Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 18:40, Grigor4 napisał:

> Kurde.Pokazał mi się koszyk z 50 wPLN.Nie zdążyłem nacisnąć

gdzie ??

Na głównej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nic nie trafie, nawet 10 wPLN :( Ehh :( Nie mam wogóle farta, a tak chciałbym kupić np. Guild Wars za 1 zł !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest przypadkiem we flashu robione? Bo zaraz sie okaże, że pod Operą i Firefoxem nie abla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:49, R4v napisał:

To nie jest przypadkiem we flashu robione? Bo zaraz sie okaże, że pod Operą i Firefoxem nie
abla


z bombkami było tak samo i mówili że każdy znajdzie (ja znalazłem i mam firefoxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:49, R4v napisał:

To nie jest przypadkiem we flashu robione? Bo zaraz sie okaże, że pod Operą i Firefoxem nie
abla


wlasnie?? bo jak tak to nie ma co sie meczyc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:49, R4v napisał:

To nie jest przypadkiem we flashu robione? Bo zaraz sie okaże, że pod Operą i Firefoxem nie
abla

Podejrzewam, że zastosowali "technologię" od bombek - warstwy. Na FF wtedy bombkę złapalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:40, WorldWar3PL napisał:

A co jeżeli ktoś np. ma już 400 wPLN ( są tacy ) , i uzbiera np. 10, i okaże się, że te jego
410 wPLN to najwięcej, to wygrywa ? Liczy się ogólna liczba wPLN czy ta uzbierana ? :D

A FAQ przeczytałeś? Gdybyś przeczytał nie zadawałbyś takich pytań... :P Przy wyłanianiu zwycięzców pod uwagę będziemy brać tylko wPLNy zgromadzone podczas konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:54, fish13 napisał:

Gdzie znaleźliście te koszyki?

To nie jest ważne... i tak CDP używa pewnie tej samej sztuczki co w przypadku bombek, czyli koszyk może wzskoczyc wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do WorldWar3PL
Nie , nie jest tak
cytat z FAQ:
"P.: Czy wPLNy zgromadzone na koncie przed konkursem będą uwzględniane przy wyłanianiu zwycięzców tego konkursu?

O.: Nie! Zwycięzcami zostanie pięć osób, które uzbiera najwięcej wPLNów w czasie trwania konkursu. Ilość wPLNów uzbieranych przed rozpoczęciem konkursu nie ma żadnego wpływu na jego wyniki.

P.: Czyli zwycięzcami konkursu mogą zostać zarówno osoby mające już 500 wPLNów jak i te, które na koncie mają tylko 10 wPLNów?

O.: Trafiłeś w sedno! :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O nie! Co mi napisał kolega na gg!
Kolega: Jak bym uzbierał jakieś 1000 tych wPLN i mógł robić zakupy to by do mnie tirem przyjechali... chyba trochę przesadził. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować