Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2013 o 00:03, zadymek napisał:

> /.../ > To bardzo fajnie, że przytaczasz tu poglądy jakiegoś autora książek -wygląda, że przygodowych-
który nawet nie kryje, że nic nie wie i niczego nie był w stanie się dowiedzieć ;)

Ech, nie ma to jak wydawać opinię o książce, po obejrzeniu jednej strony nieznanego autora!

Dnia 21.06.2013 o 00:03, zadymek napisał:

Ale co to ma pokazać? Że na świecie są domy publiczne z niewolnicami?
Mi przydały by się jakieś szacunkowe dane, badania, raporty Policji, cokolwiek?

Najlepsze byłyby badania policyjne. Gdyby nie fakt, że również policjanci maja swoje udziały w burdelach, oczywiście w różnym stopniu w różnych krajach.

Dnia 21.06.2013 o 00:03, zadymek napisał:

A może trzymamy się od faktów z daleka bo np w badaniu OBOP z 2002 tylko 2,8% prostytutek
wskazywało przymus innych osób jako powód wejścia w ten biznes a inne, tym razem europejskie
badanie podaje, że 1% sex worker''ów migruje za pracą za sprawą organizatorów handlu
żywym towarem?

Książka została napisana na podstawie około 300 wywiadów, zarówno z przestępcami, jak i ścigającymi przestęców

20130621081139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 08:11, KrzysztofMarek napisał:

Ech, nie ma to jak wydawać opinię o książce, po obejrzeniu jednej strony nieznanego autora!

Tak się chłop przejął obrazem męskiego popędu, że uznałem, że jest z innej bajki.

Dnia 21.06.2013 o 08:11, KrzysztofMarek napisał:

Najlepsze byłyby badania policyjne. Gdyby nie fakt, że również policjanci maja swoje
udziały w burdelach, oczywiście w różnym stopniu w różnych krajach.

Badania cywilne np La Strady też ujdą, grunt, żeby jakieś były. A skoro ten pan badał sprawę nielegalnej prostytucji to zapewne w książce jest wywiad dotyczący skali zjawiska-w takim razie nie wiem po co mi przytaczasz akurat fragment z rzewnymi wynurzeniami moralnymi. No i najważniejsza sprawa- mamy tam Bliski Wschód -inny region, inna mentalność a my tu o naszym kraju rozprawiamy. Czy do Polski ten pan zawitał?

Dnia 21.06.2013 o 08:11, KrzysztofMarek napisał:

Książka została napisana na podstawie około 300 wywiadów, zarówno z przestępcami, jak
i ścigającymi przestęców

Ale jaki obraz prostytucji wyłania się z tej książki? Bo wzruszający wywiad z ofiarą handlu ludźmi to raczej marny obraz całokształtu. Jeśli, jak mniemam, to "McMafia" to koncentruje się na przestępczości zorganizowanej a nie prostytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 11:41, zadymek napisał:

>/.../ > Tak się chłop przejął obrazem męskiego popędu, że uznałem, że jest z innej bajki.

No cóż, w końcu pisząc o tym, że jak się już uruchomi pewien proces, to może już być nie do zatrzymania. Jak widzisz, reporter przygladał się pewnemu zjawisku i analizował, a rezultaty przemyśleń opisał w książce.

Dnia 21.06.2013 o 11:41, zadymek napisał:

> /.../ > Badania cywilne np La Strady też ujdą, grunt, żeby jakieś były. A skoro ten pan badał
sprawę nielegalnej prostytucji to zapewne w książce jest wywiad dotyczący skali zjawiska-w
takim razie nie wiem po co mi przytaczasz akurat fragment z rzewnymi wynurzeniami moralnymi.

No cóż, główny fragment był o niepohamowanym popędzie, ale chyba Twój popęd jest odpowiednio niższy, bo skali problemu i jego źródła nie dostrzegłęś.

Dnia 21.06.2013 o 11:41, zadymek napisał:

No i najważniejsza sprawa- mamy tam Bliski Wschód -inny region, inna mentalność a my
tu o naszym kraju rozprawiamy. Czy do Polski ten pan zawitał?

Oprócz Bliskiego Wschodu był i w innych krajach, ale nie wszędzie trafia się tak szeroki zbiór napalonych samców.

Dnia 21.06.2013 o 11:41, zadymek napisał:

> /.../ > Ale jaki obraz prostytucji wyłania się z tej książki? Bo wzruszający wywiad z ofiarą
handlu ludźmi to raczej marny obraz całokształtu. Jeśli, jak mniemam, to "McMafia" to
koncentruje się na przestępczości zorganizowanej a nie prostytucji.

Dobrze mniemasz, zajmuje się zorganizowaną przestępczością i źle mniemasz, bo handel żywym towarem i zmuszanie kobiet do prostytucji to jeden z najważniejszych działów przestępczości zorganizowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:

No cóż, w końcu pisząc o tym, że jak się już uruchomi pewien proces, to może już być
nie do zatrzymania. Jak widzisz, reporter przygladał się pewnemu zjawisku i analizował,
a rezultaty przemyśleń opisał w książce.

Ale takie moralizatorskie podejście (i to do czego? do zwyczajnego popędu? Co on eunuch jakiś?) budzi wątpliwości co do jego obiektywizmu w kwestii dużo bardziej "poruszającej". Niemniej sytuacja w zagłębiu przemytu ludzi (taką opinię ma Izrael) nijak się ma się do Polski a tamtejsze mafijne burdele do naszych agencji towarzyskich.

Dnia 21.06.2013 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:

No cóż, główny fragment był o niepohamowanym popędzie, ale chyba Twój popęd jest odpowiednio
niższy, bo skali problemu i jego źródła nie dostrzegłęś.

W takim razie polskie sady mają masę wyroków do odszczekania bo pomijając dewiantów nie uznają opopędu za okoliczność łagodzącą.

Dnia 21.06.2013 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:

Oprócz Bliskiego Wschodu był i w innych krajach, ale nie wszędzie trafia się tak szeroki
zbiór napalonych samców.

W takim razie nie szukał dość dokładnie;)
Warunki w jakich działa sexbiznes mogą się skrajnie różnić w zależności od regionu świata, ale napalonych samców nigdzie nie brakuje - i podkreślam, nigdzie (na terenach zamieszkanych oczywiście).

Dnia 21.06.2013 o 16:39, KrzysztofMarek napisał:

Dobrze mniemasz, zajmuje się zorganizowaną przestępczością i źle mniemasz, bo handel
żywym towarem i zmuszanie kobiet do prostytucji to jeden z najważniejszych działów przestępczości
zorganizowanej.

Ja nie mniemam na ten temat, ja wiem, że to jeden z grubszych interesów grup mafijnych, co jednak nijak się ma do normalnego sexbiznsu, który w Europie jest zawodem jak każdy inny -o ile jakaś nadgorliwa władza nie spycha go do podziemia. To jak z każdą profesją: jest działalność legalna i szara strefa. Wg badań instytucji zajmujących się problematyką działalność o. przestępczych stanowi skromny wycinek rynku (realizuje gównie te "bardziej wyrafinowane" zachcianki). Tak więc porzuć stereotypowe myślenie typu prostytucja=patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2013 o 23:30, zadymek napisał:

> /.../ > Ale takie moralizatorskie podejście (i to do czego? do zwyczajnego popędu? Co on eunuch
jakiś?) budzi wątpliwości co do jego obiektywizmu w kwestii dużo bardziej "poruszającej".

Skoro uważasz to za "zwyczajny popęd" to nie rozumiem, dlaczego skąd wzięło się pojęcie gwałtu? Toż to przecież tylko zaspokajanie zwyczajnego popędu... a że kobieta nie chce? Przesąd, ona nawet jeszcze nie wie, jaka przyjemność ja spotka za chwile...

Dnia 21.06.2013 o 23:30, zadymek napisał:

Niemniej sytuacja w zagłębiu przemytu ludzi (taką opinię ma Izrael) nijak się ma się
do Polski a tamtejsze mafijne burdele do naszych agencji towarzyskich.

Mafijne burdele czy nasze agencje towarzyskie to jeden świat. Świat zorganizowanej przestępczości. Choćby nie chodziło o przemyt kobiet, tylko papierosów, alkoholi, telewizorów (tak, przemyca się wszystko, co może przynieść zysk) to jest z drugiej strony rzeczą zadziwiającą, kiek możemy nie zuważyć,że w jakiś sposób wszyscy bierzemy w tym udział. Przemystnicy sprzedają nam to samo, co kupujemy w sklepach, tylko taniej, bo ich wyrób nie jest obciążony ZUSem, akcyzą, składkami emerytalnymi... A i kupując w sklepie nie masz takiej pewności.
Jedno jest pewne: zorganizowana przestępczość dostarcza konsumentowi towarów na które ma zbyt.

Dnia 21.06.2013 o 23:30, zadymek napisał:

> /.../
W takim razie polskie sady mają masę wyroków do odszczekania bo pomijając dewiantów nie
uznają opopędu za okoliczność łagodzącą.

A mają, żebyś wiedział. chociażby dlatego, że mniej więcej 30% mężczyzn płaci alimenty na nie swoje dzieci. A ile jest oskarżeń rozwodzących się kobiet o to, ze tatuś molestował dzieci! Mają szczęście chłopy, jak się z oskarżeń wywiną.

Dnia 21.06.2013 o 23:30, zadymek napisał:

> /.../ > W takim razie nie szukał dość dokładnie;)
Warunki w jakich działa sexbiznes mogą się skrajnie różnić w zależności od regionu świata,
ale napalonych samców nigdzie nie brakuje - i podkreślam, nigdzie (na terenach zamieszkanych
oczywiście).

O ile sobie przypominam, zorganizowany sexbiznes nie działa wśród Eskimosów. Ale to z powodu trudności z płatnościami w krajach, gdzie stawką bywa mrożobe mięso foki...

Dnia 21.06.2013 o 23:30, zadymek napisał:

>/.../
Ja nie mniemam na ten temat, ja wiem, że to jeden z grubszych interesów grup mafijnych,
co jednak nijak się ma do normalnego sexbiznsu, który w Europie jest zawodem jak każdy
inny -o ile jakaś nadgorliwa władza nie spycha go do podziemia. To jak z każdą profesją:
jest działalność legalna i szara strefa. Wg badań instytucji zajmujących się problematyką
działalność o. przestępczych stanowi skromny wycinek rynku (realizuje gównie te "bardziej
wyrafinowane" zachcianki). Tak więc porzuć stereotypowe myślenie typu prostytucja=patologia.

Nie, to Ty porzuć myśl o tym, że sexbiznes jest normalnym zawodem. Tylko niewielka grupa zajmuje się tym po amatorsku, reszta jest ujęta w karby przez rozmaite mafie. Czy to będzie yakuza, triady, camorra, wszędzie jest to samo: płać "za ochronę".
Natomiast zupełnie inna sprawą jest to, że państwo zajmuje się nadmierniymi regulacjami i ściąga nadmierne podatki, bo to napędza zarówno rozrost organizacji przestępczych jak i napedza klientelę tymże organizacjom, no bo kto nie chciałby kupić taniej dóbr wszelakich, których ceny pańswo winduje niebotycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Skoro uważasz to za "zwyczajny popęd" to nie rozumiem, dlaczego skąd wzięło się pojęcie

Nie bardzo rozumiem aluzję: popęd płciowy jest jeden, nie ma rozróżnienia. Jeśli śledziłeś minioną dyskusję na ten temat to pewnie zauważyłeś, że nie jestem przekonany do podniecenia (efektu popędu) jako przyczyny gwałtu. I nie uważam, że popędu nie da się pohamować: sądy RP podzielają moją opinię.

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

gwałtu? Toż to przecież tylko zaspokajanie zwyczajnego popędu... a że kobieta nie chce?
Przesąd, ona nawet jeszcze nie wie, jaka przyjemność ja spotka za chwile...

I kto kto pisze:P

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Mafijne burdele czy nasze agencje towarzyskie to jeden świat. Świat zorganizowanej przestępczości.

Legalna...mafia?

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Choćby nie chodziło o przemyt kobiet, tylko papierosów, alkoholi, telewizorów (tak,
przemyca się wszystko, co może przynieść zysk) to jest z drugiej strony rzeczą zadziwiającą,

Niessamowite. I może jeszcze paliwo...nah, tego na pewno sienie przemyca;)

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

kiek możemy nie zuważyć,że w jakiś sposób wszyscy bierzemy w tym udział.

Kto bierze ten bierze, ja kupuję w sklepach.

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Przemystnicy sprzedają nam to samo, co kupujemy w sklepach, tylko taniej

I przemytnicy to mafia?

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Jedno jest pewne: zorganizowana przestępczość dostarcza konsumentowi towarów na które ma zbyt.

A jak jest skala tego zbytu to już inna sprawa...

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

A mają, żebyś wiedział. chociażby dlatego, że mniej więcej 30% mężczyzn płaci alimenty
na nie swoje dzieci. A ile jest oskarżeń rozwodzących się kobiet o to, ze tatuś molestował
dzieci! Mają szczęście chłopy, jak się z oskarżeń wywiną.

A już nie długo [być może] dojdą właśnie sprawy o gwałt, ale już nie z powodu dyskusyjnego "bo ja nad tym nie panuję a oni tego nie uznali" tylko z bardziej prozaicznego: ograniczenia prawa do obrony.

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

O ile sobie przypominam, zorganizowany sexbiznes nie działa wśród Eskimosów. Ale to z
powodu trudności z płatnościami w krajach, gdzie stawką bywa mrożobe mięso foki...

Jeśli mają małżeństwa to mają seksbiznes;)

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Nie, to Ty porzuć myśl o tym, że sexbiznes jest normalnym zawodem. Tylko niewielka grupa
zajmuje się tym po amatorsku, reszta jest ujęta w karby przez rozmaite mafie.

Masz rację: reszta to profesjonaliści, jak w każdym zawodzie.

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

reszta jest ujęta w karby przez rozmaite mafie.

Mafia wkracza tam gdzie się coś zdelegalizuje.

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

Czy to będzie yakuza, triady, camorra, wszędzie jest to samo: płać "za ochronę".

Wymuszenie to nie "siedzenie w biznesie". Wymuszać za ochronę można od każdego.

Dnia 22.06.2013 o 08:09, KrzysztofMarek napisał:

no bo kto nie chciałby kupić taniej dóbr wszelakich, których ceny pańswo winduje niebotycznie?

Ktoś uczciwy/ceniący sobie wolność osobistą? Gadasz jak za przeproszeniem adwokaci piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

>/.../ > Nie bardzo rozumiem aluzję: popęd płciowy jest jeden, nie ma rozróżnienia. Jeśli śledziłeś
minioną dyskusję na ten temat to pewnie zauważyłeś, że nie jestem przekonany do podniecenia
(efektu popędu) jako przyczyny gwałtu.

Musielibyśmy po raz kolejny zdefiniować zarówno pojęcie gwałty, popędu i podniecenia, bo każde z tych pojęć ma kilka znaczeń, nawet, jeśli zmiana znaczenia zależy tylko od kontekstu. Czy zgodziłbyś się, że wystąpienie podniecenia stanowi warunek konieczny, ale nie wystarczający do zaistnienia gwałtu ? (w takim znaczeniu, o jakim tutaj mówimy, bo jak gdzieś kogoś zastrzeli, to też jest gwałt)

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

I nie uważam, że popędu nie da się pohamować:
sądy RP podzielają moją opinię.

Ja zaś uważam, że mogą być sytuacje, kiedy już pohamować się go nie da. Jak dochodzi do szczytowania, a w tym momencie kobieta mówi dosyć, to przez następne 3-5 sekund formalnie stosunek staje się gwałtem. Uważasz, że są uzna to za gwałt, czy też znajdzie "okoliczności łagodzące"?

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> /.../
Legalna...mafia?

Poniżej znowu obrazek z tekstem. Ale to o Rosjanach, jeszcze lepiej jest w Japonii z Yakuzą. Yakuza, jak wszystkie stowarzyszenia w Japonii musi corocznie przedstawiać listę członków i kandydatów. I robi to! Mają też własne biura, tylko nie wolno im oznaczać tych lokali i budynków symbolami Yakuzy, słwom Yakuza, ani podawać na tablicach nazwisk mafizów Yakuzy.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

>/.../
Niessamowite. I może jeszcze paliwo...nah, tego na pewno sienie przemyca;)

Kpisz? Przemyca się WSZYSTKO, przemyt cysterny czy wagonu z paliwem, to nawet nie jest hurtowy przemyt. Ten odbywa się tankowcami i/lub rurociągami

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> kiek możemy nie zuważyć,że w jakiś sposób wszyscy bierzemy w tym udział.
Kto bierze ten bierze, ja kupuję w sklepach.

Jeśli masz złudzenie, że kupując w sklepie nie wspierasz przemytników, to masz rację. Ot, tak gdzieś w 60, góra w 70%. Kupiłeś komórkę? No to jak Ci sie zdaje, skąd pochodzi koltan, niezbędny do jej wyprodukowania? W conajmniej połowie z przemytu.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> Przemystnicy sprzedają nam to samo, co kupujemy w sklepach, tylko taniej
I przemytnicy to mafia?

Mafia to pojęcie szersze, ale w sumie tak, są i mafie przemytników.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> /.../ > A jak jest skala tego zbytu to już inna sprawa...

Innna, ale wystarczająca, żeby czołowi bossowie mieli więcej pieniędzy, niż wynosi budżet niejednego rządu.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> /.../
A już nie długo [być może] dojdą właśnie sprawy o gwałt, ale już nie z powodu dyskusyjnego
"bo ja nad tym nie panuję a oni tego nie uznali" tylko z bardziej prozaicznego: ograniczenia
prawa do obrony.

Niestety, może się niedługo okazać, że będziesz miał rację. Nie podsuwaj IM pomysłów, bo, prędzej czy później, zrealizują i ten pomysł.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

>/.../ > Mafia wkracza tam gdzie się coś zdelegalizuje.

Albo opodatkuje.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> Czy to będzie yakuza, triady, camorra, wszędzie jest to samo: płać "za ochronę".

Wymuszenie to nie "siedzenie w biznesie". Wymuszać za ochronę można od każdego.

Ale nie każdy może. Następuje podział terytorów albo wolna mafii.

Dnia 22.06.2013 o 11:47, zadymek napisał:

> /.../ > Ktoś uczciwy/ceniący sobie wolność osobistą? Gadasz jak za przeproszeniem adwokaci piratów.

Tkwimy wszyscy w systemie, w którym powstanie mafii, czy przemytu jest nieuchronne. Tyle, że nie jesteś winny, bo nie wiesz, co jest z przemytu, albo ma wkład z przemytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Musielibyśmy po raz kolejny zdefiniować zarówno pojęcie gwałty, popędu i podniecenia,

Podniecenie i popęd jest jasno zdefiniowany. Definicję gwałtu można wywieść z artykułu w Kk.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Czy zgodziłbyś się, że wystąpienie podniecenia stanowi warunek konieczny,
ale nie wystarczający do zaistnienia gwałtu ?

Nie. gwałt to czynność fizyczna, która jak każda inna nie wymaga określonych emocji, w tym podniecenia, w ogóle.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Ja zaś uważam, że mogą być sytuacje, kiedy już pohamować się go nie da. Jak dochodzi
do szczytowania, a w tym momencie kobieta mówi dosyć, to przez następne 3-5 sekund formalnie
stosunek staje się gwałtem. Uważasz, że są uzna to za gwałt, czy też znajdzie "okoliczności
łagodzące"?

Uważasz, że kobieta da radę to udowodnić?
"Oh panie władzo, on wszedł i nie chciał wyjść, buuu.";)

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Poniżej znowu obrazek z tekstem. Ale to o Rosjanach, jeszcze lepiej jest w Japonii z (...)

Ale co to ma do prostytucji jako takiej? Czy sugerujesz, że na 150 K pracowników polskiego sexbiznesu jakieś 100K pracuje dla mafii?

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Kpisz? Przemyca się WSZYSTKO, przemyt cysterny czy wagonu z paliwem, to nawet nie jest

Kpię z truizmu.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Ot, tak gdzieś w 60, góra w 70%. Kupiłeś komórkę? No to jak Ci sie zdaje, skąd pochodzi
koltan, niezbędny do jej wyprodukowania? W conajmniej połowie z przemytu.

...bo ktoś tam przemyca koltan więc na pewno ten mój jest z przemytu. To samo był z dziwkami- gdzieś tam są niewolnice, więc panie w agencji to na pewno też pod przymusem... a w ogóle to przecież elektronikę też się gdzieś tam przemyca, więc na pewno mój komp jest z przemytu albo chociaż kilka części, no i gry, jako, że ktoś gdzieś piraci gry to na pewno ja mam same piraty -niezawodna logika, powiem ci ;)
Cóż, komórkę mam od operatora, tyle muszę wiedzieć, a skąd były brane surowce to już problem producenta- i ew twój jeśli cię pozwie za zniesławienie.
A co do tematu: przemytnicy to nie tylko zorganizowane bandy, ba na jedną szajkę przypadają tysiące niezależnych od niej mrówek.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Mafia to pojęcie szersze, ale w sumie tak, są i mafie przemytników.

Ale czy wszyscy przemytnicy należą do mafii? I ogólnie: czy wszystkie zawody wyjęte spod prawa jakąś trafiają pod skrzydła organizacji przestępczości zorganizowanej (nie chodzi mi op "powiązania")? Bo jeśli tak, to kurczę wiesz coś, czego nawet polska policja nie wie.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Niestety, może się niedługo okazać, że będziesz miał rację. Nie podsuwaj IM pomysłów,
bo, prędzej czy później, zrealizują i ten pomysł.

Ten pomysł już jest w sejmie.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Albo opodatkuje.

Do pewnego progu kupowanie na lewo się nie opłaca, więc raczej "wysoko opodatkuje".

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Ale nie każdy może. Następuje podział terytorów albo wolna mafii.

Jest też specjalizacja: nie każdy zajmuje się uprowadzeniami, wymuszeniami albo prochami.
W każdym razie jeśli w Polsce zainstalowała się prawdziwa mafia to nieźle się konspiruje.

Dnia 22.06.2013 o 15:27, KrzysztofMarek napisał:

Tkwimy wszyscy w systemie, w którym powstanie mafii, czy przemytu jest nieuchronne. Tyle,
że nie jesteś winny, bo nie wiesz, co jest z przemytu, albo ma wkład z przemytu.

Nawet gdybym wiedział to nikt mnie nie wsadzi za to co przeskrobie np Nokia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

>/.../? > Nie. gwałt to czynność fizyczna, która jak każda inna nie wymaga określonych emocji,
w tym podniecenia, w ogóle.

Ok. Takie rozumienie mi wystarczy.

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

> /.../> Uważasz, że kobieta da radę to udowodnić?
"Oh panie władzo, on wszedł i nie chciał wyjść, buuu.";)

Nie musi wcale tego udowadniać, oskarży o gwałt i wystarczy, że zezna, że było bez jej zgody.

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

>/.../> Ale co to ma do prostytucji jako takiej? Czy sugerujesz, że na 150 K pracowników polskiego
sexbiznesu jakieś 100K pracuje dla mafii?

A skąd! Co najmniej 125.

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

>/.../ > Bo jeśli tak, to kurczę wiesz coś, czego nawet polska policja nie
wie.

Policja wie, albo nie wie, ale twierdzi, ustami swoich przedstawicieli, że z mafią dała sobie radę. Pewnie, dlatego, że policjantów też można kupić. Który to z bossów stosował zasadę srebro, albo ołów? Miro i Zdzicho to też byli tylko biznesmeni, nieprawdaż? W dodatku niesłusznie posądzeni... podobnie, jak prokuratorzy i sędziowie, którzy brali udział w przyjęciach towarzyskich. któżby śmiał używać wobec tak zasłużonych ludzi słowa mafia...

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

> /.../
Ten pomysł już jest w sejmie.

Ja już się tego nie boję. Jak to było? Ja se ne boim, ja mam raka? Na szczęście, już za stary jestem. No, chyba, żebym wygrał w Lotto jakąś kumulację. To wtedy by się okazało, jaki ze mnie lowelas ;-)

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

> Albo opodatkuje.
Do pewnego progu kupowanie na lewo się nie opłaca, więc raczej "wysoko opodatkuje".

Ok, przyjmuję argument. Z zastrzeżeniem, że się opłaca, tylko za duże ryzyko w stosunku do korzyści.

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

> Ale nie każdy może. Następuje podział terytorów albo wolna mafii.
Jest też specjalizacja: nie każdy zajmuje się uprowadzeniami, wymuszeniami albo prochami.

Owszem, ale nadal jest to mafia.

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

W każdym razie jeśli w Polsce zainstalowała się prawdziwa mafia to nieźle się konspiruje.

Nie żartuj. Polską specjalnością jest nadal produkcja amfetaminy. Technologia opracowana prze docenta chemii z Wrocławia, prosta, szybka, po krótkim przeszkoleniu każdy dałby radę robić według przepisu. Laboratorium działa od pół roku do roku, potem buduje się je w nowym miejscu. I co, myślisz, że to robią małe grupki ludzi oderwane od siebie? Nie, to jest właśnie mafia. A potem inwestują w legalny interes i tak się ten świat kręci. Stary Kennedy był przemytnikiem wódy, ale wnuk został prezydentem, a brat prokuratorem generalnym. Zapomnieli o zobowiązaniach wobec mafii, a zabili ich oczywiście niezależne od mafii osoby.

Dnia 22.06.2013 o 17:54, zadymek napisał:

> /.../> Nawet gdybym wiedział to nikt mnie nie wsadzi za to co przeskrobie np Nokia.

Owszem, to prawda. Im dalej od Afryki, tym koltan droższy (na miejscu 5 USD, w Europie 450 USD) i legalniejszy.
Ale... czy wiesz, że płacisz podatek w cenie papieru (bo możesz coś skserować), w cenie płyt (bo możesz coś nagrać film) ale mimo to musisz za nagranie zapłacić kolejny podatek, tym razem już jawny, za udzielenie licencji?
P.S.
Śpieszę się z odpowiedzią, bo wywaliło rury wodociągowe. Ja zaleje wyżej, to i prąd i dostęp do internetu szlag trafi. Jak nie dostaniesz odpowiedzi, nie dziw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 21:31, KrzysztofMarek napisał:

Nie musi wcale tego udowadniać, oskarży o gwałt i wystarczy, że zezna, że było bez jej
zgody.

Jeśli skarzą kogoś na takiej podstawie to ja się wynoszę z tego kraju :/

Dnia 22.06.2013 o 21:31, KrzysztofMarek napisał:

Policja wie, albo nie wie, ale twierdzi, ustami swoich przedstawicieli, że z mafią dała (...)

Mafia to jednak coś więcej niż zorganizowana grupa biznesowa. W Polsce mieliśmy gangi, bywało, że ze sobą współpracowały (częściej się żarły) ale nie tworzyły trwałych związków przestępczych.

Dnia 22.06.2013 o 21:31, KrzysztofMarek napisał:

Ja już się tego nie boję. Jak to było? Ja se ne boim, ja mam raka? Na szczęście, już
za stary jestem.

Nie tak dawno o gwałt oskarżono 70-latka, wszystko przed tobą;)

Dnia 22.06.2013 o 21:31, KrzysztofMarek napisał:

I co, myślisz, że to robią małe grupki ludzi oderwane od siebie?

A ty myślisz, że w Policji są sami idioci?

Dnia 22.06.2013 o 21:31, KrzysztofMarek napisał:

Zapomnieli o zobowiązaniach wobec mafii, a zabili ich oczywiście niezależne
od mafii osoby.

To już teoria spiskowa. Ale mniejsza o temat mafii i prostytucji, wróćmy do gwałtów.
A więc twierdzisz, że ten sam popęd seksualny odpowiada za zwyczajne bzykanko i bzykanko pod przymusem, tak? Czy masz na myśli jakieś inne powiązania -poza swoistą grą wstępną w stylu "ja nie jestem taka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2013 o 12:26, zadymek napisał:

>/.../ > Jeśli skarzą kogoś na takiej podstawie to ja się wynoszę z tego kraju :/

Przykład Anety K. to za mało, ale innych nie znam. Jedno wiem na pewno: 30% mężczyzn płacących alimenty płaci je na nie swoje dzieci. Tak wynika z badań naukowych, chociaż w tej chwili nie podam źródła (nie wiem w którym rzęwdzie i na której półce mam o sądowym ustalaniu ojcostwa)

Dnia 23.06.2013 o 12:26, zadymek napisał:

> > Mafia to jednak coś więcej niż zorganizowana grupa biznesowa. W Polsce mieliśmy gangi,
bywało, że ze sobą współpracowały (częściej się żarły) ale nie tworzyły trwałych związków
przestępczych.

Bo i mafia nie jest trwałym związkiem - co jakis czas dochodzi do utarczek walk i przewrotów. W samymy Nowym Jorku jest nadal 5 rodzin mafijnych, ale gdyby stosować Twoje kryterium, to można by twierdzić, że nie ma mafii, tylko grupy przestępcze.

Dnia 23.06.2013 o 12:26, zadymek napisał:

> /.../
Nie tak dawno o gwałt oskarżono 70-latka, wszystko przed tobą;)

To dopieto jak stanę się bogaty. Teraz to byłoby nieopłacalne i wielce kłopotliwe dla powódki.

Dnia 23.06.2013 o 12:26, zadymek napisał:

>/.../ > A ty myślisz, że w Policji są sami idioci?

Nie, ale myślę, że jest trochę skorumpowanych.

Dnia 23.06.2013 o 12:26, zadymek napisał:

> /.../> A więc twierdzisz, że ten sam popęd seksualny odpowiada za zwyczajne bzykanko i bzykanko
pod przymusem, tak? Czy masz na myśli jakieś inne powiązania -poza swoistą grą wstępną
w stylu "ja nie jestem taka"?

Za bzykanko odpowiada ten sam popęd. Natomiast za przymus - to jest kilka możliwości, ale te wywoływać je mogą różne okoliczności.
Bez odpowiedzi (jak dotąd) pozostaje odpowiedź na proste pytanie: dlaczego za 30 % (inne źródłą mówią o 40%) czynów pedofilnych odpowiadają homoseksualiści? To wyraźna nadreprezentacja. I teraz dalej, czy wynika to ze szczególnych predyspozycji organicznych homoseksualistówn czy też odpowiedzialna jest "poprawność polityczna" która nie pozwala policji interweniować wobec pary homoseksualnej uprawiająsej na trawniku lub w basenie, a więc w miejscach publicznych? (Od razu uprzedzam pytania: miało to miejsce na Tenerifie, niecałe dwa tygodnie temu - i wiem to od naocznego swiadka). Bo brak reakcji na jedno naruszenie norm społecznych pociąga za sobą rozzuchwalenie i łamanie innych norm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > Jeśli skarzą kogoś na takiej podstawie to ja się wynoszę z tego
kraju :/
Przykład Anety K. to za mało, ale innych nie znam.

Ja słyszałem że to jakoby sprawa polityczna była- a że nawet prasa była na głupotę sądu, który jadł Anetce z reki niczym wygłodzony chomik, to bym się nawet nie zdziwił.

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

Jedno wiem na pewno: 30% mężczyzn płacących alimenty płaci je na nie swoje dzieci. Tak wynika z badań naukowych, chociaż w tej chwili nie podam źródła

Bodajże Kinsey pisał w tych klimatach - o zdradzie małżeńskiej- ale on nawet nie krył, że jego metody były ...nieco nienaukowe.

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

ale gdyby stosować Twoje kryterium, to można by twierdzić, że nie ma mafii, tylko grupy przestępcze.

A twoje sugeruje, że mafia to po prostu potężniejszy gang, albo wręcz grupa przestępcza.

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

To dopieto jak stanę się bogaty. Teraz to byłoby nieopłacalne i wielce kłopotliwe dla
powódki.

Powódką we wspomnianej sprawie jest RP;)

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

Nie, ale myślę, że jest trochę skorumpowanych.

Trochę to za mało by ukryć coś takiego jak mafia. Mamy ABW, CBŚ, CBA -wszystkich nie da się kupić. No i ew. konkurencja- gdzie jest i dlaczego nie drze z nią kotów?

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

Za bzykanko odpowiada ten sam popęd. Natomiast za przymus - to jest kilka możliwości,
ale te wywoływać je mogą różne okoliczności.

No i właśnie te okoliczności wskazywał bym jako przyczynę wzięcia ofiary "nie po dobroci"

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

Bez odpowiedzi (jak dotąd) pozostaje odpowiedź na proste pytanie: dlaczego za 30 % (inne
źródłą mówią o 40%) czynów pedofilnych odpowiadają homoseksualiści?

Mam podobnie tendencyjne pytanie: dlaczego za 99% czynów pedofilskich odpowiadają mężczyźni?

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

źródłą mówią o 40%) czynów pedofilnych odpowiadają homoseksualiści?

I to też jest wyraźna nadreprezentacja. Ale to oczywiście dygresja bez związku z tematem.

Dnia 24.06.2013 o 13:54, KrzysztofMarek napisał:

czy też odpowiedzialna jest "poprawność polityczna" która nie pozwala policji interweniować
wobec pary homoseksualnej uprawiająsej na trawniku lub w basenie, a więc w miejscach

A może winna jest "poprawność polityczna", która nie pozwala zauważyć pedofilskich zalotów matki wobec dziecka?

A w ogóle to tak coś do rzeczy można by było? Bo biadolenia pt "co się dzieje z tym światem" niczego nie wyjaśniają, za to ewentualna reakcja na nie burzy ludziom miłe wspomnienia starych dobrych czasów (maglowane w każdym możliwym temacie, więc to pewniak) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:

> > >/.../ > A twoje sugeruje, że mafia to po prostu potężniejszy gang, albo wręcz grupa przestępcza.

Proponuję zaqstosować definicję mafii z wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mafia

Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:

> /.../ > Powódką we wspomnianej sprawie jest RP;)

Nie miałem pojęcia ze grozi mi coś takiego. Ale i tak wierzę, ze grozi mi to dopiero wtedy, kiedy stane się bogaty, czyli trafię większą kumulację w Lotto. Inaczej byłoby to absolutnie nieopłacalne, a dla mnie nawet korzystne, trzeba by mnie żywić ubierać, a ja miałbym rozrywkę w pisaniu pozwów przeciwko RP, za brak przestrzeni, znecanie się strażników (brak rozrywek w postaci komputera i gier), mówienie per "ty" (oczywiście byłbym to odwzajemniał, pod warunkiem, że wypiję bruderszaft)....

Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:

> Nie, ale myślę, że jest trochę skorumpowanych.
Trochę to za mało by ukryć coś takiego jak mafia. Mamy ABW, CBŚ, CBA -wszystkich nie
da się kupić. No i ew. konkurencja- gdzie jest i dlaczego nie drze z nią kotów?

Mam gdzieś książkę, "Tajemnice mafii politycznych" - jeśli znajdziesz, kup i przeczytaj. Albo chociaż "Biuro tajnych spraw".

Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:

> /.../ > No i właśnie te okoliczności wskazywał bym jako przyczynę wzięcia ofiary "nie po dobroci"

No to chyba doszliśmy do porozumienia w tej kwestii?

Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:

> /.../ > Mam podobnie tendencyjne pytanie: dlaczego za 99% czynów pedofilskich odpowiadają mężczyźni?

Bo kobieta nie ma narzedzia gwałtu przy sobie...

Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:

> /.../ > A może winna jest "poprawność polityczna", która nie pozwala zauważyć pedofilskich zalotów
matki wobec dziecka?

Wiesz, że może i tutaj masz rację? Z tym, ze dlaczego zaraz "matki"? Może po prostu kobiety?

Dnia 24.06.2013 o 16:48, zadymek napisał:


A w ogóle to tak coś do rzeczy można by było? /.../

Obydwa przypadki znam z relacji dwóch osób, które to widziały. I obydwie musiały zrezygnować z pierwotnie planowanego wyjazdu, bowiem zmieniono rozkład lotów samolotów ze względu zna zlot homoseksualistów obu płci, akurat w Hiszpanii.
I zależy co rozumiesz pod określeniem "do rzeczy"? Gdybyś w tym samym miejscu spróbował tego samego z Twoją własną żoną, poszedłbyś do aresztu. Jak widać, są równi i równiejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2013 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

Używana przez media nazwa każdej (sic!) zorganizowanej (a są inne?) grupy przestępczej"? To ja już wolę model sycylijski -jako bazę dla definicji.

Dnia 24.06.2013 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

Nie miałem pojęcia ze grozi mi coś takiego. Ale i tak wierzę, ze grozi mi to dopiero
wtedy, kiedy stane się bogaty, czyli trafię większą kumulację w Lotto. Inaczej byłoby

Co prawda pozwany jest znany i obrósł nieruchomościami ale jest zadłużony. No i jaki w tym interes państwa?

Dnia 24.06.2013 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

No to chyba doszliśmy do porozumienia w tej kwestii?

Że bzykanko to popęd a gwałt to coś innego? Tak.

Dnia 24.06.2013 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

Bo kobieta nie ma narzedzia gwałtu przy sobie...

A od kiedy to kobieta potrzebuje "narzędzia" do "tych spraw"?

Dnia 24.06.2013 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, że może i tutaj masz rację? Z tym, ze dlaczego zaraz "matki"? Może po prostu kobiety?

No, jak się obca paniusia przywala do dziecka to jednak ludzie to zauważają mamusi nikt nie śmie podejrzewać (co innego tatuś) -ten 1% nie wziął się znikąd.

Dnia 24.06.2013 o 22:28, KrzysztofMarek napisał:

I zależy co rozumiesz pod określeniem "do rzeczy"?

Dotyczy tematu: w naszym przypadku gwałtu i jego domniemanych związków z ubraniem ofiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:33, zadymek napisał:

>/.../> To ja już wolę model sycylijski -jako bazę dla definicji.

Tak, tylko ze już Korsyka ma już swój własny model mafii. Równie długowieczny, równie sprawny i chyba wcześniej bardziej okrutny. Rosja ma chociażby mafię sołncewską, a Kolumbia swoje (i tu problem: swoje mafie, czy swoje gangi?) mafie narkotykowe.

Dnia 25.06.2013 o 15:33, zadymek napisał:

>/.../ > Co prawda pozwany jest znany i obrósł nieruchomościami ale jest zadłużony. No i jaki
w tym interes państwa?

Nie mam pojęcia (ufff!) w jaki sposób mogłoby mnie to dotknąc. Anie majątku, ani nieruchomości, ani długów...

Dnia 25.06.2013 o 15:33, zadymek napisał:

>/.../ > A od kiedy to kobieta potrzebuje "narzędzia" do "tych spraw"?

Znane mi są przypadki gwałtu zbiorowego (na listonoszu) kiedy panienki używały "wkładki usztywniajacej".

Dnia 25.06.2013 o 15:33, zadymek napisał:

> Wiesz, że może i tutaj masz rację? Z tym, ze dlaczego zaraz "matki"? Może po prostu
kobiety?
No, jak się obca paniusia przywala do dziecka to jednak ludzie to zauważają mamusi nikt
nie śmie podejrzewać (co innego tatuś) -ten 1% nie wziął się znikąd.

W zasadzie się zgadzam, z tym, że kobietę ludzie inaczej odbierają. To nie przywalenie się, ale niespełniona miłość macierzyńska do dzieci. Nie ma własnych, to do obcych. Trudniej rozpoznać i zauważyć.

Dnia 25.06.2013 o 15:33, zadymek napisał:

> I zależy co rozumiesz pod określeniem "do rzeczy"?
Dotyczy tematu: w naszym przypadku gwałtu i jego domniemanych związków z ubraniem ofiary.

Okliczność wyzwalająca proces, sygnał niewerbalny gotowości do stosunku, z tym, ze do tego, którego ONA sobie wybierze, ale sygnał odbierają wszyscy. Oczywiście potrzebne są jeszcze inne okoliczności żeby ten proces wyzwolić, albo inne, które go hamują.
Dla mnie związek między ubraniem, a gwałtem jest oczywisty, tyle, że nie zawsze, nie wszędzie i nie wobec każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Tak, tylko ze już Korsyka ma już swój własny model mafii. Równie długowieczny, równie
sprawny i chyba wcześniej bardziej okrutny. Rosja ma chociażby mafię sołncewską, a Kolumbia

To od niej wywodzi się to pojęcie i jeśli coś nie pasuje do ogólnej charakterystyki to ...trudno.
I tak, wiem, że w ten sposób wychodzi na to, że to media nadają organizacjom przestępczym tytuł mafii.

Dnia 25.06.2013 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Znane mi są przypadki gwałtu zbiorowego (na listonoszu) kiedy panienki używały "wkładki
usztywniajacej".

Żeby odbyć wykorzystać seksualnie ofiarę nie prawdę nie trzeba żadnych gadżetów. Weźmy choćby przytaczany przez ciebie przypadek skandynawski.

Dnia 25.06.2013 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Okliczność wyzwalająca proces, sygnał niewerbalny gotowości do stosunku, z tym, ze do
tego, którego ONA sobie wybierze, ale sygnał odbierają wszyscy. Oczywiście potrzebne

OK, to may zachętę do seksu- tu raczej Ameryki nie odkryłeś, że panienki kokietują ile wlezie.

Dnia 25.06.2013 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

są jeszcze inne okoliczności żeby ten proces wyzwolić, albo inne, które go hamują.

No ale co te okoliczności mają do ciuchów? Czy ciuchy wołają zgwałć mnie czy poderwij i przeleć mnie?

Dnia 25.06.2013 o 15:59, KrzysztofMarek napisał:

Dla mnie związek między ubraniem, a gwałtem jest oczywisty, tyle, że nie zawsze, nie
wszędzie i nie wobec każdego.

Pytanie czy jest oczywisty jak zamach smoleński czy oczywisty bo łatwo go wytłumaczyć? To drugie na razie ci nie idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 16:20, zadymek napisał:

> /.../> I tak, wiem, że w ten sposób wychodzi na to, że to media nadają organizacjom przestępczym
tytuł mafii.

To może powiemy inaczej: grupa przestępcza, z określonym osrodkiem kierowniczym, majaca na swoich usługach nie tylko bezposrednich, świadomych uczestnictwa w grupie przestepczej członków, ale też "usługujących" i skorumpowanych przedstawicieli świata polityki i wymiaru sprawiedliwości. Może być?

Dnia 25.06.2013 o 16:20, zadymek napisał:

> /.../ > Żeby odbyć wykorzystać seksualnie ofiarę nie prawdę nie trzeba żadnych gadżetów. Weźmy
choćby przytaczany przez ciebie przypadek skandynawski.

Dla mnie to nie był gwałt, tylko patologia "wymiaru sprawiedliwości".

Dnia 25.06.2013 o 16:20, zadymek napisał:

> /.../ > No ale co te okoliczności mają do ciuchów? Czy ciuchy wołają zgwałć mnie czy poderwij
i przeleć mnie?

Ciuchy nie wołają, to panienka woła, przez włożenie takich własnie ciuchów, "przeleć mnie". Śmiało! Ja tego chcę (chociaż niekoniecznie z tobą).

Dnia 25.06.2013 o 16:20, zadymek napisał:

> /.../ > Pytanie czy jest oczywisty jak zamach smoleński czy oczywisty bo łatwo go wytłumaczyć?
To drugie na razie ci nie idzie...

Jeśli chodzi o "zamach smoleński" to uważam, że Pan Były Prezydent został załatwiony przez Rosjan w białych rękawiczkach i jednocześnie sam się załatwił. Bo w dyplomacji jest tak, że prezydent zaprasza Prezydenta, Premier, Premiera, Minister Ministra. W momencie, kiedy patronat nad uroczystosciami objął rosyjski PREMIER, stało się dla wszystkich jasne, że nasz prezydent został zepchnięty na aut. Mogło się na tym skończyć, ale nasz prezydent wepchął się na siłę, zeby zejś z tego autu. No i musiał wylądować, żeby zdążyć na uroczystości, właśnie w Smoleńsku. Zaryzykował i przegrał. Tyle mojego zdania.
A co do drugiego, jak panienka wysyła sygnał niewerbalny : jestem, przeleć mnie" no to musi liczyć się z tym, że przeleci ją nie ten, którego sobie upatrzyła. A to się nazywa gwałtem. Gwałtem, do którego sama się przyczyniła, wysyłając sygnał niewerbalny.
I znowu: tyle mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2013 o 16:41, KrzysztofMarek napisał:

To może powiemy inaczej: grupa przestępcza, z określonym osrodkiem kierowniczym, majaca
na swoich usługach nie tylko bezposrednich, świadomych uczestnictwa w grupie przestepczej
członków, ale też "usługujących" i skorumpowanych przedstawicieli świata polityki i wymiaru
sprawiedliwości. Może być?

Ujdzie. I mamy coś takiego w Polsce?

Dnia 25.06.2013 o 16:41, KrzysztofMarek napisał:

Dla mnie to nie był gwałt, tylko patologia "wymiaru sprawiedliwości".

To mnie akurat nie dziwi :)

Dnia 25.06.2013 o 16:41, KrzysztofMarek napisał:

Ciuchy nie wołają, to panienka woła, przez włożenie takich własnie ciuchów, "przeleć
mnie". Śmiało! Ja tego chcę (chociaż niekoniecznie z tobą).

A nie weź mnie siłą?

Dnia 25.06.2013 o 16:41, KrzysztofMarek napisał:

A co do drugiego, jak panienka wysyła sygnał niewerbalny : jestem, przeleć mnie" no to
musi liczyć się z tym, że przeleci ją nie ten, którego sobie upatrzyła. A to się nazywa
gwałtem.

A ty byś tego nie nazwał, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować