Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage? To będzie coś specjalnego

22 postów w tym temacie

"Rage może nie jest jednym z najgorętszych tytułów przyszłego roku"

Ja się nie zgodzę. Niby co takiego jest zapowiedziane na 2010?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia II, Max Payne 3, Bioshock 2, Final Fantasy XIII, Bad Company 2, StarCraft 2, Medal of Honor - to pierwsze, co mi się rzuciło, ale pewnie jest tego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nic ciekawego, kontynuacje kultowych tytułów, na które z wypiekami na twarzy czekają miliony graczy na całym świecie to pikuś w porównaniu z jednym "brandem" jakim jest/będzie Rage ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że ten nowy "brand" namiesza tak jak swojego czasu Quake... to wystarczy aby wytyczyć ścieżkę nie tylko dla id ale i dla reszty branży na kilka następnych lat Poczytajcie ostatni felieton z serii Retrogram a historia z powstawaniem Rage zabrzmi znajomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest duuużo więcej ciekawych gier. Na przykład Dante''s Inferno, Army of Two: The 40th Day, Mass Effect 2, itd. Nie mówcie mi, że czekacie na kolejną Final Fantasy. Mi już się ta seria znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Martimat

No tak, tylko, że pierwszy Quake nie miał w zasadzie konkurencji. Teraz sytuacja na rynku gier jest zgoła odmienna. No i w dzisiejszych czasach ludzie niepewnie podchodzą do nowych IP.

Dnia 08.12.2009 o 12:56, Scorpio100 napisał:

Jest duuużo więcej ciekawych gier. Na przykład Dante''s Inferno, Army of Two: The 40th
Day, Mass Effect 2, itd. Nie mówcie mi, że czekacie na kolejną Final Fantasy. Mi już
się ta seria znudziła.


Komu się znudziła, temu się znudziła. Ja tam bardzo chętnie zagram i bardzo na XIII czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 13:23, Lisun napisał:

Od razu mówię, że iD rozważa powtórzenie kroku IW z serwerami dedykowanymi w multi -
po prostu je wywalą.


Uuu, no to bojkocik będzie. 1/5 na Amazonie, setki identycznych postów na gram.pl. :P

Co do gorących premier to zapomnieliście o WoW:Cataclysm. Chyba, że o czymś nie wiem, nie przesunęli daty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake to był quake i to było dawno, nie ma co porównywać tamtego rynku do tego dzisiaj;

A co do FF to powiem tyle-w moim otoczeniu są wielbiciele tej serii i wciąż są mocno podekscytowani, także komu jak komu,ale tym co trzeba się nie znudziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rage? To będzie coś specjalnego"
-to będzie następna specjalna gra podobna do reszty poprzednich specjalnych gier !
-ze specjalną grafiką !
-ze specjalnym gameplayem ;p który będzie umożliwiał specjalne brutalne wyścigi i specjalne strzelaniny ze specjalnymi przeciwnikami którzy będą tak specjalnie podobni do reszty przeciwników z innych specjalnych gier ze specjalnym wyglądem specjalnych ''mutantów'' ze specjalnej post-apokaliptycznej scenerii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)- wyścigi, starcia pojazdów, bogatą historię(..)

Rozumiem, że w początkowych założeniach dla bogatej historii w ogóle nie było miejsca, no powiedzcie sami!, facet po prostu wypowiedział się tak, jakby każdy FPS był prostą rąbaniną bez ^$^#@#" bogatej historii". Brawo dla pana Tima za konstruktywną wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować