Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2010 o 08:36, Mefisto napisał:

Jestem w pozytywnym szoku, egzemplarz już do mnie jedzie o 3:04 dostałem email o wysyłce-
paczka w doręczeniu, dzisiaj będzie :) gram.5lat Rulez ;)


Jak widzis oplaca sie kupowac w sklepie gram.pl, bo dosc czesto sie okazuje, ze gry przychodza jeszcze przed premiera (premiera MoH w Europie jest w piatek). A tak masz gre kilka dni wczesniej. Inna sprawa, ze EA nie robi problemow i jak ktos zdobedzie gre wczesniej to moze sobie w nia grac. Pamietam jak wkurzalo mnie to jak udalo mi sie zdobyc kilka dni przed premiera egzemplarz gry, ktory wymagal Steama. Przed data premiery nie mozna bylo nawet tej gry zainstalowac. :/ Milej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman - szczerze, to z gram.pl, a raczej z zamawianiem u nich gier, jest jeden drobny problem - są kompletnie nieprzewidywalni. Czasami gra przychodzi sporo przed premierą, a czasami jestem zmuszony odwołać zamówienie, gdyż gra nie dochodzi ani przed premierą, ani nawet w dniu premiery. A gdy mam możliwość zakupu od razu w sklepie, lub czekanie, kiedy mi łaskawie gra zostanie wysłana - wybór jest prosty.

Ale faktem jest, że z MoH się postarali, i gra była szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 22:54, Mefisto napisał:

mam problem z punkbusterem, gdy próbuje się połączyćz serwerem który wymaga pb, to mi
wyskakuje, żę musze mieć zainstalowany pb- klikam ok i jest łączenie i tak do usra śmierci
mogę czekać.Punkbuster mam zainstalowany, zaktualizowany- co robić?

problem rozwiązałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże!... ale ta kampania prze krótka!!... to normalnie porażka!!!, jeszcze w żadnej nowej grze tak krótkiej kampanii nie widziałem!, całą grę można przejść w 6h oglądając jeszcze przy tym filmiki lool, załamka..., miejmy nadzieje że końcowy filmik zapowiada drugą część bo kampania była wciągająca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 17:45, Mich4elos napisał:

O mój Boże!... ale ta kampania prze krótka!!... to normalnie porażka!!!, jeszcze w żadnej
nowej grze tak krótkiej kampanii nie widziałem!, całą grę można przejść w 6h oglądając
jeszcze przy tym filmiki lool, załamka..., miejmy nadzieje że końcowy filmik zapowiada
drugą część bo kampania była wciągająca :)

to zagraj w CoD MW2 kolejna krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 10:22, Mefisto napisał:

problem rozwiązałem


Mogę się dowiedzieć jak Ci się udało rozwiązać ten problem? Ja sam nie mogę się połączyć z żadnym serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 21:56, Rooivalk napisał:

> problem rozwiązałem

Mogę się dowiedzieć jak Ci się udało rozwiązać ten problem? Ja sam nie mogę się połączyć
z żadnym serwerem.

tak, odinstalowałem i zainstalowałem grę jeszcze raz (nie robiłem restartu systemu po odinstalowaniu gry) i to mi wystarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was tez znikaja ciagle statystyki i odznaczenia?Juz z 3 razy mialem 3 poziom strzelca i ciagle mi sie zeruje do 1.Nie wiem czy to przez to ze jeszcze nie bylo premiery w europie czy u mnie jest cos nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak wygląda mulit w tej grze, chodzi mi o porównanie do CoD MW 2 ale od strony technicznej czyli;
- bronie
- dodatki do broni
- skille ??
Bo grafikę i rozgrywkę widać na filmikach ale mnie bardziej ten RPG''owy aspekt mulit interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 23:45, PawelR1 napisał:

Czy u was tez znikaja ciagle statystyki i odznaczenia?Juz z 3 razy mialem 3 poziom strzelca
i ciagle mi sie zeruje do 1.Nie wiem czy to przez to ze jeszcze nie bylo premiery w europie
czy u mnie jest cos nie tak.

może nie grasz na serwerach rankingowych, sprawdź w ustawieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę przed północą a więc przed premierą gry zakończyłem tryb kampanii ... i o to co sądzę o grze.

Grafika mogłaby być trochę lepsza ... Nawet kosztem wymagań ... brakuje mi tu PsyhX itp.
Model prowadzenia pojazdów koszmarny ... niby dużo nimi nie jeździmy ale realizmu w nim 0
Trochę błędów jak zapadające się w ziemię postacie ... np. podczas biegu pod górę ... Lub nagle pojawiające się postacie postacie sojuszników przed nami ...
Strasznie krótka ta kampania ... jak już ktoś wyżej pisał także mam nadzieje, że filmik końcowy zapowiada CDN ...
Multi jeszcze nie testowałem więc się nie wypowiem ... tym bardziej, że nie grałem ani w Battlefielda ani w COD''a
Myślę, że gra trochę za droga ... cena powinna wynosić max 100 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ponownie, mam pytanie w sprawie nieśmiertelników do tych którzy kupili grę przed premierową..., czy dostał ktoś z was już nieśmiertelnik?, bo od dnia 13 października kiedy dostałem grę jeszcze ja nie dostałem nieśmiertelnika o.O, wiem pisane było że nieśmiertelnik będzie później wysyłany ale jak długo? ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z instalacją pank bustera do Moh''a. Otóż za każdym razem gdy próbuję zainstalować program, pokazuje mi się taki komunikat jak na screenie poniżej. Jakieś pomysły dlaczego, do cholery, wyskakuje mi "odmowa dostępu"? I jak w ogóle mogę temu zaradzić. Z góry dzięki za odp.

20101016220825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dobra mniejsza o to poradziłem sobie i zainstalowałem program. Problem w tym że jak chcę się dołączyć do jakiegokolwiek serwera to, mimo instalacji, wyskakuje mi informacja: "musisz mieć zainstalowanego punkbustera". Kiedy ja mam go zainstalowanego! O co tu do diabła chodzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie skonczyłem grę, o ile nie rozumialem narzekania na długość kamapni MW2 bo mnie zajeła 8h na hardzie, czyli wystarczająco, to gdy zobaczyłem końcowe cytaty i byłem pewien że to koniec to centralnie padłem. Teraz mogę powiedzieć że to najkrótsza gra w moim życiu.

Swoją drogą szkoda bo myślałem że bardziej się żzyję z Dustym, tak samo jak z Pricem ; D A tu kuniec, ledwo 2 misje z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2010 o 14:55, Piotr13PL napisał:

Własnie skonczyłem grę, o ile nie rozumialem narzekania na długość kamapni MW2 bo mnie
zajeła 8h na hardzie, czyli wystarczająco, to gdy zobaczyłem końcowe cytaty i byłem pewien
że to koniec to centralnie padłem. Teraz mogę powiedzieć że to najkrótsza gra w moim
życiu.

Swoją drogą szkoda bo myślałem że bardziej się żzyję z Dustym, tak samo jak z Pricem
; D A tu kuniec, ledwo 2 misje z nim.


A ile łącznie jest misji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować