Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

No i wyjaśniło się...
Na wypadek, gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości w tej materii - deautoryzacja jest konieczna tylko w wypadku autoryzacji sieciowej. Autoryzacji dyskowej to nie dotyczy.
Tako rzecze support EA. Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch się pojawił:
Single Player
- Fixed the CAS issue that prevented some players from firing at certain vehicles.
- Fixed a rare issue in Bagram that would cause areas of the map not to load in a timely fashion.

Server
- Lowered scores on all defensive support actions
- Changed spawn points on Shah-i-Khot Mountains, Combat Mission
- Changed spawn points on Kandahar Marketplace, Sector Control
- Changed spawn points on Kandahar Marketplace, Team Assault
- Changed spawn points on Diwagal Camp, Sector Control
- Changed spawn points on Kunar Base, Sector Control
- Changed spawn points on Kabul City Ruins, Sector Control
- Changed spawn points on Kabul City Ruins, Team Assault
- Changed spawn points on Garmzir Town, Sector Control
- Changed spawn points on Garmzir Town, Team Assault
- Tweaked damage on M16 and M24
- Tweaked damage on M4

Client
- Added Hot Zone and Clean Sweep (added the levels/UI changes in server browser etc)
- Server browser makes snapshot instead of subscribing to servers
- Fixed hang when joining on a friend that’s playing on a password protected server
- Ribbons and medals no longer appear on unranked servers
- Added aiming spot in binoculars in hardcore mode
- Added text chatting while dead and in end of round
- Increased the points needed to win a domination/tdm game
- Decreased accuracy while shooting from the hip
- Increased the amount of recoil and spread
- Added server details in loading screens and spawn screen
- Fixed an issue where holding your breath and moving forward would take you out of scope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre zmiany, ale mam pewne wątpliwości co do obniżania punkcików za "defensive support actions" - duża ilość zachęca do korzystania, mała proporcjonalnie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ale teraz trochę trudniej kogoś ustrzelić (recoil, osłabione snajperki - przeciwnik ma większe szanse - nieco trudniej uzbierać punkty :)). W każdym razie podczas wczorajszych 2h spędzonych na mapach już po spatchowaniu nie zauważyłem zwiększonej ilości akcji supportujących. Może to kwestia czasu.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mogę uruchomić gry. Pojawia mi się komunikat o braku połączenia z internetem. Połączenie mam, internet działa BFBC 2 śmiga aż miło, a MOH uparcie twierdzi że nie ma połączenia. Nie mam routera, firewalla (win fire wall off line). Wie ktoś co można z tym zrobić?
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 10:23, Mate0 napisał:

Grałem (singla ) igra jest wyk*****cie za*****cie krótka, momentami to myslałem ze ogladam
film

No, z filmem to chyba dobrze, do tego przyzwyczaiło Call of Duty, że gry akcji robią się filmowe :)
Chyba że chodzi ci o fakt, że czas przejścia gry też jest filmowy. Z tym niestety muszę się zgodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 13:15, The_Tau napisał:

Czy ktoś dostał nieśmiertelniki?


Ja. Miał być tydzień przed premierą, ale doszedł 2 tygodnie po :o :)
Ale jednak dostałem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupic jakiegos fpsa, interesuje mnie wylacznie tryb multiplayer. chce wybrac jedna z tych trzech gier. mozecie podac mi jakies roznice miedzy nimi? wady, zalety?

te trzy gry to:
-medal of honor 2010
-call of duty black ops
-battlefield bad company 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

-medal of honor 2010

Najprościej powiedzieć Call of Duty z trybami z BC2. Szybka wyrzynka, ale też bez matrixsu (czytaj teleportu za pomocą komandosa na przykład, czy też kto ma lepszy gadżet). Mapy są fajne ale ich mało (z 3 na każdy tryb). Granatniki i wyrzutnie rakiet nie są przesadzone jak w MW2, ale broni jest mało i wszystko się odblokowuje w tydzień grania.Jeszcze muszę dodać że gra nagradza campienie, bo nie ma killcama. Więc jeśli szukasz przerwy od innych FPS to bierz, ale osobiście wybrałbym BC2

Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

-call of duty black ops

Osobiście jeszcze nie grałem, ale to co przeczytałem i pooglądałem to BO jest po prostu MW2 z jeszcze większą kustomizacją. Jak lubisz grać w CoDa a bardzo chcesz nowego odgrzewanego kotleta (podobno smaczny, ale jednak odgrzewany) to bierz

Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

-battlefield bad company 2

Ta gra jest dużo wolniejsza od CoDa. Nie ma killstreaków, jest idealnie dobrany odrzut i opadanie pocisków (u snajperek). Gra po prostu jest dużo bardziej realistyczna. Bez dobrego teamu się nie wygra, są duże mapy, są pojazdy. W moim osobistym rankingu prowadzi właśnie BC2.

No cóż na koniec podsumowanie. Jeśli wolisz gry szybkie, arcade FPS (typu MW2) bierz BO (ale ostrzegam że ogrzewany kotlet). Jeśli coś innego ale w stylu CoDa bierz MoH. Ale jak wolisz bardzej wolniejszą, realistyczną (bez przesady ArmA to to nie jest) i polegającą na teamworku gameplayu to bierz BC2 (zwłaszcza że niedługo dochodzą 4 zupełnie nowe mapy - w tym 2 z BC1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra może jest krótka, ale za to poziom jest niezły, końcówka wzruszająca, wie coś ktoś o kontynuacji?
Nie jestem na bieżąco z grami, nie mam potrzeby bo komp ssie, ale czasem coś tam u brata pyknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno bedzie jak sie sprzeda 3 mln to zrobią kontynuację. Na razie nic nie zapowiedzieli, a sprzedało się na razie około 1.8 mln (informacja z 6 miechów po premierze, ale jeszcze sie nie chwalili tymi 3 mln kopi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 11:28, Malevyn napisał:

mam zamiar kupic jakiegos fpsa, interesuje mnie wylacznie tryb multiplayer. chce wybrac
jedna z tych trzech gier. mozecie podac mi jakies roznice miedzy nimi? wady, zalety?

te trzy gry to:
-medal of honor 2010
-call of duty black ops
-battlefield bad company 2


W tej kolejności:
Battlefield: Bad Company 2 + Vietnam (W Ult* jest promocja i Vietnam jest za 1 PLN)
Medal of honor (2010)
Call of Duty: Black Ops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy edycja Tier 1 nadal jest dostępna? Z tego co wiem, to w innych sklepach sieciowych jak ktoś zamawiał Tier 1 (już po jej premierze), otrzymywał wersję standardową. Dla mnie jedyna nadzieja, to sklep
Gram.pl- http://www.gram.pl/sk2_8Q7eH,m5_Medal_of_Honor.html

I teraz pytanie, czy będę miał Tier1, czy standardową?

Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej pytaj sklepu czy jest T1 czy zwykła edycja. Ja widziałem dość dużo edycji T1 (chyba tu: sklep.psxextreme.pl) Pytanie tylko na jaką platformę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować