Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 22:36, hammerfall87 napisał:

Mam pytanie co ty jestes głosem innych ludzi i wszystkich znasz na wylot ,oraz mowisz
jak powinni żyć?

A co to ma do rzeczy? Co miał na celu ten twój wywód? Chciałeś powiedzieć, że ja nie mogę ludziom mówić jak mają żyć? Ok - nie mogę. Nie mogę również potępiać mordowania. Przecież nie znam ludzi na wylot i jakim prawem mógłbym mówić innym, jak mają żyć?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie co ty jestes głosem innych ludzi i wszystkich znasz na wylot ,oraz mowisz
> jak powinni żyć?
Jak będziemy tak dochodzić to możemy pozamykać sądy szkoły rodziców itp. instytucje wychowawcze .
Bo oni nie są nami i nie mogą mówić nam jak mamy żyć.
Czy narzucał komuś to ? Nie. Nawet jak pisze że ludzie powinni żyć na drzewach i w domach z tektury(choć tak nie pisze, wręcz przeciwne rzeczy ) to MA takie prawo . Na tym polega wolność słowa . Nikogo nie obraża ani nawet nie stosuje sławnej "mowy nienawiści "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:46, Radykał napisał:


> Mam pytanie co ty jestes głosem innych ludzi i wszystkich znasz na wylot ,oraz
mowisz
> jak powinni żyć?
A co to ma do rzeczy? Co miał na celu ten twój wywód? Chciałeś powiedzieć, że ja nie
mogę ludziom mówić jak mają żyć? Ok - nie mogę. Nie mogę również potępiać mordowania.
Przecież nie znam ludzi na wylot i jakim prawem mógłbym mówić innym, jak mają żyć?!


Nie ale tak to napisałeś,po prostu tak to zabrzmiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:52, Black Monday napisał:

Czy narzucał komuś to ? Nie. Nawet jak pisze że ludzie powinni żyć na drzewach i w domach
z tektury(choć tak nie pisze, wręcz przeciwne rzeczy ) to MA takie prawo . Na tym polega
wolność słowa . Nikogo nie obraża ani nawet nie stosuje sławnej "mowy nienawiści "

Wolność słowa musi być ograniczona choćby w niewielkim zakresie, inaczej przerodzi się w kompletną anarchię. W imię "wolności słowa" nie wolno namawiać innych ludzi do nienawiści na tle odmienności poszczególnych. Czyli de facto przytakuję Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:59, HELMOOT1 napisał:

> Czy narzucał komuś to ? Nie. Nawet jak pisze że ludzie powinni żyć na drzewach
i w domach
> z tektury(choć tak nie pisze, wręcz przeciwne rzeczy ) to MA takie prawo . Na tym
polega
> wolność słowa . Nikogo nie obraża ani nawet nie stosuje sławnej "mowy nienawiści
"
Wolność słowa musi być ograniczona choćby w niewielkim zakresie, inaczej przerodzi się
w kompletną anarchię. W imię "wolności słowa" nie wolno namawiać innych ludzi do nienawiści
na tle odmienności poszczególnych. Czyli de facto przytakuję Tobie.

Tylko ludzie nie patrzą że coraz częściej homoseksualiści stosują "mowę nienawiści " (nawet się zrymowało)

>Nie ale tak to napisałeś,po prostu tak to zabrzmiało :)
Wybacz, nie obciążaj nas swoimi domniemaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:05, Black Monday napisał:

Tylko ludzie nie patrzą że coraz częściej homoseksualiści stosują "mowę nienawiści
" (nawet się zrymowało)

Zaraz... Możesz podać jakiś przykład? Chodzi o to, że nienawidzą nacjonalistów i konserwatystów? Gdyby ci dali im święty spokój i brak szykan na każdym kroku życia codziennego, nie narzekaliby tak na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:09, HELMOOT1 napisał:

> Tylko ludzie nie patrzą że coraz częściej homoseksualiści stosują "mowę nienawiści

> " (nawet się zrymowało)
Zaraz... Możesz podać jakiś przykład? Chodzi o to, że nienawidzą nacjonalistów i konserwatystów?
Gdyby ci dali im święty spokój i brak szykan na każdym kroku życia codziennego, nie narzekaliby
tak na nich.

Jak ? Wszechobecne porównania
prawica=nazizm
prawica=faszyzm
prawica=nietolerancja

Albo na wielu portalach społecznościowych:

Nienawidzę prawicy!!!!!


Nie powiesz mi że to są wyrazy miłości czy tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:27, Radykał napisał:

Nekrofilia, zoofilia, pedofilia i homoseksualizm to choroby.

Wrzucasz do jednego worka zachowania seksualne, które różni kwestia świadomego i dobrowolnego uczestniczenia w nich przez obie strony. Dlaczego nie miałbyś dołączyć tu gwałciciela? Wszak w zmuszaniu innej osoby do współżycia jest coś niezdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:35, Treant napisał:

> Nekrofilia, zoofilia, pedofilia i homoseksualizm to choroby.
Wrzucasz do jednego worka zachowania seksualne, które różni kwestia świadomego i dobrowolnego
uczestniczenia w nich przez obie strony. Dlaczego nie miałbyś dołączyć tu gwałciciela?
Wszak w zmuszaniu innej osoby do współżycia jest coś niezdrowego.

Wiesz jeżeli homoseksualiści mówią u zachowaniach homoseksualnych u zwierząt to uważają je za świadome i naturalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:27, Radykał napisał:

A dlaczego to nie miłość? Skoro zoofilia albo nekrofilia to nie jest miłość to czemu
homoseksualizm ma być miłością? Nekrofilia, zoofilia, pedofilia i homoseksualizm to choroby.

Homoseksualizm NIE jest chorobą. Znajdź mi jakiś wywód naukowy który potwierdzi Twoje słowa bo póki co to widzę jedynie Twoje widzimisię. A dowodów na to, że to nie jest choroba jest mnóstwo, wcale nie naukowych. Choćby to, że tego nie da się wyleczyć żadną terapią. Albo to, że nie ma reguły, w jakiej rodzinie pojawi się gej albo lesbijka.

Black Monday

Ja też nie lubię prawicy. Bo to co nam serwuje polska scena polityczna pod nazwą "prawica" zakrawa na kiepski żart. Giertych, Korwin-Mikke - to karykatury polityków, a inna prawica nie ma praktycznie żadnego znaczenia. I nie oznacza to mojej nietolerancji, bo akceptuję wyrażanie ich poglądów (choć mi się robi słabo), ale jeśli któryś z nich dojdzie do władzy... Wizja gorsza niż uzbrojona atomica w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem chodzenia z transparentem "jestem homoseksualistą". Ja jestem heteroseksualistą, co nie znaczy, że wszyscy muszą o tym wiedzieć.

Na pewno znajdzie się ktoś kto ze mną na ten temat podyskutuje... może to zrozumiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:44, HELMOOT1 napisał:

Black Monday

Ja też nie lubię prawicy. Bo to co nam serwuje polska scena polityczna pod nazwą "prawica"
zakrawa na kiepski żart. Giertych, Korwin-Mikke - to karykatury polityków, a inna prawica
nie ma praktycznie żadnego znaczenia. I nie oznacza to mojej nietolerancji, bo akceptuję
wyrażanie ich poglądów (choć mi się robi słabo), ale jeśli któryś z nich dojdzie do władzy...
Wizja gorsza niż uzbrojona atomica w stolicy.

Giertych zgwałcił i wykorzystał MW by później się wyrzec. JKM nie lubię jest dosyć oszołomem, ale nie aż takim jak forsuje gros lewicowych polityków. Lecz najbardziej mi się podoba nazywanie prawicowcami lub liberałami PO

A co do choroby
Natomiast w wersji X tej samej klasyfikacji (wydanie angielskie rok 1992 , polskie rok 1997)
Z dawnej grupy ;zaburzenia seksualne wydzielono; trzy rodzaje zaburzeń
Nr F 64 zaburzenia identyfikacji płciowej (F 64 .0 transseksualizm, F64.1 transwestytyzm, )
Nr F 65 zaburzenia preferencji seksualnych (F 65.0 fetyszyzm, F 65.1 ekshibicjonizm, i dalej kolejno : oglądactwo, pedofilia, sadomasochizm
Nr F 66 zaburzenia psychologiczne i zaburzenia zachowania związane z rozwojem i orientacją seksualna
Przy kategorii tej wprowadzono uwagę, iż orientacji seksualnej samej w sobie nie należy uznawać za zaburzenie. Wyróżniono trzy odmiany orientacji seksualnej , które mogą dla danej osoby stanowić problem
Heteroseksualna,
Homoseksualna,
Biseksualna,

Co zniesiono na skutek głosowania. Wobec tego jak oficjalnie nie jest to może przeforsujmy zmianę teorii grawitacji że działa tylko na lodówki . To coś zmieni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:46, ja33no napisał:

Nie do końca rozumiem chodzenia z transparentem "jestem homoseksualistą". Ja jestem heteroseksualistą,
co nie znaczy, że wszyscy muszą o tym wiedzieć.

Nie każdy rozumie, że homoseksualista = normalny człowiek. W Polsce jest to zjawisko dość niemile widziane (przynajmniej w moim otoczeniu, w skali miasta). Dlatego istnieją te transparenty. Aby zwykli ludzie mogli zobaczyć na żywo homoseksualistę (i wiedzieć o tym) i sprawdzić swoją reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówcie co chcecie, ale mnie denerwują ludzie, którzy idą wspierać homoseksualistów na takie marsze tolerancji (ostatnio był jakiś w Krakowie) i myślą, że są fajni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:49, Black Monday napisał:

Co zniesiono na skutek głosowania. Wobec tego jak oficjalnie nie jest to może przeforsujmy
zmianę teorii grawitacji że działa tylko na lodówki . To coś zmieni ?

Racja. To nic nie zmieni. Ludzie niepełnosprawni to dla jednych chorzy, dla drugich pokrzywdzeni przez los. Różnica tylko w nazwie. Ale praktycznie każdy niepełnosprawny wolałby być pełnosprawnym. Homoseksualizm nie jest wbrew niczyjej woli, wynika z chęci do bycia z osobą tej samej płci i dotyczy co najmniej dwóch osób. Skoro im to nie przeszkadza, to dajmy im chociaż święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie do końca rozumiem chodzenia z transparentem "jestem homoseksualistą". Ja jestem
> heteroseksualistą,
> > co nie znaczy, że wszyscy muszą o tym wiedzieć.
> Nie każdy rozumie, że homoseksualista = normalny człowiek. W Polsce jest to zjawisko
> dość niemile widziane (przynajmniej w moim otoczeniu, w skali miasta). Dlatego istnieją
> te transparenty. Aby zwykli ludzie mogli zobaczyć na żywo homoseksualistę (i wiedzieć
> o tym) i sprawdzić swoją reakcję.
Zgadzam się że normalny człowiek mogę nawet przyjaźnić się z nim. Tak jak z kimś chorym na cukrzycę shizofrenię itp. itd.

> Mówcie co chcecie, ale mnie denerwują ludzie, którzy idą wspierać homoseksualistów na takie marsze tolerancji >(ostatnio był jakiś w Krakowie) i myślą, że są fajni.
Czuję tu lekką nienawiść , ale tak jest taka moda . Na antynazizm (który nie ma nic wspólnego ale pomińmy). Wolny tybet(akurat temu nie mam nic przeciwko ale nagle "dobre dusze" się odezwały) itp.

>Raczej niech oni dadzą spokój, bo oni z tego największy problem robią.
Zgadzam się, coraz więcej osób się nimi zraża przez takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... na takiej paradzie homoseksualiści wyglądają troszkę jak niebezpieczna różowa sekta ^^.
Sami robią z tego coś nienormalnego i nadzwyczajnego.
Kiedy ja widzę 2 facetów idących drogą za rękę i całujących się, myślę o nich jak o zakochanych ludziach, a nie czymś nadzwyczajnym. Natomiast, kiedy widzę tłum ludzi krzyczących, że są homoseksualistami, traktuje ich jak coś nienormalnego i dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:54, Skywalker560 napisał:

Mówcie co chcecie, ale mnie denerwują ludzie, którzy idą wspierać homoseksualistów na
takie marsze tolerancji (ostatnio był jakiś w Krakowie) i myślą, że są fajni.


wątpie bo nie narażali by tyłka by oberwać od bandy drechów czy skinów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 23:58, hammerfall87 napisał:

> Mówcie co chcecie, ale mnie denerwują ludzie, którzy idą wspierać homoseksualistów
na
> takie marsze tolerancji (ostatnio był jakiś w Krakowie) i myślą, że są fajni.

wątpie bo nie narażali by tyłka by oberwać od bandy drechów czy skinów

Ludzie z pacyfami,anarchiami wszelkiej maści kinderpunki też "nie narażają się " . ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować