Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Homoseksualizm to wina genów? Pedofilia to choroba a zoofilia jest chorobą czy może winą genów? Według mnie to jest śmieszne. Człowiek ot tak rodzi się i woli mężczyzn a nie kobiety. Czyli jakaś osoba z jego rodziny musiała przekazywać te wszystkie geny homoseksualizmu przez np. wiele lat młodszym pokoleniom. Okropne! Homoseksualizm nie może być spowodowany wynikiem działania genów. Człowiek jako istota boska albo zwierzątko ma instynkt a jakoś tak nie wydaje mi się aby wśród naszych prastarych przodków małp istniało coś jak homoseksualizm :)
Popieram Sathorna1 w twierdzeniu że homoseksualizm jest głupią modą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:41, Nasurdim napisał:

Homoseksualizm to wina genów? Pedofilia to choroba a zoofilia jest chorobą czy może winą genów?
Według mnie to jest śmieszne. Człowiek ot tak rodzi się i woli mężczyzn a nie kobiety. Czyli
jakaś osoba z jego rodziny musiała przekazywać te wszystkie geny homoseksualizmu przez np.
wiele lat młodszym pokoleniom. Okropne! Homoseksualizm nie może być spowodowany wynikiem działania
genów. Człowiek jako istota boska albo zwierzątko ma instynkt a jakoś tak nie wydaje mi się
aby wśród naszych prastarych przodków małp istniało coś jak homoseksualizm :)
Popieram Sathorna1 w twierdzeniu że homoseksualizm jest głupią modą.


Jest coś takiego jak nauka. I wyobraź sobie że nie wyklucza ona działania genów. Nie porównuj homoseksualizmu z pedofilią. Homoseksualiści nikogo nie krzywdzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:36, michal19 napisał:

Jakoś nikt nie powiedział - od dzisiaj nie będę homoseksualistą. Czemu?


Bo nie ma dżemu. A tak na serio, nie mam zamiaru nikomu robić krzwdy. Nie naśmiewam się z nikogo. To tkwi we mnie. Nic na to nie poradzę, po prostu dla mnie to jest obrzydliwe, tyle. Nie chcę nikogo nawracać, po prostu mówię co myślę. Ktoś powie. "Jesteś taki sma jak oni! To tkwi w tobie". A ja powiem. Macie rację. Ale nawet jeżeli potrafię ich zrozumieć, nie musi to znaczyć, że ich popieram, czy szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:46, Minsc i Boo napisał:

Ni szanujesz innych, sam nie będziesz szanowany


Jestem całkowicie po twojej stronie w sprawie homoseksualizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś psy, pomomo, że mają homoseksualne skłonności (czasami, a najpewniej przez przypadek :D), to nawet te osobniki się interesują "pcią" przeciwną. Nie. Sądzę, że u psów wygląda to inaczej, nie można porównywać psa (czy małpy), z człowiekiem. Zupełnie inny sposób myślenia.

PS. Zdarzyło ci się kiedyś pomylić faceta z kobietą? Mi nie, ale znam osoby które walnęly taką gafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz dowód na istnienie swojej teorii? My na istnienie swojej też nie. Więc są tak samo prawdopodobne. A ty zachowujesz się jakby to co ty mówisz było jakimś dogmatem. Na-ah. Dlatego należy rozważać obie możliwości, równolegle.


Jak już mówiłem nie było chyba jeszcze przypadku, w stylu - homoseksualizm jest modny. No to spoko od dziś jestem gejem. Będę modny. Bez kitu. Modne jest obnoszenie się ze swoim homoseksualizmem, a nie sam homoseksualizm.

Aczkolwiek ja bym zamiast genów obstawiał jakieś zaburzenia hormonalne w mózgu. BO nie wiem czy wiecie, ale nie geny na przykłąd warunkują powstanie obojniaków (i nie mówię tu o chorobach genetycznych gdzie też powstają obojniaki tylko o np. zdrowych kobietach z organami wiadomymi jak u mężczyzn), tylko własnie zaburzenia hormonalne w organiźmie matki w czasie ciąży. Możę to jest powodem?

No bo nie powiecie mi chyba że skoro aż mi się niedobrze robi na samą mysl że mógłbym spać z facetem , żeby być modnym mimo to postanowie być gejem. Tych ludzi coś ciągnie do tej samej płci, czyli musi być coś nie tak nie z ich winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:48, Mistic napisał:

> Ni szanujesz innych, sam nie będziesz szanowany

Jestem całkowicie po twojej stronie w sprawie homoseksualizmu.


Ja na razie dam sobie spokój z tym wątkiem. Szczerze mówiąc przeraziło mnie to ze w tak młodej społeczoności graczy jest tak duzo nietolerancji, opurtunizmu i braku zrozumienie drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''J have a dream that my four little children will one day live in a nation where they will not be judged dy the colour of their skin but by the content of their character''. Martin Luther King (1929-1968)
Ludzie nie bądzcie rasistami jest wolność wyznania, wiary itp. jak ktoś chce to niech będzie "homoseksualistą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli ktoś jest leworęczny to był jego wybór? NIE
Tak samo jest z homoseksualizmem.
Część ludzi rodzi się taka, a część inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 14:48, sathorn1 napisał:

PS. Zdarzyło ci się kiedyś pomylić faceta z kobietą? Mi nie, ale znam osoby które walnęly taką
gafę.



W pewnym sensie tak, podam to na rozluźnienie tematu. Wchodzę do autobusu, a tam - długie zadbane blond włosy do pasa, ponad dwa metry wzrostu. Myślę - ale wysoka blondyna. Ona się odwraca a tu gościu z brodą, wąsami, i te blond włosy które zakrywały jego potężną budowę, jako że był b.. długie :D


A wracając do tematu "bo nie ma dżemu"'' nie jest argumentem przeciw mojej teorii a za twoją. Syntax Error.

Porównywanie do pedofilów też nie jest dobre, bo jak słusznie Minsc i Boo zauważył homoseksualiści nie krzywdzą innych. Za to czego nie cierpię wiele osób szczególnie w tym kraju krzywdzi ich. No ale tak to bywa w kraju gdzie wiele osób boi się i nienawidzi żydów masonów i cyklistów oraz ostatnio liberałów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zdziwiło, że ludzie uważają to za jakąś mode, moim zdaniem w szkołach, już we wcześniejszych klasach powinno sie wyjaśniać dokładnie na czym polega homoseksualizm i czym jest uwarunkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:55, Mistic napisał:

Mnie zdziwiło, że ludzie uważają to za jakąś mode, moim zdaniem w szkołach, już we wcześniejszych
klasach powinno sie wyjaśniać dokładnie na czym polega homoseksualizm i czym jest uwarunkowany.


Nie wiadomo czym jest uwarunkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolnosc slowa i wyboru to podstawa ludzkiej egzystencji...

Jesli ktos chce miec partnera tej samej plci to niech go ma. Moim zdaniem moga byc tak samo dobrymi rodzicami jak pary heterosexualne. Osobiscie nie dalbym dziecka [jeszcze nie mam :P] do opieku homosexualista, ale nie dlatego, ze im nie ufam, czy uwazam, ze nie spelnia sie w tej roli, tylko dla tego ze niektorzy ludzie [ ci bardziej ograniczeni ] prawdopodobnie zchrzaniliby temu dziecku zycie wytykajac je palcami, czy tez atakujac je na rozne sposoby, to czysty rasizm.

Generalnie nie rozumiem tez Pro-Katolikow, ktorzy mowia, kosciol zabrania homoseksualizmu, ze bog tak powiedzial.
1) Bog ponoc dal czlowiekowi wolna wole, a zarazem wolnosc wyboru, tak wiec dlaczego biblia na rozne sposoby ogranicza ta wolnosc wyboru.
2) Jesli takie jest stanowisko "boga" to niech powie to w twarz ludzia. Ja nie bede wierzyl w brednie jakis ksiezy, ktorzy spisali biblie kiedys wedlug wlasnego uznania, a nie boskiego.

Coz homosexualista to ja nie jestem, ale tez nie bronie szukac tym ludzia pokrewnej duszy. Ludzie powinni wyrabiac wlasne zdanie, a nie czerpac z jakis starych textow, ktorych pochodzenie jest nie jasne, a zarazem nie powinni narzucac swojego zdania na sile innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że nie jest to zachcianka, a raczej pewna nieścisłość w genach i stan ten nie jest zależny od człowieka i jego woli. Może założyć rodzine, poślubić osobe płci przeciwnej, ale wtedy przeczy swej prawdziwej naturze i skazue się na nieszczęśliwe, fałszywe życie tylko dlatego, że większość ludzi w tym durnym kraju ma uprzedzenia do wszystkich ludzi i grup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2006 o 14:56, sathorn1 napisał:

Nie wiadomo czym jest uwarunkowany.



NO to można podać dzieciom różne teorię, możę one sobie włąsne zdanie wyrobią... Ale bez nacisku na żadną, co u nas w szkołach jest pewnie niemożliwe, bo wiadomo że nawet w szokle ostry nacisk na dzieci wywiera kościół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:54, michal19 napisał:

A wracając do tematu "bo nie ma dżemu"'' nie jest argumentem przeciw mojej teorii a za twoją.
Syntax Error.



To był "dżołk" także na rozluźnienie tematu.

Dnia 10.03.2006 o 14:54, michal19 napisał:

Porównywanie do pedofilów też nie jest dobre, bo jak słusznie Minsc i Boo zauważył homoseksualiści
nie krzywdzą innych. Za to czego nie cierpię wiele osób szczególnie w tym kraju krzywdzi ich.
No ale tak to bywa w kraju gdzie wiele osób boi się i nienawidzi żydów masonów i cyklistów
oraz ostatnio liberałów :)


Sam mam poglądy "liberalne" i nie jestem wcale "krzyżowcem", nikogo nie krzywdzę, jak już wcześniej wspominałem. Czy to nienormalne, że człowiek normalny (mam nadzieję :D) czyje się nienormalnie na widok "nie-normalnej" (specjalnie osobno) osoby? Poza tym, mam wrażenie, że w tym kraju gorzej być nietolerancyjnym niż tolerancyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:55, Mistic napisał:

Mnie zdziwiło, że ludzie uważają to za jakąś mode, moim zdaniem w szkołach, już we wcześniejszych
klasach powinno sie wyjaśniać dokładnie na czym polega homoseksualizm i czym jest uwarunkowany.


już otym pisałem wcześniej. Wielu ludzi najwyraźniej myli homoseksualizm z metroseksualizmem. Dla nich jak facet jest zadbany ma wypilingowane paznokcie w ekstrawaganckim, aczkolwiek gustownym i obcisłym ciuszku od razu krzyczą że moda gejowska.
Niestety nie jest. A jeśli nawet? to co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:54, michal19 napisał:

Porównywanie do pedofilów też nie jest dobre, bo jak słusznie Minsc i Boo zauważył homoseksualiści
nie krzywdzą innych.

Więc dlatego niemożna stosować tych poęć zamiennie

Dnia 10.03.2006 o 14:54, michal19 napisał:

Za to czego nie cierpię wiele osób szczególnie w tym kraju krzywdzi ich.
No ale tak to bywa w kraju gdzie wiele osób boi się i nienawidzi żydów masonów i cyklistów
oraz ostatnio liberałów :)

ech rasizm odwieczny problem tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2006 o 14:46, Minsc i Boo napisał:

Ni szanujesz innych, sam nie będziesz szanowany


Szacunku, nie dostaje się "ot tak". Miom zdaniem trzeba na niego zasłużyć. A Ty, idziesz sobie ulicą i szanujesz wszystkich? Ja nie. Szacunek, to nie tolerancja, trzeba to rozróżniać. Kiedy ktoś wydaje mi się fajny i go lubię to wtedy go szanuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować