Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 - kolejny zwiastun!

56 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2009 o 02:06, AjKnowJu napisał:

Ale za to Star warsik będzie nowością i to w pełni znaczeniu tego słowa :P


Gwiezne Wojny można rozłożyć na wiele czynników nie powiązanych z grami ;)
SW jest tak dobre właśnie dlatego, ze łączy w świetny sposób najlepsze schematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW2 mamy prawdopodobnie doczekać się dopiero w 2011, do tego czasu może zajść sporo zmian. Ogólnie nie ma się jeszcze co zachwycać, bo MMORPG to nie tylko grafika i lore. Poczekajmy na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny filmik. Ciekawie się zapowiada z każdym nowym ujawnionym elementem.
Mam tylko nadzieje, że nie zrobią ze wszystkich Charrów garbusów. ;]

Charr rulez!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 08:07, Bartex69 napisał:

@Zarajev - To nie gameplay ,zaproś panią Wikipedię do domu : http://pl.wikipedia.org/wiki/Gameplay

P.S -Będą mounty w GW2?

Matko, czy w ogóle widzieliście trailer? Nie występuje tam gameplay, faktycznie w znaczeniu dosłownym (interfejs, itd.). Ale czy powiesz, że są to renderowane wstawki? Widzieliśmy grafikę, podobną, mam nadzieję identyczną do tej co zobaczymy w grze. Do stworzenia filmu użyto silnika gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 08:07, Bartex69 napisał:

P.S -Będą mounty w GW2?


Póki co nie mówiono nic o mountach. Kto wie, mounty były już planowane do 4 kampanii gw, więc może nas zaskoczą, chociaż ja stawiałbym, że dopiero w dodatkach, albo wcale, biorąc pod uwagę system transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 11:05, Ostrowiak napisał:

Obserwując różne fora i różne opinie mogę coś wywnioskować - Charrów będzie tyle, co
wojów na premierze GW1, jak nie więcej -.-


Nie sądzę. Popatrz na ankiety robione na różnych forach, rasy będą wymieszane. Zresztą na początku zawsze jest nieco zamieszania, ale gdy jakiejś rasy będzie zdecydowanie mniej to szybki buffik załatwi sprawę. Nie martwiłbym się o proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ankiety ankietami, pierwsze wrażenie pierwszym wrażeniem. Co za sztuka zgłosić gotowość do gry Asurą w ankiecie, gdy w ekranie wyboru postaci wyskakuje wielki rogaty kot z szelmowskim uśmieszkiem? ;>

Gramowicze, odsiejmy część kiców z powierzchni Tyrii, zróbmy gildię "Ebon Vanguard" składającą się z każdej rasy poza Charrami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nieodparte wrażenie, że AN zamierza nas zaskoczyć premierą w przyszłym roku... Patrzę na grafikę i widzę pierwsze Guild Wars, jedynie odrobinę podrasowane... Sam osobiście nie stawiam wyglądu gier na pierwszym miejscu, ale takie prawa rynku, że gra musi wyglądać dobrze na moment swojej premiery. Jeżeli już teraz dałoby się poprawić to i owo, to w 2011 roku będzie wesoło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2009 o 11:38, lordfett napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że AN zamierza nas zaskoczyć premierą w przyszłym roku... Patrzę
na grafikę i widzę pierwsze Guild Wars, jedynie odrobinę podrasowane... Sam osobiście
nie stawiam wyglądu gier na pierwszym miejscu, ale takie prawa rynku, że gra musi wyglądać
dobrze na moment swojej premiery. Jeżeli już teraz dałoby się poprawić to i owo, to w
2011 roku będzie wesoło...


Trochę sobie przeczysz- grafika, czy animacje są mocno do poprawy, więc nie sądzę, żeby gra wyszła w 2010- mają jeszcze trochę do dopracowania i uważam, że premiera najwcześniej będzie na święta Bożego Narodzeina 2010, lub w rocznicę premiery gw 2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować