Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 15:31, Treant napisał:

> /.../ > - świadomy i dobrowolny stosunek pełnoletnich homoseksualistów jest tylko i wyłącznie
ich sprawą.

Ja bym to troszkę zmienił. Nie muszą być pełnoletni, wystarczy, jak mają powyżej 15 lat i robia to w zaciszu sypialni. Nie widzę powodu, żeby podnieść granicę wieku obowiązującą "normalnych". Ale jak robią to demonstracyjnie, to już przestaje być tylko ich sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:00, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../ > - świadomy i dobrowolny stosunek pełnoletnich homoseksualistów jest
tylko i wyłącznie
> ich sprawą.
Ja bym to troszkę zmienił. Nie muszą być pełnoletni, wystarczy, jak mają powyżej 15 lat
i robia to w zaciszu sypialni. Nie widzę powodu, żeby podnieść granicę wieku obowiązującą
"normalnych". Ale jak robią to demonstracyjnie, to już przestaje być tylko ich sprawą.


A tak jeśli można spytać , ty masz ciągoty UPRowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:04, Black Monday napisał:

> > > /.../ > A tak jeśli można spytać , ty masz ciągoty UPRowe ?

Nie jestem członkiem UPR, jeśli o to Ci chodzi. Ale z tych partii, które postępują zgodnie z głoszonym programem, to owszem, jestem zwolennikiem UPR - na nich głosuję w wyborach.
P.S.
Treant to poważny dyskutant, dlatego też odpowiedziałem mu poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:20, Ledoke napisał:

> Grunt że morderstwo to opóźniona aborcja.
To jest na pewno bardziej logiczne niż to twoje "jajko=kura". Aborcja to zwykłe zabójstwo
tyle że ładnie nazwane, no chyba że według ciebie odebranie komuś(możesz sobie tutaj
wstawić"czemuś") życia to nie zabójstwo...

No nie. Ty nie czujesz się mordercą jedząc codziennie kotlety, a ja nie uważam za morderstwo spędzenie płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:13, KrzysztofMarek napisał:

Nie jestem członkiem UPR, jeśli o to Ci chodzi. Ale z tych partii, które postępują zgodnie
z głoszonym programem, to owszem, jestem zwolennikiem UPR - na nich głosuję w wyborach.



Ale żeby się do tego publicznie przyznać... to tak jakby przyznać się, że głosowało się na PiS albo co gorsza (buee) przyznać się do bycia homoseksualistą...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:19, zpawelz napisał:

Ale żeby się do tego publicznie przyznać... to tak jakby przyznać się, że głosowało się
na PiS albo co gorsza (buee) przyznać się do bycia homoseksualistą...;)

Jasne. Ja też "zmarnowałem" mój głos na UPR i prawdopodobnie jeszcze długo będę na nich głosował.

A twoje porównanie... [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:13, KrzysztofMarek napisał:

> > > > /.../ > A tak jeśli można spytać , ty masz ciągoty UPRowe ?

Nie jestem członkiem UPR, jeśli o to Ci chodzi. Ale z tych partii, które postępują zgodnie
z głoszonym programem, to owszem, jestem zwolennikiem UPR - na nich głosuję w wyborach.

Mądrzy ludzie, nawet fajni kilku znam, tyle że średnio wygląda koncepcja liberalizmu gospodarczego przy eurosceptycyźmie.

>No nie. Ty nie czujesz się mordercą jedząc codziennie kotlety, a ja nie uważam za morderstwo spędzenie płodu.
Tak patrząc to nie jedzmy też owoców i warzyw bo boli.

>Ale żeby się do tego publicznie przyznać... to tak jakby przyznać się, że głosowało się na PiS albo co gorsza >(buee) przyznać się do bycia homoseksualistą...;)
Taa , toż to prawie jak głosowanie na NSDAP , z murzynami i żydami w środku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:14, mesiu59 napisał:

No nie. Ty nie czujesz się mordercą jedząc codziennie kotlety, a ja nie uważam za morderstwo
spędzenie płodu.

Czyli dla ciebie płód to tyle samo co kotlet? Cóż, życzę smacznego...
Zabicie kurczaka na obiad, a zabicie płodu dla wygody chyba się trochę od siebie różnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:27, Black Monday napisał:

>No nie. Ty nie czujesz się mordercą jedząc codziennie kotlety, a ja nie uważam za
morderstwo spędzenie płodu.
Tak patrząc to nie jedzmy też owoców i warzyw bo boli.

Porównanie podobne do "no tak, jeśli nie można spędzić płodu, to nie zabijajmy też owadów, bo to złe i niemoralne, a skoro owadów nie, to i owoców i warzyw bo boli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:00, KrzysztofMarek napisał:

Ja bym to troszkę zmienił. Nie muszą być pełnoletni, wystarczy, jak mają powyżej 15 lat
i robia to w zaciszu sypialni. Nie widzę powodu, żeby podnieść granicę wieku obowiązującą
"normalnych". Ale jak robią to demonstracyjnie, to już przestaje być tylko ich sprawą.

W porządku. Jak widać byłem zupełnie niezorientowany w kwestii ''od kiedy można''. Nie mam zamiaru zmieniać obowiązujących zasad dla heteroseksualistów, choć lepiej by było dla młodzieży, gdyby nie komplikowała sobie już w tak młodym wieku życia.
Co do publicznego okazywania sobie względów również się zgadzam, ale niech to obowiązuje wszystkich - rozumiem pocałunek na powitanie/pożegnanie, ale preludium gry wstępnej np. na przystanku już mnie razi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:31, mesiu59 napisał:

Aha, no dobra, to jeśli dokonam aborcji, a potem to sobie ugotuje na obiad, to nie będzie
to złe? hala.

Raz, to ty napisałeś że zabicie płodu to samo co zabicie krowy na kotlety. Czemu jedno jesz a drugiego nie?
Dwa, to ty napisałeś że płód nie jest człowiekiem, więc dlaczego nie mógłbyś go sobie zjeść na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:45, Black Monday napisał:

Tylko odpowiadałem tobie nie Ledoke, proszę abyś TY czytał ze zrozumieniem.

No wiem, że odpowiadałeś mi i co z tego? Ja nie napisałem tego dlatego, ze ja tak myślę, tylko po to by pokazać głupotę argumentu Ledoke. Jak już mówiłem, czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 16:45, Ledoke napisał:

Raz, to ty napisałeś że zabicie płodu to samo co zabicie krowy na kotlety.

Gdzie napisałem to? Kłamca.

Dnia 27.04.2008 o 16:45, Ledoke napisał:

Czemu jedno
jesz a drugiego nie?

Ja nie jem ani jednego, ani drugiego.

Dnia 27.04.2008 o 16:45, Ledoke napisał:

Dwa, to ty napisałeś że płód nie jest człowiekiem, więc dlaczego nie mógłbyś go sobie
zjeść na obiad.

Bo to obrzydliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próby rozmowy z mesiem to strata czasu. Ja już to przerobiłem. Teraz, jak chcę się o kimś "wyrazić" nie używając dosadnych słów, to mówię "ale z niego mesiu".
Poniżej pewnego poziomu nie należy schodzić - innymi słowami określił to Wojciech Cejrowski w programie "Warto rozmawiać" z udziałem pani "profesór" Senyszyn.
Co można innego powiedzieć o człowieku[?], dla którego schabowy i dziecko to w zasadzie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować