Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Mam pewien problem: Chcę zarejestrować się w becie, ale jedyna dostępna platforma to Xbox 360, da się jakoś na PC załatwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2010 o 22:47, Hummer napisał:

Mam pewien problem: Chcę zarejestrować się w becie, ale jedyna dostępna platforma to
Xbox 360, da się jakoś na PC załatwić?

Trwa jeszcze tylko beta wersji na X360 bo ona zaczęła się później. Oddaj komuś wyżej kod bo i tak ci się do niczego nie przyda.
Noma -> Tu masz (chyba :P) niewykorzystany kod:

Spoiler

JGJ46-BMFPJ-98MBH-KBK2X-8G8D8

. Po prostu nie pamiętam w końcu czy go wykorzystałem bo miałem dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:43, Marked_One napisał:

> > Z YouTube?
>
> Z YouTube nie można pobrać filmów na komputer.
>


Można ;)


Jak bo nigdy nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:45, ankle napisał:

> > > Z YouTube?
> >
> > Z YouTube nie można pobrać filmów na komputer.
> >
>
>
> Można ;)

Jak bo nigdy nie próbowałem.



Poczytaj w necie pełno tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:47, Marked_One napisał:

> > > > Z YouTube?

Dnia 12.08.2010 o 22:47, Marked_One napisał:

> > > Z YouTube nie można pobrać filmów na komputer.

Dnia 12.08.2010 o 22:47, Marked_One napisał:

> > Można ;)

Dnia 12.08.2010 o 22:47, Marked_One napisał:

> Jak bo nigdy nie próbowałem.

Dnia 12.08.2010 o 22:47, Marked_One napisał:

Poczytaj w necie pełno tego ..


Dzięki. Już się ściąga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 18:29, byverter napisał:

Bronie w MOH na bieżąco ze screenami: http://www.imfdb.org/index.php/Medal_of_Honor_(2010)
Dobra strona BTW.


Zamknięcie nawiasu wywaliło Ci poza linka. Wszyscy, próbujący otworzyć tę stronę, muszą ręcznie dopisać " ) " na końcu linka, inaczej będzie 404.

Co do listy broni, to muszę niestety powiedzieć, że rozczarowuje i to mocno... Skromnie to wygląda, spodziewałem się trochę bogatszego arsenału. No, chyba, że to jest jedynie lista tego, co zaobserwowano w trailerze, a nie kompletna lista dostępnych giwerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 20:43, Ring5 napisał:

> Bronie w MOH na bieżąco ze screenami: http://www.imfdb.org/index.php/Medal_of_Honor_(2010)

Tak to jest lista zaobserwowanych. Nie ma jeszcze oficjalnej. Swoją drogą na tej stronie jest też lista broni. Więc można wybrać swoją ulubioną i zobaczyć w jakiej grze/filmie/anime była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie przypomnieć Allied Assault i ... zaciąłem się w misji gdzie zdobywamy StG 44. Zdobyłem tę pukawkę, wychodzę z bunkra i kieruję się do tego którego minąłem wcześniej. Kompas jak widać wskazuje na te drzwi ale za cholerę nie chcą się otworzyć. Coś się skopało czy co jest grane?

20100827204913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem dziś po raz kolejny Medal of Honor: Allied Assault. Gra nadal jest miodna [ no chyba że ktoś jest dzieckiem Crysisa, Fallouta 3 i innych ozdupek ] i nawet to że jesteśmy jednoosobową armią taszczącą mnóstwo gnatów nie przeszkadza za bardzo. Jasne że trochę inaczej się gra bez możliwości czołgania się i korzystania z tandemu muszka-szczerbinka ale cóż - gdyby nie MoH nie byłoby serii CoD ... O Omaha Beach nie ma co się za bardzo rozpisywać - kto grał ten wie. Jest kilka momentów gdzie można klnąć na poziom trudności i laserowy wzrok przeciwnika [ zwłaszcza na wyższym poziomie trudności ] ale nie ma takiego momentu którego nie dałoby się za entym razem przejść. Na pewno warto wspomnieć o ścieżce dźwiękowej która jest jedną z mocniejszych stron tej produkcji. Poza tym ostatnia misja a zwłaszcza końcówka - było gorąco. Mowa rzecz jasna o

Spoiler

ewakuacji z eksplodującej fabryki iperytu - misja Schmerzen

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 21:31, Rogalenko napisał:

Wszystko pięknie, ale ten temat jest o najnowszej odsłonie MoHa :D Temat o MoHAA i innych
grach z tej serii jest tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7139&u=590

Ahh ... no i tu wychodzi właśnie to jak się tworzy tematy które mają niedokładną nazwę. Byłem pewien że był kiedyś topic o AA ale jakoś nie mogłem go odnaleźć, ten o całej serii w ogóle nie przyszedł mi do głowy a szukajka zawodziła. Swoją drogą nazwę tego tematu też by wypadało zmienić bo jest nieco myląca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować