Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozwiązanie problemu wind w Mass Effect 2

27 postów w tym temacie

Mi się windy podobały. Były po prostu zbyt mało urozmaicone i tyle. Ale nowy system też może być ok chociaż wolałbym windy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście jest to krok wstecz :/ wo gule się nie zastanawiałem, że to jest w zastępstwie ekranu ładowania po prostu jechałem windą, nie wiem jak wy gracie w gry ale ja się lubię wczuć w klimat rozgrywki. Zaczynam mieć obawy co do nowych pomysłów i tego, że to coś poprawi he he wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi również osobiście windy nie przeszkadzały, chociaż z drugiej strony nie będę też za nimi tęsknił. A to, że towarzysze nie będą rozmawiać w windach nie znaczy, że nie będą tego robić w ogóle. Może to być rozwiązane al''a Dragon Age.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Irytowały? Chyba dzieciaki wychowane na tym gównie *koff koff* Halo itp grach. Motyw z windami był bardzo dobry bo pojawiały się komunikaty radiowe opisujące to co się w danym czasie dzieje na stacji lub pojawiały się konwersacje między członkami drużyny co zawsze urozmaicało rozrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi windami to chyba nie był aż taki problem.Za dużo to ich nie było.
Tylko na cytadeli było ich kilka.Na innych planetach to góra trzy.
Więc nie miało by co denerwować.Na samej cytadeli za dużo misji nie było
więc też nie było się czym denerwować.Więc nie rozumiem o co chodzi innym
graczom.A tak w ogóle to jest informacja że w ME2 jest pełny dubbing PL!!!
Nie czekam dużej-zamawiam ME2 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windy nie były złe. IMO mogłyby zostać, a gdyby wprowadzono do nich więcej "spontaniczności" to byłoby super. Tylko dochodzimy do momentu, gdzie mamy ekran ładowania do windy ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się windy podobały, wolałem to niż ekran ładowania i dodawały trochę realizmu.
No ale najgłośniejsi przemówili, a najgłośniej krzyczą zawsze ci którym się coś nie podoba, tym którym to się podobało krzyczą dopiero po zmianie.

I jeszcze pytanie co do gry (w wersji na 360''tkę), będzie możliwość zmiany na wersję z napisami i głosem w oryginale, czy może tak jak w Dragon Age będzie tylko pełny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czasem jazda windą się dłużyła, ale lepsze to niż nudne ekrany ładowania! To wcale nie wyciąganie wniosków :/ Mi tam windy się podobały, zawsze to jakieś newsy ze świata, rozmowy pomiędzy członkami drużyny ... mogli albo to zostawić, albo ulepszyć, a nie usuwać -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować