Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Symulator Farmy 2009 - recenzja

26 postów w tym temacie

Tu się na was zawiodłem Gram.pl! Jak można recenzować takie....głupie gry!?!?!?!?! W życiu bym jej nawet 14 metrowym kijem nie ruszył! Zacznijcie pisać, że świnie zaczęły latać-to by było ciekawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:02, Scorpio100 napisał:

Tu się na was zawiodłem Gram.pl! Jak można recenzować takie....głupie gry!?!?!?!?! W
życiu bym jej nawet 14 metrowym kijem nie ruszył! Zacznijcie pisać, że świnie zaczęły
latać-to by było ciekawsze!

Służba nie drużba - recenzja to nie pieśń pochwalna, gówno czy złoto, napisać trza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Scorpio100:
Każdy gra w to co lubi. Ja na przykład uwielbiam latać samolotami po wiele godzin, gdzie raz na parę minut zmienia się parametry takie jak latarnia czy wysokościomierz.

Niektórzy lubią symulatory, inni GTA, inni NFS, inni CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w dobie popularności aplikacji farmville na facebooku twórcy pewnie chcieli coś z tego uszczknąć. sam bym w to zagrał :E ze wsi jestem i taka zabawa mogła by być nawet ciekawa. w końcu to nie ja muszę obracać widłami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:02, Scorpio100 napisał:

Tu się na was zawiodłem Gram.pl! Jak można recenzować takie....głupie gry!?!?!?!?! W
życiu bym jej nawet 14 metrowym kijem nie ruszył! Zacznijcie pisać, że świnie zaczęły
latać-to by było ciekawsze!


jakbym ja byl recenzentem i recenzowal tylko to co mi sie podoba to gniotow pokroju farcry nawet bym nie tykal ;) Taka praca recenzuje sie wszystko.

glupia gra mowisz... grales ? jesli nie to zamilcz glucze i przestan sie osmieszac...

w jakiegos farm symulatora kiedys gralem - o dziwo wirtualne koszenie czy orka sprawiaja troche radochy :D Ale cena nie bardzo - za 20pln to czemu nie, ale za 50 nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:23, dominiquelv napisał:

w dobie popularności aplikacji farmville na facebooku twórcy pewnie chcieli coś z tego
uszczknąć. sam bym w to zagrał :E ze wsi jestem i taka zabawa mogła by być nawet ciekawa.
w końcu to nie ja muszę obracać widłami :)


seria ma juz kilka lat i nie jest to nowosc na PC - pare gier typowo rolniczych/symulatorow juz wyszlo np: seria john deere ;)

co wiecej, wszystkie gry rolnicze maja bardzo bogata scene moderska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej bym się pochlastał niż pograł w coś czego mam dostatecznie dużo w realu. Ciekawy jestem czy zaaplikowano w tym tytule dodgowanie przed przypadkowo odpiętą przyczepą, podnoszenie stukilogramowego żelastwa i wydzieranie się na pijanych pracowników? Prawdziwa robota na roli to nie tylko jeżdżenie lśniącym ciągnikiem, niestety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za tego typu grami nie przepadam i jak już ktoś wyżej napisał "W życiu bym jej nawet 14 metrowym kijem nie ruszył!", ale mam znajomego, który wręcz ubóstwia gry mające cokolwiek wspólnego z rolnictwem (nawet w GTA traktorem i kombajnem jeździł zamiast samochodami ;PP), więc będę miał co mu polecić. Niby gra głupia, ale kilka osób na pewno się na nią skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 zł bym za to nie dał choć wygląda sympatycznie :-)
Lepsze to niż zielone królestwo chociaż szkoda że nie ma rankingów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Bambusek

1. Spodziewałeś się symulatora maszyn rolniczych? Bo ja raczej symulatora budowy farmy i jej zarządzania - czyli tym, co jest podstawą tycoonów. Prosty czy nie, to jednak tycoon - tak samo Railroads, którego poziom skomplikowania jest symboliczny - chodzi w nim głównie o rywalizację, budowę tras i zabawę pociągami (szkoda tylko że gra jest okropnie zabugowana).

2. Trzy lata przed Harvest Moon, Maxis zrobił SimFarm. Pamiętam recenzję w "Gamblerze" napisaną w formie wywiadu z rolnikiem, właścicielem pola. :)

3. W marynarce wojennej łodzie są tylko wiosłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:49, Vojtas napisał:

@ Bambusek

1. Spodziewałeś się symulatora maszyn rolniczych? Bo ja raczej symulatora budowy farmy
i jej zarządzania - czyli tym, co jest podstawą tycoonów. Prosty czy nie, to jednak tycoon
- tak samo Railroads, którego poziom skomplikowania jest symboliczny - chodzi w nim głównie
o rywalizację, budowę tras i zabawę pociągami (szkoda tylko że gra jest okropnie zabugowana).


Szczerze to sam nie wiem, czego się spodziewałem. Tycoon ok, tylko no właśnie, nie rywalizujesz tutaj, bo zwyczajnie nie masz z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aa mi taka gra sie podoba z koncepcji ;] wakacje jako maly chlopiec spedzalem u babci na wsi i zawsze lubilem jezdzic z wujkiem traktorem , nawet mogl bym byc rolnikiem :P
mysle ze zagram to ocenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:49, Vojtas napisał:

2. Trzy lata przed Harvest Moon, Maxis zrobił SimFarm. Pamiętam recenzję w "Gamblerze"
napisaną w formie wywiadu z rolnikiem, właścicielem pola. :)


SimFarm...
Ach, te wspaniałe czasy dzieciństwa ;).
Niestety po pół godziny gra już niczym nie zaskakiwała, człowiek odkrywał schemat i najbardziej opłacalną drogę produkcji i jedyne co pozostawało to stawianie sobie samemu wyzwań...

Dnia 07.12.2009 o 20:49, Vojtas napisał:

3. W marynarce wojennej łodzie są tylko wiosłowe.


Nie, nie umiem pływać łódką. Potrafię za to żeglować.
Obawiam się, że tego nikt z laików jednak nie zrozumie :/.

A co do samej gry - niestety również nie jestem w stanie określić, do kogo jest ona w ogóle skierowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować