Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Coraz częściej odbywają się manifestacje gejów i lesbijek. Czytam dzisiaj sobie wiadomości na gazeta.pl i co znajduje? Informacje o prawdopodobnum shizimie w kościele angilkańskim na zwolenników i przeciwników homoseksualizmu, manifestacje feministek z lesbijkami. Feministki chcą aby aborcja była wyłączną sprawą kobiety i że rząd nie powinien się tym interesować. Czyli ojciec nie ma zdania w kwesti swopjego syna? Poza tym, to przecież kobiety mają wszystkie prawa, reszta to już prywatne sądy jednostki. Homoseksualizmu nie toleruję, to jest zupełnie nienaturalne i mam nadzieję, że nie zalegalizują ślubów między osobnikami tej samej płci. Co do aborcji - to tutaj się nie sprzeciwiam, rząd zakazuje aborcji, ale pieniędzy na zwiększone potrzeby kobiety w ciąży ni daje, a jeżeli kobieta zaszła w ciąże w wyniku gwałtu, rząd wyrażą swoiste poparcie dla gwałciciela, nie pozawalając ofierze na zniwelowanie skutków.

A w co na te tematy sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie feministki przesadzają w swoich protestach. Zamiast walczyć o równuprawnienie, zchodzą na tematy aborcji, eutanazji , in-vitro (chyba tak się pisze) itp. Też uważam, że homoseksualizm to dewiacja, a już całkiem nie popieram adopcji przez pary homoseksualne dzieci (o ich prawach do normalnej rodziny już nikt nie wspomina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie odrobinke ale...
1. Parady równości, tutaj jak powiedział Krzysztof Marek. Ci ludzie próbują na siłę pokazać że są Gut że społeczeństwo powinno ich zaakceptować i wogóle domagają się równości, a jak wiadomo im Polaka bardziej naciskasz tym bardziej ten upiera się na swoim.
2. Aborcja in-vitro itp. itd. cóóóż tutaj ciężko wyciągnąć jakieś wnioski w przypadku in-vitro mógłbym się jeszcze zgodzić że coś takiego może być, ale co do aborcji to mam poważne wątpliwości. Ostatecznie nawet w przypadku gwałtu przecież już narodzone życie nie jest niczemu winne, to jakby od razu zakładać że dziecko będzie równie drańskie jak ojciec. Jednak jeśli kobieta chce i jest sobie w stanie poradzić z sumieniem to niech to zrobi, to jej wybór.
3. Homoseksualiści, cóż z tego co mi wiadomo to nie jest to coś czego można się nauczyć, ale coś co siedzi w genach. W końcu ostatecznie organizm da znać co mu sie bardziej podoba chłopiec czy dziewczyna więc wyuczony homoseksualizm chyba nie istnieje, chociaż, kto wie. Jeśli chodzi o adopcje dzieci, owszem jestem na razie przeciw, co do małżeństw o ile nie będzie tam dzieci nie mam nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

homoseksualizm- my vote: NO! ;p Chociaz moze lesbijki da sie zrozumiec, w koncu kobiety sa ladniejsze ;)
aborcja-> w wypadku gwaltu, to moge sie zgodzic, ewentualnie jakiejs innej mega krytycznej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 22:43, Hubi Koshi napisał:

Ostatecznie nawet w przypadku gwałtu przecież już narodzone życie nie jest niczemu winne...

hmm...trudno powiedziec, czy ta zaledwie 1 komorka na poczatku w czymkollwiek przypomina dziecko ;P
Bardziej martwilbym sie o matke w takiej sytuacji, bo moze miec pozniej wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 22:48, Araondoion napisał:

hmm...trudno powiedziec, czy ta zaledwie 1 komorka na poczatku w czymkollwiek przypomina dziecko
;P
Bardziej martwilbym sie o matke w takiej sytuacji, bo moze miec pozniej wyrzuty sumienia.

Ech w to sie lepiej nie zagłębiajmy, mądre głowy od dawna sie wykłócają od kiedy to zarodek staje sie dzieckiem, a my nic nowego na ten temat nie wymyślimy. Owszem owszem wyrzuty sumienia to paskudna sprawa. Ciekawi mnie czy są wogóle jakieś kobiety które od tak uprawiają seks a tu... ups wpadka to jedziemy na aborcje no i spokój to można sie bawić dalej. Ciężko mi sobie wyobrazić by coś takiego istniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 22:43, Hubi Koshi napisał:

/.../> 3. Homoseksualiści, cóż z tego co mi wiadomo to nie jest to coś czego można się nauczyć, ale
coś co siedzi w genach. /.../

Wiesz, ja mam taką książkę "Dynamiczna teoria zboczeń płciowych", autora nie pamiętam, a nie chce mi się wywalać wszystkiego z regałów, ale według badań autora i innych, jest akurat nieco inaczej. Zdecydowanych homoseksualistów jest 1-2 %, 3-4% sa tacy biseksualiści, u właśnie u nich homoseksualizm albo heteroseksualizm może wystąpić i utrwalić się w zależności od pierwszych stosunków. Nazwano to nawet teorią pierwszego uwiedzenia. Tak, że homoseksualizmu można się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Tak, że homoseksualizmu można się

Dnia 05.03.2006 o 22:55, KrzysztofMarek napisał:

nauczyć.

Punkt dla ciebie :-] Tyle że to jest te 3-4%, a ja miałem na myśli to że ludzie uważają że zdecydowana większość dzieci może się zhomoseksualnić, a tak nie jest. Chyba że coś pokręciłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aborcja w wypadku gwałtu.. jak najbardziej.. dość sie już Kobiety po takich przejściach nacierpiały. Moja przyjaciółka urodziła dziecko będące efektem tego rodzaju napaści pod naciskiem swoich ultra katolickich rodziców.. ale nie jest w stanie go pokochać.. i Teraz i Ona i ono skazane są na dalszy ból.

CO do manifestacji gejów i lesbijek.. Uważam, że nie powinni manifestować.. Uważam, że nie ma tak naprawdę czego.. ale równocześnie to co mnie najbardzie wku***a to Ci pie****ni kretyni z Młodzieży WSZECH(BUAHAHAHA)polskiej.. Nienawidzę nietolerancji i chamstwa.. prostactwa.. buractwa i trisonii w 21 parze chromosomów.. Nie cierpię ludzi dla których jedynym sposobem wyrażania siebie jest agresja.. to jest żałosne i ich powinno się zamykać.. Protestując przeciwko preferowanym przez te środowiska metodom mimo moich zdecydowanie heteroseksualnych zapędów na ostatnią paradę (wolności czy jak jej tam było) w Krakowie poszedłem.. ale w gronie innych "heteryków" bo inaczej mógłbym sie czuć nieswojo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 22:57, Hubi Koshi napisał:

>Tak, że homoseksualizmu można się
> nauczyć.
Punkt dla ciebie :-] Tyle że to jest te 3-4%, a ja miałem na myśli to że ludzie uważają że
zdecydowana większość dzieci może się zhomoseksualnić, a tak nie jest. Chyba że coś pokręciłem

Dziecko, to jest dziecko i nie można go dawać w łapy byle komu, bo jest bezbronne i nie pomoże żaden rzecznik po tym, jak zostanie skrzywdzone, być może nieodwracalnie. Dziecko nie jest zabawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:06, KrzysztofMarek napisał:

Dziecko, to jest dziecko i nie można go dawać w łapy byle komu, bo jest bezbronne i nie pomoże
żaden rzecznik po tym, jak zostanie skrzywdzone, być może nieodwracalnie. Dziecko nie jest
zabawką.

Zgadzam się, dziecko jest tą no... nie pamiętam jak to było w łacinie "Czystą Kartą" którą od najmniejszych lat zapisuje najpierw otoczenie, a potem ono samo więc należy bardzo pilnować, problem tkwi w tym że sporo dzieci może trafić w niewłaściwie łapy. Swoją drogą ja bym wolał dać dziecko na wychowanie parze homoseksualistów niż np. rodzinie w której ojciec i matka piją i nie mają absolutnie czasu dla dziecka, ale to jest ekstremum więc nie ma o czym rozmawiać. W każdym razie póki co jestem przeciw dzieciom dla homo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:14, Hubi Koshi napisał:

(...)
Swoją drogą ja bym wolał
dać dziecko na wychowanie parze homoseksualistów niż np. rodzinie w której ojciec i matka piją
i nie mają absolutnie czasu dla dziecka,


A skąd niby pewność, że dwóch pedziów nie będzie chlało, ćpało i biło dzieci?
Sugerowanie (nie mówię, że z Twojej strony), iż dwójka "tatusiów" to cudowna, idealna, kochająca i wrażliwa "rodzinka" to wierutna bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:21, .Darnok napisał:

A skąd niby pewność, że dwóch pedziów nie będzie chlało, ćpało i biło dzieci?
Sugerowanie (nie mówię, że z Twojej strony), iż dwójka "tatusiów" to cudowna, idealna, kochająca
i wrażliwa "rodzinka" to wierutna bzdura.

Wcale nie sugeruje i z łaski swojej odpuść sobie to "nie mówię że z Twojej strony. Po prostu gdybym miał porównać rodzinke w której skład wchodzi dwóch homoseksualistów, ale Normalnie żyjących jak większość ludzi poza sprawami łóżkowymi a rodzinką patologiczną to bym wybrał dla dziecka to pierwsze. Oczywiście najbardziej by mnie ucieszyło gdyby żadna z tych sytuacji nie zaistaniała, ale nie ma tak dobrze niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość "mieszane" poglądy. Z jednej strony jestem za aborcją, ale feministek nie cierpię. Aborcja powinna być dozwolona jeśli ciąża powstała na skutek gwałtu/zagraża życiu lub zdrowiu matki/płód jest mocno upośledzony. Za adopcją dzieci jak i małżeństwom homoseksualnym nie jestem. Uważam, że dziecko powinno mieć normalną rodzinę, a często nawet taka "normalna" rodzina nie potrafi lub nie chce wychować dziecka, a homoseksualne osoby tym bardziej nie. Aha, gwoli ścisłości, żeby nie było żadnych podejrzeń - nie jestem katolikiem, nie popieram PiS-LPR-Samoobrony, popieram PO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hubi Koshi -> Tabula Rasa

On-Topic:
Małżeństwa homoseksualistów: nie.
Adoptowanie dzieci przez homoseksualistów: nie.
Aborcja: wiem tylko tyle, że to, co mamy teraz, musi być drastycznie zmienione - nie może być tak, że lekarz zasłania się moralnością a potem dokonuje aborcji za wielokrotnie większe pieniądze w szarej strefie.
Eutanazja: nie.
Wprowadzanie sztucznego równouprawnienia: nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:24, Hubi Koshi napisał:

(...)

Dnia 05.03.2006 o 23:24, Hubi Koshi napisał:

Wcale nie sugeruje i z łaski swojej odpuść sobie to "nie mówię że z Twojej strony. Po prostu (...)


Echh... źle mnie zrozumiałeś. Przecież właśnie po to napisałem, że "nie z Twojej strony"... chodziło mi o to, iż jest to jeden z głównych argumentów u zwolenników tego typu pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 23:31, .Darnok napisał:

Echh... źle mnie zrozumiałeś. Przecież właśnie po to napisałem, że "nie z Twojej strony"...
chodziło mi o to, iż jest to jeden z głównych argumentów u zwolenników tego typu pomysłów.

Jak tak to zwracam honor do kieszeni :-] Po prostu nie mogłem znaleźdź tutaj innej osóbki do której byś pił więc wziąłem to do siebie. Tak swoją drogą ja mam pewne rozgraniczenie. Dzieci oczywiście homosiom dać nie popieram, ale jeśli chodzi o małżeństwa to nie mam nic przeciwko, jeśli sie naprawde kochają to niech sie żenią, niech mają dzielony majątek itd. itp. dopóki nikogo nie krzywdzą niech sobie robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podpadam pod żadną grupę z topicu, ale moim zdaniem podstawowym prawem człowieka jest wolność słowa i wyboru. Jeśli ktoś chce być homoseksualistą to niech sobie nim będzie to jego osobisty wybór, którego nam jako osobą „trzecim” nie wypada oceniać. Dużo osób myśli, że różnego typu zachowania ludzkie są wymysłem XX – XXI wieku, a prawda jest taka, ze są starsze od ludzkości tylko, że zostały przyduszone przez chrześcijaństwo.

Wolność słowa i wyboru to podstawa, a przejawy jakiego jakiegokolwiek rasizmu to dopiero spaczenie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować