Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Ja napisze tyle: "Oby takich konkursów więcej" teraz miałem mały poślizg i o konkursie dowiedziałem się dopiero 2 dni przed zakończeniem, ale mówi się trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2006 o 09:27, syriusz.b napisał:

Ja napisze tyle: "Oby takich konkursów więcej" teraz miałem mały poślizg i o konkursie dowiedziałem
się dopiero 2 dni przed zakończeniem, ale mówi się trudno


Nie przejumj się. też miałem poślizg i zdobyłem 680 wPLN w trzy dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:42, Evil Khan napisał:

Przydał by się znowu taki konkurs z "pop-upami" to było coś ;)

W sumie tak, w każdym razie coś losowego. Bo te wszystkie konkursy choćby z eXtra Klasyki to trzeba się wykazać jakąś umiejętnością w pisaniu a ja takowej nie posiadam. A koszyki mimo iż praktycznie nic nie wygrałem bardzo mi się podobały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:46, SwenG napisał:

> Przydał by się znowu taki konkurs z "pop-upami" to było coś ;)
W sumie tak, w każdym razie coś losowego. Bo te wszystkie konkursy choćby z eXtra Klasyki to
trzeba się wykazać jakąś umiejętnością w pisaniu a ja takowej nie posiadam. A koszyki mimo
iż praktycznie nic nie wygrałem bardzo mi się podobały :D

Nom, ja też nic nie wygrałem - zmarnowałem tydzień życia - ale te niezapomniane emocje :))
Przydał by się taki odstesowywacz po tych wszytkich konkursach na wiedzę czy twórczych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:51, Evil Khan napisał:

Nom, ja też nic nie wygrałem - zmarnowałem tydzień życia - ale te niezapomniane emocje :))
Przydał by się taki odstesowywacz po tych wszytkich konkursach na wiedzę czy twórczych...


Albo takie polowanie na bombki jak było w pierwsze Boże Narodzenie gram.pl. Pamiętam te emocje przy każdym otwieraniu strony gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:46, Klimos napisał:

Albo takie polowanie na bombki jak było w pierwsze Boże Narodzenie gram.pl. Pamiętam te emocje
przy każdym otwieraniu strony gram.pl :D

Taaaa... A później jak się zamykało oczy to tylko te bombki i koszyki jako mroczki przed oczami - czad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 10:56, Evil Khan napisał:

Taaaa... A później jak się zamykało oczy to tylko te bombki i koszyki jako mroczki przed oczami - czad ;)


Teraz na czasie byłyby Wielkanocne Pisanki, coś jak zabawa dla dzieci na zachodzie w szukanie "Easter Eggów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować