Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Restart serii Medal of Honor potwierdzony!

53 postów w tym temacie

Dobrze, że próbują podnieść rękawicę rzuconą przez serię Call of Duty. Moim zdaniem do tej pory MoH był lata świetlne za CoDem, zarówno pod względem dynamiki rozgrywki jak i trybu multi, a najnowszy Airborne nie był w stanie nawiązać pod tym względem walki z CoDem 4.

Widocznie teraz, kiedy podniosły się pełne oburzenia głosy fanów serii CoD na ostatnią fuszerkę tandemu Activision i Blizzard w postaci Modern Warfare 2, szefowie EA dostrzegli swoją szansę na powrót (po Airborne siedzieli akurat w tym względzie jak mysz pod miotłą). Mam nadzieję, że efekt ich prac będzie wart zainteresowania. Activision i Infinity Ward tym razem zawiedli na całej linii i ponieważ pędzą za szmalem i konsolowymi uproszczeniami lepiej raczej nie będzie. Ciekawe czy EA podejdzie do tematu w podobny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sądząc po nicku i po treści swojej wypowiedzi, te forum to niekoniecznie najlepsze miejsce dla Ciebie.

Co do samej gry, pokładam w niej wielkie nadzieje, jakoś ostatnio niezbyt pochwalam działania Activision i kierunku, w jakim zmierza Call of Duty, dlatego Medal of Honor może nie tylko być dobrą grą, ale też zmobilizować Acti-Blizz do zadbania o swoje produkty, bo widocznie brak prawdziwej konkurencji dał im się we znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<łezka wzruszenia> Jestem na tak! Proszę, EA, nie spartolcie tego, ostatnio całkiem dobrze wam idzie. DICE powinno zapewnić dobre multi, ale pokładam duże nadzieje w trybie single. Tak z >8 godzin wyśmienitej akcji i będę bił przed wami pokłony. I cofnę wszystkie klątwy jakie na was rzuciłem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 13:29, TheAbsurd napisał:

<łezka wzruszenia> Jestem na tak! Proszę, EA, nie spartolcie tego, ostatnio całkiem
dobrze wam idzie. DICE powinno zapewnić dobre multi, ale pokładam duże nadzieje w trybie
single. Tak z >8 godzin wyśmienitej akcji i będę bił przed wami pokłony. I cofnę wszystkie
klątwy jakie na was rzuciłem. :D


No ja się szczerze mówiąc obawiam tego że zwalą tryb single player.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze bedzie tez cos takiego jak w AA, czyli ze tam zdobywamy sobie stroj oficera niemieckiego i jakies dokumenciki i latamy po calej bazie wroga. Ale tego pewnie juz nie bedzie, a szkoda... No ale mam nadzieje ze singiel bedzie dlugi, bo potrafia zrobic jak chca :] Tylko airbone mnie zawiodl jesli chodzi o dlugosc singla.

A o multi sie nie martwie, DICE zrobi taki multi, ze nie oderwe sie od niego przez bardzo dlugi okres czasu ;D Jakos nie znam gry, w ktorej DICE zle zrobiloby multi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa tylko żeby z tej innowacyjności nie wyszedł klon Modern Warfare... Uważam iż MoH nie powinien porzucać II Wojny Światowej, ale kto by mnie tam słuchał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować