Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2010 o 20:55, Net_com napisał:

Czy was też wywala do pulpitu podczas grania , tak o z niczego ?

Mnie wywala, dzisiaj zdarzyło mi się to 1 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2010 o 20:55, Net_com napisał:

Czy was też wywala do pulpitu podczas grania , tak o z niczego ?


Beta jest potwornie zabugowana, że nawet prawie nikt w nią nie gra. Jakieś 800 osób może zwykle jest w grze.
I tak, beta zwykle co chwila wywala do pulpitu, to jeden z jej błędów. Ogólnie nie da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w nią gram od początku rozpoczęcia bety i nie miałem żadnych problemów z tą grą. Ba, nawet jest lepiej zoptymalizowana niż beta BC2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś oficjalne forum gdzie można zgłaszać bugi itp.? Macie też takie sytuacje że z M16 jesteście w stanie zdjąć snajpera przez pół mapy, a na dystansie 20-30 metrów wygrywa snajper? Wkurzające. A irytujący bug, który mam w menu, to brak możliwości lub duże problemy z przeglądaniem listy serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w betę. Ogólnie jestem zadowolony, błędy graficzne i wywalania do pulpitu to norma dla bety, szczególnie jeśli do premiery jeszcze 3 miechy. Mam jednak nadzieję, że gra będzie bardziej rozbudowana niż jest. Nie chodzi mi o mapki, bo to oczywiste, ale o klasy postaci, bronie i ich modyfikację. Powinno się zwiększyć liczbę wyzwań. Mam nadzieję, że błedy zostaną naprawione, a gra bardziej rozbudowana, bo ma duży potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potenciału, jest to okrojona wersja BC2 i już przez 3 mce się to nie zmieni.
Gra nudzi się niemal po paru rozgrywkach a strzelanie nie przynosi frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 18:22, Selv napisał:

Gra nudzi się niemal po paru rozgrywkach a strzelanie nie przynosi frajdy.

Zależy komu, mi ta gra się podoba znacznie bardziej niż MW2.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie nie grałeś w BC2 na multi :P
Ja jestem niesamowicie zawiedziony poziomem MoH w stosunku do BC2.
Nie widzę w ogóle sensu kupowania tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również, nawet BC2 którego za bardzo nie lubiłem wydaje mi się lepszy od tej bety MOH-a (jestem raczej bardziej fanem arcade) . Gra nie jest tak dynamiczna jak Modern Warfare ani nastawiona na rozgrywkę drużynową jak BC2. Nie czuję żadnej przyjemności ze strzelania czy zdobywania kolejnych poziomów, czego doświadczyłem w wyżej wymienionych tytułach. Z dużej chmury powstał jak na razie mały deszcz i z tego powodu jestem zawiedziony bo byłem bardzo podjarany na ten tytuł. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 21:37, vip_konius napisał:

nic ciekawego:/ chwile pogralem ale juz mi sie znudzila :P imo ssie palke (jak narazie)


potwierdzam taka prawda bugó od groma a różnic miedzy high a med sa zerowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie ta gra to lipa. Wieje BC 2 na kilometr( przedmioty , otoczenie , sposób poruszania postaci jest żywcem wzięty z BC2). No cóż MoH był zawsze nastawiony na singla a nie na mp.Gre wyłączyłem po 3 rundach. Nie ma w tej grze na razie nic co by mnie zachwyciło , a spodziewałem się tego bo to w koncu Medal of honor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej grze chyba jest losowo generowana śmierć koleś dostał 10 strzałów z m4 z hp ammo 7 damage i nic a mnie zabił 1 strzałem nie hedem tylko normalnym z ak bez dodatkow albo 2 koleś dostał z snajpy 2 hity i nic a mnie zabił małym pistoletem 1 strzałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zauważyli poprzednicy, mi także nowy MoH śmierdzi na kilometr Battlefieldem: Bad Company 2. Podobne menu, bronie, rozgrywka, otoczenie (grałem na PS3). Trochę pograłem i sam gameplay daje radochę, jednak w porównaniu do BFa nie opłaca się kupować go, jeśli ma się poprzednio wymienioną grę. Jednak patrząc od strony nowej gry, bez porównań, to narzekać nei można - ładna, szybka, efektowna. Ja jednak gry nie zakupię na razie, nie widzę sensu wydawania kasy na to samo praktycznie, co w Bad Company jest. Może kiedyś się przekonam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować