Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 17:50, Arclight napisał:

Czyli jeśli np. ja znajdę dziś 50 wPLN i do 12 marca już nic, to mi te wPLNy przepadną? Czy
będę je mógł wydać, ale w normalny sposób?

Przepadną. Zgodnie z punktem 11 regulaminu konkursu pieniędzy z konkursowej portmonetki nie można wydawać w czasie trwania konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wyświetlił mi się koszyk. Niestety odruchowo kliknąłem na odnośnik "Forum" i przepadł. Nic nie szkodzi, jutro i tak wyjeżdżam na stancję, wracam w czwartek albo piątek, więc dużo bym w tym konkursie nie uzbierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:01, Ziomal99 napisał:

Czy te koszyki będą pokazywać sie tylko na głównej stronie czy tez moze na innyc pod stronach?
np. na stronie sklepu??



Czytaj dokładnie, przecież napisane że tak! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja have a pytanie ;):
- czy jak ktoś znalazł koszyk i w niego klikł to ktoś inny może go znaleźć? One się odnawiają codziennie czy na jakiej zasadzie to działa bo szukam szukam i wyszukac nie mogę ;)
pozdriaffiam fszyskich poszukiwaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeżeli ktoś np. ma już 400 wPLN ( są tacy ) , i uzbiera np. 10, i okaże się, że te jego 410 wPLN to najwięcej, to wygrywa ? Liczy się ogólna liczba wPLN czy ta uzbierana ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw, czy pojawianie się tych ukrytych koszyków / bąbek itp może być uzależnione od przeglądarki jakiej się używa (np z blokadą okienek popup) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować