Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 19:47, Budyn napisał:

A ja bym chciał chociaż GW: Factions za nawet 50 zeta :]

"Dokładnie" :) ! Ciekawym, czy jest jakiś "dzienny limit pojawiających się koszyczków"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ladnie, teraz tlumy ludzi zleci sie by ogladac strone gram.pl w poszukiwaniu koszyczkow oO Niezly pomysl, ale zajebiste nagrody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz chyba problemy z rozumieniem tekstu. Wszystkie strony serwisu www.gram.pl to takie co się od tego adresu zaczynają... W tym forum, sklep, pomoc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 19:44, Modest-Vermin napisał:

heh widać że każdy online :) Ja tu mam nadzieje na ok. 2000zl, kupiłbym sobie WoW, GW, Fear,
Heroes''ów5, Fable, Lineage''a 2 i wiele innych :)) Skoro można mieć 1650zl to czemu nie 2000zl
:):D


A dokładnie przeczytałeś FAQ i regulamin? Można kupić za te wPLN tylko jedną grę na PC/konsolę/gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:04, DEViANCE napisał:

A dokładnie przeczytałeś FAQ i regulamin? Można kupić za te wPLN tylko jedną grę na PC/konsolę/gadżet

Nie zupełnie. Będąc koszykarzem można kupić tylko jedną sztukę każdego produktu dostępnego w sklepie gram.pl. Czyli można kupić np.: DS2 + WoW + GW + MGS3 + King Kong + jakiś gadżet (oczywiście jeśli będziesz miał kasę na kupienie tylu towarów). Czego NIE można będzie zrobić to np. kupić pięciu egzemplarzy WoW. Jasne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się nabrałem. Wchodzę na główną strone, patrzę a tu dwa koszyki. Klikam ucieszony i dopiero po chwili się zorientowałem, że to odnośniki do newsa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdziele to...po pierwsze:
Nigdzie tych koszyczkow nie moge znalezc ;/
po drugie:
Ci ktorzy maja za te 6 dni to wygrac, to juz maja po 500wPLN ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 06.03.2006 o 20:09, Chamberlyn napisał:

Nie zupełnie. Będąc koszykarzem można kupić tylko jedną sztukę każdego produktu dostępnego
w sklepie gram.pl. Czyli można kupić np.: DS2 + WoW + GW + MGS3 + King Kong + jakiś gadżet
(oczywiście jeśli będziesz miał kasę na kupienie tylu towarów). Czego NIE można będzie zrobić
to np. kupić pięciu egzemplarzy WoW. Jasne? :)


Jasne jak słońce :) Myślałem, że będzie można kupić tylko jedną grę bądź gadzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było być koszykarzem.. oj fajnie :D
kupiłbym sobię TRD3 wreszcie ;>

no, ale.. zobaczymy.. :D
powodzenia! (a co.. ja i tak nie mam szczęścia w takich zabawach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 20:25, DEViANCE napisał:

Jasne jak słońce :) Myślałem, że będzie można kupić tylko jedną grę bądź gadzet.


Na mnie trudno znaleźć haka :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować