Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Wybacz, ale filmy propagandowe mnie nie interesują :-P
Nie twierdzę że się ich nie da wyleczyć, na pewno się da, ja się po prostu pytam o skuteczność tych terapii, rzuciłem okiem na Wiki i zgodnie z nią skuteczność tych terapii to jakieś 30% nawróceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 21:20, Krakers15 napisał:

> Te związku nie powinny wogle istnieć.
Związki jednego faceta i trzech kobiet, albo jednego faceta i prawej ręki, albo jednej
kobiety i świeczki, to co? Tych związków jakoś się głośno nie potępia. Jak grzeszą, to
ich sprawa, mogą zachorować, też ich sprawa. To prywatna sprawa każdego człowieka z kim
lub czym idzie do łóżka (byle tylko ten ktoś, albo coś wyraziło na to zgodę).
> Sieć propagandową które prowadzą stowarzyszenia homseksualne jest paranoją.
Dzięki czemu może istnieć sieć propagandowa osób zaglądającym innym pod kołdrę. Wszyscy
są zadowoleni.
> Kiedy widze jak oni manifestują na ulicy ,to mpo prostu nie wytrzymuje.
To nie oglądaj, wyłącz TV, zamknij okna, zamknij się w piwnicy i przeczekaj. Nikt nikogo
nie zmusza do oglądania manifestacji, więc skoro Ci to nie odpowiada, to nie oglądaj.
> Jak taci ludzie mogą istnieć?
Widocznie mogą, skoro istnieją.
> Ale żeby beszczelnie manifestować,dla zwiększenia przywilejów .
Od dzisiaj wszystkie grupy zawodowe manifestują „Chcemy mniejszych pensji, większych
podatków, skrócenia urlopów i wydłużenia czasu pracy!”.
> To jest po prostu nie normalne
Mleko Ci w domu kwaśnieje, chleb pleśnieje, cukier gorzknieje, jak dwóch facetów, których
nigdy nie widziałeś na oczy robi pinga pinga we własnym domu?

Człowiek jak wiemy jest organizmem biologicznym.Tak jak małpa czy pies.Ale ma jak wiemy najbardziej rozwinięty mózg ze wszytkich gatunków istniejących na ziemi.U zwierząt samiec i samica sa wiedzione instynktem poszukująć partnera ,partnerki do rozpłodu i przetrwania gatunku.U człowieka to działa inaczej .Tzw. miłośc stymuluje ludzki mózg który uruchamia procesy biologiczne i tzw. uczucia i emocje u człowieka jak jakiś osobnik mu się spodoba.TZW miłośc nie jest rzadnym stanem duchowym sercowym czy inną bzdurą lecz prostą metodą szukania partnera do rozpłodu i przetrwania gatunku.I teraz każdemu człowiekowi jest to być może uwarunkowane genetycznie.Jeden osobnik lub osobniczka może mieć kilkunastu partnerów ,partnerek przez całe życie lub tylko jednego.U homosekusalistów stymulanty mózgu nie funkconują jak powinny co jest być może uwarunkowane genetycznie i takich ludzi trzeba leczyc .Bo jakoś u małp nie spotkałem sie jeszcze z przejawami homoseksualizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:48, Hubi Koshi napisał:

Wybacz, ale filmy propagandowe mnie nie interesują :-P
Nie twierdzę że się ich nie da wyleczyć, na pewno się da, ja się po prostu pytam o skuteczność
tych terapii, rzuciłem okiem na Wiki i zgodnie z nią skuteczność tych terapii to jakieś
30% nawróceń.

Nie chcesz wiedzieć, to nie oglądaj audycji. Audycja była na zywo a to, ze została zarejestrowania i teraz dostępna w formie, jak to nazywasz, filmu reklamowego, to i co z tego? o ile pamietam, to skuteczność, według występujacych w audycji byłych homoseksualistów, była trochę wieksza i wynosiła 70-80%. Pozostali to raczej nie ci, którzy nie mogli być wyleczeni, tylko ci, którzy nie chcieli być wyleczeni. To ch sprawa, czy chcą, czy nie chcą, ale niech nie opowiadają, że z homoseksualizmu nie można sie wyleczyć. Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 13:04, KrzysztofMarek napisał:

To ch sprawa, czy chcą, czy nie chcą, ale
niech nie opowiadają, że z homoseksualizmu nie można sie wyleczyć. Można.

Owszem da się wyleczyć, ale pytanie czy to aby na pewno wyleczono homoseksualistów czy też może ludzie ze skłonnościami do Biseksualizmu którzy jednak woleli się skoncentrować na męskiej stronie swoich zainteresowań.
Ale dobra tam wiem doskonale że jestem zboczonym ignorantem któremu nie da się nic wytłumaczyć więc najlepiej tą dyskusję tutaj skończyć i tak się nawzajem nie przekonamy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

Tzw. miłośc stymuluje ludzki mózg który uruchamia procesy biologiczne i tzw. uczucia i emocje
u człowieka jak jakiś osobnik mu się spodoba

Za to u innych zwierząt to jest „każdy z każdym”. Inne zwierzęta też się sobie podobają. Może nie dokładnie tak jak u nas, ale wszystko sprowadza się do spłodzenia jak najlepszego potomstwa.

Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

TZW miłośc nie jest rzadnym stanem duchowym sercowym czy inną bzdurą lecz prostą metodą
szukania partnera do rozpłodu i przetrwania gatunku.

Alleluja i co z tego? W przetrwaniu gatunku chodzi o jakość, a nie ilość.

Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

I teraz każdemu człowiekowi jest to być może uwarunkowane genetycznie.Jeden osobnik lub
osobniczka może mieć kilkunastu partnerów ,partnerek przez całe życie lub tylko jednego.

Nadal nie rozumiem, co jest takiego złego w homoseksualizmie.

Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

U homosekusalistów stymulanty mózgu nie funkconują jak powinny co jest być może
uwarunkowane genetycznie i takich ludzi trzeba leczyc.

Z czego leczyć? Z tego, że nie będą mieć dzieci? Wtedy trzeba będzie leczyć też tych, którzy dzieci mieć nie chcą. To może z tego, że płeć przeciwna im się nie podoba? No to może leczyć też tych, którym nie podoba się Hagia Sofia.

Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

Bo jakoś u małp nie spotkałem sie jeszcze z przejawami homoseksualizmu .

A z małpami to się kiedyś spotkałeś? U normalnych zwierząt „złe” geny są bardzo szybko eliminowane, bo albo silniejszy samiec odgryzie drugiemu jaja, albo młode, które jest słabe zginie. U ludzi jest to coraz rzadziej spotykane, nawet najbardziej schorowany osobnik może mieć dzieci. Może homoseksualizm jest próbą nawrócenia ludzi na odpowiedni tor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 13:43, Krakers15 napisał:

> /.../ Może homoseksualizm jest próbą nawrócenia ludzi
na odpowiedni tor?

To znaczy, żeby szybciej wyginęli? Z powodu braku potomstwa?
Może to i słuszne podejście. Ale trzeba by spełnić jeszcze kilka warunków. Na przykład: homoseksualiści nie maja prawa do emerytury. Bo kto ma im tę emeryturę zapewnić? Nastepne pokolenie? Ależ nastepne pokolenie zapewnia emeryturę swoim rodzicom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 20:53, Jaki Ganh1 napisał:

Eh, czy ja mówię że jest gorszy?


Nie musiałeś.

Dnia 28.07.2008 o 20:53, Jaki Ganh1 napisał:

I dobra, pozwólmy im mieć adoptowane dzieci, pozwólmy im na wszystko co mogą, ale zauważ że te dziecko w przyszłości samo będzie cierpiało.


Nie przez rodziców, a przez dyskryminacyjne poglądy społeczeństwa.

Dnia 28.07.2008 o 20:53, Jaki Ganh1 napisał:

Każde dziecko wolałoby się wychowywać w tradycyjnej, tj. kobieta mężczyzna rodzinie.


Oczywiście, jestem za. Problem w tym, że polskie domy dziecka są już niemal przepełnione, a nawet jeśli już jakaś para zechce adoptować malucha, to ojczyste przepisy bardziej to utrudniają, niż przyspieszając. Taka prawda. Twój wniosek - lepiej pozbawić parę homoseksualną możliwości opieki nad dzieckiem i pozostawić małego człowieka na dorastanie w domu dziecka. Trafiłem?

Dnia 28.07.2008 o 20:53, Jaki Ganh1 napisał:

Wiadomo, mając do wyboru dom dziecka, który nieodparcie kojarzy mu się z więzieniem wybrałoby życie w rodzinie homoseksualnej, ale w przyszłości by miało trudno.


Właściwie za ripostę pozostawię poprzednie dwa akapity.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamma mia :D

Ty naprawdę bronisz homoseksualistów?? Świat stanął na głowie :) A na swoje emerytury wszyscy, jak jeden mąż (i żona, żeby było poprawnie politycznie) pracujemy sami, opłacając składki i gromadząc kasę na funduszach emerytalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:19, CooL_ZeeK napisał:

Mamma mia :D

Ty naprawdę bronisz homoseksualistów?? Świat stanął na głowie :) A na swoje emerytury
wszyscy, jak jeden mąż (i żona, żeby było poprawnie politycznie) pracujemy sami, opłacając
składki i gromadząc kasę na funduszach emerytalnych :)

Nieprawda. Nasze składki poszły na emerytury poprzedniego pokolenia, na nasze pracuje pokolenie nastepne. To elementarz emerytalny. Ten rzeczywisty, nie propagandowy.
Ja nie bronię homoseksualistów tylko prawdy. Prawdy o skłonnościach homoseksualnych, o ich leczeniu, o związanych z tym zjawiskach społecznych. Nie muszę być przy tym poprawnym politycznie.
Strawersowałbym dość wulgarne powiedzenie (czyja d**a, tego sprawa) i powiedziałbym czyja d**a, tego kłykciny - nie mnie mieszć się do tego, dopóki nie wychodzą z tym na ulice, czy do gazet i telewizji. Skoro jest taki temat na forum - zabieram głos. Wtedy, gdy temat jest na pierwszej stronie, bo nie mam go zaznaczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 14:29, KrzysztofMarek napisał:

Nieprawda. Nasze składki poszły na emerytury poprzedniego pokolenia, na nasze pracuje
pokolenie nastepne. To elementarz emerytalny.


Myślałem, że ironizujesz i wysiliłeś się na pierwsze w życiu wyjście ze swojej ciasnej skorupy, jakiż byłem naiwny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

TZW miłośc nie jest rzadnym stanem duchowym sercowym czy inną bzdurą lecz prostą metodą szukania
partnera do rozpłodu i przetrwania gatunku.


I swojej dziewczynie też to tak przedstawisz?

Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

Bo jakoś u małp nie spotkałem sie jeszcze z przejawami homoseksualizmu .


Szympansy bonobo. Dokształć się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 12:55, Tyron napisał:

miłośc nie jest rzadnym stanem duchowym sercowym czy inną bzdurą lecz prostą metodą szukania
partnera do rozpłodu i przetrwania gatunku.

Z takim podejściem będziesz starym kawalerem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:37, CooL_ZeeK napisał:

/.../
Myślałem, że ironizujesz i wysiliłeś się na pierwsze w życiu wyjście ze swojej ciasnej
skorupy, jakiż byłem naiwny :)

Niezupełnie. Emerytura to coś, na co zostaliśmy skazani, bo łaczy sie z pobieraniem składek. Przymusowym pobieraniem składek - z wypłacaniem jest gorzej, bo wypłaty nastepują faktycznie "po uważaniu". Państwo pobiera składki nieadekwatne do poziomu emerytur. Zatem, postulując wyłączenie homoseksualistów z powszechnego, przymusowego systemu emerytalnego dałbym im szansę: niech nie płacą składek. Składki mogą choćby przepić, mnie nic do tego. Tak więc dwukrotnie okazałeś sie naiwny ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2008 o 14:19, DJ Szlafrok napisał:

Nie przez rodziców, a przez dyskryminacyjne poglądy społeczeństwa.

Hehe, dwie kobiety/dwóch mężczyzn nigdy nie będą rodzicami. Nie mogą, natura im nie pozwala. :) Natomiast gdyby pozwolono homoseksualistom na adopcje to dziecko cierpiałoby też przez swoich opiekunów. Jak myślisz, co jest lepsze dla psychiki dziecka - gdy wychowuje się w tradycyjnej rodzinie w sposób wykreowany przez ewolucję czy razem z dwojgiem obcych ludzi tej samej płci? Nie bez powodu mózg kobiety różni się od mózgu mężczyzny (przez co dwie płcie inaczej patrzą na świat), kobieta i mężczyzna się uzupełniają.

Dnia 29.07.2008 o 14:19, DJ Szlafrok napisał:

Oczywiście, jestem za. Problem w tym, że polskie domy dziecka są już niemal przepełnione,
a nawet jeśli już jakaś para zechce adoptować malucha, to ojczyste przepisy bardziej
to utrudniają, niż przyspieszając. Taka prawda. Twój wniosek - lepiej pozbawić parę homoseksualną
możliwości opieki nad dzieckiem i pozostawić małego człowieka na dorastanie w domu dziecka.
Trafiłem?

Ja znalazłem inny wniosek. Uprościć przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką mam wadę, w każdej głupocie staram się znaleźć jakąś mądrość a w każdym człowieku coś dobrego :) Nie raz się już przejechałem, ale nie zamierzam przestawać szukać :)

Radykał: dwóch mężczyzn albo dwie kobiety też mogą się świetnie uzupełniać :) Nie chcesz im chyba odebrać tej szansy, skoro czują taką właśnie potrzebę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:23, CooL_ZeeK napisał:

Taką mam wadę, w każdej głupocie staram się znaleźć jakąś mądrość a w każdym człowieku
coś dobrego :) Nie raz się już przejechałem, ale nie zamierzam przestawać szukać :)
/.../

Nie ma to jak autoreklama. ;-P
P.S.
Uzupełniać, jak Pat i Patachon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie , to ze ktoś jest np. homoseksualistą , ma to po prostu jakby zakodowane w głowie , nawet jakby nie chciał i tak będzie , bo ma to już tak w dyni , osobiście uważam za nienormalne żeby być homoseksualistą a tym bardziej żeby takie związki miałyby mieć dzieci ? Normalnie to już jest chore , może się ze mną nie zgodzicie lecz to tylko moje zdanie , każdy inny może powiedzieć inaczej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:34, heaton 1992 bdg napisał:

Nie wiem czy się ze mną zgodzicie , to ze ktoś jest np. homoseksualistą , ma to po prostu
jakby zakodowane w głowie , nawet jakby nie chciał i tak będzie , /.../

Jak by nie chciał, to by się wyleczył. Oczywiście, jak chciałby sie wyleczyć. Są kliniki, gdzie leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:40, KrzysztofMarek napisał:

Jak by nie chciał, to by się wyleczył. Oczywiście, jak chciałby sie wyleczyć. Są kliniki,
gdzie leczą.


Tak z ciekawości - nie wiesz może, czy są takowe w Polsce? Może mi się kiedyś ta wiedza "zawodowo" że tak powiem przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować