Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2006 o 10:29, S.V.P.A.M napisał:

Niestety wychowano mnie w duchu chrześcijańskim i dla mnie zycie to nawet 1-a komórka...
Jedno z Przykazań mówi.....Nie zabijaj.
Wg. mnie powinno być nastepujaco.... Jesli ciąza zagraża zyciu takiej osoby to ok usuwamy ale
w innych wypadkach to sory...


Dlaczego niestety to piękna religia. Wychowanie w duchu chrześcijańskim to min. tolerancja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 11:54, Dymolion napisał:

Wychowanie w duchu chrześcijańskim to min. tolerancja!

I miłość (a nie nienawiść) bliźniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:15, A-cis napisał:

> Wychowanie w duchu chrześcijańskim to min. tolerancja!
I miłość (a nie nienawiść) bliźniego :)

Czego u moherów i rydzów nie widać. Jak ktoś nie wierzy - dam linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 12:15, A-cis napisał:

I miłość (a nie nienawiść) bliźniego :)


Y - miłość bliźniego i owszem ale pod warunkiem, że jest taki jak my :> A jak jest inny to do gazu, na leczenie, za kratki albo do getta z którego niech nie wychodzi jeżeli nie chce być opluty i skopany. To jest miłość bliźniego po polsku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 10:33, Minsc i Boo napisał:

Hmm, czyli plemnik też już jest dla ciebie życiem. czyli masturbacja to masowe ludobójstwo.
Seks oralny to skolei wg,. ciebie kanibalizm:) No nie powiem- masz ciekawą wizję Świata


Sroki że tak późno ale dodałbym żę to co tak kościół popiera czyli seks w dużej ilości (jak najwięcej dzieci) bez zabezpieczeń, też nie jest pod tym wzgęldem dobry. BO przecież tylko góra kilka plemników rozpoczyna życie, reczta, miliony, giną. Jednym slowem w ten sposó wogóle najlepsze jest jakaś probówka bo tam nie ma ludobójstwa :D. Ale to też be. Jednym słowem - hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że gdybym mógł to bym usunął wszystko co mi się nie podoba. Ale właśnie na tym polega człowieczeństwo. Na potrafieniu nad sobą zapanować. Podoba ci się Tokio Hotel? Pewnie nie. Czy gdybyć mógł to byś usunął ich ze swojego życia? Ja bym tak zrobił. Ale nie robię bo potrafię nad sobą zapanować. Moim zdaniem jest to całkiem normalne, że chcemy usunąć to czego nie lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 10:26, hanmeg napisał:

> Mam też inne o wiele bardziej skrajne poglądy na temat gejów, a właściwie na temat co
się powinno
> z nimi zrobić, ale ich już nie wygłoszę...

Y - jesteś katolikiem ?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepełnosprawni nie są inni. Są poszkodowani przez życie. Moim zdaniem są tacy sami jak normalni ludzie, tylko mają ograniczone pole manewru. Dla mnie to jest po prostu nienaturalne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję, że jesteś nietolerancyjny wobec mnie. Uuuuu... Właśnie sam sobie zaprzeczyłeś. Bo widziesz, ja też mam swoje poglądy, a ty mnie właśnie obraziłeś. Straszny z ciebie nietolerancyjny oszołom. Nietolerancja, nietolerancji. Czy to, że jestem nietolerancyjny to znaczy, że jestem inny? Nie, ja po prostu mam inne poglądy niż Ty, ale cóż skoro jesteś taki nietolerancyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednym słowem jeśli ktoś uważa że zabijanie jest OK, nie należy go karać za morderstwo, bo to byłaby nietolerancje jego poglądów? Nietolerancje zrozumiem dopóki nie wchodzi z butami w życie osoby która tej nietolerancjii jest celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:13, michal19 napisał:

jednym słowem jeśli ktoś uważa że zabijanie jest OK, nie należy go karać za morderstwo, bo
to byłaby nietolerancje jego poglądów? Nietolerancje zrozumiem dopóki nie wchodzi z butami
w życie osoby która tej nietolerancjii jest celem.


Wiesz co to jest sarkazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:06, sathorn1 napisał:

Niepełnosprawni nie są inni. Są poszkodowani przez życie. Moim zdaniem są tacy sami jak normalni
ludzie, tylko mają ograniczone pole manewru. Dla mnie to jest po prostu nienaturalne i tyle.


A skąd wiesz że homoseksualiści nie rodzą się ze swoją orientacją seksualną? Na dzień dzisiejszy przyjmuje się że zachowania homoseksualne determinują geny jak zarówno uwarunkowania środowiskowe.Tylko dlatego że ktoś się urodził homoseksualistą ma być nieakceptowany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny post. Na początku jest

"A skąd wiesz że homoseksualiści nie rodzą się ze swoją orientacją seksualną? Na dzień dzisiejszy przyjmuje się że zachowania homoseksualne determinują geny jak zarówno uwarunkowania środowiskowe."

A potem mówisz, że się rodzą homoseksualistami. Nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:22, sathorn1 napisał:

Dziwny post. Na początku jest

"A skąd wiesz że homoseksualiści nie rodzą się ze swoją orientacją seksualną? Na dzień dzisiejszy
przyjmuje się że zachowania homoseksualne determinują geny jak zarówno uwarunkowania środowiskowe."

A potem mówisz, że się rodzą homoseksualistami. Nic z tego nie rozumiem.

Już ci tłumacze. Homoseksualizm jest sterminowany przez geny. Ludzie tacy się rodzą . I dlatego mają byc nieakceptowani?
Teraz zrozumiałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie idioty, tylko przeczytaj swój poprzedni post.

Nie sądzę, żeby było to uwarunkowane przez geny. Geny tworzy natura, a natura dąży do prokreacji. Jakoś nie wydaje mi się, żeby homoseksualizm był jej celem. Kiedyś jakoś nie było tylu gejów i lesbijek. Oczywiście można powiedzieć, że się ujawnili, bo byli prześladowani, ale ja w to nie wierzę. Moim zdaniem to taka moda i tyle. A w miłość dwóch facetów czy kobiet (seksualną) nie wierzę. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.zachowania homoseksualne przejawiaja takze inne ssaki(niektóre małpy, psy)

2. Dziś nauka przyjmuje że homoseksualizm może być genetyczny ale także może wykształcić się w procesie socjalizacji.

Ty czytaj uważniej moje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może on zmienił swoje poglądy, bo jak widzisz nie wiadomo na 100% skąd się to bierze. Skąd więc wiesz czy nie robisz tym ludzią krzywdy, bo oni się tacy urodzili, zupełnie tak jakbyś robił krzywdę niepełnosprawnym wyśmiewając ich, a ty akurat wątpliwości nie ma.

Spójrz na to tak. To nie od niepełnosprawnych zależy stan w jakim sięznajdują. Albo się tak urodzili albo coś im sięw życiu stało. A czy uważasz że nagle gościu sobie staje przed lustrem i sobie myśli, od dzisiaj zostaje homoseksualistą? Uważasz że tak jest? Coś w tym musi być, ale jedno jest pewne - to nie jest ich świadoma decyzja, pomijając fakt że gdyby była to czytając twój post zmieniliby zdanie, a jednak widzac tą nienawiś młodzieży i moheró tego nie robią. Jakoś nikt nie powiedział - od dzisiaj nie będę homoseksualistą. Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:37, michal19 napisał:

przepraszam za straszliwy błąd w moim poście który aż kłuje mnie w oczy, ale nie powiem gdzie
bo może ktoś nie zauważy :)


Ja robię prawie w każdym poście masę błedów i literówek. I się nie stresuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować