Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 13:17, Radykał napisał:


> Nie ma znaczenia do jakiego Kościoła należy ale co mówi.
Ma to znaczenie. Jak już napisał Mogrim to nie ksiądz katolicki, ale sedewakantysta.
Poza tym, jest gdzieś też filmik, w którym przeprasza za swoje słowa.

Jakbym kogoś zarżnął a potem był w sądzie przed kamerami to też nagle bym zaczął żałować.
"Sorry, już nie jestem za paleniem pedałów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2008 o 13:25, squeglee napisał:

Jakbym kogoś zarżnął a potem był w sądzie przed kamerami to też nagle bym zaczął żałować.

"Sorry, już nie jestem za paleniem pedałów".

On nikogo nie zarżnął i nikogo nie spalił, w ogóle nikomu krzywdy nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 13:02, squeglee napisał:

Nie ma znaczenia do jakiego Kościoła należy ale co mówi.


I co takiego powiedział? Miliony ludzi mówi gorsze rzeczy, ale akurat umieściłeś tego w sutannie. A piszę to dlatego, bo tytuł filmiku jest nieprawdziwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 13:07, Krakers15 napisał:

a) Wyrywasz zdania z kontekstu.


Nie wyrywam. Napisałeś m.in. że księża jako gatunek nie przetrwaliby. Jest to nieprawda. "Celibat to też choroba, księża przecież nie przetrwaliby jako osobny gatunek."

Dnia 17.08.2008 o 13:07, Krakers15 napisał:

c) Jak Ci szkoda czasu, to po kiego czorta odpowiedziałeś na mój post?


Bo napisałeś nieprawdę (tj. dwie nieprawdy, odpisałem na tą pierwszą).

Dnia 17.08.2008 o 13:07, Krakers15 napisał:

d) Nie twierdzę, że wybór nieposiadania dzieci jest chorobą, ale żeby to zauważyć trzeba
przeczytać poprzednie posty.


Wiem, że nie twierdzisz, tylko że próbujesz dość nieudolnie stworzyć absurdalną analogię.

@Vaxinar:
Posty Krakersa na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 15:47, Mogrim napisał:

Posty Krakersa na poprzedniej stronie.


Skrajny idiotyzm jak na mój punkt widzenia.
A jak dajmy na to mam dziewczynę, żonę, żyje z nią, ale dzieci mieć nie chce to jest to choroba? I nie mówię tu naturalnie o życiu w celibacie i platonicznej miłości, ale o tym że dzieci mieć nie chce. To choroba? Dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Homoseksualizm to jest chore! No bo będzie dwóch pedałów i za adoptują dziecko ,a potem pani w przedszkolu spyta o rodziców a dziecko co powie?? że ma Tate i Tate ... Paranoja. a Co do aborcji dobrze że nie zezwalają na to bo każdy rozum ma by powiedzieć NIE jeśli ktoś proponuje seks a co komu takie dziecko zawiniło nierozwinięte które przychodzi na świat... Ludzie niemają mózgu w niektórych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 16:50, galaus napisał:

Dla mnie Homoseksualizm to jest chore! No bo będzie dwóch pedałów i za adoptują dziecko
,a potem pani w przedszkolu spyta o rodziców a dziecko co powie?? że ma Tate i Tate ...
Paranoja. a Co do aborcji dobrze że nie zezwalają na to bo każdy rozum ma by powiedzieć
NIE jeśli ktoś proponuje seks a co komu takie dziecko zawiniło nierozwinięte które przychodzi
na świat... Ludzie niemają mózgu w niektórych przypadkach.


Z tym homoseksualizmem to się zgodzę. Wystarczy sobie wyobrazić jaki horror by to dziecko przeżywało w szkole. Dzieci czasami potrafią być brutalniejsi od niektórych dorosłych.
Jest taki dowcip:
-widziałem twoich rodziców.
-Tjaa. jasne.
-Fajni panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 11:32, Mogrim napisał:

> Bąc realista żyjemy w Polsce a adopcja w naszym kraju i nie tylko nie jest taka
łatwa
> a jak nie wierzysz to przejdź sie do bidula i sprawdź sam w obecnym świecie szczytne

> ideały nie wystarcza DOROŚNIJ !!!

Czyli lepiej nie żyć, niż pożyć parę lat w sierocińcu? Przerażająca mania zabijania.


Takie wybitne uwagi naprawdę zachęcają do dalszej dyskusji chylę czoła !!!
Ale powiedz mi jaki sens odzywania sie z koro niema sie nic do powiedzenia ?
Wyrywasz coś z kontekstu mimo braku kontr argumentu i robisz zemnie potwora "Przerażająca mania zabijania"
Zastanów sie dlaczego kobiety decydują sie na aborcje i sprobuj sie postawić w ich sytuacji a potem podejmuj dyskusje będąc pewnym swych argumentów jeśli je będziesz miał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie Homoseksualizm to jest chore! No bo będzie dwóch pedałów i za adoptują dziecko
> ,a potem pani w przedszkolu spyta o rodziców a dziecko co powie?? że ma Tate i Tate ...
> Paranoja. a Co do aborcji dobrze że nie zezwalają na to bo każdy rozum ma by powiedzieć
> NIE jeśli ktoś proponuje seks a co komu takie dziecko zawiniło nierozwinięte które przychodzi
> na świat... Ludzie niemają mózgu w niektórych przypadkach.

a co by było gdyby... jednak widzisz, mi homoseksualiści niczym nie zawinili, nic do nich nie mam. Chore to jest dla mnie dopiero adoptowanie dzieci przez homoseksualistą. Sorry, ale dla mnie dziecko powinno być otaczane matczyną dobrocią i ciepłem, i od strony ojca powinno się uczyć życia. Dwie osoby tej samej płci nigdy czegoś takiego nie okażą.
Inną sprawą jest pytanie w. w. nauczycielki, bo to po prostu np. w Holandii byłby kompletny brak tolerancji i zrozumienia dla drugiego człowieka.
W dodatku wiesz... ostre słowa mówisz na tych, którzy popierają aborcję... Mówisz, że co dziecko zawiniło, że się poczęło, ale z drugiej strony co dziecko zawiniło, jeśli ma żyć w głodzie i ubóstwie? Pomyślałeś o tym, ile jest biednych dzieci tylko dlatego, że ich rodzice mają 17-18 lat?
Jeśli powiesz mi, czy bym się cieszył, gdyby moi rodzice użyli wobec mnie możliwości aborcji, odpowiedziałbym, że nie okazywałbym żadnych uczuć. Po prostu by mnie nie było. I czemu uważasz seks jako rzecz, którą można używać tylko do robienia dzieci? W takim razie komórka jest tylko do dzwonienia, bo do tego jest, a to, że pan projektant dał nam aparat i możliwość słuchania mp3 dla przyjemności to co, pomijamy?
Wiesz, ja nigdy nie słyszałem w mediach, że dziecko z ciąży macicznej coś zawiniło, a jednak ginie, a jest dużo takich przypadków, nikt tego nie rozdmuchuje. Ale jak już jakaś 15latka zajdzie w ciąże, to ksiądz za nią biega po szpitalach i nie pozwala lekarzom przeprowadzić zabiegu aborcji. Chciałbyś być na miejscu tego dziecka? Ja nie.
Pogląd na aborcje to indywidualna sprawa każdego człowieka, ale jak mnie tacy ludzie jak Ty nazywają bezpośrednio lub niebezpośrednio bezmózgiem, to mnie krew zalewa. To moje zdanie i mam do niego prawo, a tu, w internecie, gdzie nie musze sie zgrywać przed kumplami, obrażanie kogokolwiek jest bezcelowe.
No i jeszcze nie wiem czemu, ale zawsze jak mówie o aborcji to przypomina mi się eutanazja - też ją uważasz za złą? Człowiek się męczy, bo żyje jak roślina, inni muszą mu pomagać, i też się przy tym męczą, w dodatku muszą dawać grubą kase na zabiegi, lub poświęcać duuużo czasu, ale nie można odłączyć człowieka od respiratora... nawet gdyby tego chciał! Powiedz mi, że to nie jest paranoja. "To nie jest paranoja? Czyli chętny na jego miejsce :)" - odpowiadam tak każdemu, kto powie, że to nie jest paranoja ^^

Ale taka jest prawda, człowiek gdera, że to złe, że to niedobre, a nawet nie wie, w jak trudnej sytuacji może być człowiek. To jest nic innego, niż brak empatii, lub ignorancja, bo sam by nie chciał być na sytuacji tego dziecka, czy tej osoby chcącej eutanazji, no "ale sorry, stało się, nic nie zrobisz". W życiu chodzi o to, że można zrobić wszystko, tylko nie ma chęci na zmiany, lub kultura zabrania.

Mam nadzieję, że uświadomiłem Cię, że nie zawsze Twoje słowa mają pokrycie w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 01:23, DevilQ napisał:

Takie wybitne uwagi naprawdę zachęcają do dalszej dyskusji chylę czoła !!!


Po co tyle wykrzykników?

Dnia 18.08.2008 o 01:23, DevilQ napisał:

Ale powiedz mi jaki sens odzywania sie z koro niema sie nic do powiedzenia ?


Może kiedyś znajdziesz odpowiedź na to pytanie i zamilkniesz na wieki.

Dnia 18.08.2008 o 01:23, DevilQ napisał:

Zastanów sie dlaczego kobiety decydują sie na aborcje i sprobuj sie postawić w ich sytuacji


No słucham, dlaczego? Dlaczego kobieta woli zabić dziecko niż oddać je do adopcji? Bo nie chce się jej rodzić? Bo wydaje się jej, że nie będzie miała wyrzutów sumienia? Czemu w Anglii, Hiszpanii i innych krajach gdzie aborcja jest dopuszczalna w niemal nieograniczonym stopniu aborcje rocznie idą w dziesiątki tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2008 o 10:10, Mogrim napisał:

No słucham, dlaczego? Dlaczego kobieta woli zabić dziecko niż oddać je do adopcji? Bo
nie chce się jej rodzić? Bo wydaje się jej, że nie będzie miała wyrzutów sumienia? Czemu
w Anglii, Hiszpanii i innych krajach gdzie aborcja jest dopuszczalna w niemal nieograniczonym
stopniu aborcje rocznie idą w dziesiątki tysięcy?


Szczerze to nie wiem nigdy nie bylem kobieta i nigdy nie bylem w takiej sytuacji myślę ze tu powpina zając stanowisko jakaś kobieta Ale mam na tyle wyobraźni by być świadomym co by było gdyby te dziesiątki tysięcy aborcji zamienić na dziesiątki tysięcy adopcji Organizacje by sprostać tym liczbom musiały by znacząco obniżyć wymagania co do potencjalnych rodziców A teraz wysil sie i spróbuj sobie wyobrazić jak by wyglądało życie wielu z tych dzieci Pewnie, taki płód nie jest niczemu winien tylko podobno DOROŚLI ludzie ale tak było jest i będzie i jakoś temu trzeba zaradzić
Dzieci rodzą sie bez grzechów i nie widzę powodu dlaczego miały by płacić za grzechy ludzkości niech ludzie którzy dopuszczają do potrzeby istnienia aborcji i sie jej dopuszczają sami za to płaca a nie ich dzieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carlin powiedział tutaj wiele mądrych rzeczy: http://www.youtube.com/watch?v=3Djohakx_FE
Życie to stary proces, który cały czas się toczy, nie jedno pojedyncze istnienie.
No, ale też bym chciał pożyć, więc nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy usuwać płody. Choć skecz świetny.
Edit, a może to było tu: http://www.youtube.com/watch?v=MrXvDXVhqfU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

W dodatku wiesz... ostre słowa mówisz na tych, którzy popierają aborcję... Mówisz, że
co dziecko zawiniło, że się poczęło, ale z drugiej strony co dziecko zawiniło, jeśli
ma żyć w głodzie i ubóstwie?

No po prostu żelazna logika. Tak już jest na świecie. Niektórzy są bogaci, inni biedni. Jeśli biedny będzie dobrze się uczył, potem znajdzie sobie dobrze płatną pracę i też będzie bogaty. I tyle. A to, że jakieś dziecko miałoby się urodzić w biednej rodzinie to żaden powód do aborcji. Ty swoich biedniejszych znajomych namawiałeś do samobójstwa?

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

Jeśli powiesz mi, czy bym się cieszył, gdyby moi rodzice użyli wobec mnie możliwości
aborcji, odpowiedziałbym, że nie okazywałbym żadnych uczuć. Po prostu by mnie nie było.

Jakby cię zabili podczas snu to też byś nic o tym nie wiedział. Czyli co? Mają do tego prawo? "Po prostu by cię nie było".

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

I czemu uważasz seks jako rzecz, którą można używać tylko do robienia dzieci?

A gdzie on coś takiego zasugerował? Należy liczyć się z konsekwencjami.

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

Ale jak już jakaś
15latka zajdzie w ciąże, to ksiądz za nią biega po szpitalach i nie pozwala lekarzom
przeprowadzić zabiegu aborcji.

Drogi czytelniku fałszywej i kłamliwej Gazety Aborczej (Wybiórczej), ta 15-latka sama zapraszała księdza do szpitala.

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

Pogląd na aborcje to indywidualna sprawa każdego człowieka, ale jak mnie tacy ludzie
jak Ty nazywają bezpośrednio lub niebezpośrednio bezmózgiem, to mnie krew zalewa.

Jasne. Morderstwa to też prywatna sprawa każdego człowieka.

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

No i jeszcze nie wiem czemu, ale zawsze jak mówie o aborcji to przypomina mi się eutanazja
- też ją uważasz za złą?

Tak.

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

Człowiek się męczy, bo żyje jak roślina, inni muszą mu pomagać,
i też się przy tym męczą, w dodatku muszą dawać grubą kase na zabiegi, lub poświęcać
duuużo czasu, ale nie można odłączyć człowieka od respiratora... nawet gdyby tego chciał!

Po pierwsze: sztuczne przedłużanie życia jest bezsensowne i mało jest tego zwolenników.
Po drugie: nie można kogoś zabić jeśli ten nie jest w stanie wyrazić na to chęci, bo nie wiadomo czy tego chce (a praktyka pokazuje, że ludzie, którym zagraża eutanazja częściej chcą żyć niż umierać).
Po trzecie: jak ktoś jest w stanie powiedzieć lekarzowi, że chce, by go zabito to sam może popełnić samobójstwo i nie musi nikogo w to mieszać.

Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

Mam nadzieję, że uświadomiłem Cię, że nie zawsze Twoje słowa mają pokrycie w rzeczywistości.

Haha, i kto to mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 11:44, DevilQ napisał:

Szczerze to nie wiem nigdy nie bylem kobieta i nigdy nie bylem w takiej sytuacji


Naprawdę nie wiesz? Aż taki jesteś naiwny?

Dnia 18.08.2008 o 11:44, DevilQ napisał:

Ale mam na tyle wyobraźni by być świadomym
co by było gdyby te dziesiątki tysięcy aborcji zamienić na dziesiątki tysięcy adopcji


Czyli lepiej zabić. Chore.

Dnia 18.08.2008 o 11:44, DevilQ napisał:

Organizacje by sprostać tym liczbom musiały by znacząco obniżyć wymagania co do potencjalnych
rodziców A teraz wysil sie i spróbuj sobie wyobrazić jak by wyglądało życie wielu z tych
dzieci


Jedne wyglądałoby bardzo dobrze, inne gorzej - ale zawsze życie to życie. Ty natomiast wolisz mordować dzieci niż żeby się miały "męczyć"...

Dnia 18.08.2008 o 11:44, DevilQ napisał:

Dzieci rodzą sie bez grzechów i nie widzę powodu dlaczego miały by płacić za grzechy
ludzkości


No właśnie, to po co aborcja...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 20:36, Yoruni napisał:

>/.../ > Prędzej wyprowadzi mnie z równowagi lesbijka, niż gej.

Mnie akurat odwrotnie, ale... to chyba dowód na normalność?

Dnia 13.08.2008 o 20:36, Yoruni napisał:

I/.../ . Kobieta nie jest taka sama jak facet, myśli inaczej i
do czego innego jest przystosowana przez naturę.

I chwała Bogu! Jak by kobiety były takie jak mężczyźni, to bym z żoną nie wytrzymał ;-D

Dnia 13.08.2008 o 20:36, Yoruni napisał:

/.../ > Ale i tak lepiej pomyśleć i iść do sklepu po odpowiednie zabezpieczenie niż potem sie
głowić...
A tak btw... Czemu ja aż tak sie rozpisałam? -.-"

Ano po to, zebym mógł coś odpisać ;-D
Dlaczego normalne kobiety tak rzadko wypowiadają się w tym wątku?

Dnia 13.08.2008 o 20:36, Yoruni napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 02:45, elekrin napisał:

> /.../> Mam nadzieję, że uświadomiłem Cię, że nie zawsze Twoje słowa mają pokrycie w rzeczywistości.

Jedyna recepta na niedolę dziecka to je zabić, dobrze zrozumiałem?
Najlepiej wcześnie, jak jeszcze jest "płodem". Bo jak zabije się niemowlę, które też samodzielnie nie przeżyje, to społeczeństwo, które nie dorosło do nowoczesności bedzie miało jakieś tam pretensje i moze ukarać zabójcę niemowlaka. Starego też lepiej zabić. Bo eutanazja to zabójstwo "na życzenie". Albo, jak praktyka wykazuje, na życzenie, tylko spadkobierców albo i lekarzy, zeby zwolnić łóżko w szpitalu. Zatem Ty żyjesz, bo Twoja matka zgodziła się na kłopoty z Twoim wychowaniem (ile lat musi za to płacić) a teraz najlepiej poddać ją eutanazji, bo już swoje spełniła? A Tobie spadek sie przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

No po prostu żelazna logika. Tak już jest na świecie. Niektórzy są bogaci, inni biedni.
Jeśli biedny będzie dobrze się uczył, potem znajdzie sobie dobrze płatną pracę i też
będzie bogaty.

Jest to niestety rzecz bardzo fałszywa. Większy zarobek nie czyni człowieka bogatszym. To, co odróżnia biednych od bogatych, to to, że jak się da bogatemu 100zł więcej, to on to zainwestuje, a biedny wyda. W ten sposób biedny zawsze będzie biednym.

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

I tyle. A to, że jakieś dziecko miałoby się urodzić w biednej rodzinie
to żaden powód do aborcji. Ty swoich biedniejszych znajomych namawiałeś do samobójstwa?

moi znajomi są mniej więcej na moim poziomie finansowym, albo na wyższym, więc to pytanie mnie nie dotyczy (tym bardziej, że moi znajomi nie zrobili dziecka...)

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Jakby cię zabili podczas snu to też byś nic o tym nie wiedział. Czyli co? Mają do tego
prawo? "Po prostu by cię nie było".

ja widzę różnicę pomiędzy 14-tygodniowym płodem, a między 14-letnim człowiekiem.

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

A gdzie on coś takiego zasugerował?

"jeśli ktoś proponuje seks a co komu takie dziecko zawiniło" wg. mnie to jest jednoznaczna wypowiedź.

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Należy liczyć się z konsekwencjami.

ale są to konsekwencje, których można uniknąć...

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Drogi czytelniku fałszywej i kłamliwej Gazety Aborczej (Wybiórczej), ta 15-latka sama
zapraszała księdza do szpitala.

ja czytam tylko onet :) Nie wierzę głupio we wszystko, co czytam, przecież umiem zauważyć to, co białe, i to, co czarne. Akurat to wydało mi się wiarygodne.
A skąd wiesz, że ona zaprosiła tego księdza, jeśli można wiedzieć? :)

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Jasne. Morderstwa to też prywatna sprawa każdego człowieka.

j.w., "ja widzę różnicę pomiędzy 14-tygodniowym płodem, a między 14-letnim człowiekiem. "

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Po pierwsze: sztuczne przedłużanie życia jest bezsensowne i mało jest tego zwolenników.

mówisz, że eutanazja jest zła, ale sztuczne przedłużanie życia jest bezsensowne?

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Po drugie: nie można kogoś zabić jeśli ten nie jest w stanie wyrazić na to chęci, bo
nie wiadomo czy tego chce (a praktyka pokazuje, że ludzie, którym zagraża eutanazja częściej
chcą żyć niż umierać).

hmm ale tu mówimy o eutanazji na osobach, które już nigdy nie będą funkcjonować prawidłowo, i które są w stanie powiedzieć, że chcą być odłączone od respiratora, czy o przypadkach, gdy to przełożeni o tym decydują?

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

Po trzecie: jak ktoś jest w stanie powiedzieć lekarzowi, że chce, by go zabito to sam
może popełnić samobójstwo i nie musi nikogo w to mieszać.

praktyka jednak pokazuje, że nie zawsze tak jest.

Dnia 18.08.2008 o 12:04, Radykał napisał:

> Mam nadzieję, że uświadomiłem Cię, że nie zawsze Twoje słowa mają pokrycie w rzeczywistości.
Haha, i kto to mówi.

Ja nadal trzymam się swojej tezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 12:36, KrzysztofMarek napisał:

Dlaczego normalne kobiety tak rzadko wypowiadają się w tym wątku?


Bo może Ty i one macie rozbieżne definicje normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować