Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2008 o 18:28, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../> Tyle, że Parada Równości nie propaguje homoseksualizmu, tylko ma
na celu pokazać sprzeciw
> przeciwko dyskryminacji mniejszości seksualnych.
>
Propaguje, jak najbardziej. A gdzie te mniejszości są dyskryminowane? /.../


Obawiam się, że nie można propagować homoseksuailizmu, bo to nie jest coś, co się wybiera. Homoseksualistą się po prostu jest albo nie jest i tyle.

Uważasz, że homoseksualiści nie są dyskryminowani? To miał być jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 14:47, Ubiquit napisał:

> Powiem tyle: skoro da się leczyć, to jest to pewien rodzaj zaburzeń.
Jakoś nie słyszałem o przekonywujących metodach leczenia i ich długotrwałych efektach
, ale to może dlatego, że za mało siedzę w temacie. A ty jakie leczenia miałaś na myśli?
> Wiem, że istnieje od zawsze, ale gdyby było naturalne i potrzebne naturze, to osoby
tej samej > płci mogłyby się rozmnażać. Skoro nie mogą - znaczy to że coś jest nie
tak, bo natura nie
> łączy ludzi w pary na marne ;)
W starożytnej Grecji, czy Japonii homoseksualizm, czy pederastia był na porządku dziennym
i jakoś nie przeszkadzało to tym ludziom rozmarzać się. Tak samo ojciec może zapłodnić
córkę, ale to w cale nie znaczy, ze to jest naturalne i potrzebne naturze. Wiec był bym
ostrożny w decydowaniu za naturę co jest dobre, a co nie.



ja mam swoje zdanie na temat homoseksualizmu:
niech żyją byle by mnie omijali z daleka.
lezbijki jeszcze toleruje (sam znam 3 pary lezbijek i mam z nimi bardzo dobre kontakty za to jak znal]łem jednego homoseksualiste to wszystko było ok dopuki nie zaczął sie do mnie przywalać że mu sie podobam i czy na pewno nie chce być gejem)
Kiedyś było inaczej ludzie byli mądrzejsi... poza tym teraz uwaza sie ich za zło świata przez to ze jeden z nich ma penisa a nie pochwe i jest facetem a nie kobietą... do dzisaij sa pewnie rodziny bez "wymiany genów i krwi" gdzie brat z siostra sie kochaja i maja dzieci. nie mam nic przeciwko ale pamiętajmy ze to jest groźniejsze od Homoseksualizmu.

mam dziewczynę i jestem z nia szczęśliwy. kochamy się chcemy założyć rodzinę. <--- tutaj jest ładnie
ale jeszcze rok temu ona była lezbijką i miała swoja dziewczyną <--- i tutaj dużej ilości osób juz to nie pasowało
naprawde jeśli ktoś jest gejem albo lezbijka w 100% to nie zmieni się go przez leczenie za to jeżeli ktos nie jest w 100% to mozna go z tego "wyleczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:40, gum1ś napisał:

> > > /.../ > Obawiam się, że nie można propagować homoseksuailizmu, bo to nie jest coś, co się wybiera.
Homoseksualistą się po prostu jest albo nie jest i tyle.

Nie. Można wybierać. Oczywiście, jak się chce wybrać i jak chce się leczyć.

Dnia 09.03.2008 o 18:40, gum1ś napisał:


Uważasz, że homoseksualiści nie są dyskryminowani? To miał być jakiś żart?

Nie, to nie jest żart. Postępowanie homoseksualistów zostało opisane w artykule w "Rzeczpospolitej" z dnia 16-17 czerwca 2007 roku. Zresztą, jest to przedruk z prasy amerykańskiej a konktretnie z gejowskieg pisma "Guide Magazine" (tytuł: "Przerobić heteroseksualna Amerykę").

P.S.
Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.
Gdzie i jak są dyskryminowani homoseksualiści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 18:52, KrzysztofMarek napisał:

Nie. Można wybierać. Oczywiście, jak się chce wybrać i jak chce się leczyć.


Słyszałem o tym, że niektórzy próbowali leczyć homoseksualistów, ale homoseksualizm nie jest chorobą, więc nie ma to sensu. Nie słyszałem o możliwości wyboru orientacji seksualnej.

/.../

Dnia 09.03.2008 o 18:52, KrzysztofMarek napisał:

Postępowanie homoseksualistów zostało opisane w artykule w "Rzeczpospolitej"
z dnia 16-17 czerwca 2007 roku. Zresztą, jest to przedruk z prasy amerykańskiej a konktretnie
z gejowskieg pisma "Guide Magazine" (tytuł: "Przerobić heteroseksualna Amerykę").


Artykułu tego nie czytałem, możliwe, że niektórzy homoseksualiści chcą homoseksualizm propagować, co nie zmienia faktu, żę większości chodzi o to, żeby ich nie dyskryminować. Zresztą na paradach pojawiają się też heteroseksualiści i wątpię, żeby mieli w propagowaniu homoseksualizmu jakiś interes.

Dnia 09.03.2008 o 18:52, KrzysztofMarek napisał:

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.


Nie wiem, na savoir-vivre się nie znam, ale nie uważam, żeby było to coś złego.

Dnia 09.03.2008 o 18:52, KrzysztofMarek napisał:

Gdzie i jak są dyskryminowani homoseksualiści?


Ot chociażby tak, że mężczyzna i kobieta mogą się wspólnie rozliczyć z podatków, a mężczyzna z mężczyzną - nie (to np. w Polsce w niektórych krajach są związki partnerskie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 18:40, gum1ś napisał:

Uważasz, że homoseksualiści nie są dyskryminowani? To miał być jakiś żart?

W bardziej tolerancyjnych krajach (niestety zapomniałem, gdzie to dokładnie było) to heteroseksualiści są dyskryminowani. Pewna para chciała adoptować dziecko - urzędnik zapytał co ta para myśli o homoseksualistach. Odpowiedzieli, że są praktykującymi chrześcijanami i nie będą uczyć dziecka, że homoseksualizm to coś dobrego. Urzędnik zarzucił tej parze homofobię i nie wyraził zgody na adopcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:10, gum1ś napisał:

> /.../ > Słyszałem o tym, że niektórzy próbowali leczyć homoseksualistów, ale homoseksualizm nie
jest chorobą, więc nie ma to sensu. Nie słyszałem o możliwości wyboru orientacji seksualnej.

Nie próbowali, tylko leczyli. To, że o czymś nie słyszałeś, to kiepski dowód na to, że to coś nie istnieje.

Dnia 09.03.2008 o 19:10, gum1ś napisał:


/.../ > Artykułu tego nie czytałem, możliwe, że niektórzy homoseksualiści chcą homoseksualizm
propagować, co nie zmienia faktu, żę większości chodzi o to, żeby ich nie dyskryminować.

Ponawiam pytanie gdzie są dyskryminowani? I jak? To, że ja nie chciałbym pracować z homoseksualistą, to bedzie dyskryminacja, tak? A narzucanie mi towarzystwa homoseksualisty, to już nie jest dyskryminacja, tak?

Dnia 09.03.2008 o 19:10, gum1ś napisał:

Zresztą na paradach pojawiają się też heteroseksualiści i wątpię, żeby mieli w propagowaniu
homoseksualizmu jakiś interes.

Ja nie wątpie, że maja w tym swój interes. Demostrują, jacy są "postepowi". Zgodnie z wytycznymi UE, moze liczą na stanowiska z zamian za walkę z "Ciemnogrodem" i propagowanie unijnych "wartości"?

Dnia 09.03.2008 o 19:10, gum1ś napisał:


> Nie odpowiada się pytaniem na pytanie.

Nie wiem, na savoir-vivre się nie znam, ale nie uważam, żeby było to coś złego.

> Gdzie i jak są dyskryminowani homoseksualiści?

Ot chociażby tak, że mężczyzna i kobieta mogą się wspólnie rozliczyć z podatków, a mężczyzna
z mężczyzną - nie (to np. w Polsce w niektórych krajach są związki partnerskie).

Tak, zwłaszcza preferowane są matki z dziećmi. Dawno temu chciałem rozlczyć się z jednym dzieckiem a żona z drugim. I co? Guzik. Czyli: małżeństwo jest dyskryminowane, rodzina jest dyskryminowana, preferowane są osoby samotne z dziećmi. Nawet do Rzecznika Praw Obywatelskich napisałem. Odpowiedział, że o tym wie, podejmuję działania, zeby to zmienić. Nie zmienił, bo woli politycznej nie było i nie ma, ważniejsze jest rozbicie rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:14, Radykał napisał:

/.../ Urzędnik zarzucił tej parze
homofobię i nie wyraził zgody na adopcję.

Tylko Anglicy są tacy. Oczywiście było to w Wielkiej Brytanii. A ta rodzina prowadziła "rodzinny dom dziecka" i kilkoro dzieci już wychowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 19:42, KrzysztofMarek napisał:

Tylko Anglicy są tacy. Oczywiście było to w Wielkiej Brytanii. A ta rodzina prowadziła
"rodzinny dom dziecka" i kilkoro dzieci już wychowała.

Dzięki za uzupełnienie. Swoją drogą w Wielkiej Brytanii chcą wprowadzić karę do siedmiu lat pozbawienia wolności (!) za obrażanie dewiantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:46, Radykał napisał:

/.../Swoją drogą w Wielkiej Brytanii chcą wprowadzić karę do siedmiu
lat pozbawienia wolności (!) za obrażanie dewiantów.

Zidiocenie, zwane poprawnością polityczną szerzy się niemal z szybkością światła. Szybciej niż grypa. No, ale grypa nie szerzy się za pośrednictwem telewizji a zidiocenie owszem. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 08:22, Radykał napisał:

Twierdzisz, że kobiety mają takie same predyspozycje co mężczyźni?


Przynajmniej niektóre z nich. Tak jak niektórzy mężczyźni wolą zostać w domu z dziećmi. I psiakrew tak samo mnie wkurza gapienie się jak na mutanta na dziewczynę z karabinem jak i na faceta z wózkiem.

Dnia 09.03.2008 o 08:22, Radykał napisał:

Chciałabyś, powiedzmy, walczyć w klatce z mężczyzną? :P


Tego typu rozrywki uznaję za głupie i bezsensowne więc nie, nie chciałabym.

Dnia 09.03.2008 o 08:22, Radykał napisał:

Pracować w kopalni?


Nie. Ale do wojska/policji bym poszła, niestety zdrowie nie pozwoliło na zrealizowanie tej kariery. I zanim wyskoczysz z predyspozycjami w tej kwestii - astma nie jest uwarunkowana przez płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 22:51, Fumiko napisał:

Przynajmniej niektóre z nich. (...)

Oczywiście, że są cechy wspólne, jednak mężczyźni znacząco różnią się od kobiet. Fizycznie i psychicznie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&pid=4191

Dnia 09.03.2008 o 22:51, Fumiko napisał:

Nie. Ale do wojska/policji bym poszła, niestety zdrowie nie pozwoliło na zrealizowanie
tej kariery. I zanim wyskoczysz z predyspozycjami w tej kwestii - astma nie jest uwarunkowana
przez płeć.

Gwoli ścisłości: ja jestem zwolennikiem praw kobiet. Jednak mam na myśli normalne prawa, takie jak równe zarobki etc. A o co walczą feministki?
- o planowanie rodziny - nowa nazwa aborcji o ile się nie mylę (zabijanie dzieci w imieniu prawa),
- dopłaty do in-vitro (nie obchodzi ich, że giną wtedy embriony, a polskie prawo w żaden sposób nie chroni zarodków),
- wmawiają ludziom, że homoseksualizm jest normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 23:08, Radykał napisał:

Oczywiście, że są cechy wspólne, jednak mężczyźni znacząco różnią się od kobiet. Fizycznie
i psychicznie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5374&pid=4191

Przeprowadzono badania z których wynika że pod wpływem testosteronu i innych hormonów dziecko jest w stanie wykształcić mózg funkcjonujący inaczej niż przypisuje mu płeć. Mówiąc krótko kobieta może mieć mózg faceta, a facet mózg kobiety. Owszem różnica między "typowym facetem" i "typową kobietą" jest, ale nie należy zapominać że jeśli chodzi o psychikę i zdolności intelektualne kobieta może być bardziej męska niż niektórzy faceci, a niektórzy faceci bardziej kobiecy od niektórych kobiet. Są kobiety które są silniejsze i potężniej zbudowane niż niektórzy faceci dla przykładu, albo faceci którzy mogli by konkurować w kobiecych konkursach piękności.

Dnia 09.03.2008 o 23:08, Radykał napisał:

- wmawiają ludziom, że homoseksualizm jest normalny.

Bo jest :-) Dobra już wyjaśniam zanim mnie zadepczą. Homoseksualizm jest naturalny, to swego rodzaju naturalna anomalia występująca w środowisku, no bo skąd by się brało to średnio 3-5% homoseksualistów w populacji niezależnie od czasów, zwyczajów, przesądów i tym podobnych dupareli ?? Homoseksualizm jest naturalny, natura go stworzyła i go podtrzymuje, tak było i jest, a czy będzie ?? Homoseksualiści to ludzie tacy jak każdy z nas, to nie są potwory czy monstra która tylko myślą jakby nas tu zaciągnąć w ciemny kąt i zgwałcić XD Psychole się wszędzie zdarzają i wśród kobiet i wśród facetów. Faceci dla przykładu irytują się jak homoseksualiści się do nich przywalają, prawda ?? Ale przecież kobiety też się tak potrafią przywalać, to przecież normalne.

<siada sobie w fotelu, bierze gazetę i czeka aż wpadnie KrzysztofMarek z płonącym mieczem Jedynie Słusznej Nowiny>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

Przeprowadzono badania z których wynika że pod wpływem testosteronu i innych hormonów
dziecko jest w stanie wykształcić mózg funkcjonujący inaczej niż przypisuje mu płeć. (...)

To naturalne, że zdarzają się wyjątki (potwierdzające regułę?). W każdej społeczności/grupie zdarzają się jakieś ewenementy, np. "psychole wśród kobiet i facetów", pedofile wśród kleru, policjanci biorący łapówki etc.

Dnia 09.03.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

Bo jest :-) Dobra już wyjaśniam zanim mnie zadepczą. Homoseksualizm jest naturalny, to
swego rodzaju naturalna anomalia występująca w środowisku, no bo skąd by się brało to
średnio 3-5% homoseksualistów w populacji niezależnie od czasów, zwyczajów, przesądów
i tym podobnych dupareli ??

Więc nazwijmy to chorobą cywilizacyjną.

Dnia 09.03.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

Homoseksualizm jest naturalny, natura go stworzyła i go podtrzymuje,
tak było i jest, a czy będzie ??

Wg niektórych homoseksualizm jest wynikiem takich czynników jak na przykład seks z osobą tej samej płci w młodym wieku (tego można się "nauczyć"), więc nie byłbym taki pewien czy natura go stworzyła.

Dnia 09.03.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

Homoseksualiści to ludzie tacy jak każdy z nas, to nie
są potwory czy monstra która tylko myślą jakby nas tu zaciągnąć w ciemny kąt i zgwałcić
XD

Homoseksualizm często łączy się z pedofilią.

Dnia 09.03.2008 o 23:19, Hubi Koshi napisał:

<siada sobie w fotelu, bierze gazetę i czeka aż wpadnie KrzysztofMarek z płonącym
mieczem Jedynie Słusznej Nowiny>

KM jest farmaceutą, więc zapewne ma na ten temat większe pojęcie niż my obaj razem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

Więc nazwijmy to chorobą cywilizacyjną.

Oni istnieli od POCZĄTKU rodzaju ludzkiego, czy jakiegokolwiek rodzaju, idę o zakład że istnieli nawet wtedy gdy ludzie jeszcze ganiali z kijami i pałami za stadami jeleni. W niektórych prymitywnych szczepach i plemionach istnieją sobie homoseksualiści i mają nieraz ważne role w społeczeństwie, więc nie wmówisz mi że homoseksualiści wyskoczyli dopiero kiedy się cywilizacja rozwinęła.

Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

Wg niektórych homoseksualizm jest wynikiem takich czynników jak na przykład seks z osobą
tej samej płci w młodym wieku (tego można się "nauczyć"), więc nie byłbym taki pewien
czy natura go stworzyła.

Najpierw trzeba poczuć "pociąg" to tej innej płci, mam kumpla w Koledżu który opowiadał mi jak to z nim było. On od samego początku czuł pociąg do chłopaków, zamiast do dziewczyn, ot po prostu tak jak my heteroseksualiści czujemy pociąg do dziewczyn gdy zaczynamy dojrzewać od czuł do chłopaków

Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

Homoseksualizm często łączy się z pedofilią.

Procenciki i badania poproszę

Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

KM jest farmaceutą, więc zapewne ma na ten temat większe pojęcie niż my obaj razem. :P

Owszem, ale jest również osobą wierzącą co nieco przyćmiewa obiektywizm, on w ogóle ma swego rodzaju "alergię" na homosiów więc jakkolwiek dane podawanego przez niego są wiarygodne, tak jego opinia jest mocno subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam niektóre wypociny na temat równouprawnienia i normalnie zaraz zwrócę obiad. Uczepiliście się tych kopalni jak mucha gówna. Kobiety do kopalni i do kopalni. Nie ma obowiązku pracy w kopalni, kobiety na ogół są bardziej ambitne i celują nieco wyżej niż w poziom sztolni! Nierówność zarobkowa jest niezwykle krzywdząca, gdyż mimo tej samej ilości przepracowanych godzin kobieta otrzymuje mniejsze wynagrodzenie. Dodatkowo wiek emerytalny u kobiet zaczyna się wcześniej i nie chrzańcie mi że dzięki temu mają lepiej. NIE MAJĄ LEPIEJ z tego powodu - mają 5 lat mniej aby podpracować na emeryturę, co przy niższych zarobkach wymusza u nich konieczność pracy w kilku miejscach zatrudnienia. Natomiast podwyżki (zjedlibyście pielęgniarki z zazdrości ''jak im teraz dobrze'') są realizowane najczęściej ''na rękę''. Do pensji, z której część idzie na emeryturę dostają ''gratisa'' w postaci paruset złotych, z których nic nie idzie. Jest to tzw. pusta kasa która nie podniesie im emerytur. Jeśli o pracę w różnych zawodach chodzi, to uważam że kobiety nadają się bardziej do jednych zawodów a faceci do drugich. Ale jak panie chcą pracować w męskich zawodach, to należy im stworzyć możliwości. I bardzo mi żal facetów, którzy cieszą się z równouprawnienia, bo będą mogli traktować kobiety jak facetów że tak powiem. Jaja wam urwie jak kobiecie drzwi otworzycie, ab ustąpicie miejsce w autobusie? Dużo trudu was to kosztuje? Boscy łysy macho z brzuchami jak opony. Rzekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

Oni istnieli od POCZĄTKU rodzaju ludzkiego, czy jakiegokolwiek rodzaju, idę o zakład
że istnieli nawet wtedy gdy ludzie jeszcze ganiali z kijami i pałami za stadami jeleni.
W niektórych prymitywnych szczepach i plemionach istnieją sobie homoseksualiści i mają
nieraz ważne role w społeczeństwie, więc nie wmówisz mi że homoseksualiści wyskoczyli
dopiero kiedy się cywilizacja rozwinęła.

Co prawda jest faktem, że w różnych plemionach sobie żyli od dawna - na przykład u aborygenów homoseksualiści sprawowali funkcję kapłanów z tego co pamiętam. W starożytnej spracie praktyki homoseksualne też się pojawiały, ale, z tego co mi wiadomo, nie zakładali "homoseksualnych rodzin" (paradoksalny termin).

Dnia 10.03.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

Najpierw trzeba poczuć "pociąg" to tej innej płci, mam kumpla w Koledżu który opowiadał
mi jak to z nim było. On od samego początku czuł pociąg do chłopaków, zamiast do dziewczyn,
ot po prostu tak jak my heteroseksualiści czujemy pociąg do dziewczyn gdy zaczynamy dojrzewać
od czuł do chłopaków

Najprawdopodobniej można urodzić się homoseksualistą, gdy matka w czasie ciąży pali duże ilości papierosów, ale można to wyleczyć.

Dnia 10.03.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

Procenciki i badania poproszę

"Na przestrzeni ostatnich miesięcy, zaobserwowano wzrost medialnego rozgłosu dotyczącego występowania wśród środowisk homoseksualnych skłonności pedofilskich. Oczywistym jest fakt, że w tej grupie społecznej zaobserwowano lwią część wykrytych przypadków. Nie można jednakże, jedynie na podstawie wielości wykrytych czynów przestępczych postawić tezy, że jest to problem tylko tej zamkniętej społeczności."
http://www.stoppedofilom.pl/artykuly/16.html

Dnia 10.03.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

Owszem, ale jest również osobą wierzącą co nieco przyćmiewa obiektywizm, on w ogóle ma
swego rodzaju "alergię" na homosiów więc jakkolwiek dane podawanego przez niego są wiarygodne,
tak jego opinia jest mocno subiektywna.

Opinia każdego człowieka jest subiektywna, niezależnie od tego, czy jest osobą wierzącą czy ateistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 14:48, Radykał napisał:

Co prawda jest faktem, że w różnych plemionach sobie żyli od dawna - na przykład u aborygenów
homoseksualiści sprawowali funkcję kapłanów z tego co pamiętam. W starożytnej spracie
praktyki homoseksualne też się pojawiały, ale, z tego co mi wiadomo, nie zakładali "homoseksualnych
rodzin" (paradoksalny termin).

Sam osobiście jestem przeciw adopcji dzieci przez homoseksualistów (ale z innych powodów niż ludzie mający bzika na punkcie ZŁA jakim sobą reprezentują homoseksualiści), jeśli chodzi o związki partnerskie, rejestrację itd. to nie mam nic przeciwko, owszem wciskanie księżom itp. konieczności odprawiania obrządku małżeństwa dla homoseksualistów uważam za komizm, ale ogólnie nie mam nic przeciwko legalnej rejestracji związków, najzabawniejsze jest to że nie ma czegoś takiego jak normalność, to co mamy teraz to efekt tego że to chrześcijaństwo "podbiło" spory kawałek świata i tyle, a mogło się to udać dowolnej innej religii czy kulturze. Trzeba zachować nieco tolerancyjności, bo są różni ludzie, różne poglądy, różne sposoby życia, jak się zaczniemy ze sobą bić to się to kiepsko skończy.

Dnia 10.03.2008 o 14:48, Radykał napisał:

Najprawdopodobniej można urodzić się homoseksualistą, gdy matka w czasie ciąży pali duże
ilości papierosów, ale można to wyleczyć.

... A skądś ty takie rewelacje wytrzasnął ??

Dnia 10.03.2008 o 14:48, Radykał napisał:

I co to niby jest ?? Tekst rzucony o tym że pedofile są wśród homoseksualistów i sposób ich działania, ja chcę wiarygodnych badań, liczb i procentów.

Dnia 10.03.2008 o 14:48, Radykał napisał:

Opinia każdego człowieka jest subiektywna, niezależnie od tego, czy jest osobą wierzącą
czy ateistą.

Owszem, w przypadku chrześcijan jednak mamy automatyczne przekonywanie że homoseksualizm jest zły i trzeba zwalczać, nie ma poznania tych ludzi, próby zrozumienia kim są i co nimi powoduje, ot po prostu bierzemy ich wszystkich i wrzucamy do worka z napisem "Chorzy na głowę, do leczenie z zbokami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

> Najprawdopodobniej można urodzić się homoseksualistą, gdy matka w czasie ciąży pali
duże
> ilości papierosów, ale można to wyleczyć.
... A skądś ty takie rewelacje wytrzasnął ??



Homoseksualizm, jak i pozostałe "filie", są wynikiem nieprawidłowego rozwoju ośrodka mózgowego u płodu. Kolega może i walnął to w zbytnim uproszczeniu (jak i ja teraz), ale istnieje taka możliwość, która nie jest jednak żadną zależnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:31, boro007 napisał:

Homoseksualizm, jak i pozostałe "filie", są wynikiem nieprawidłowego rozwoju ośrodka
mózgowego u płodu. Kolega może i walnął to w zbytnim uproszczeniu (jak i ja teraz), ale
istnieje taka możliwość, która nie jest jednak żadną zależnością ;)

W pełni się zgadzam, ostatecznie wszystko zaczyna i kończy się w mózgu, i istnieją pewne różnorakie powody dla których ktoś mógłby się urodzić homoseksualistą, jednak pewna rzecz mnie dręczy, zgodnie z tym co od zawsze słyszałem liczba homoseksualistów jest stała, coś koło... 3-5% populacji, jeśli była taka od zawsze to znaczy że musi być chyba jakiś inny czynnik który to powoduje, bo kieedyś ludzie nie znali papierosów jakie my znamy teraz, a homoseksualiści byli i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wchodził w kwesię "jak, skąd i gdzie", bo nie znam się na tym, ale mam tylko małe pytanie:

Czy homoseksualistów powinno się leczyć? A jeśli tak, to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować