Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 08:07, marcin112 napisał:

a tak przy okazi bo widze ze tamat o aborcji fajnie nauczycielke zagiolem .bo mówila
ze aborcja jest wbraw narurze ibo to ingerowanie w nature ludzką to ja z pyskiem do nie
czy czasem przeszczepy tez nie są ingerowaniem a jednak przez kosciol akceptowane. po
krutkiej konwersaci nie udało się jej mnie zagiać ( moze ktos potrafi^^)


Przeszczepy z reguły służą ratowaniu życia a aborcja nie zawsze. Jest ona przeważnie środkiem do usunięcia problemu. Jeśli ktoś dobrowolnie oddaje swój narząd innej osobie według kościoła ozacza to poświęcenie a aborcja jest zabójstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 08:02, multykin napisał:


> Jak to nie ?

Co ma piernik do wiatraka?

To że podałeś jako przykład katolika O. Rydzyka . Tak samo jak ja bym podał przykład wzorowego lewicowca - stalina...

Dnia 03.06.2008 o 08:02, multykin napisał:


> A ja konserwą. Dzisiaj takie czasy że nie wiadomo komu kto za co dowalą, to nie
średniowiecze...

To proponuje wystawić swoją facjate przez okno z telefonem w kiermanie i robić za społeczniaka...

Fajna retoryka, aż się serce cieszy jak widzi jak to jest przesycone nienawiścią

Dnia 03.06.2008 o 08:02, multykin napisał:


> ?

Mam wrażenie, że jesteś fanem Romana Giertycha, wszak młodzieży wszechpolskiej do ONR
dużo nie brakuje. Wiesz, odebrałem to jako sarkazm ale jak się okazuje mówisz poważnie.
Rośnie nam radykalista, pełen dumy i ambicjii.

Pewnie do romana się modlę a w ONR jestem codziennie, ludzie ... Czy jak znam kilkunastu ludzi z ONR i się z nimi w niektórych rzeczach zgadzam to jestem ONRowcem... Ludzie jak tak to miałbym w rodzinie pełno SLDowców...

Dnia 03.06.2008 o 08:02, multykin napisał:


> Ludzie lubią jak ktoś mówi tak jak myślą i uwielbiają politykę miłości ...

No z tym się niestety zgadzam.

> Czy ja wiem?Ja tam mam ciągoty autorytarne :)

Nie trudno zauważyć...

Płakać nie będę ...

Dnia 03.06.2008 o 08:02, multykin napisał:







>a tak przy okazi bo widze ze tamat o aborcji fajnie nauczycielke zagiolem .bo mówila ze aborcja jest wbraw >narurze ibo to ingerowanie w nature ludzką to ja z pyskiem do nie czy czasem przeszczepy tez nie są >ingerowaniem a jednak przez kosciol akceptowane. po krutkiej konwersaci nie udało się jej mnie zagiać ( moze >ktos potrafi^^)
Ale ortografia kuleje, w sumie fajne szlaczki widzę w fx .
A dlaczego chciałeś ją zagiąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówila

Dnia 03.06.2008 o 08:07, marcin112 napisał:

ze aborcja jest wbraw narurze ibo to ingerowanie w nature ludzką to ja z pyskiem do nie
czy czasem przeszczepy tez nie są ingerowaniem a jednak przez kosciol akceptowane. po
krutkiej konwersaci nie udało się jej mnie zagiać ( moze ktos potrafi^^)



A czy ty łykasz jakieś tabletki na ból głowy ?
jak tak to też ingerujesz w naturę.

Po drugie - przeszczep nie prowadzi do 100% smierci a aborcja tak
dawcy czasami nie da się uratować ale nie mniej w zamyśle przeszczep nie służy po to by kogoś zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 03.06.2008 o 08:07, marcin112 napisał:

nie udało się jej mnie zagiać ( moze ktos potrafi^^)

Po pierwsze zdanie Kocioła nie ma tu nic do rzeczy. Po drugie - "zagiąć" Cię można wytykając iż nie dostrzegasz różnicy między aborcją a przeszczepem, jeśli chodzi o przyczyny dokonywania tych zabiegów. A właśnie same przyczyny dowodzą, że Twoje porównanie jest absolutnie nietrafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 10:16, Fumiko napisał:

Dedykowane wszystkim tym, co mają pomysły o bezwzględnym zakazie aborcji:


Ciekawe, dlaczego wysokie obcasy et consortes NIGDY nie napisały o rzezi w krajach, gdzie aborcja jest na życzenie - np. Chinach, czy też o rozmiarach aborcji w Hiszpanii i Anglii (70 tys. dzieci rocznie). Z prostej przyczyny: im ta rzeź nie przeszkadza. Obłudnicy i manipulanci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 16:45, gaax napisał:

A właśnie same przyczyny dowodzą, że Twoje porównanie jest absolutnie
nietrafione.


Tam zaraz absolutnie. Ma rację o tyle, że argument przeciwko aborcji "to wbrew naturze" nie ma żadnej mocy. Identycznie wbrew naturze są właśnie przeszczepy, wycięcie wyrostka robaczkowego czy cesarskie cięcie, a jednak mało kto powie, że to złe rzeczy. Aborcję można uznać za zło z innych powodów, ale nie dlatego, że ingeruje w ciało człowieka. I jeśli ktoś odrzuca aborcję ponieważ jest nienaturalna, a jednocześnie akceptuje jakiekolwiek leczenie operacyjne, to postępuje niekonsekwentnie, albo dorabia sobie argumenty do ideologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej to zaryzykuję.

MANIFESTACJA przeciw gejowskiej propagandzie- sobota 7 czerwca


Zapraszamy na kontrmanifestację w obronie tradycji, rodziny, moralności.
W obronie Warszawy przeciwko obscenicznej paradzie hord degeneratów

7 czerwca godz.13.30
Plac Bankowy w Warszawie

Zabierzcie rodzinę, znajomych i wszystkich NORMALNIE myślących ludzi, weźcie - jeśli posiadacie transparenty i biało-czerwone flagi. Atrakcji nie zabraknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że fajna manifestacja! :D Ale szkoda, że nie mieszkam w Warszawie ani blisko niej, może bym wziął w niej udział, a tak to nie mam jak. Mam nadzieję, że pojawią się jakieś filmiki z owej manifestacji. I powodzenia! :D

Dnia 05.06.2008 o 00:12, Black Monday napisał:

Atrakcji nie zabraknie...


Nie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 00:23, Skywalker560 napisał:

Widzę, że fajna manifestacja! :D Ale szkoda, że nie mieszkam w Warszawie ani blisko niej,
może bym wziął w niej udział,

Szkoda

Dnia 05.06.2008 o 00:23, Skywalker560 napisał:

a tak to nie mam jak. Mam nadzieję, że pojawią się jakieś
filmiki z owej manifestacji. I powodzenia! :D

Dzięki, filmiki chyba będą i wrzucę o ile mnie nie zbanują.

Dnia 05.06.2008 o 00:23, Skywalker560 napisał:


> Atrakcji nie zabraknie...

Nie wątpię.

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 00:39, Skywalker560 napisał:

Za co mają Ciebie niby zbanować? Jeżeli to wypali, to pewnie na bezpardonu.pl coś się
znajdzie. Mam nadzieję.

Właśnie na atrakcje liczę :D.

Będziemy urządzać rozrywkę kochanym homoseksualistom , bieg z przeszkodami, bieg na orientację (seksualną) itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 00:49, Black Monday napisał:

Będziemy urządzać rozrywkę kochanym homoseksualistom , bieg z przeszkodami, bieg na orientację
(seksualną) itp.


I to lubię! :D Tak a propos to pasowałoby powymyślać transparenty, szczególnie przeciwko hasłom gejów typu "Co dwie matki to nie jedna!". Ja jedno wymyśliłem, ale nie zacytuję go tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 00:58, Skywalker560 napisał:

> Będziemy urządzać rozrywkę kochanym homoseksualistom , bieg z przeszkodami, bieg
na orientację
> (seksualną) itp.

I to lubię! :D Tak a propos to pasowałoby powymyślać transparenty, szczególnie przeciwko
hasłom gejów typu "Co dwie matki to nie jedna!". Ja jedno wymyśliłem, ale nie zacytuję
go tutaj.

Nie martw się to też będzie, w przeciwieństwie do Gejów u nas nie występuje dysmózgowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 01:05, Black Monday napisał:

Nie martw się to też będzie, w przeciwieństwie do Gejów u nas nie występuje dysmózgowie


Kolego, nie zagalopowałeś się?

By Regulamin:

2. Co jest zabronione [...]
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

Więc może uważaj z obrażaniem jakiejkolwiek grupy społecznej, bo następną taką akcję zgłaszam modkom.

Niezależnie od tego która grupa zostanie obrażona i czy prywatnie się z jej poglądami zgadzam czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 09:47, Fumiko napisał:

> Nie martw się to też będzie, w przeciwieństwie do Gejów u nas nie występuje dysmózgowie


Kolego, nie zagalopowałeś się?

By Regulamin:

2. Co jest zabronione [...]
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności
grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań,
wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

Nie obrażam a mówię jak jest , bo jest nas dość mało i niestety u żadnego nie stwierdzono urazu mózgu, a u gejów owszem, bo jest ich trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:05, Black Monday napisał:

Nie obrażam a mówię jak jest , bo jest nas dość mało i niestety u żadnego nie stwierdzono
urazu mózgu, a u gejów owszem, bo jest ich trochę więcej.


Niestety? Cóż, jeśli jest Wam żal z tego powodu, że nie stwierdzono u nikogo z Was urazów mózgu, bardzo łatwo możecie to naprawić. Na przykład możecie wziąć długi rozbieg i z całej siły przywalić w solidną ścianę. Za pierwszym razem może nie zadziałać, ale po paru powtórzeniach powinno. Tylko koniecznie bez kasku, gołą głową uderzać.
Możecie też np. stukać się po głowach młotkami. Przy solidnych uderzeniach urazy mózgów gwarantowane. Cały czas zakładam, że rzeczywiście coś takiego chcielibyście mieć. Inaczej czemu pisałbyś "niestety"?

Uważam się za normalnie myślącego człowieka, a na Waszą kontrmanifestację z pewnością bym się nie wybrał. Czuję się urażony sugestią, że tylko ludzie popierający Wasze poglądy myślą normalnie, przez co jestem wykluczony z ich grona. Chyba że coś mylę i myślący NORMALNIE to co innego niż myślący normalnie.
A tak przy okazji, zechciałbyś może zdefiniować co rozumiesz pod takimi pojęciami jak tradycja, rodzina i moralność, w których obronie chcesz manifestować? Szczególnie mnie ciekawi o jakiej konkretnie tradycji mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 13:05, Black Monday napisał:

Nie obrażam a mówię jak jest , bo jest nas dość mało i niestety u żadnego nie stwierdzono
urazu mózgu, a u gejów owszem, bo jest ich trochę więcej.


Ok, sprawę rozstrzygnie moderator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 16:26, Fumiko napisał:

Ok, sprawę rozstrzygnie moderator.

No i Black Monday pewnie dostanie degrada. Ah, ta lewicowa polityczna poprawność i lewicowy moderatorzy dający degrada za porównywanie feministek do Hitlera i parę innych drażliwych kwestii.
A tak w ogóle to lepiej zbierać ekipę na 2010...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować