Zaloguj się, aby obserwować  
FoZz

Medal of Honor

826 postów w tym temacie

Takiego lamerskiego singla jeszcze nie widziałem...
W bodajże Prologu/Zadanie na lotnisku/Ruinach wchodzę przez bramę i uruchamia się skrypt. Pojawia się 4 przeciwników, porażka...
Inteligencja przeciwników też nie powala, zamiast się schować to stoją na środku drogi lub kucają koło murku a nie za nim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej
mam problem z MOH multi
mogę grać normalnie, zdobywam punkty a moja postac ciągle ma 1 lvl chociaż mam chyba 100 kilów. w statystykach nadal mam 0.00 h gry chociaż gram już 5 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie najnowszą odsłonę Medal of Honor i mam w związku z tym kilka pytań. Liczę na rzetelne odpowiedzi :)

1. Jakie dokładnie DLC zostały wydane do MoH? Wiem o darmowym Clean Sweep oraz płatnym Hot Zone, a także kilku "bajerom" ze specjalnej edycji Tier1. Czy ukazało się coś oprócz tego? Jeśli tak, to co wnosi do gry i gdzie można je nabyć?
2. Czy jest warto kupować to DLC Hot Zone, czy może serwery z tym dodatkiem świecą już pustkami?
3. W jaki sposób mogę odblokować jakieś nowe mundury dla żołnierza, nie licząc opcji kupienia edycji Tier1? Doczytałem się, że można zmieniać mundury jeśli się je odblokuje, dlatego mnie to zaciekawiło. Przeczytałem także, że nowy mundur otrzymujemy od odpowiedniego poziomu dla danej klasy, bodajże 10.
4. Czy w grze jest możliwość zdobycia jakichś innych broni, prócz podstawowych 3 dla każdej klasy (w sumie 6, bo mamy oddzielne bronie dla dwóch stron konfliktu), plus pistoletu i ew. dodatku typu RPG? Chodzi mi jednak przede wszystkim o zwyczajne karabiny/strzelby. Też chodzi mi tu o sposób poza edycją Tier1.
5. Czy DICE już definitywnie zakończyło wsparcie dla najnowszej odsłony (patche, dodatki itd.)? Jeśli tak, to chyba zbyt szybko to zrobili, ale był w kolejce Vietnam i BF3...
6. Co mógłbym ew. jeszcze odblokować w menu "Dodatki", gdzie można wpisywać klucze? Generalnie, co można dzięki tym kluczom odblokować? Nie licząc rzecz jasna DLC Clean Sweep. Jest mowa o "dodatkowej zawartości" ale o co chodzi konkretnie?
Wszystkie pytania dotyczą wersji gry na PC.
7. Czy w grze można wpisywać jakieś komendy, np. na pokazywanie fpsów na ekranie, lub ustawienie maksymalnej ilości fps?

Tak poza tematem, to ucieszyłem się, gdy zobaczyłem, że na serwerach dalej grają ludzie i jest z kim się pobawić. Myślałem, że już może być w tej kwestii kłopot, że serwery będą świecić pustkami, ale jak się okazuje, jest dobrze. Gra przeważnie około 1000 osób, co w pełni starcza do gry.

Z góry dziękuję za odpowiedzi,
pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. System walki bronią z tłumikiem nie dorasta do pięt systemowi z MW2. Idą sobie po kładce, strzelam w ostatniego który stał i nagle wszyscy wrzeszczą i zaczynają strzelać... Poza tym, ta gra jest za krótka, ma za mało broni i system 100% dmg headshot za bardzo faworyzuje full-auto blind shooting :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować