Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2006 o 12:06, Eloe napisał:

Widzisz poziomu nie znam bo nie widziała, tylko słyszałam, że jest kiepski. Przeczytałam właśnie
teraz opinie o tym filmie zwykłych ludzi i co?.....Piszą że to taka historyjka o miłości tyle
tylko, że tematyka porusza. Nikt nie napisał, że to dobry film, ale że tamat bla bla bla. Nie
lubie takich promocji, że coś jest wartościowe tylko z racji tego jaką tematykę porusza.


widzisz: film może być dobry lub zły, a ciebie drazni to że jest o gejach. gdyby nie to pewnie byś na tenfilm nie zwróciła uwagi, i bys się go nie czepiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 12:07, Minsc i Boo napisał:

Zoofilia. Necrofilia, pedofilia sa przestępstawami ściganymi przez prawo.

Nie. Dopiero ich zaspokajanie jest ścigane przez prawo, ale z racji ochrony praw zwierząt, zmarłych i dzieci.

Dnia 09.03.2006 o 12:07, Minsc i Boo napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:14, Eloe napisał:


> Zoofilia. Necrofilia, pedofilia sa przestępstawami ściganymi przez prawo.
Nie. Dopiero ich zaspokajanie jest ścigane przez prawo, ale z racji ochrony praw zwierząt,
zmarłych i dzieci.


Złodzije też nie są karani, tylko jak coś ukradną! zastanów się co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 12:12, Minsc i Boo napisał:

widzisz: film może być dobry lub zły, a ciebie drazni to że jest o gejach. gdyby nie to pewnie
byś na tenfilm nie zwróciła uwagi, i bys się go nie czepiała

Widzisz ja bardzo lubię filmy, które prowokują do rozmów. Nie jestem przeciwnikiem tematów o homoseksualistach, mniejszościach, feministkach itd. Boję się tego, że jest na ten film zwracana uwaga tylko z racji tematyki. Ja go zobacze może w piątek (mam nadzieję), ale chyba jeszcze nigdy nie poszłam na film, o którym nie byłam przekonana, że warto. To będzie pierwszy raz. Czytałam wypowiedzi ludzi, którzy oddawali głosy na filmy oskarowe i tam była mowa o tym, że to kiepski film. Czy tematyka (dość nawet potrzebna dyskusja) już podnosi poziom filmu. Myślę, że tak jest tym razem a właśnie takiemu postępowaniu mówie nie! W ,,Godzinach" bardzo fajnie pokazano problem homoseksualizmu i był to dobry film, idąc wiedziałam, że idę na dobry film. Teraz tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:15, Minsc i Boo napisał:

>
> > Zoofilia. Necrofilia, pedofilia sa przestępstawami ściganymi przez prawo.
> Nie. Dopiero ich zaspokajanie jest ścigane przez prawo, ale z racji ochrony praw zwierząt,

> zmarłych i dzieci.

Złodzije też nie są karani, tylko jak coś ukradną! zastanów się co piszesz

Jak nie kradniesz, nie jesteś złodziejem (a jak się nie uda ukraść a próbujesz to odpowiadasz za przygotowanie lub usiłowanie), ale jestes zoofilem, nekrofilem lub pedofilem nawet jak realnie się nie realizujesz (czyli czerpiesz radośc z wyobrażni i w prawie polskim nie odpowiadasz za to).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:25, Minsc i Boo napisał:

Zobaczysz. Ocenisz. Tylko jak twierdzisz"że film został przyjety fatalnie w Europie", to twoje
nastawienie do tego filmu jest jednoznaczne

Jest jednoznaczne bo ogladałam programy kulturalne i słuchałam wypowiedzi filmowców i za wyjątkiem tematu, który porusza podobno, nikt nic dobrego o tym filmie nie powiedział. A juz Ci napisałam, że dla mnie temat to za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 12:25, Eloe napisał:

> Złodzije też nie są karani, tylko jak coś ukradną! zastanów się co piszesz
Jak nie kradniesz, nie jesteś złodziejem (a jak się nie uda ukraść a próbujesz to odpowiadasz
za przygotowanie lub usiłowanie), ale jestes zoofilem, nekrofilem lub pedofilem nawet jak realnie
się nie realizujesz (czyli czerpiesz radośc z wyobrażni i w prawie polskim nie odpowiadasz
za to).

Posługując się twoją logiką:Mozna być mordercą i nierealizowac swoich mordeczych planów. Nikt nie kara za same mysli. I dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 12:28, Eloe napisał:

Jest jednoznaczne bo ogladałam programy kulturalne i słuchałam wypowiedzi filmowców i za wyjątkiem
tematu, który porusza podobno, nikt nic dobrego o tym filmie nie powiedział. A juz Ci napisałam,
że dla mnie temat to za mało.


Widzocznie korzystasz za bardzo skromnych źródeł informacji. Nie uogólniaj. Ja słyszałem wiele poztywnych opinii, co nie skłania mnie do twierdzenia że film "został entuzjastycznie przyjety w europiue"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 12:29, Minsc i Boo napisał:

Posługując się twoją logiką:Mozna być mordercą i nierealizowac swoich mordeczych planów. Nikt
nie kara za same mysli. I dobrze

To nie jest moja logika tylko prawo. (jestem prawnikiem) Chciałam Ci pokazać, że te problemy psychiczne nie są karane z samej racji ich występowania (np. stwierdzonej przez lekarza). Aby być złodziejem lub mordercą , trzeba działać z zamiarem dokonania czynu, a te problemy (wypaczenia) nie sa karane z racji tego, że występują. Sa karane, jeśli ktoś ma zamiar naruszyć dobro, które równiez jest prawnie chronione. I tak np. jak ktoś chce realizować swoja zoofilię razem z nekrofilią to może , bo zwłoki zwierzęcia już prawnie chronione nie są (ale temat) ps. Nie ma w prawie polskim czegoś takiego jak morderca, jest zabójca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dnia 09.03.2006 o 12:07, Minsc i Boo napisał:

Tak a mordowanie na ekranie jest spoko. Homosie już nie. Reasumując- kazedmu coś się może nie
podobać jednak musi to akceptować. W przeciwnym razie w telewizji powinny lecicec tylko audycje
religijne

Tak ,zabijanie na ekranie jest spoko, takich filmów jest mało, poza tym sa oznaczone wyrażnymi znaczkami,i nadawane w odpowiednich porach, więc każdy może rozpoznac taki film.Natomiast speakerów,prowadzących rożne aydycje chyba raczej nie mozna sobie zmienic na nie- homosi...Audycje religijne tez sa rozpoznawalne, wiec jak na razie, nie ma z tym problemu, pomijajac Radio M. ktore za pomoca zlośliwego kodu i potwornej mocy robi bałagan w odbiornikach z RDS.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 12:41, Maximo napisał:

Tak ,zabijanie na ekranie jest spoko, takich filmów jest mało, poza tym sa oznaczone wyrażnymi
znaczkami,i nadawane w odpowiednich porach, więc każdy może rozpoznac taki film.Natomiast speakerów,prowadzących

Mało???? A homoseksualistów dużo?????????W TV publicznej? BUHAHAHA

Dnia 09.03.2006 o 12:41, Maximo napisał:

rożne aydycje chyba raczej nie mozna sobie zmienic na nie- homosi...Audycje religijne tez sa
rozpoznawalne, wiec jak na razie, nie ma z tym problemu, pomijajac Radio M. ktore za pomoca
zlośliwego kodu i potwornej mocy robi bałagan w odbiornikach z RDS.


A ja nie chcę w telewizji katolików bo to dewoci jacyś. zastanów się co piszesz.... bo dojdziemy do absurdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 12:41, Maximo napisał:

Tak ,zabijanie na ekranie jest spoko, takich filmów jest mało


A czy filmów o tematyce homo jest dużo?

Czym gorszą prowadzący audycje, bo nie bardzo rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 09.03.2006 o 12:44, Minsc i Boo napisał:

Mało???? A homoseksualistów dużo?????????W TV publicznej? BUHAHAHA




Dnia 09.03.2006 o 12:44, Minsc i Boo napisał:

A ja nie chcę w telewizji katolików bo to dewoci jacyś. zastanów się co piszesz.... bo dojdziemy
do absurdu

Widac nie rozumiesz, lub nie chcesz zrozumiec o czym piszę.Nie wiem kto jest ,a kto nie homoseksualista w TV , i nie bardzo mnie to obchodzi.Chodzi mi o styl i obraz mężczyzny jaki prezentują w TV oraz o skalę i rozmiar tego zjawiska, a nie o ilosc filmów .Ja też nie odladam programów katolickich, ale jakos nie widzę wszedzie czarnych sutann, natomiast gejopodobni pseudomężczyżni są wszechobecni w TV i nic na to sie nie poradzi....Jak dalej nie rozumiesz mojej wypowiedzi to dalszą dyskusje uważam za bezcelową i faktycznie absurdalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 13:19, Maximo napisał:

Widac nie rozumiesz, lub nie chcesz zrozumiec o czym piszę.Nie wiem kto jest ,a kto nie homoseksualista
w TV , i nie bardzo mnie to obchodzi.Chodzi mi o styl i obraz mężczyzny jaki prezentują w
TV oraz o skalę i rozmiar tego zjawiska, a nie o ilosc filmów .Ja też nie odladam programów
katolickich, ale jakos nie widzę wszedzie czarnych sutann, natomiast gejopodobni pseudomężczyżni
są wszechobecni w TV i nic na to sie nie poradzi....Jak dalej nie rozumiesz mojej wypowiedzi
to dalszą dyskusje uważam za bezcelową i faktycznie absurdalną.


ty masz napradwę problem- wszędzie gejów widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie chodzi nawet o to kto jest gejem a kto nie tylko o modę na bycie gejem lub wygladanie jak gej. Mam znajomych malarzy i artystów i wiadome jest w tym środowisku, że jak chcesz się wybić, mieć wystawe, lub jakąś wzmankę w gazecie i TVP to nalezy byc gejem lub tak wyglądać, lub chociaz wystylizować się na geja, ta moda krzywdzi obraz prawdziwego faceta i uczy facetów bycia ślimakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:24, Eloe napisał:

Ale nie chodzi nawet o to kto jest gejem a kto nie tylko o modę na bycie gejem lub wygladanie
jak gej. Mam znajomych malarzy i artystów i wiadome jest w tym środowisku, że jak chcesz się
wybić, mieć wystawe, lub jakąś wzmankę w gazecie i TVP to nalezy byc gejem lub tak wyglądać,
lub chociaz wystylizować się na geja, ta moda krzywdzi obraz prawdziwego faceta i uczy facetów
bycia ślimakami:)

Brawo za doskonałą wypowiedż!:)To właściwie esensja tego co chcialem tu powiedziec, ale widac niektórzy udają że nie rozumieją o co chodzi i wykręcają kota ogonem. Coż.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2006 o 13:24, Eloe napisał:

Ale nie chodzi nawet o to kto jest gejem a kto nie tylko o modę na bycie gejem lub wygladanie
jak gej. Mam znajomych malarzy i artystów i wiadome jest w tym środowisku, że jak chcesz się
wybić, mieć wystawe, lub jakąś wzmankę w gazecie i TVP to nalezy byc gejem lub tak wyglądać,
lub chociaz wystylizować się na geja, ta moda krzywdzi obraz prawdziwego faceta i uczy facetów
bycia ślimakami:)


Czyli wszyscy faceci dbający o siebie to geje?
No to ja proszę o to by w autobusach szczególnie w lecie jeździli sami geje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 14:08, 1602 napisał:

Czyli wszyscy faceci dbający o siebie to geje?
No to ja proszę o to by w autobusach szczególnie w lecie jeździli sami geje.

A ja za tym nie jestem bo odpada możliwośc poznania nowego faceta w autobusie :)
Czy ja napisałam, że wszyscy dbający o siebie faceci to geje? Jak tak proszę zacytuj?
Moda wyglądania na geja jest zabawna i jak ktoś chce tak wygladać to ok, ja zwyczajnie nie zwracam na takich uwagi. Czytałam ostatnio w piśmie kobiecym, że kobiety złapały się we własne sidła. Chciały mężczyzn zadbanych było ok, chciały modnych też ok, ale granica została przekroczona, facet zaczął ścigać się z kobietą w wyścigu o piękno i teraz większość (z nas) chce powrotu takiego normalnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować