrobić, skoro sugerujesz ze jestem głąbem... Coś się nie wysiliłeś 1-2 pkt dalej dlaczego się nie ucze.

3: Wiesz nie podoba ci się nie mój interes mi się podoba, że grałem tak długo aż mi się mapy znudziły. Oczekujesz wsparcia do BC2 to jak najbardziej rozumiem no ale napisałem to aby wiedzieli dopóki MoH nie zostanie w pełni zrobiony to wsparcie do BC2 jak na razie umarło.

4: Te twoje kolorowe textury to szkielet mapy więc komp ci ich nie wczytuje bo albo masz słabego kompa tego nie wiem albo zaśmieconego. Crashe wystarczy spojrzeć na obciążenie proca i zobaczysz jak się wysila tzn że się męczy. wywalanie do pulpitu może być ich winą ale przyuważ w jakim stopniu to się dzieje jednemu raz wyjdzie do pulpity a 2 wcale. No ale tego nie jestem w stanie osądzić to są przypuszczenia o niedbałość kompa... Wiem co mają klienci z kompami jak do mnie przychodzą więc zasugerowałem jedna z opcji.

5: Wszystko ładnie przeczytane i kliknięte "dodaj post" nie rozumiem do czego piłeś. Kolegi nie mam zamiaru nawet obrażać bo jakbym miał to zrobić to jak sam pisałem tylko na PW.

6: Nie wiem o co ci chodzi albo coś źle napisałeś mniejsza o to... Sprawdź sobie np. BC2 i AA3 w realności...


7: hmmm... Powód to wystarczył mój post który był zwykłą wypowiedzią a przeistoczył się dla kogoś w podejrzliwy atak na jego opinie.

8: No wiadomo że beta ma być ale wczorajsze info jakieś dziwne było jakby beta miała się pojawić bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2010 o 01:54, sylwasss napisał:

. Kolejna rzecz granaty lecą zadziwiająco
prosto. Nie można biegać na sprincie po skosie i w bok. Jedynie co poprawili do czasów
BC2 to to że nie trzeba już pakować 1/2 magazynka we wroga.

Granaty lecą identycznie jak w BC2.
Sprintować nie można na ukos bo... tak nie było w BC2.
Krótko - to po prostu mod do Bad Company 2 i w dodatku słabiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 13:02, Kirabaxior napisał:



Czy ja wiem. W BC2 po rzuceniu granat leci zdecydowanie dalej. I ma większe pole rażenia, sporo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ponad godzinkę w betę i muszę przyznać bez bicia, że podoba mi się cholernie! Mam zarówno MW2 jak i BC 2, jednak ten drugi zwyczajnie mi się nie podoba, skilla łapałem właśnie w Modern Warfare 2, a nowemu Medalowi o wiele bliżej do MW 2 niż Bad Company. Mapki nie są wielkie, gra dynamiczna, co przypomina właśnie Multiplayer od Infinity Ward. Właśnie na takie coś czekałem i póki co wrażenia są takie, że te 130 zł nie będzie wyrzucone w błoto. Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować