Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 13:34, Yarr napisał:

>/.../ > Najpierw sprawdź z którego roku jest ten odcinek :)

A co za różnica? Ja samodzielnie na to wpadłem. I, jeśli czegoś to dowodzi, to tylko tego, że Wojciech Cejrowski jest inteligentnym człowiekiem. Wszak najlepszą miarą inteligencji jest zgodność Jego poglądów z moimi ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:38, KrzysztofMarek napisał:

Wojciech Cejrowski jest inteligentnym człowiekiem. Wszak najlepszą miarą inteligencji
jest zgodność Jego poglądów z moimi ;-D

Ja bym powiedział, że oznacza to coś wręcz przeciwnego. Najlepszym dowodem twojej inteligencji jest jajko=kura i kultowe pytanie "to co? krowa?''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:54, mesiu59 napisał:

> /.../ Najlepszym dowodem twojej inteligencji
jest jajko=kura i kultowe pytanie "to co? krowa?''.

Mesiu 59, nie mieszaj się do dyskusji między ludźmi. Przecież nie jesteś człowiekiem, Ty jesteś mesiu59. Mesiu59 to nie człowiek, to tylko mesiu59. Capisco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:01, KrzysztofMarek napisał:

Mesiu 59, nie mieszaj się do dyskusji między ludźmi. Przecież nie jesteś człowiekiem,
Ty jesteś mesiu59. Mesiu59 to nie człowiek, to tylko mesiu59. Capisco?

[*]

A ty jesteś 2 miesięcznym płodem. Jak wiadomo płód ma "problemy" z myśleniem i to wyjaśnia rzeczy które wypisujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:02, mesiu59 napisał:

> /.../ > A ty jesteś 2 miesięcznym płodem. Jak wiadomo płód ma "problemy" z myśleniem i to wyjaśnia
rzeczy które wypisujesz.

Jeśli już bardzo chcesz, to trzymaj się pewnych ustaleń i nazywaj mnie "przerośniętym płodem". Bo inaczej wychodzisz... jak wychodzisz. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:11, KrzysztofMarek napisał:

Jeśli już bardzo chcesz, to trzymaj się pewnych ustaleń i nazywaj mnie "przerośniętym
płodem". Bo inaczej wychodzisz... jak wychodzisz. Bez odbioru.

Ja jestem człowiekiem i nie raz o tym mówiłem, ale ty jesteś taki mądry kristoff, że zapomniałeś, albo udałeś, że nie zauważyłeś tych słów jak w przypadku "to co? krowa?". Musisz wymyślać argumenty, bo inaczej ciężko pod górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:54, mesiu59 napisał:

Najlepszym dowodem twojej inteligencji jest jajko=kura

To chyba świadczy o twojej inteligencji, bo o ile się nie mylę to ty wysunąłeś wniosek że jajko=kura... Jajko to żeńska komórka rozrodcza kury wiec raczej niema tu żadnej analogi do ludzkiego płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:23, Ledoke napisał:

To chyba świadczy o twojej inteligencji, bo o ile się nie mylę to ty wysunąłeś wniosek
że jajko=kura... Jajko to żeńska komórka rozrodcza kury wiec raczej niema tu żadnej analogi
do ludzkiego płodu.

No i co z tego? Z jajka będzie kura, jeśli będą do tego odpowiednie warunki, więc jajko=kura idąc tokiem genialnego kristoffa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:29, mesiu59 napisał:

> To chyba świadczy o twojej inteligencji, bo o ile się nie mylę to ty wysunąłeś wniosek

> że jajko=kura... Jajko to żeńska komórka rozrodcza kury wiec raczej niema tu żadnej
analogi
> do ludzkiego płodu.
No i co z tego? Z jajka będzie kura, jeśli będą do tego odpowiednie warunki, więc jajko=kura
idąc tokiem genialnego kristoffa.

To nie jest tak . Mam pytanie czy w niewysiedzianym jajku zachodzą procesy życiowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:29, mesiu59 napisał:

No i co z tego? Z jajka będzie kura, jeśli będą do tego odpowiednie warunki, więc jajko=kura
idąc tokiem genialnego kristoffa.

To już nawet śmieszne nie jest... Jeżeli nie widzisz różnicy pomiędzy zapłodnioną a niezapłodnioną komórką jajową to gratuluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:34, Black Monday napisał:

> > /.../ Mam pytanie czy w niewysiedzianym jajku zachodzą procesy życiowe ?

>
Na tak postawione pytanie mógłbyś sam odpowiedzieć, gdybyś przeprowadził odpowiedni eksperyment (czytaj: gdybyś spróbował wysiedzieć jajka). Pewnie doszedłbyś do wniosku, że do tego, żeby w jajku zachodziły procesy życiowe, wcześniej potrzebny byłby kogut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:43, Ledoke napisał:

> No i co z tego? Z jajka będzie kura, jeśli będą do tego odpowiednie warunki, więc
jajko=kura
> idąc tokiem genialnego kristoffa.
To już nawet śmieszne nie jest...

No właśnie. To samo uczucie mi towarzyszyło. Grunt że morderstwo to opóźniona aborcja. HALA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 14:52, mesiu59 napisał:

Grunt że morderstwo to opóźniona aborcja.

To jest na pewno bardziej logiczne niż to twoje "jajko=kura". Aborcja to zwykłe zabójstwo tyle że ładnie nazwane, no chyba że według ciebie odebranie komuś(możesz sobie tutaj wstawić"czemuś") życia to nie zabójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:01, Radykał napisał:

Uważasz to za normalne?

Chyba nie zrozumiałeś mojego posta, więc spróbuję jaśniej:
- ofiara pedofila często jest nieświadoma, czym jest stosunek, zaś w wypadku gwałciciela brakuje akceptacji ze strony pokrzywdzonego
- fakt, że niektóre zwierzęta czują pociąg seksualny do ludzi, nie oznacza, że wszystkie dobrowolnie godzą się na współżycie
- martwy człowiek nie jest w stanie już wyrazić swojej zgody lub niezgody, więc to, co piszesz, to tylko domniemanie
- świadomy i dobrowolny stosunek pełnoletnich homoseksualistów jest tylko i wyłącznie ich sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować