Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Jest nowy film na stronie MOH. Niestety na video nie ma odrzutu. Na forum ktoś napisał, że powiększony odrzut będzie tylko na PC. Oby był. Będą 24 modele broni w multi. Nie wiem czy noże/granaty/granatniki się w to wliczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link do filmiku jak komuś by się nie chciało wchodzić na stronkę tylko bezpośrednio z forum: http://www.youtube.com/watch?v=ALSi0_2exEw&feature=player_embedded
Od siebie dodam że bardzo efektowny ten nowy Medal. Martwi mnie tylko brak odrzutu broni. Bo wychodzi z tego takie Call of Duty, ale widać że EA/DICE chce właśnie nawiązać walkę z Activision/Trearch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, pewnie odrzut zmienią tak, że nawet tego nie poczujemy. Zmiana będzie tylko na piśmie.
Ja tam MoHa już dawno skreśliłem. Nie mam z tej gry żadnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2010 o 23:02, Kirabaxior napisał:

Ta, pewnie odrzut zmienią tak, że nawet tego nie poczujemy. Zmiana będzie tylko na piśmie.
Ja tam MoHa już dawno skreśliłem. Nie mam z tej gry żadnej przyjemności.


No to witamy w klubie. Porównuję sobie od jakiegoś czasu filmiki z MoH i CoD, i z każdym kolejnym filmem jestem coraz bardziej przekonany, że:
a) MoHa na pewno nie kupię zaraz po premierze, może po jakimś czasie, jak stanieje (już widzę "tanią" grę EA... ;) ).
b) CoDa kupuję w dniu premiery - może i jest bardziej zręcznościowy, ale bogactwo opcji (tryby, zakłady itp) jakoś bardziej do mnie przemawia, niż na siłę wciskana "kontrowersyjność" MoH.

Szkoda trochę, bo MoH naprawdę miał szansę na zmiecenie konkurencji, a tak, to pewnie dostaniemy grę, którą serwisy ocenią na poziomie 7-8 (wliczając w to +1 za "stare, dobre czasy") i która sprzeda się całkiem nieźle (z tego samego powodu), natomiast która nie będzie tytułem rewelacyjnym (o rewolucyjności nie wspominając).

Nic to, Baśka... Pozostaje poczekać miesiąc dłużej na BO, a potem wyczekiwać Bad Company 2: Vietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2010 o 06:16, Ring5 napisał:

a) MoHa na pewno nie kupię zaraz po premierze, może po jakimś czasie, jak stanieje (już
widzę "tanią" grę EA... ;) ).

Mass Effect 2 trafił do EA Classics... po pół roku od premiery, a sprzedał się świetnie, więc chyba jest to możliwe ^^

Dnia 10.09.2010 o 06:16, Ring5 napisał:

b) CoDa kupuję w dniu premiery - może i jest bardziej zręcznościowy, ale bogactwo opcji
(tryby, zakłady itp) jakoś bardziej do mnie przemawia, niż na siłę wciskana "kontrowersyjność"
MoH.

Ja kupiłem MW2 i na razie starczy mi CoDów. Wszystkie są podobne, trochę mi już zbrzydły. Zakłady są fajne, ale nie podoba mi się zerżnięcie trybów fanowskich do Counter-Strike''a.

Dnia 10.09.2010 o 06:16, Ring5 napisał:

Szkoda trochę, bo MoH naprawdę miał szansę na zmiecenie konkurencji, a tak, to pewnie
dostaniemy grę, którą serwisy ocenią na poziomie 7-8 (wliczając w to +1 za "stare, dobre
czasy") i która sprzeda się całkiem nieźle (z tego samego powodu), natomiast która nie
będzie tytułem rewelacyjnym (o rewolucyjności nie wspominając).

Na pewno MoHa nie warto kupić dla multi. Singiel ponoć będzie długi(jak na FPSa oczywiście), czyli jakieś ponad 10h.

Dnia 10.09.2010 o 06:16, Ring5 napisał:

Nic to, Baśka... Pozostaje poczekać miesiąc dłużej na BO, a potem wyczekiwać Bad Company
2: Vietnam.

Swoją drogą ciekaw jestem tego Vietnama. Oby to było coś mocniejszego niż tylko mapki osadzone w Vietnamie i pojazdy charakterystyczne dla tego konfliktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 16:05, Kirabaxior napisał:

Mass Effect 2 trafił do EA Classics... po pół roku od premiery, a sprzedał się świetnie,
więc chyba jest to możliwe ^^


Ale na inne ich gierki trochę poczekaliśmy.

Dnia 10.09.2010 o 16:05, Kirabaxior napisał:

Na pewno MoHa nie warto kupić dla multi.


I to jest w sumie najsmutniejsze, bo właśnie na ten tryb się nastawiałem, licząc, że będzie to po prostu nowe, lepsze Bad Company 2, z poprawionymi niedociągnięciami (np. wpieniające mnie identyczne giwery dla obu stron konfliktu), a tymczasem... Ok, nie będę uprzedzał faktów, ale powiem tak: beta MoH do pięt nie dorastała becie BC2.

Dnia 10.09.2010 o 16:05, Kirabaxior napisał:

Singiel ponoć będzie długi(jak na FPSa oczywiście), czyli jakieś ponad 10h.


Co, jak na grę ze skopanym multi, jest raczej mizernym wynikiem. Jak sobie przypomnę dłuuuuugie godziny spędzone nad MoH: AA, polowanie na faszystów w pokrytym śniegiem lesie... Ech, to były czasy...

Dnia 10.09.2010 o 16:05, Kirabaxior napisał:

Swoją drogą ciekaw jestem tego Vietnama. Oby to było coś mocniejszego niż tylko mapki
osadzone w Vietnamie i pojazdy charakterystyczne dla tego konfliktu.


Ja tu akurat cudów nie oczekuję. Podejrzewam, że dostaniemy właśnie mapki z zacięciem dżunglowym zamiast miejsko-industrialnego, parę pojazdów z epoki, do tego trochę broni, ale tu też raczej szaleństw nie będzie, bo cóż nowego mogą nam tak naprawdę zaproponować? M16, Garand, Thompson, Colt M1911... to już było w podstawce. Czyli co, dostaniemy kałacha, może Stonera...

A tak na marginesie powiem, że naprawdę żałuję, iż żadna firma nie weźmie się za zrobienie remake''u świetnego SEAL Team. Pamiętam, jak zagrywałem się w ten tytuł na 486 - kilka poligonów na krzyż, a emocji z podkradania się do wioski opanowanej przez VietCong więcej, niż we wszystkich innych tytułach o Wietnamie razem wziętych. Coś takiego byłoby idealnym wręcz materiałem na tryb single w BC2: Vietnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Coś takiego byłoby idealnym

Dnia 10.09.2010 o 18:46, Ring5 napisał:

wręcz materiałem na tryb single w BC2: Vietnam.

Cóż, zawsze możesz zrobić to co ja.
Czekać na nową Cod Black Ops w której jedną z kampanii będzie ta w Vietnamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 18:54, Kirabaxior napisał:

>, ale powiem tak: beta MoH do pięt nie dorastała becie BC2.
Za to beta MoHa była o wiele bardziej stabilna ;]


Beta Moha stabilna? że jak że co?
sorry jeżeli dla ciebie wywalanie średnio po trzech fragach to stabilne działanie to dzięki chyba że to miał być sarkazm ;D
Ja nadal jestem nią wkurzony nawet za bardzo przetestowac nie mogłem. Zamówienie już odwołałem. Czekam na potwierdzenie poprawy stabilności po premierze.
A beta BC2 śmigała aż miło
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2010 o 21:31, Zand79 napisał:

Beta Moha stabilna? że jak że co?
sorry jeżeli dla ciebie wywalanie średnio po trzech fragach to stabilne działanie to
dzięki chyba że to miał być sarkazm ;D

Może u ciebie. U mnie pięknie działało w najwyższych detalach, ~40 FPS, bez ścin i crashy. A byłem w "tej pierwszej elicie", czyli kilka dni przed wszystkimi grałem.

Dnia 12.09.2010 o 21:31, Zand79 napisał:

A beta BC2 śmigała aż miło

ŻE JAK? ŻE CO? No właśnie...
Ja w becie BC2 miałem 15 FPS, beta crashowała gdy robiłem jakąś czynność(ale... nie pamiętam jaką, lol). Tak więc tutaj tkwi porównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra ja miałem problem z MoHem ty z BC2 w takim razie czekam na Crysisa2 ;D
a na serio bije się z myślami nad pakowaniem kasy Kotickowi i nabycia drogą kupna nowego CoDa ale pewnie się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2010 o 21:37, Kirabaxior napisał:

Może u ciebie. U mnie pięknie działało w najwyższych detalach, ~40 FPS, bez ścin i crashy.
A byłem w "tej pierwszej elicie", czyli kilka dni przed wszystkimi grałem.


A mnie wywalało co kilka gier na pulpit, czasem wręcz restartując mi kompa. Ot, norma w betach - jednemu śmiga aż miło, drugi będzie sobie włosy z głowy rwał, przysięgając, że nigdy takiego badziewia nie kupi. Dlatego też tym, co przesądziło o mojej "niechęci" do MoH nie jest stabilność gry (bo o tej można będzie rozmawiać dopiero po premierze), optymalizacja kodu itp, ale wrażenia z samej rozgrywki, które - dla mnie - pozytywne nie były. Głównie ze względu na panujący na mapie chaos, kompletny brak jakichkolwiek elementów taktyki (pisałem już - Ruins of Kabul przypominało mi Team FFA), brak odrzutu, takie sobie modele broni... Zagram, z pewnością, ale definitywnie nie zaraz po premierze. Poczekam, aż stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 17:01, Ecko09 napisał:

Do tej bety potrzebny jest jakiś cdkey?

Ne jest potrzebny , jedynie konto EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2010 o 18:04, DesMonD__PL napisał:

witam mam problem, sciagnalem bete na steamie a tam jest napisane, że wczytywanie zakonczone
i zagrać bede mogl dopiero po oficjalnej premierze...

Na Steamie gry uruchamiają się według czasu pacyficznego, dlatego nie mozesz grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować