Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2006 o 21:33, Smerdek napisał:

aha i oczywiscie kwota nie dodała się do wpln widocznych w Moim Koncie. Słabo przetestowany
konkurs?


Te wPLN wpadają na specjalne konto. Nie można ich wykorzystać. Więc konkurs działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:34, Arclight napisał:

> aha i oczywiscie kwota nie dodała się do wpln widocznych w Moim Koncie. Słabo przetestowany

> konkurs?

Te wPLN wpadają na specjalne konto. Nie można ich wykorzystać. Więc konkurs działa dobrze.

Aha to ok. Czyli jedynym słabym punktem tego konkursu są problemy na mozilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:34, Tomi_323 napisał:

Dzisiaj raczej nikt nic z tym nie zrobi. Cała redakcja CDP śpi w miłych, ciepłych, mięciutkich
łóżeczkach :D

Mz tu siedzimy po nocach, a oni się tylko obijają :P
Co za lenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze marudzi ze zalapal sie na pierwsze 200 wPLN:> nooo nieee:P a ja wtedy akurat polazlem do lazienki! i niech mi ktos jeszcze powie ze czeste mycie nie skraca zycia!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te 200zl to przez przypadek :D

wogole nie mialem zamiaru dzis odwiedzac CDP i nie wiedzialem o konkursie. odruchowo wklepalem gram.pl i patrze jakas ramka... mysle klikne bo to pewnie jakis konkurs na "odswiezanie".. i masz 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 21:39, Wulfgar napisał:

te 200zl to przez przypadek :D

wogole nie mialem zamiaru dzis odwiedzac CDP i nie wiedzialem o konkursie. odruchowo wklepalem
gram.pl i patrze jakas ramka... mysle klikne bo to pewnie jakis konkurs na "odswiezanie"..
i masz 200zl

no wlasnie nie mam ;)))) hihihih :) gratki! :P moze uzbierasz ze 5000 wPLN i nie bedziesz mial na co wydac buahahah :P nie zycze tego nikomu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem już dwie ramki.. niestety u mnei nie da się ich kliknąć a w ich rogu jest pewien charakterystyczny czerwony x.. a po chwili one znikają i można je dostrzec jedynie po zaznaczeniu kursorem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować