Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA nie musi pojawiać się co roku

21 postów w tym temacie

No i nie powinno.
GTA IV to najwyższa półka jeśli chodzi o jakość gry. Ale to było robione latami.

Weźmy chociaż serie CoD zaczynając od 4. Co roku wychodzi a brak jakiekolwiek rewolucji. Albo inaczej. Czegoś nowego. Ta seria umarła. Znaczy się no idzie niby pograć ale zapomnij o nowościach. MW2 to to samo co CoD 4. Naprawdę brak jakiś większych różnic czy nowości względem poprzednich.

Serię GTA zawsze ceniłem. chciałbym aby każda kolejna część powalała na kolana coraz bardziej. To uznana marka. I na miejscu R* nie chciałbym zawieść graczy. Skoro IV sprzedała się w naprawdę rewelacyjnie. To nie chciałbym zawieść graczy byle czym. Bo wtedy wielu zaufanie do R* by straciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA to klasa sama w sobie [oprócz optymalki, sami wiecie, o co chodzi...]. Ta seria nie powinna ulec produkcji taśmowej. Liczy się jakość, nie ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Slappy
"Weźmy chociaż serie CoD zaczynając od 4. Co roku wychodzi a brak jakiekolwiek rewolucji. Albo inaczej. Czegoś nowego."

Kolejne części CoDa są robione przez dwa różne studia developerskie, więc nie można powiedzieć, że wychodzi on co roku, bo proces produkcyjny każdej części trwa dwa lata. Pomijając World at War, i porównując MW do MW2 faktycznie rewolucji nie ma, ale nowości imho tez nie brakuje (chociażby Spec Ops''y, według mnie najlepszy aspekt całej gry, ale każdy ma swój gust).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym dłużej na grę się czeka, tym lepiej, większe wzbudza emocję i zapewnia sobie większą sprzedaż, tym bardziej takie legendarne GTA. Byleby to nie było parę dobrych lat, bez przesady. 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o czekanie tylko dopracowanie. Ja mógłbym kupować co rok tylko to by było pewnie odcinanie kuponów czego nie zniósłbym. Obecna częstotliwość jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw niech gierke dopracują a potem niech wypuszczają. Nie obraże sie jak GTA V wyjdzie 2011 czy nawet 12-13. GTA IV jest grą świetną, ogromną i w ogóle...ale konwersja na PC jest dla mnie czymś niezrozumiałym. Gra ma horendalne wymagania co do procesora bo jeśli chodzi o karte graficzną to na full detalach płynność uzyskamy na 8800GT. Dziwne też są mechanizmy gry....chodzi mi o to że gdy włącze gre normalnie to nie da sie grać nawet na minimum bo jest slide show. Dopiero po włączeniu AMD FUSION FOR GAMING na opcję expert (czyli wyłącze wszystkie niepotrzebne procesy) i ustawie w taskmgr wysoki priorytet dla aplikacji GTA IV.exe to wtedy moge grać na full opcjach przy 30-35 klatkach....dziwne ale prawdziwe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:31, Jaki_Gahn napisał:

Czym dłużej na grę się czeka, tym lepiej, większe wzbudza emocję i zapewnia sobie większą
sprzedaż, tym bardziej takie legendarne GTA. Byleby to nie było parę dobrych lat, bez
przesady. 2-3 lata.


No tak, wiadomo, że wydawanie gry co roku to przesada, bo co przez rok można zmienić?
Ale z drugiej strony też nie można przeciągać, bo ileż to można czekać na Half-Life 2: Episode Three?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś mądrego.Wielu graczom zależy jedynie na szybkim wydaniu gry, niecierpliwość powoduje potem wiele błędów i niedociągnięć czemu rzecz jasna winny producent. Jak najbardziej Jestem za ogólnym dopracowaniem wydawanego tytułu, nawet gdyby to miało potrwać lat trochę a nawet data premiery miała zostać przesunięta. Lepiej dostać stabilny i grywalny produkt, niż pełen bugów program ograniczający z niego czerpanie rozrywki.Seria Grand Theft Auto zawsze cieszyła się ogromną popularnością, i z pewnością dłuuugo tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech zrobią tak ja z czwórką: co rok - półtora nowy samodzielny dodatek. Może znowu powstanie perełka na miarę Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Pepsi,

Pprzecież stosunkowo niewiele znanych marek ma premiery rok w rok. Głównie są to serie sportowe czy NFS. Jest dokładnie odwrotnie - gry powstają 2-3 lata (albo i dłużej), więc kompletnie nie wiem, skąd pomysł na coroczne edycje pełnoprawnej części GTA. Absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2009 o 21:09, Slappy napisał:

No i nie powinno.
GTA IV to najwyższa półka jeśli chodzi o jakość gry. Ale to było robione latami.

Weźmy chociaż serie CoD zaczynając od 4. Co roku wychodzi a brak jakiekolwiek rewolucji.
Albo inaczej. Czegoś nowego. Ta seria umarła. Znaczy się no idzie niby pograć ale zapomnij
o nowościach. MW2 to to samo co CoD 4. Naprawdę brak jakiś większych różnic czy nowości
względem poprzednich.

Ta seria nie umarła bo sprzedaż ma niesamowita ale to i tak robi się taka FIFA czy PES z kolejnym numerkiem (aktualne składy i parę nowości)

Dnia 06.12.2009 o 21:09, Slappy napisał:

Serię GTA zawsze ceniłem. chciałbym aby każda kolejna część powalała na kolana coraz
bardziej. To uznana marka. I na miejscu R* nie chciałbym zawieść graczy. Skoro IV sprzedała
się w naprawdę rewelacyjnie. To nie chciałbym zawieść graczy byle czym. Bo wtedy wielu
zaufanie do R* by straciło.


Jak by chcieli to by wydawali co roku GTA ale R* dobrze wie że niema co tak "eksploatować marki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> kompletnie nie wiem, skąd pomysł na coroczne edycje pełnoprawnej części GTA. Absurd.

Dnia 07.12.2009 o 00:51, mazak234 napisał:


No i? Czy to w jakikolwiek sposób sugeruje, że GTA przyjmie roczny cykl wydawniczy? Mówimy oczywiście o pełnoprawnych częściach, a nie dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 01:06, Vojtas napisał:

No i? Czy to w jakikolwiek sposób sugeruje, że GTA przyjmie roczny cykl wydawniczy? Mówimy
oczywiście o pełnoprawnych częściach, a nie dodatkach.

Pewnie, że nie :P ale niektórzy mogli to tak odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy muszą uważać, nie wszyscy gracze to idioci. Wydadzą raz czy dwa niedopracowane GTA i i zabiją kurę znoszącą złote jaja. Lepiej niech robią to, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze,choć gra wydana w odstępie 1 roku nie musi być nie dopracowana chce mieć pewność że produkt jest gotowy i spełnia oczekiwania,jestem uradowany że take-two ma takie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować