Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Mam pytanie do bardziej zorientowanych... Nie znalazłem wcześniej info, więc może Wy będziecie wiedzieć coś więcej.
Zgodnie z tym, co jest napisane w readme, przed deinstalacją MoH-a trzeba cofnąć autoryzację. I tu zonk:
- narzędzie do deautoryzacji w ogóle nie widzi gry;
- na stronie EA nie ma narzędzia stricte do deautoryzacji MOH-a;
- w menu kontekstowym (win 7 64 bit) nie ma opcji deautoryzacji.

Wybrana przez mnie autoryzacja - dyskowa.
To jak? Po deinstalacji pozostaną mi tylko 4 "sloty" czy też ograniczenie "slotów" dotyczy jedynie autoryzacji sieciowej, nie dyskowej?

PS. Tak, mam oryginała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 22:23, The_Tau napisał:

jak myślicie czy do końca miecha dostaniemy dog tagi?

zapytałem i dostałem odpowiedź, że dzisiaj wysyłka i w poniedziałek będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2010 o 23:03, Moonstorm napisał:

Wybrana przez mnie autoryzacja - dyskowa.
To jak? Po deinstalacji pozostaną mi tylko 4 "sloty" czy też ograniczenie "slotów" dotyczy
jedynie autoryzacji sieciowej, nie dyskowej?

PS. Tak, mam oryginała :P

A nie jest tak, że po odinstalowaniu to się robi automatycznie tak jak we wszystkich innych grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 15:54, byverter napisał:

A nie jest tak, że po odinstalowaniu to się robi automatycznie tak jak we wszystkich
innych grach?


No właśnie nie... Gdyby tak było, nie zawracałbym sobie głowy opisywaniem problemu. I nie byłoby napisane w readme o potrzebie deautoryzacji gry. A niestety - jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie. Czy w edycji limitowanej MoH-a jest również co w Tier 1 edition ten specjalny strój w multi ? W trailerze nigdzie go nie było natomiast na stronie empiku pisze: "* Kamuflaż klasy Spec Ops – użyj spejcalnego kamuflażu by wtopić się w otaczający świat oraz wyróżnić spośród pozostałych graczy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 09:46, Wolf800 napisał:

Ej mam pytanie. Czy w edycji limitowanej MoH-a jest również co w Tier 1 edition ten specjalny
strój w multi ? W trailerze nigdzie go nie było natomiast na stronie empiku pisze: "*
Kamuflaż klasy Spec Ops – użyj spejcalnego kamuflażu by wtopić się w otaczający
świat oraz wyróżnić spośród pozostałych graczy."

mam tier 1 edition ale nie widze tego spec ops znaczy jest cos jakis inny strój dla strzelca ale nie różni się zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie mam pytanie do was wszystkich grających w moha przez mp
są polskie serwy? i jakieś klany?
w sumie można zrobic własny klan póki gra jest nowa miał by szanse wyjść na ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2010 o 21:34, Moonstorm napisał:

> A nie jest tak, że po odinstalowaniu to się robi automatycznie tak jak we wszystkich

> innych grach?

No właśnie nie... Gdyby tak było, nie zawracałbym sobie głowy opisywaniem problemu. I
nie byłoby napisane w readme o potrzebie deautoryzacji gry. A niestety - jest...

Ale tak jest naciskasz odinstaluj i wtedy Cię pyta czy usunąć autoryzacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 19:00, byverter napisał:

>
Ale tak jest naciskasz odinstaluj i wtedy Cię pyta czy usunąć autoryzacje...


Tego nie wiedziałem na 100% (jakoś dotąd omijałem nowe gry EA), a nie mając pewności nie chciałem ryzykować utraty "slotu". Trzeba będzie spróbować - dzięki za odpowiedź.

Wolf800:
w Tier 1 akurat dla Spec Ops nie ma specjalnego camo - przynajmniej nie na początku. Specjalny skin jest od początku dostępny dla strzelca. Snajper dostaje nowy skin na siódmym poziomie postaci, podejrzewam, że ze Spec Ops (czyli w spolszczeniu - komandosem) - może być podobnie. Ale powiem Ci, jak dobiję do odpowiedniego poziomu komandosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Medal of Honor u kumpla. Wniosków mam kilka. Singiel niby krótki, na początku taki niemrawy, ale potem dosyć fajnie się rozkręca i jest sporo akcji. Szkoda, że tylko kilka godzin, ale nie było bardzo tragicznie. Co jeszcze, AI naszych kompanów jest do bani, nie potrafią trafić w przeciwnika, no chyba, że są to skryptowe sceny. Postacie są mniej wyraziste niż np. w serii CoD i do tego dochodzą ich facjaty, które trudno rozróżnić. Dusty jedynie się wyróżnia.

Spoiler

Końcówka dosyć ciekawa i niby daje do zrozumienia, że powstanie następna część

, choć jak będzie na prawdę póki co nikt nie wie. Ja nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby EA zdecydowałoby się na kontynuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować