Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2010 o 09:36, byverter napisał:

OMG to subkarabinek, wszystko jedno. W COD4 jest w jednej klasie z MP5 (czy w BC2 w jednej
z UMP) i o to mi chodziło.

Tja, w grach jest PM - to w rzeczywistości też. :P

Dnia 11.07.2010 o 09:36, byverter napisał:

W pełnej wersji pewnie będzie obok MP5.

Przypomina PM z racji rozmiarów i dlatego twórcy go tam wsadzają.

Dnia 11.07.2010 o 09:36, byverter napisał:

Generalnie zastosowanie Aksu (bo tak się mówi na ten karabinek..)...

Aksu? Hmm... To zaraz, nazwisko jakieś, tak? Bo myślałem, że to skrót jest. :E Zaraz, przed chwilą twierdziłeś że to PM. Tja. :P

Dnia 11.07.2010 o 09:36, byverter napisał:

...jest takie jak pistoletu maszynowego.

W teorii tak. W praktyce - rzadziej

Dnia 11.07.2010 o 09:36, byverter napisał:

To, że amunicja to 5.45, a nie .45 czy 9mm nie ma znaczenia.

O_o

Dnia 11.07.2010 o 09:36, byverter napisał:

Zresztą po nicku sądząc to chyba jeszcze strzelać nie możesz...

Nie oceniaj po nicku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:58, Ring5 napisał:

broń do strzelań IPSC i przez to musiały być uwzględnione w ustawie. Takie wyjątki, potwierdzające
regułę. Zwykły "szaraczek", występujący o pozwolenie na broń kalibru .45 spotka się z
jedną reakcją: popukaniem w czoło.


Pozwolenie na broń sportową jest jedno. Czyli uzyskując pozwolenie na .22 uzyskujesz też na .45. Pozwolenie jest przypisane do osoby, nie broni.
Co do łatwości uzyskania pozwolenia to faktycznie łatwo nie jest. Trzeba również wygrywać te zawody w których się startuje itd. Pewnie zależy to też od jednostki policji. Właściwie z tego co teraz czytam to jest bardzo trudno :/

@Firefly94: Tam w którymś poście na górze przyznałem się do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2010 o 13:58, Ring5 napisał:

regułę. Zwykły "szaraczek", występujący o pozwolenie na broń kalibru .45 spotka się z
jedną reakcją: popukaniem w czoło.


Kończąc offtop link dla Ciebie gdyby Cię to zainteresowało w przyszłości:
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=30856

Wracając do tematu ;P Podoba mi się klimat MoHa, a po trailerach singiel wygląda jeszcze fajniej niż multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka godzin i wywaliłem.
Pierwszą rzeczą która mi się bardzo nie spodobała jest brak odrzutu. Do jasnej cholery, jak można wypakować w jeden punkt 30 nabojów z kałacha na stojąco (ogniem ciągłym)? Dwa: Gra jest podobna w... inaczej, podobnie się tu strzela jak w BC2 (nie wiem jak to powedzieć normalnie), nic w tym złego, gdyby nie to, że gra do bólu chcę udawać Modern Crapware 2, czyli zero teamplayu, malutkie mapki itp. Trzy: Kompletnie zjechane hitboxy. Cztery: Dlaczego pistolet ma zasięg 20m, a dalej już nabój nie dolatuje, tylko znika? Fakt, w BC2 strzelanie headshotów z klamki przez całą mapę nie było zbyt realistyczne (i po co komu luneta w tej grze?), ale 20 m? Pięć: Albo mi się zdaje, labo każda bron ma taki sam dźwięk wystrzału... i jakieś takie sztuczne te odgłosy wystrzału są, albo mi się wydaje.

No dobra, ale ja tak tylko mieszam to z błotem jak MW2, ale cos mi się tu podobało jednak. Hmm, właściwie tylko to, że lunety nie przybliżają tak bardzo, tylko szkoda, że w ogóle nie można zdjąć optyki, pobawiłbym się w Simo.

No, takie me odczucia z bety. Jak widać nie bardzo mi się to podobało. Jeśli zrobią tylko dosyć długi porządny singiel, to może EA dostanie moją flotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH to super gierka, ale jedynie pierwsza część i dodatki do niej. W tą część grało mi się wyśmienicie. Potem zagrałem w Airborne i czar prysł. Od tej pory staram się unikać MoHa i gram tylko w CoD2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem betę pograłem z godzinę i niestety zachwycony nie jestem. Niczym ta gra się nie wyróżnia - absolutnie niczym. Graficznie na poziomie sprzed co najmniej 2 lat, animacja postaci słaba a upadki postaci po zgonie to po prostu kabaret...wiem, że to tylko beta ale przez 2 miesiące raczej dużo się już nie zrobi. Coś czuję, że ta gra przejdzie bez echa.

EDIT: jeszcze mi się przypomniało, że odgłosy broni są byle-jakie. Mam wrażenie, że w ogóle się do tego nie przyłożono, w dodatku są bardzo podobne do siebie bez różnicy czy to snajpera czy to karabin maszynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 08:44, byverter napisał:

Nowa broń w becie PM dla Spec Ops w obydwu drużynach MP7A1

O, MP7, a każdy myślał, że MP5, hehe. No, zobaczymy czy dobry jest, bo Bundeswehra go chwali. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem klucz od gram.pl, dlatego mam do Was 2 krótkie pytania:
1. Ile waży plik z betą?
2. Do kiedy trwa beta(chodzi i o wersję na PC)?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 13:55, PJ_MW napisał:

Ostatnio dostałem klucz od gram.pl, dlatego mam do Was 2 krótkie pytania:
1. Ile waży plik z betą?


Coś ponad 700MB.

Dnia 14.07.2010 o 13:55, PJ_MW napisał:

2. Do kiedy trwa beta(chodzi i o wersję na PC)?


Bodajże do 17 albo 21 lipca, ale głowy nie dam. Tu niech się lepiej ktoś inny wypowie.

Dnia 14.07.2010 o 13:55, PJ_MW napisał:




Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dziś dostałem na meila że ci co mają przedpremierową wersje MoH''a mają tak jakieś unikatowe bonusy..., czyli ci co złożyli zamówienie miesiąc temu też będą je mieć?, czy tylko ci co teraz będą składać zamówienie?, jak z tym sprawa wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kod do bety od gramu ale również i od EA więc mam 2 kody.
Ktoś chętny? :) Nie dam kodu komuś kto jest dopiero maks od miesiące na forum... jakiemuś stałemu użytkownikowi dam który mam nadzieję, że nie sprzeda tego kodu a skorzysta z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 21:26, crash807 napisał:

Dostałem kod do bety od gramu ale również i od EA więc mam 2 kody.
Ktoś chętny? :) Nie dam kodu komuś kto jest dopiero maks od miesiące na forum... jakiemuś
stałemu użytkownikowi dam który mam nadzieję, że nie sprzeda tego kodu a skorzysta z
niego...


Trrudno sprzedać kod który ma każdy. Fileplanet klik i masz kod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 21:49, Kaucz napisał:

Trrudno sprzedać kod który ma każdy. Fileplanet klik i masz kod.


No to popatrz na allegro - zakończone aukcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 21:49, crash807 napisał:

> Trrudno sprzedać kod który ma każdy. Fileplanet klik i masz kod.

No to popatrz na allegro - zakończone aukcje :)

Nic nie widzę, ale jeśli ktoś to sprzedaje, to jest idiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 21:54, crash807 napisał:

To w takim razie kim jest ten kto kupuje? :D

Mam 6 kluczy do bety o_O Ale nie mam zamiaru sprzedawać, ci co kupują powinni nauczyć się używać google. Dobra ale koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie w temacie jestem. Więc nie wiem jak to ma być.

Dzisiaj pograłem trochę w betę. Sprawdziłem sobie "unlock tree". I co to ma być? Kilka dodatków, łącznie chyba 2 bronie dla każdej klasy. Ja rozumiem, że to beta, ale mnie to trochę zaniepokoiło.
Wyłączanie się gry rozumiem, bo to beta, ale te unlocki mnie zaniepokoiły.
Wgl co za "musk" wpadł na pomysł żeby na początku sniper nie miał normalnej lunety a zwykły red dot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować