Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne punkty odbioru zamówień ze sklepu gramer.pl!

65 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2009 o 22:36, akne napisał:

Sferis IMHO powinien soon jakiś punkt tam otworzyć.

Wszyscy doceniamy to, że Gramer się rozszerza, ceny stają się powoli ludzkie, a Ty udzielasz się w komentarzach na forum. Mam jednak prośbę o nie używania słów typu "soon", ponieważ znajdujemy się (przynajmniej w większości) na terenie naszej ojczyzny, która dała nam nasz piękny polski język. Dziękuję z góry.

P.S. Nawet kolekcjonerka Fallouta 3 jest w rynkowej cenie, więc z przyjemnością ją zamówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 10:54, Citkowsky napisał:

LOL.
Dali Zamość ale o Lublinie to się nie pamięta. Jakaś dziwna ta logika, toć Zamość jest
o wiele mniejszy niż Lublin. Gratulacje.

Dziękujemy.
Pragnę zaznaczyć, że nie wprowadzamy w kolejności od miast największych czy najlepszych czy cokolwiek innego. Nie ma sensu doszukiwac się logiki, po prostu wprowadzamy co jakiś czas kolejne salony. Jeśli w Lublinie jest jakiś salon, to na pewno wkrótce także tam będzie możliwość odbioru paczek. Kazdy salon musi być przeszkolony z obsługi naszego systemu zamówień, a to po prostu trochę trwa.

k.

PS Jako, ze otwieramy się w Bełchatowie, chciałbym pozdrowić Arande. Dziękuję. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 20:01, sevrond napisał:

Wiadomo kiedy Olsztyn będzie miał tą możliwość ?

Nie do końca. Z tego co pamiętam, w tym roku mieliśmy otworzyć jeszcze 20 salonów, czyli teraz 10 i prawdopodobnie 10 w późniejszym terminie. Kiedy i czy w nich jest Olsztyn, tego nie jestem w stanie powiedzieć.

k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:07, Aslan_von_Derum napisał:

Czy jest szansa by taki punkt powstał w Koszalinie?

My takich punktów nie zakładamy, nie tworzymy. Za listą punków na stronie http://sklep.sferis.pl/salony/ zdaje się, że go nie ma (przynajmniej na razie). Co za tym idzie, jeśli to, co na stronie jest prawdą - nie będzie w najbliższej przyszłości możliwości odbiorów w Koszalinie.

k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 20:01, sevrond napisał:

Wiadomo kiedy Olsztyn będzie miał tą możliwość ?

Teraz dopiero zajrzałem - tu w temacie ktoś błędnie prawdopodobnie podał informację, jakoby Sferis był w Olsztynie.
Jeśli więc ja mam rację, to dopóki taki salon nie powstanie w tym mieście nie będzie możliwości odbiorów. Mogę być w błędzie, ale wydaje mi się, że nie jestem.

k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 09:55, Laid_back napisał:

Mapka zaktualizowana, nowe punkty odbioru ruszyły! :)


A wojewodztwo Zachodniopomorskie to specjalnie jest pominiete, bo tam to juz nie Polska tylko Niemcy? Jak to kurcze jest, ze zawsze jak jest odbior osobisty w "polskich miastach" albo jakas impreza to nigdy nie ma Szczecina. To samo sie tyczy castingow do programow, imprez organizowanych przez dystrybutorow gier (chocby Giermasz) czy darmowych wejsciowek do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie (oczywiście przyjmując, że udajesz się do punktu, który wybrałeś podczas składania zamówienia i dostałeś info, że jest do odbioru) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 11:13, Wojman napisał:

A wojewodztwo Zachodniopomorskie to specjalnie jest pominiete, bo tam to juz nie Polska
tylko Niemcy?


Tak, na Mazurach to samo xD.

Edit:
Widać Ci ze Sferisa korzystają z mapy PKP ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować