Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2006 o 19:39, sathorn1 napisał:

Mam też inne o wiele bardziej skrajne poglądy na temat gejów, a właściwie na temat co się powinno
z nimi zrobić, ale ich już nie wygłoszę...


Y - jesteś katolikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od Pana zaczniemy:

Wydaje mi się, że podczas dotychczasowej bytności na forum zdążyłeś się już zapoznać z regulaminem, który mówi między innymi o tym, iż:

2. Co jest zabronione

(...)szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.) (...)

Określenia takie jak:

"Pedalstwo i lezbijstwo to choroba PSYCHICZNA niestety."
"Jak nazwiecie związek dwóch pedałów którzy jeden drugiemu w zadek ładuje???"

są niewątpliwie formami obraźliwymi, toteż...

W związku z łamaniem w/w punktu regulaminu obniżam Ci status na forum o 2 poziomy, prosząc jednocześnie, abym nie był zmuszony robić tego nigdy więcej!

Pozdrawiam,

C_Z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w dalszym okresie powinna? Jak dla mnie sprawa dyskusyjna...

Dnia 10.03.2006 o 08:20, Minsc i Boo napisał:



Niestety wychowano mnie w duchu chrześcijańskim i dla mnie zycie to nawet 1-a komórka...
Jedno z Przykazań mówi.....Nie zabijaj.
Wg. mnie powinno być nastepujaco.... Jesli ciąza zagraża zyciu takiej osoby to ok usuwamy ale w innych wypadkach to sory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:29, S.V.P.A.M napisał:

Niestety wychowano mnie w duchu chrześcijańskim i dla mnie zycie to nawet 1-a komórka...

>
Hmm, czyli plemnik też już jest dla ciebie życiem. czyli masturbacja to masowe ludobójstwo. Seks oralny to skolei wg,. ciebie kanibalizm:) No nie powiem- masz ciekawą wizję Świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2006 o 19:39, sathorn1 napisał:

Mam też inne o wiele bardziej skrajne poglądy na temat gejów, a właściwie na temat co się powinno
z nimi zrobić, ale ich już nie wygłoszę...


A ja mógłbym mieć pewne bardzo skrajne poglady na temat tego, co powinno się zrobić z nietolerancyjnymi oszołomami.. Ale wiesz co?? Tylko mógłbym, ALe odcinam się od tego, zwalczam to w sobie.. Bo nie jestem sam na tej planecie.. i chociaż z debilizmem spotykam się na co dzień.. i często wydaje mie się, że nie zdzierże.. To przypominam sobie pare ładnych tragedii z historii ludzkości, wynikających z takiego myślenia.. i to niekoniecznie skierowanego przeciw homoseksualistom.. i stwierdzam, że sam do nietolerancji ręki nie przyłoże.. bo jeszcze, nei daj Boże skończyłbym jak.. np.. Ty.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 09:05, CooL_ZeeK napisał:

Witam wszystkich!

Przypominam, że regulamin Forum jednoznacznie zakazuje dyskryminacji i deprecjonowania odmienności,
także więc orientacji seksualnej
. W tym wątku znalazło się już sporo wpisów, które łamią
ten punkt, także macie moje słowo, że przez weekend dokładnie przeczytam sobie ten temat i
wyciągnę odpowiednie konsekwencje w stosunku do osób nie potrafiących dyskutować na pewnym
poziomie.

Do kolejnego przeczytania,

Pozdrawiam,

C_Z

Nie będę się tu wypowiadał, bo choruje na homofobię ( podobno jest to choroba psychiczna), ale co jest odmiennością a co zboczeniem? Homoseksualizm odmiennością, pedofilia zboczeniem? Wszak wszyscy pedofile twierdzą, iż ofiara sama chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 08:38, palpatine napisał:


Na szczęście dla tych biednych mniejszości seksualnych takich jak Ty w przyszłych pokoleniach
juz nie bedzie. To tylko kwestia czasu aż te "choroby psychiczne " spowszechnieją i przestaną
budzić jakąkolwiek sensację. A Ty sie szarp w swojej bezsilnej złości, bo nikomu tym żadnej
krzywdy nie zrobisz.


Wiesz tak myślę i naprawdę ci niezycze stytuacji gdy twój syn/córka oznajmią tobie tato to mój mąż/żona i na odwrót.
Wtedy Pogadamy....
Szybko zmienisz zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:33, Minsc i Boo napisał:

Seks oralny to skolei wg,. ciebie kanibalizm:) No nie powiem- masz ciekawą wizję Świata


!!!!!

Komórka powstała z jajeczka i plemnika to życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:37, S.V.P.A.M napisał:

Wiesz tak myślę i naprawdę ci niezycze stytuacji gdy twój syn/córka oznajmią tobie tato to
mój mąż/żona i na odwrót.
Wtedy Pogadamy....
Szybko zmienisz zdanie...


Hipoetycznie: kiedy by mój syn przyszedł z innym facetem i powiedział że to jego mąż, wpełni bym to zaakceptował i udzielił swojego błogosławieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:27, CooL_ZeeK napisał:


Pozdrawiam,

C_Z


Może i racja
Poprostu nazwałem po imieniu co trzeba....cóż społeczeństwo polskie jest mocno zakłamane.
Komuno wróc....nie nie niewracaj. Polska sama się wykończy.

Ps. Gdybym mi zależało na statsach to spamiłbym ile wlezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:41, Minsc i Boo napisał:


Hipoetycznie: kiedy by mój syn przyszedł z innym facetem i powiedział że to jego mąż, wpełni
bym to zaakceptował i udzielił swojego błogosławieństwa.


Taaaaaaaaaaa już to widze... Ojeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:39, S.V.P.A.M napisał:

Komórka powstała z jajeczka i plemnika to życie.....

A słyszałeś o czymś takim jak ciąża pozamaciczna? Pewnie nie.
Zygota nie jest człowiekiem-owszem jego zaczątkiem- ale nie człowiekiem. A więc aborcja nie jest MORDERSTWEM jak piszesz bo zamordować można człowieka a nie zygotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:39, S.V.P.A.M napisał:


> Seks oralny to skolei wg,. ciebie kanibalizm:) No nie powiem- masz ciekawą wizję Świata


!!!!!

Komórka powstała z jajeczka i plemnika to życie.....


Nie życie a zygota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:36, AgayKhan napisał:

Nie będę się tu wypowiadał, bo choruje na homofobię ( podobno jest to choroba psychiczna),
ale co jest odmiennością a co zboczeniem? Homoseksualizm odmiennością, pedofilia zboczeniem?
Wszak wszyscy pedofile twierdzą, iż ofiara sama chciała.


Absolutnie nie mam zamiaru podejmować dyskusji w tym temacie. Nie będę nikomu forsował swoich poglądów.
Mam w pamięci dyskusję, która rozwinęła się na ''starym'' forum i wolałbym uniknąć podobnego zakończenia. Jedyne czego chcę to abyśmy w swoich wypowiedziach starali się powstrzymywać od wulgaryzmów czy treści obraźliwych, zachowując zgodność z regulaminem :). Na temat tutaj zawarty mogę porozmawiac drogą mailową, jeśli ktoś chce ze mną pogadać... (zapraszam cool_zeek@cdprojekt.com).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:37, S.V.P.A.M napisał:

Wiesz tak myślę i naprawdę ci niezycze stytuacji gdy twój syn/córka oznajmią tobie tato to
mój mąż/żona i na odwrót.
Wtedy Pogadamy....
Szybko zmienisz zdanie...


Nię sądź innych według siebie, bo sie możesz strasznie pomylić. Jeśli już będzie, to co według Ciebie można zrobić innego niż pogodzic się z tym ? Zbić, zwyzywać, napluć, wygonić z domu, zadzwonić do szpitala psychiatrycznego ??? Znając Twoje poglądy to całkiem prawdopodobne. Ciekawe jest jeszcze jedno : Tak szanujesz życie, jestes katolikiem a bardziej przejmujesz się jednym plemnikiem i jajeczkiem niż czowiekiem jako jednostką : w pełni ukształtowaną i świadomą, czującą i cierpiącą ? Dość ciekawa wizja świata. Ciasnota umysłowa i wąski horyzont myślowy. I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:46, CooL_ZeeK napisał:

> Nie będę się tu wypowiadał, bo choruje na homofobię ( podobno jest to choroba psychiczna),

> ale co jest odmiennością a co zboczeniem? Homoseksualizm odmiennością, pedofilia zboczeniem?

> Wszak wszyscy pedofile twierdzą, iż ofiara sama chciała.

Absolutnie nie mam zamiaru podejmować dyskusji w tym temacie. Nie będę nikomu forsował swoich
poglądów.
Mam w pamięci dyskusję, która rozwinęła się na ''starym'' forum i wolałbym uniknąć podobnego
zakończenia. Jedyne czego chcę to abyśmy w swoich wypowiedziach starali się powstrzymywać od
wulgaryzmów czy treści obraźliwych, zachowując zgodność z regulaminem :). Na temat tutaj zawarty
mogę porozmawiac drogą mailową, jeśli ktoś chce ze mną pogadać... (zapraszam cool_zeek@cdprojekt.com).

Jeśli uznałeś, iż chce Cię sprowokować, to prostuje, nie było takiego zamiaru z mej strony.
Spokoju życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:46, KrzysztofT napisał:

Nie życie a zygota.


Jak zwą tak zwą to jest życie....
A z biologii byłem zawsze słaby. :](nigdy jej nie miałem)
Popytajcie może co nazywamy związkem dwojga ludzi. Kobieta- kobieta/ facet-facet/ kobieta-facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:53, palpatine napisał:

> /.../. Ciasnota umysłowa i wąski horyzont myślowy. I tyle...

Zdaje się, że Cool_Zeek prosił o powstrzymanie sie od pewnych sformułowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 11:00, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../. Ciasnota umysłowa i wąski horyzont myślowy. I tyle...
Zdaje się, że Cool_Zeek prosił o powstrzymanie sie od pewnych sformułowań...


Więc tłumaczę : synonimem moich zwrotów jest słowo :" brak wyobraźni" W ten sposób to rozumiem z tym, że te określenia są bardziej rozbudowane znaczeniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować