Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 lat PlayStation

27 postów w tym temacie

10 lat w tę, czy we w tę nie robi żadnej różnicy :P

Swoją drogą, jakoś po PS1 więcej nie miałem styczności z konsolami Sony, ale przyznam, że dzięki tej konsoli stałem się maniakiem gier, i całkiem miło wspominam te czasy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam te czasy co się w Spyro na PSX grało ;). Szkoda tylko, że wieszało się tak często (mi tak 5-10 razy podczas dnia). Swoją drogą wczoraj "urodziny" Xbox 360 w Europie dzisiaj PS w Japonii ;) dziwny zbieg okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z minutę myślałem nad tym, jak PS1 mogło w Europie i USA wyjść dopiero w 2005 r. Nawet sobie liczyłem i za nic nie chciało wyjść ,że dopiero wtedy kupiłem sobie PS1.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dopiero 9 września 2005 roku trafiła na rynek w Stanach Zjednoczonych, a 29 września do Europy."
Dzień i miesiąc się zgadza ;p więc autor newsa pomylił się o jedyne 10 lat :D Gratulacje Panie zielony! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne ja miałem PlayStation w 1996 roku ? jedne z pierwszych gier to Pandemonium, Abe Odyssey, Destruction Derby czy nawet Worcraft :) coś chyba im się pomyliło ? rok potem kumpel kupił sobie Nintendo 64 jako nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co prawda moja przygoda z playstation zaczela sie od kupna psp 1004 ale juz wtedy wiedzialem ze to porzadny sprzet. Odkąd posiadam playstation 3 jestem tego pewien w 100 % :D Sony 4 life :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS ogulnie zaskoczyl swiat... Pamietam gdy jeszcze królowala PS 1. Akurat ja mam wszystkie od 1 do 3 ale najpamietniejsze kupno bylo z 1 i 2.... Gdzie te czasy? ;]

100 lat marce PlayStation :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować