Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Homoseksualizm, aborcja, prawa kobiet, tolerancja, za czy przeciw? [M]

13004 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 11:42, Graffis napisał:

Ekipa gram.pl nie zauważa tego co się dzieje z wyświetlaniem odpowiedzi... czy mi się
tylko tak wydaje?

Wysłałeś do ekipy formularz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:47, Skywalker560 napisał:

>/.../ > Większość kleru? Skąd masz takie info? Jeden czy dwóch księży pedofili to już od razu
większość kleru?

No tak, o rabinach nie można mówić, bo to byłby antysemityzm. Ale wśród rabinów też są pedofile, jak podała AP, 17 kwietnia tego roku skazano jednego na 5 lat w zawieszeniu za pedofilię. Ale w gazetach kampanii antyrabinackiej już nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:18, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > Większość kleru? Skąd masz takie info? Jeden czy dwóch księży pedofili
to już od razu
> większość kleru?
No tak, o rabinach nie można mówić, bo to byłby antysemityzm. Ale wśród rabinów też są
pedofile, jak podała AP, 17 kwietnia tego roku skazano jednego na 5 lat w zawieszeniu
za pedofilię. Ale w gazetach kampanii antyrabinackiej już nie było.


A kapłani ? pasuje to do wszystkich wiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:23, hammerfall87 napisał:

> > >/.../ > A kapłani ? pasuje to do wszystkich wiar?

Ależ oczywiście! Kapłanem, wprawdzie tylko swojego kościoła, jest też jeden z czołowych homoseksualistów, Niemiec. Nawet ślubów udziela. Ale o nim też nie wypada mówić, bo to byłby brak tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:28, KrzysztofMarek napisał:

> > > >/.../ > A kapłani ? pasuje to do wszystkich wiar?
Ależ oczywiście! Kapłanem, wprawdzie tylko swojego kościoła, jest też jeden z czołowych
homoseksualistów, Niemiec. Nawet ślubów udziela. Ale o nim też nie wypada mówić, bo to
byłby brak tolerancji.


Powiedzmy sobie szczerze tolerancja to bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:37, hammerfall87 napisał:

> > > > >/.../ > Powiedzmy sobie szczerze tolerancja to bzdura

Nie. Powiedzmu sobie szczerze, że tolerancja nie oznacza akceptacji a tym bardziej afirmacji. Ja toleruję, ale nie akceptuje. To tyle, a może aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 16:18, KrzysztofMarek napisał:

> >/.../ > Większość kleru? Skąd masz takie info? Jeden czy dwóch księży pedofili
to już od razu
> większość kleru?
No tak, o rabinach nie można mówić, bo to byłby antysemityzm. Ale wśród rabinów też są
pedofile, jak podała AP, 17 kwietnia tego roku skazano jednego na 5 lat w zawieszeniu
za pedofilię. Ale w gazetach kampanii antyrabinackiej już nie było.

Jeżeli chodzi o semitów i ich pomysły to Polecam książkę Finkelsteina .

>Powiedzmy sobie szczerze tolerancja to bzdura
Nie bzdura, tylko dzisiaj to słowo-szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 19:51, Black Monday napisał:

> > >/.../ > Jeżeli chodzi o semitów i ich pomysły to Polecam książkę Finkelsteina .

Jak myślisz, że książek Finkelsteina nie mam, to się mylisz.

Dnia 26.04.2008 o 19:51, Black Monday napisał:

/.../
Nie bzdura, tylko dzisiaj to słowo-szmata.

Raczej słowo wytrych i nowomowa. Co nie przeszkadza, że i szmata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:05, KrzysztofMarek napisał:

> > > >/.../ > Jeżeli chodzi o semitów i ich pomysły to Polecam książkę
Finkelsteina .
Jak myślisz, że książek Finkelsteina nie mam, to się mylisz.

Hehe.Widzę że chociaż jeden przytomny się znalazł

Dnia 26.04.2008 o 20:05, KrzysztofMarek napisał:

> /.../
> Nie bzdura, tylko dzisiaj to słowo-szmata.
Raczej słowo wytrych i nowomowa. Co nie przeszkadza, że i szmata...

Dużo można mówić o tym słowie. Tak samo jak i o domniemanej Homofobii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:10, Black Monday napisał:

> > > > >/.../ Tak samo jak i o domniemanej Homofobii...

Odpowiedzią na homofobię jest... heterofobia. Niektórzy cierpią na to schorzenie. To ci, co innym wmawiają homofobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:37, Skywalker560 napisał:

Ostatnio był jakiś Marsz Tolerancji. Na jednym z transparentów było "Każdy ma prawo
do miłości!"
. Ależ oczywiście! Zoofil kocha, wprawdzie zwierzątka, ale kocha! Pedofil
też kocha! Wprawdzie dzieci i generalnie tylko w nocy (:P), ale też kocha! Tiaaa.


No, ale patrząc na to z zupełnie innej strony.. Zapewne chcieli to ując jak najprościej. Wiesz, napisali by "Prawo do miłości ma kobieta, mężczyzna, osioł, koza, kot, pies, mysz, wróbel.." Wiesz ile papieru na to trzeba ?! :P
A tak poważnie.. Człowiek, który kocha "W TEN SPOSÓB" zwierzeta.. to nie ta miłość, o której była mowa. To raczej coś pod psychopatyczną miłość, chorą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 15:37, Skywalker560 napisał:

Ostatnio był jakiś Marsz Tolerancji. Na jednym z transparentów było "Każdy ma prawo
do miłości!"
. Ależ oczywiście! Zoofil kocha, wprawdzie zwierzątka, ale kocha! Pedofil
też kocha! Wprawdzie dzieci i generalnie tylko w nocy (:P), ale też kocha! Tiaaa.

Jeśli dla Ciebie homoseksualizm jest tym samym co pedofilia to gratuluję. Hasło to hasło. Powinno być krótkie, chwytliwe i zawierać w sobie jakąś konkretną myśl. By to pogodzić posłużenie się takim uogólnieniem jest wręcz wskazane. Co do drugiego hasła to muszę przyznać, że jest ono moim zdaniem zabawne i trafne. Ma ono na celu zwrócenie nam uwagi na to, że dwóch rodziców tej samej płci nie musi być czymś złym. Uważam, że lepiej dla dziecka byłoby trafienie do homoseksualnej pary rodziców, niż do pary heteroseksualnej w której patologia jest rzeczą codzienną. Tak samo uważam, że adopcja przez homoseksualną parę jest lepsze od domu dziecka. Jedyną wadą jaką dostrzegam w adopcji przez parę homoseksualną jest to, że takie dziecko byłoby mocno narażone na objawy nietolerancji ze strony społeczeństwa, jednak to już nie wina obwinianych przez wszystkich homosiów.

Żeby nie było... Nie jestem zwolennikiem wszelkich parad równości, jestem po prostu zwykłym, szarym człowieczkiem mającym poglądy z pogranicza bardziej lewicowych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był komentarz do hasła "niech każdy kocha, jak chce". A co do tego "Co dwie matki to nie jedna" to mi się jeden komentarz na usta ciśnie, ale pominę to milczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm - ani za, ani przeciw, chyba że chcą zaadoptować dziecko. W tej sytuacji całkowicie przeciw.
Aborcja - Za. Może i mało wiem o życiu, ale chyba lepsza jest aborcja niż wychowywanie w patologicznej rodzinie, czy wyrzucanie dziecka na śmietnik...
Prawa kobiet - Całkowicie za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 21:45, Skywalker560 napisał:

No i jeszcze do tego "Co dwie matki to nie jedna!" Brawo!


No brawo dla Ciebie, za to wspaniałe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:17, J0sette napisał:

No brawo dla Ciebie, za to wspaniałe podejście.


Hę? Kolejna tolerancyjna? To czemu nie przyjmiesz do wiadomości i nie tolerujesz tego, że komuś to się nie podoba? (i niebezpodstawnie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2008 o 20:35, J0sette napisał:

A tak poważnie.. Człowiek, który kocha "W TEN SPOSÓB" zwierzeta.. to nie ta miłość, o
której była mowa. To raczej coś pod psychopatyczną miłość, chorą..

A dlaczego to nie miłość? Skoro zoofilia albo nekrofilia to nie jest miłość to czemu homoseksualizm ma być miłością? Nekrofilia, zoofilia, pedofilia i homoseksualizm to choroby. Dzisiaj promuje się wartości lewicowe wmawiając ludziom, że homoseksualizm jest normalny (a dyskryminuje się heteroseksualnych) - gdyby był to dwoje ludzi takiej samej płci mogło mieć ze sobą dzieci. Nie mogą - tym bardziej nie powinniśmy pozwalać im adoptować dzieci. Tylko, proszę, nie pisz mi, że zdarza się, że w związku heteroseksualnym może trafić się osoba bezpłodna. To też się zdarza, ale nikt nie neguje faktu, że jest to choroba i powinno się to leczyć. Dziecko potrzebuje ojca i matki, dwóch różnych charakterów, które by się uzupełniały, a nie dwóch ojców/matek. Chciałabyś żyć w takiej rodzinie? Bo ja nie i nikomu tego nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 22:27, Radykał napisał:


> A tak poważnie.. Człowiek, który kocha "W TEN SPOSÓB" zwierzeta.. to nie ta miłość,
o
> której była mowa. To raczej coś pod psychopatyczną miłość, chorą..
A dlaczego to nie miłość? Skoro zoofilia albo nekrofilia to nie jest miłość to czemu
homoseksualizm ma być miłością? Nekrofilia, zoofilia, pedofilia i homoseksualizm to choroby.
Dzisiaj promuje się wartości lewicowe wmawiając ludziom, że homoseksualizm jest normalny
(a dyskryminuje się heteroseksualnych) - gdyby był to dwoje ludzi takiej samej płci mogło
mieć ze sobą dzieci. Nie mogą - tym bardziej nie powinniśmy pozwalać im adoptować dzieci.
Tylko, proszę, nie pisz mi, że zdarza się, że w związku heteroseksualnym może trafić
się osoba bezpłodna. To też się zdarza, ale nikt nie neguje faktu, że jest to choroba
i powinno się to leczyć. Dziecko potrzebuje ojca i matki, dwóch różnych charakterów,
które by się uzupełniały, a nie dwóch ojców/matek. Chciałabyś żyć w takiej rodzinie?
Bo ja nie i nikomu tego nie życzę.



Mam pytanie co ty jestes głosem innych ludzi i wszystkich znasz na wylot ,oraz mowisz jak powinni żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym jest dla mnie tolerancja ?
To znaczy że coś mi się nie podoba ale mogę to znieść.
Przykładowo moja dziewczyna jest bardzo piękna ale ma kolczyk w nosie , nie lubię kolczyków w nosie . Ale mogę to znieść .


Dalej . Mogę znać homoseksualistę. Nawet się z nim przyjaźnić. Nie będę mu zaglądał do łóżka. Lecz trzymanie się za rękę i całowanie publiczne jest w najlepszym przypadku obleśne.

Napomnę jeszcze tu o paradach które nie są paradami już homoseksualistów tylko zboczeńców którzy coraz większe perwersje uprawiają .

A nawet jakby były parady mniej zboczone a bardziej homo. No cóż ja mam inną ułomność, ale nie chwalę się nią na prawo i lewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować