Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - Bogusław Linda jako czciciel demonów

72 postów w tym temacie

Spodziewałem sie po Lindzie trochę więcej.Sample brzmią bardzo sztucznie.To nie to samo co w jego filmach.
Nie ma przekleństw,to nie może wczuć się w rolę:)
Najlepsze sample wg. mnie to 4 i 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sztuczne, bez polotu, z bardzo dziwna rytmika. Brzmi troche tak, jakby nagrywal to czytajac sobie gazete albo ogladajac telewizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo ja tu czegos nie rozumiem albo sam nie wiem: W pierwszym samplu Lida mówi jako AGRAEL(tak przynajmniej jest tu napisane) o AGRAELU, że te przestał istnieć. Mówi o samym sobie?? Pewnie to jest jakiś trik fabularny ale dziwnie to brzmi;]

Po drugie albo żle słysze albo Linda w 2 samplu mówi coś w tym stylu: "Piesek Kabaleta Biara powinna być tutaj..." Jaki piesek??? M może ta jakieś kretyńskie imię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech, co tu duzo mowic. linda nigdy umiejetnosciami nie grzeszyl i tutaj tez to slychac... a ten pierwszy fragment, to dla mnie sensu nie ma, to sa jakies posklejane kawalki czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Jak dla mnie dobrze ale, no w suime nie wiem. Nie jest źle chociaż myślałem, że będzie lepiej ten piąty sampel mi jakoś nie podchodzi, no i to wyznanie miłości jakby troche emocji w głosie brakowało, reszta bardzo dobrze. Jak narazie najlepiej (jak dla mnie) Zborowski. Myśle, że Olbrychski też wyopadnie lepiej od Lindy, Okupnik i Foremniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego pieska Kabeletha to chodzi o Biarę - sukkuba, któremu głos podkłada Tatiana Okupnik. Kabeleth to chyba ten caly suweren demonów.

Co zaś się tyczy Agraela...zastanawiające jest to, że po wrzuceniu do winampa, próbki te nazywają się Raelag, a to jet imię bohatera Dungeonu...dziwne. Może okaże się, że to jedna i ta sama osoba. Wysłuchawszy pierwszej próbki, obstaję przy stwierdzeniu, że Linda podkłada jednak głos Raelagowi, a nie Agraelowi. Wtedy normalnym jest, że mówi o Agraelu w trzeciej osobie i Biarę - bohatera Inferno - określa w pogardliwy sposób. To jest moje zdanie. Nie zmienia to jednak faktu, że Boguś wypadł imo troszkę drętwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:04, Napek napisał:

Co zaś się tyczy Agraela...zastanawiające jest to, że po wrzuceniu do winampa, próbki te nazywają
się Raelag


Hmm nie zauważyłeś, że Agrael to anagram Raelag? Pewnie jedno z drugi będzie mocno związane. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten smok na pewno nazywa sie Ourobos? A nie chodzi przypadkiem o Ouroborosa, czyli weza lub smoka zjadajacego wlasny ogon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować