Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poszukujemy koszykarzy!

4988 postów w tym temacie

Eeeee... czy te konkursy zawsze musza byc dla kur domowych ?! Ja pracuje od 08:00 do 21:00. Nie mam czasu szukac koszykow. Czyli znowu nie mam szans w konkursie :/ Chyba ze nocami tez bedzie mozna zebrac tyle koszykow c orano, to by wyrownalo szanse. No i moja skromna rada dla ekipy gram.pl zamiast obrazk jakiegos durnego koszyka wstawcie zdjecie golej baby, od razu wiecej ludzi znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:01, Modest-Vermin napisał:

Inni mają po 750 zl a ja nic, czy wszystko jest tu wyważone ? :) Pech z konkursu bombkowe prześladuje
mnie wciąż..

U mnie też na razie puściutko. W konkursie bombkowym też mi się nie poszczęściło - wirtualny voucher "wygrałem". Ale parę razy już CDP mnie obdarował, więc i tak jestem happy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

explotion... moze twoja Opera nie jest kompatybilna z tą marką koszykow? Moze redakcja powinna uzywac innych koszykow? U ruskich nakupli tego i takie skutki :P Tani ksozyk to nie dobry koszyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:04, slipcio napisał:

explotion... moze twoja Opera nie jest kompatybilna z tą marką koszykow? Moze redakcja powinna
uzywac innych koszykow? U ruskich nakupli tego i takie skutki :P Tani ksozyk to nie dobry koszyk.


No nie... moja Opera to jest lux... ostatnio byłem ze 2 lata temu...
Ja kozystam z Mozilli (bez FireFox)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale gole baby ta opera wam dobrze czyta? :] Kolejny pwodo dla ktorego trzeba zmienic koszyki na gole baby... a naglowek zmienicie na "Zostan alfonsem!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL kurcze szukam juz 4 godziny i nic ja watpie czy to jest wywarzone albo na Mozilli Firefox 1.5.0.1 go... widac a nie koszyki ^^ i powoli mam dosyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:07, Mishael napisał:

U mnie też na operze wyskoczylo takie okienko jak maiał Wulfgar ;]


bylo klikac na slepo. jak jest cos na stronie cdp nietypowego to wiadomo ze to konkursik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:09, slipcio napisał:

ale gole baby ta opera wam dobrze czyta? :] Kolejny pwodo dla ktorego trzeba zmienic koszyki
na gole baby... a naglowek zmienicie na "Zostan alfonsem!"


tzn?
:D
jakie gole baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze im braklo koszykow? Albo zmieniaja cos aby na operze bylo tez je widac i wylaczyl iwszystkie, a my sobie klikamy (ja dopiero 30 minut) ale zaraz koncze tą zabawe... coz bede musial sie poswiecic i kupic towar za nie wirtualne pieniadze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:10, Chamberlyn napisał:

Jutro z rana będziemy przeprowadzać dodatkowe testy... choć z tego co wiem w dzisiejszych testach
wszystko było ok.


To weźcie sobie zaufanych zwykłych userów do testów różnych, wtedy wiadomo jak to będzie wyglądać z naszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 22:01, Modest-Vermin napisał:

Inni mają po 750 zl a ja nic, czy wszystko jest tu wyważone ?


750??? O kurcze! Ciekawe kto ma tyle. Ja mam dopiero 10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować