Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2008 o 15:40, BridgeBurner napisał:

Czy homoseksualistów powinno się leczyć? A jeśli tak, to dlaczego?

Bo są zagrożeniem dla jedynie słusznego Kościoła Katolickiego i wspaniałej niepodważalnej religii chrześcijańskiej XD Dobra dobra przeginam, ale tak to mniej więcej wygląda, najbardziej cięci na homoseksualistów wydają się chrześcijanie.
Jak dla mnie nie ma powodu żeby leczyć, przecież oni żyjąc po swojemu nikomu krzywdy nie robią (a jak robią to już są zwyczajnymi przestępcami, do więzienia z nimi i niech sobie reszta spokojnie żyje, co za problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:40, BridgeBurner napisał:

Czy homoseksualistów powinno się leczyć? A jeśli tak, to dlaczego?


Oni powinni się leczyć dla własnego dobra, ale nikogo nie można zmuszać. Jak nie chcą - to niech się nie leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

To, że ja nie chciałbym pracować z homoseksualistą,
to bedzie dyskryminacja, tak?


Jeśli ze względu na jego orientację seksualną, to jak najbardziej jest to dyskryminacja. Jeśli natomiast jest wredny... też nie chciałbym z nim pracować.

Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

A narzucanie mi towarzystwa homoseksualisty, to już nie
jest dyskryminacja, tak?


OMG, jak przychodzisz do pracy jako "nowy", to "narzucają się" Tobie osoby, z którymi pracujesz, bo musisz z nimi współpracować? Tak samo jest, jak przychodzi nowy pracownik - może się czuć dyskryminowany, że pracuje z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:40, BridgeBurner napisał:

Nie będę wchodził w kwesię "jak, skąd i gdzie", bo nie znam się na tym, ale mam tylko
małe pytanie:

Czy homoseksualistów powinno się leczyć? A jeśli tak, to dlaczego?


juz predziej ludzi co uwazaja ze to jest choroba...
nie powinno sie tego leczyc tylko kontrolowac ich ilosc..


TO NIE JEST CHOROBA
jakby to była choroba to by nie było homoseksualistów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 23:08, Radykał napisał:

A o co walczą feministki?


A w ogóle się tym zainteresowałeś, czy tylko powtarzasz to co w jedynie słusznej rozgłośni mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:18, edeń napisał:

> To, że ja nie chciałbym pracować z homoseksualistą,
> to bedzie dyskryminacja, tak?

Jeśli ze względu na jego orientację seksualną, to jak najbardziej jest to dyskryminacja.
Jeśli natomiast jest wredny... też nie chciałbym z nim pracować.

> A narzucanie mi towarzystwa homoseksualisty, to już nie
> jest dyskryminacja, tak?

OMG, jak przychodzisz do pracy jako "nowy", to "narzucają się" Tobie osoby, z którymi
pracujesz, bo musisz z nimi współpracować? Tak samo jest, jak przychodzi nowy pracownik
- może się czuć dyskryminowany, że pracuje z Tobą?


sorry u moje matki w pracy jak ja tam przychodzilem pracowac był homoseksualista ale wszyscy go lubili pili z nim wódke gadali palili papierosy i było spoko atmosfera. jakos nikt go nie wyzywal czy mu grozil. nawet po pracyc zesto na piwo z nim chodziliśmy. (niestety odszedł od nas (ludzi) zmar na raka) i wszyscy byli na pogrzebie nawet ci którzy nie szczególnie za nim przepadali....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:58, Fumiko napisał:

> A o co walczą feministki?

A w ogóle się tym zainteresowałeś, czy tylko powtarzasz to co w jedynie słusznej rozgłośni
mówią?



jak to o co walcza?? o to by uwazano jes za lepsze od meższczyzn chodz i tak juz za wszystkimi kobietami latamy i sa w centrum uwagi
a tak szczerze? to nigdy nie wiedzialem o co walcza konkretnie bo jak jakas poznalem to kazda o cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

Sam osobiście jestem przeciw adopcji dzieci przez homoseksualistów

Ciesze się.

>jeśli chodzi o związki partnerskie, rejestrację itd. to nie mam nic przeciwko, owszem wciskanie

Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

księżom itp. konieczności odprawiania obrządku małżeństwa dla homoseksualistów uważam
za komizm, ale ogólnie nie mam nic przeciwko legalnej rejestracji związków

"Poseł PO Elżbieta Radziszewska wyjaśnia, że nie ma sensu tworzenie specjalnej ustawy, by pary homoseksualne mogły dziedziczyć po sobie w przypadku śmierci jednego z partnerów. - Już teraz nie ma w tej sprawie żadnych przeszkód, wystarczy sporządzić odpowiedni dokument. Nie ma potrzeby konstruowania mechanizmu podobnego do tego obowiązującego w małżeństwach: dziedziczenia w pierwszej linii pokrewieństwa, jak mąż po żonie - podkreśla.

Podobnie sprawy widzi koalicyjny PSL. - Polska to wolny kraj - każdy może robić, co chce. Ale nie widzę żadnej potrzeby, aby prawnie sankcjonować związki ludzi tej samej płci, którzy chcą ze sobą żyć, mieszkać, pracować, odwiedzać bliską osobę w szpitalu - stawia sprawę jasno minister rolnictwa Marek Sawicki."

Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

to co mamy teraz to efekt tego że to chrześcijaństwo "podbiło" spory kawałek świata i tyle

Istnieją niechrześcijańskie (a nawet anty chrześcijańskie) systemy, które do homoseksualizmu mają negatywne podejście - na przykład nazizm.

Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

... A skądś ty takie rewelacje wytrzasnął ??

Nie pamiętam dokładnie skąd, gdzieś przeczytałem.

Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

I co to niby jest ?? Tekst rzucony o tym że pedofile są wśród homoseksualistów i sposób
ich działania, ja chcę wiarygodnych badań, liczb i procentów.

"Oczywistym jest fakt, że w tej grupie społecznej zaobserwowano lwią część wykrytych przypadków." Uważasz, że to kłamstwo?
"Wymowne są badania wskazujące, że w zaledwie 3%-wej grupie homoseksualistów (statystyki kanadyjskie wykazują 1%) (Blanchard R. i inni. "Fraternal birth order and sexual orientation in pedophiles" ["Kolejność urodzenia wśród braci a orientacja seksualna pedofilów"]. Archives of Sexual Behaviour 2000; 29:463-78.) aż 1/4 z nich to pedofile. Oznacza to, że w tak małej w porównaniu z całą populacją grupie, jaką są osoby o orientacji homoseksualnej, zachowania pedofilskie występują 10 - 25 razy częściej niż w pozostałej przeszło 90% populacji mężczyzn heteroseksualnych."
Źródło: http://www.piotrskarga.pl/ps,383,5,0,1,I,informacje.html

Wiem, że zapewne zaraz powiesz, że Piotr Skarga jest nieobiektywny, ale zauważ, że on sam powołuje się na inne źródła.

@Fumiko

Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

A w ogóle się tym zainteresowałeś, czy tylko powtarzasz to co w jedynie słusznej rozgłośni mówią?

A w ogóle się tym zainteresowałaś, czy tylko powtarzasz to co w jedynej słusznej gazecie Szechter pisze?
Proponuje się zapoznać z jakimi transparentami szły feministki na tej swojej Manifie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:00, WindowsXP CoB napisał:

jak to o co walcza?? o to by uwazano jes za lepsze od meższczyzn chodz i tak juz za wszystkimi
kobietami latamy i sa w centrum uwagi
a tak szczerze? to nigdy nie wiedzialem o co walcza konkretnie bo jak jakas poznalem
to kazda o cos innego


Aua... szkoda że nikt nie walczy o poprawną pisownię na forum. Bo brak ogonków jeszcze zniosę ale tych "meższczyzn"... i pisz tu na poziomie jak się zęby zaciskają od byków... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:05, Fumiko napisał:

> jak to o co walcza?? o to by uwazano jes za lepsze od meższczyzn chodz i tak juz
za wszystkimi
> kobietami latamy i sa w centrum uwagi
> a tak szczerze? to nigdy nie wiedzialem o co walcza konkretnie bo jak jakas poznalem

> to kazda o cos innego

Aua... szkoda że nikt nie walczy o poprawną pisownię na forum. Bo brak ogonków jeszcze
zniosę ale tych "meższczyzn"... i pisz tu na poziomie jak się zęby zaciskają od byków...
:/



i w tym też są dobre kobiety... w dowalaniu nam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 16:11, dawidos170 napisał:

Eee możesz to rozwinąć?


A o tu rozwijać? Jeśli ktoś jest chory, to powinien dla własnego dobra się leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:04, Radykał napisał:

Istnieją niechrześcijańskie (a nawet anty chrześcijańskie) systemy, które do homoseksualizmu
mają negatywne podejście - na przykład nazizm.

Oraz takie które mają pozytywne podejście, swoją drogą czyż to nie intrygujące że przeciw homoseksualizmowi są ustroje dość... totalitarystyczne ??

Dnia 10.03.2008 o 17:04, Radykał napisał:

Nie pamiętam dokładnie skąd, gdzieś przeczytałem.
Wiem, że zapewne zaraz powiesz, że Piotr Skarga jest nieobiektywny, ale zauważ, że on
sam powołuje się na inne źródła.

Nie do końca, fakt liczby są i to robiące wrażenia, spójrzmy na to jednak z drugiej strony. Ile procent pedofilów to homoseksualiści ?? Biorąc pod uwagę fakt że homoseksualiści są mniejszością niewielką tak więc i dewiacje w dewiacjach jak niektórzy by je nazwali muszą być proporcjonalnie większe. Innymi słowy to nie pedofile są wśród homoseksualistów tylko homoseksualiści wśród pedofili... chyba że większość pedofili to homoseksualiści, wtedy sprawa wygląda ciut inaczej. A poza tym... a gdzie sie podziały pedofilki ?? Czyżby takich nie było ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 15:09, Hubi Koshi napisał:

> /.../ > I co to niby jest ?? Tekst rzucony o tym że pedofile są wśród homoseksualistów i sposób
ich działania, ja chcę wiarygodnych badań, liczb i procentów. /.../

Raz trafiła się publikacja danych kanadyjskiej policji, z której wynikało jasno, że homoseksualiści, których jest raptem 2% (zdecydowanych, biseksualistów jest do dalszych 4%) są sprawcami 30% wypadków pedofilii. A to znaczy, ze w tej grupie przestępstw jest nadreprezentacja homoseksualistów.
Dalszych danych nie ma i chyba prędko nie będzie, wszak taka publikacja może naruszyć wrażliwość homoseksualistów. Może nawet jest to nawoływanie do waśni na tle przesądów seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:27, Hubi Koshi napisał:

>/.../ A poza tym... a gdzie sie podziały pedofilki ?? Czyżby
takich nie było ??

A może są po prostu nieco delikatniejsze w działaniu i ofiary molestowania się nie skarżą? Wszak tylko mężczyźni noszą narzędzie gwałtu przy sobie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:27, Hubi Koshi napisał:

Oraz takie które mają pozytywne podejście, swoją drogą czyż to nie intrygujące że przeciw
homoseksualizmowi są ustroje dość... totalitarystyczne ??

Eh, większa część chadecji przeciwko homoseksualizmowi - źle. Większość ustrojów totalitarnych - też źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:43, Radykał napisał:

Eh, większa część chadecji przeciwko homoseksualizmowi - źle. Większość ustrojów totalitarnych
- też źle.

Oj już dobrze dobrze XD Nie no pokazuje tylko że ustroje totalitarne uwielbiają eksterminować "odchyły od normy" to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

Nie próbowali, tylko leczyli. To, że o czymś nie słyszałeś, to kiepski dowód na to, że
to coś nie istnieje.

Byłbym wdzięczny gdybyś w takim razie podał jakiś udokumentowany przypadek "wyleczenia" z homoseksualizmu i wyboru orientacji seksualnej.

Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

Ponawiam pytanie gdzie są dyskryminowani? I jak?

Napisałem już w poprzednim poście. Może zacząłeś odpowiadać nie czytając go do końca i zapomniałeś skasować to pytanie.

>To, że ja nie chciałbym pracować z homoseksualistą,

Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

to bedzie dyskryminacja, tak? A narzucanie mi towarzystwa homoseksualisty, to już nie
jest dyskryminacja, tak?

Na to już Ci odpowiedział edeń.

Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

Ja nie wątpie, że maja w tym swój interes. Demostrują, jacy są "postepowi". Zgodnie z
wytycznymi UE, moze liczą na stanowiska z zamian za walkę z "Ciemnogrodem" i propagowanie
unijnych "wartości"?

UE nie przyznaje stanowisk za walkę z jak sam to nazwałeś "Ciemnogrodem". Jedyną korzyścią dla osób hetero, które są na paradach jest to, że pokazują swój sprzeciw wobec dyskryminacji i są w zgodzie ze swoim sumieniem (bo czują, że powinny się dyskryminacji sprzeciwiać w sposób bardziej otwarty niż samemu nie dyskryminując), a jeśli myślą, że przyniesie im to korzyść w postaci stanowisk, to chyba za mądrzy nie są, za co nie powinieneś ich winić.

Dnia 09.03.2008 o 19:40, KrzysztofMarek napisał:

Tak, zwłaszcza preferowane są matki z dziećmi. Dawno temu chciałem rozlczyć się z jednym
dzieckiem a żona z drugim. I co? Guzik. Czyli: małżeństwo jest dyskryminowane, rodzina
jest dyskryminowana, preferowane są osoby samotne z dziećmi. Nawet do Rzecznika Praw
Obywatelskich napisałem. Odpowiedział, że o tym wie, podejmuję działania, zeby to zmienić.
Nie zmienił, bo woli politycznej nie było i nie ma, ważniejsze jest rozbicie rodziny...


O ile wiem to rozliczenia z dzieckiem są specjalnie uwarunkowane, bo z założenia dziecko nie osiąga żadnego dochodu. Do debaty na temat polskiego prawa zapraszam do tematu Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=146&u=22809 wydaje mi się, że to lepsze miejsce. Żeby uprzedzić pytanie czemu sam o tym wspomniałem - akurat to dotyczy także homoseksualizmu i sam chciałeś przykład dyskryminacji.

@Mogrim

Homoseksualizm to nie choroba. Radzę sprawdzić jej definicję w encyklopedii. Jeśli nie masz pod ręką to proszę

Choroba - dynamiczna reakcja ustroju na działanie czynnika chorobotwórczego, prowadzi do zaburzeń działania narządów i tkanek, w następstwie do zaburzeń czynnościowych i zmian organicznych w narządach i w całym ustroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2008 o 17:56, gum1ś napisał:

Homoseksualizm to nie choroba. Radzę sprawdzić jej definicję w encyklopedii. Jeśli nie
masz pod ręką to proszę

Jeśli nie choroba to co? Dewiacja? Zboczenie? Nawet moja nauczycielka od WWR uważa że homoseksualizm jest choroba i można to leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 17:04, Radykał napisał:

A w ogóle się tym zainteresowałaś, czy tylko powtarzasz to co w jedynej słusznej gazecie
Szechter pisze?


A to ciekawe że od razu wyciągasz żydowskie pochodzenie naczelnego.

Dnia 10.03.2008 o 17:04, Radykał napisał:

Proponuje się zapoznać z jakimi transparentami szły feministki na tej swojej Manifie.


Zapewne z takimi samymi jak co roku. Ciekawe czy jak co roku leciały w ich stronę kamienie i wyzwiska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować