Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 17:37, KrzysztofMarek napisał:

Raz trafiła się publikacja danych kanadyjskiej policji, z której wynikało jasno, że homoseksualiści,
których jest raptem 2% (zdecydowanych, biseksualistów jest do dalszych 4%) są sprawcami
30% wypadków pedofilii. A to znaczy, ze w tej grupie przestępstw jest nadreprezentacja
homoseksualistów.

Okej dane Robią się przerażające, przyznam się że takiej sytuacji się nie spodziewałem, nadal pozostaje... jedyną nadzieją było by chyba zalegalizowanie pedofilii ^^; (wcale nie jest mu do śmiechu) Co zresztą chyba ktoś próbuje robić, bo przewinął się ten temat w twoich i Yarra postach

Dnia 10.03.2008 o 17:37, KrzysztofMarek napisał:

Dalszych danych nie ma i chyba prędko nie będzie, wszak taka publikacja może naruszyć
wrażliwość homoseksualistów. Może nawet jest to nawoływanie do waśni na tle przesądów
seksualnych?

Ironia zrozumiała i jak najbardziej na miejscu

A co do pedofilek... jeśli przez pedofilii młodzi chłopcy mogą "zechcieć" przejść na homoseksualizm to kim są pedofilki ?? Krzewicielami hetero ?? Chyba że same są homoseksualistkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 18:01, Fumiko napisał:

Zapewne z takimi samymi jak co roku. Ciekawe czy jak co roku leciały w ich stronę kamienie
i wyzwiska...

Szły z takimi, które sugerowały, że żądają prawa do aborcji i dopłat do in-vitro. Tak więc dziękuje za troskę, ale nie wziąłem tego z Radia Maryja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było to ta definicja nie jest wyssana z palca, tylko z Encyklopedii Popularnej PWN (jak chcesz to mogę dać numer wydania). I wg niej homoseksualizmu nie można nazwać chorobą. A tak w ogóle to ją przeczytałeś chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:07, Radykał napisał:

Szły z takimi, które sugerowały, że żądają prawa do aborcji i dopłat do in-vitro. Tak
więc dziękuje za troskę, ale nie wziąłem tego z Radia Maryja.


I bardzo słusznie, bo Ciebie to nie dotyczy więc możesz teoretyzować ale ja nie mam ochoty skończyć jak Alicja Tysiąc, albo nieznane z nazwiska ofiary obecnego "kompromisu". Nie mówię o aborcji dla wygody czy zabawy, ale w razie konieczności to, czy będę bohaterką to JA wybiorę a nie jakiś konował za mnie.
W kwestii in vitro podobnie, to JA zadecyduję. BTW - pokaż mi GDZIE pismo święte tego (znaczy się wspomaganego zapłodnienia) zabrania - bo ludzie to sobie mogą, są tylko ludźmi.

Edit: a pytanie o wyciągnięcie żydowskiego pochodzenia Michnika zostanie przemilczane, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 18:11, Fumiko napisał:

I bardzo słusznie, bo Ciebie to nie dotyczy więc możesz teoretyzować ale ja nie mam ochoty
skończyć jak Alicja Tysiąc, albo nieznane z nazwiska ofiary obecnego "kompromisu".

Ta niedoszła morderczyni? Hmmm...

Dnia 10.03.2008 o 18:11, Fumiko napisał:

Nie
mówię o aborcji dla wygody czy zabawy, ale w razie konieczności to, czy będę bohaterką
to JA wybiorę a nie jakiś konował za mnie.

To nie jest wina żadnego przeciwnika aborcji, że Alicja Tysiąc była chora i wiedziała, że ciąża może pogorszyć jej stan, a mimo to zaszła w ciążę, a potem domagała się aborcji. Rozumiem, że zwierzę nie może się powstrzymać, ale człowiek? Pomijając masę środków antykoncepcyjnych. I jeszcze miała czelność mówić po porodzie, że bardzo kocha swoje dziecko (chociaż wcześniej chciała je zabić).

Dnia 10.03.2008 o 18:11, Fumiko napisał:

W kwestii in vitro podobnie, to JA zadecyduję. BTW - pokaż mi GDZIE pismo święte tego
(znaczy się wspomaganego zapłodnienia) zabrania - bo ludzie to sobie mogą, są tylko ludźmi.

A czy ja mówię, że Biblia zabrania in-vitro? 2 tysiące lat temu ludzie nie mieli pojęcia o takich metodach.

Ps. Jak ja wpadnę na pomysł, że JA chce kogoś zabić, to nikt nie ma prawa mnie powstrzymać, tak?

Dnia 10.03.2008 o 18:11, Fumiko napisał:

Edit: a pytanie o wyciągnięcie żydowskiego pochodzenia Michnika zostanie przemilczane,
tak?

A co to ma do rzeczy? Nie ja pierwszy i zapewne nie ostatni to zrobiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > /.../> Byłbym wdzięczny gdybyś w takim razie podał jakiś udokumentowany przypadek "wyleczenia"
> z homoseksualizmu i wyboru orientacji seksualnej.
Sądzisz, że prowadzę kronikę wyleczonych?
Ale przypadkiem znalazłem stary numer "Najwyzszego Czasu" z dnia 17 lutego 2007 roku, tam na stronie 23 jest artykuł "Wyleczyli rogatych gejów". Dalsze artykuły, z podaniem nazwisk i lekarzy leczących i wyleczonych pacjentów były w "Rzeczpospolitej" i w "Najwyższym Czasie". Pamiętam tylko zawód jednego z nich - dyrygent orkiestry... zawsze możesz sam poszukać. Ja po przeczytaniu prasę wyrzucam.
>
> > Ponawiam pytanie gdzie są dyskryminowani? I jak?
> Napisałem już w poprzednim poście. Może zacząłeś odpowiadać nie czytając go do końca
> i zapomniałeś skasować to pytanie.
A ja Ci odpowiedziałem. Nie przeczytałeś?
I przy okazji - połowa kawalerów zarejestrowałaby się, żeby płacić niższe podatki. Bez sensu.
> /.../ > Na to już Ci odpowiedział edeń.
On odpowiedział, Ty nie. To co On uważa, to jego sprawa, ja przymusową pracę z homoseksualista płci męskiej odczywałbym jako dyskryminację. To już moja wrażliwość sie nie liczy, tylko wrażliwość homisia? Jego wrażliwość jest ważniejsza? Raz w życiu byłem molestowany, to mi wystarczy...
> /.../
> UE nie przyznaje stanowisk za walkę z jak sam to nazwałeś "Ciemnogrodem". /.../
Baju, baju, będziesz w raju. Nie przyznaje stanowisk, tylko eliminuje tych, co nie mają "jedynie słusznych" pogladów. Murowany kandydat na komisarza wyleciał, bo powiedział na przesłuchaniu, że według niego homoseksualizm jest- uwaga! grzechem. Tylko za to.
>
> /.../ > O ile wiem to rozliczenia z dzieckiem są specjalnie uwarunkowane, bo z założenia dziecko
> nie osiąga żadnego dochodu. Do debaty na temat polskiego prawa zapraszam do tematu Polska
> - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka /.../
To sam tam pisz o dyskryminacji homisiów. Dyskutujemy tu i teraz.
> @Mogrim
>
> Homoseksualizm to nie choroba. Radzę sprawdzić jej definicję w encyklopedii. Jeśli nie
> masz pod ręką to proszę
Mogę Ci podać definicję w WEP. To, że Komisja Zdrowia, w trosce o samopoczycie biednych homisiów, przez głosowanie, nazwała ich zdrowymi, to jedno, a to, że po latach przewodniczący tej samej komisji stwierdził, że to był jego największy bład życiowy, jako człowieka i jako lekarza, to drugie. Nigdy by tak nie postąpił, gdyby przewidział, co z tego wyniknie. Sam udzielił wywiadu na ten temat. Pewnie też nie czytałeś, bo coś wybiórczo czytujesz informacje.
>
> Choroba - dynamiczna reakcja ustroju na działanie czynnika chorobotwórczego, prowadzi
> do zaburzeń działania narządów i tkanek, w następstwie do zaburzeń czynnościowych i zmian
> organicznych w narządach i w całym ustroju
Akurat podpada pod homoseksualizm. Czynnikiem chorobotwórczym jest zaburzenie pracy gruczołów wydzielania wewnętrznego, inaczej zaburzenia hormonalne. I hormonami się to zaburzenie leczy. Oczywiście, jak ktoś chce się leczyć. Przumusu nie ma.
>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jesteśmy przy środkach antykoncepcyjnych to jak się zapatrujesz na żądania dopłat do pigułek? Skoro do in vitro be to w drugą stronę pewnie też?

Dnia 10.03.2008 o 18:22, Radykał napisał:

A co to ma do rzeczy? Nie ja pierwszy i zapewne nie ostatni to zrobiłem.


Skoro nie ma to po co to zrobiłeś? Przypadkiem nie w celu zdyskredytowania w oczach antysemitów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:25, Fumiko napisał:

Skoro już jesteśmy przy środkach antykoncepcyjnych to jak się zapatrujesz na żądania
dopłat do pigułek? Skoro do in vitro be to w drugą stronę pewnie też? /.../

Ja jestem zdania, że i jedno i drugie powinno być na koszt tego, co z tego korzysta. Jego/jej sprawa, niech on/ona płaci. Z jakiej racji maja płacić za to wszyscy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:22, Radykał napisał:

To nie jest wina żadnego przeciwnika aborcji, że Alicja Tysiąc była chora i wiedziała,
że ciąża może pogorszyć jej stan, a mimo to zaszła w ciążę, a potem domagała się aborcji.
Rozumiem, że zwierzę nie może się powstrzymać, ale człowiek? Pomijając masę środków antykoncepcyjnych.
I jeszcze miała czelność mówić po porodzie, że bardzo kocha swoje dziecko (chociaż wcześniej
chciała je zabić).


Nie Tobie o tym mówić i oceniać. Ani nie mi. To powinno pozostać w kwestii rozrachunku sumienia, a nie oceniane i rozsądzane przez ludzi, którzy gówno o tym tak naprawdę wiedzą (jestem taką osobą).

Dnia 10.03.2008 o 18:22, Radykał napisał:

Ps. Jak ja wpadnę na pomysł, że JA chce kogoś zabić, to nikt nie ma prawa mnie powstrzymać,
tak?


Weź nie wyjeżdżaj z takimi tekstami bo mi się niedobrze robi...

Co do dopłat do in vitro - jestem przeciw, ale tylko i wyłącznie z uwagi na długi. Po prostu są sprawy ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

Więc nazwijmy to chorobą cywilizacyjną.
(...)
Wg niektórych homoseksualizm jest wynikiem takich czynników jak na przykład seks z
osobą tej samej płci w młodym wieku (tego można się "nauczyć"), więc nie byłbym taki
pewien czy natura go stworzyła.

Homoseksualizm występuje także u innych gatunków, więc ciężko tu mówić o chorobie cywilizacyjnej, lub typowo ludzkiej "przypadłości". Ponadto wynika z tego, że jest to jak najbardziej "dzieło" natury.

Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

Co prawda jest faktem, że w różnych plemionach sobie żyli od dawna - na przykład u
aborygenów homoseksualiści sprawowali funkcję kapłanów z tego co pamiętam. W
starożytnej spracie praktyki homoseksualne też się pojawiały, ale, z tego co mi wiadomo,
nie zakładali "homoseksualnych rodzin" (paradoksalny termin).

W starożytności był zupełnie inny model społeczeństwa, także jeżeli chodzi o wychowywanie dzieci, gdzie często tym zajmowała sie grupa, a niekoniecznie para rodziców. Ponadto nie było niczym niezwykłym by dwóch mężczyzn się adorowało nie będąc parą, więc te wspomniane "homoseksualne rodziny" mijały by się z celem.

Dnia 10.03.2008 o 13:02, Radykał napisał:

Najprawdopodobniej można urodzić się homoseksualistą, gdy matka w czasie ciąży pali duże > ilości papierosów, ale można to wyleczyć.

Gdyby tak rzeczywiście było to nie mówilibyśmy tu o 3-5%. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:29, boro007 napisał:

/.../
> Ps. Jak ja wpadnę na pomysł, że JA chce kogoś zabić, to nikt nie ma prawa mnie powstrzymać,

> tak?

Weź nie wyjeżdżaj z takimi tekstami bo mi się niedobrze robi...

No tak, a jak nazwiesz to opóźnioną aborcją, to też Ci się niedobrze zrobi, czy już bedzie to łatwiej przełknąć? W końcu i jedno i drugie to zabójstwo, tyle, że w innym okresie życia. U schyłku życia nazywa się to "eutanazją" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:27, Mogrim napisał:

> Eee możesz to rozwinąć?

A o tu rozwijać? Jeśli ktoś jest chory, to powinien dla własnego dobra się leczyć.


To nie jest choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:19, dawidos170 napisał:

To nie jest choroba.


Ci którzy się z niej wyleczyli raczej się z tobą nie zgodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 19:45, Mogrim napisał:

> To nie jest choroba.

Ci którzy się z niej wyleczyli raczej się z tobą nie zgodzą.


Wyleczyć wziąłbym w cudzysłów. Prawda jest taka, że tylko 0.002% ludzkości ma faktyczne choroby na tym tle. Przytłaczająca większość to sprawa wyboru i ewentualnie psychiki. Wybierają partnera tej samej płci a nie przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:07, dawidos170 napisał:

Wyleczyć wziąłbym w cudzysłów. Prawda jest taka, że tylko 0.002% ludzkości ma faktyczne
choroby na tym tle. Przytłaczająca większość to sprawa wyboru i ewentualnie psychiki.
Wybierają partnera tej samej płci a nie przeciwnej.


A co kieruje ich wyborem? Co kieruje zwykłym mężczyzną, któremu się podoba kobieta o pewnych cechach?
Ja uważam, że homoseksualizm to nie sprawa wyboru, a zaburzenie jak wspomniałeś psychiki takie samo jak u pedofila, które pożądane cechy widzi u dzieci. Żeby nie było nie porównuję pedofilów do homoseksualistów tylko wykazuję analogię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:25, Fumiko napisał:

Skoro już jesteśmy przy środkach antykoncepcyjnych to jak się zapatrujesz na żądania
dopłat do pigułek? Skoro do in vitro be to w drugą stronę pewnie też?

Niedługo dojdziemy do dopłat do prezerwatyw. Różnica jest taka, że in-vitro jest wysoce niemoralne.

Dnia 10.03.2008 o 18:25, Fumiko napisał:

Skoro nie ma to po co to zrobiłeś? Przypadkiem nie w celu zdyskredytowania w oczach antysemitów?

Ty zapewne wspomniałaś o Radiu Maryja, żeby zdyskredytować przeciwników tak pojętego feminizmu w oczach antyklerykałów i rydzykofobów, tak?

boro007

Dnia 10.03.2008 o 18:25, Fumiko napisał:

Nie Tobie o tym mówić i oceniać. Ani nie mi. To powinno pozostać w kwestii rozrachunku sumienia, a nie oceniane i > rozsądzane przez ludzi, którzy gówno o tym tak naprawdę wiedzą (jestem taką osobą).

Tak samo nie mogę oceniać zachowania morderców i gwałcicieli. Gówno o tym wiem - ani ja nikogo nie zamordowałem/zgwałciłem, ani mnie nikt nigdy nie zgwałcił/zamordował. Sędzia, który nikogo nigdy nie zgwałcił/zamordował, ani nie został tak potraktowany też nie ma prawa sądzić i wydawać wyroków - bo "gówno wie". Tak wynika z twojego rozumowania. Tylko mi nie pisz, że robi ci się niedobrze.

Dnia 10.03.2008 o 18:25, Fumiko napisał:

Homoseksualizm występuje także u innych gatunków, więc ciężko tu mówić o chorobie cywilizacyjnej, lub > typowo ludzkiej "przypadłości". Ponadto wynika z tego, że jest to jak najbardziej "dzieło" natury.

Choroba, na którą mogą zachorować również zwierzęta. Nazwałem homoseksualizm chorobą cywilizacyjną, bo kiedyś homoseksualiści nie żądali prawa do adopcji dzieci, ani nie żenili się. Mimo że mężczyźni ze sobą obcowali jeden nie zostawał mężem drugiego i w takim kontekście nazwałem to homoseksualną rodziną.

Dnia 10.03.2008 o 18:25, Fumiko napisał:

Gdyby tak rzeczywiście było to nie mówilibyśmy tu o 3-5%. ;P

"Najprawdopodobniej". Poza tym, nigdzie nie napisałem, że jest 100% szans, że wtedy urodzi się dziecko o innej orientacji. Miej też na uwadze, że trudno jednoznacznie stwierdzić przyczyny homoseksualizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:18, Radykał napisał:

Niedługo dojdziemy do dopłat do prezerwatyw. Różnica jest taka, że in-vitro jest wysoce
niemoralne.


Gdyż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:17, pendejo napisał:

> Wyleczyć wziąłbym w cudzysłów. Prawda jest taka, że tylko 0.002% ludzkości ma faktyczne

> choroby na tym tle. Przytłaczająca większość to sprawa wyboru i ewentualnie psychiki.

> Wybierają partnera tej samej płci a nie przeciwnej.

A co kieruje ich wyborem? Co kieruje zwykłym mężczyzną, któremu się podoba kobieta o
pewnych cechach?


Ale jest mnóstwo zaburzeń psychiki i nie są one leczone. Ba nikt głośno nie krzyczy,że trzeba to leczyć.

Pytanie brzmi - dlaczego nie można zostawić homoseksualistów w spokoju i pozwolić im,żyć jak chcą ? Jeśli ktoś będzie chciał to pójdzie na terapię do psychologa a jeśli nie będzie to nie pójdzie. Ale dlaczego ci,którzy są hetero najgłośniej o tym krzyczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 20:26, dawidos170 napisał:

Pytanie brzmi - dlaczego nie można zostawić homoseksualistów w spokoju i pozwolić im,żyć
jak chcą ? Jeśli ktoś będzie chciał to pójdzie na terapię do psychologa a jeśli nie będzie
to nie pójdzie. Ale dlaczego ci,którzy są hetero najgłośniej o tym krzyczą ?

A więc niech homoseksualiści zostawią w spokoju normalnych ludzi. Od tego zacznijmy. Niech nie organizują parad, nie pchają się do nas na Europride.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować